Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninková hala

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tréninková hala Empty Tréninková hala

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 23:02

Tréninková hala Images?q=tbn:ANd9GcQLlBLFEYn_q6hFJ0lH7Pxn9Yv8n1QuysoAorBzZ2cDUX9kjhBk
Pro trénování a cepování nových ninjů ve vesnici vznikla mohutná, obrovská hala, kde se můžete ve své tělovýchově realizovat na plno za jakéhokoli počasí!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 24 Jun - 7:30

 Pomalým krokem jsem dokráčel k tréninkové hale. Cestou jsem byl nucen se zastavit na velitelství anbu pro novou masku. Nechtěl jsem jinou, protože má mi vyhovovala, ale ted když byla zničená, neměl jsem jinou možnost. Na Anbu velitelství jsem si vyzvedl masku se stejným znakem jako jsem měl předtím (znak lišky) plus jsem si musel vyměnit ještě plášt, protože můj byl roztrhaný. Plášt jsem měl o trošku jinší, ale nelišil se zas tak moc od toho mého původního.

Kage bunshin no jutsu B rank
 
  Vešel jsem do jednoho zákoutí tréninkové haly, a pak si z kapsy vyndal dva svitky. Jeden z nich jsem rozroloval, prohlížejíc si jej. Po přečtění nádpisu, na svitku, jména techniky jsem se pousmál. "Takže..." pomyslel jsem si, sedajíc na zem do tureckého sedu. V očích mi začal zářit sharingan, když jsem začal bedlivě pozorovat všechny ruční pešetě a znamení. "Jak se zdá chvíli mi to bude nejspíš trvat...."

  Ruční znamení jsem trénoval velmi důkladně, neomíjejíc žádnou instrukci, která tam byla napsána. Pokračoval jsem tempem jak se zdálo žáka na akademii, což mi vadilo, protože takové tempo bylo nepřípustné. "Kso..." Pomyslel jsem si, když jsem z skládání pečetí si vykloubil kloub na prstu. zatal jsem zuby a na silou ho zatlačil zpátky na své místo. Bolest po chvíli mizela, ale nezmizela úplně. Do skládaní pečetí jsem se následně vrátil, čekajíc kdy se projeví nějaká známka alespon malého úspěchu. Tato technika nebyla příliš zkomplikovaná, protože se základy tvoření klonu učí již na akademii.

   Vytvořil jsem nejprve dva klony po své levé a pravé straně, ale jak se zdálo nevypadali zrovna nejlépe. Do stejných fizických vlastnosti jako má originál měl daleko, takže jsem byl nucen to zkoušet znovu. Po pár pokusech jsem dokázal většího úspěchu, ale někde jsem pořád musel dělat chybu, protože kloni nebyli identické formy jako originál.


   Po chvilkovém zamyšlení nad mým počínáním jsem došel k závěru, že chyba byla při kontrole chakry. Já však nyní nebyl ve stavu dobře kontrolovat svou chakru, protože jsem si v myšlenkách vyčítal to co se stalo ve věznici. Abych mohl dál dobře pokračovat jsem potřeboval vyklidnit svou mysl. Když jsem se o to pokoušel vzpoměl jsem si na učení mnichů, u kterých jsem vyrůstal jako malý. "Možná to byla moje chyba, ale tím, že zesílím dalším takovým situacím můžu zabránit." Pomyslel jsem si, po čem jsem se zcela uklidnil.
 
   Pustil jsem se znova do skládání pečetí. Tento krát, ale s větší vášní. Byl jsem odhodlaný to nyní zvládnout. V oddáli jsem zaslechl jak si dva shinobi vyřizovali účty za pomocí zbraní. Ani tohle mi však nezabránilo v mém soustředění a skládání pečetí. 

   Dále když jsem se blížil již ke koncí s pečetěmi, jsem zaslechl poblíž mě hada. Nebyl jsem si jist jak se zde dostal, ale jedno jsem věděl určitě, že jestli se přiblíži blíž, budu muset přestat se skládáním pečetí a zbavit se jej. Když byl již nebezpečně blízko vyřítil se na něj z oblohy orel. Neměl jsem si vybírat zákoutí ve tréninkové hale, které nebylo nadkryto střechou, ale co se dalo dělat. Byl to můj minus. Jak na schvál když jsem složil poslední pečet, začalo pršet tohle mě již trochu vytočilo. "Proč??..." Pomyslel jsem si, hledajíc mým zrakem klon, který jsem měl někde poblíž vytvořit. Jak se však ukázalo, byl jsem deštěm tak vyrušen, že jsem si myslel, že skládám poslední pečet, a však pravda byla jiná. Ještě mi jedna chyběla. Bez dalších náznaku smutku, naštvání, deprese jsem vešel do místnosti, která nyní byla již zastřešena a pokusil jsem se znova o skládání pečetí.
Nyní jsem byl nevyrušován, což se oproti mému předchozímu pokusu říct nedalo. 
 
   Klon, kterého jsem vytvořil byl idealní. Vyhovoval všempožadavkům, jak i po stránce fizické, tak i po stránce s chakrou. "Konečně." pomyslel jsem si a chystal se začít se druhým svitkem (sepíšu ho pak, protože se další technika odvíji od téhle, takže počkám jestli tahle bude vyhovovat požadavkům).
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 28 Jun - 19:26

Vysedávala som si na streche tréningovej haly, schválne tak, aby ma nikto nevidel. Loky vylihoval hneď vedľa mňa. Pozorovala som hviezdy a keď som zbadala jednu padajúcu, želala som si jediné...Aby som sa vrátila späť do Konohy...
Vzdychla som si a z vrecka vytiahla cigaretu. Bola som síce neplnoletá, ale...Kto tu v tejto dedine na to hľadel nie? Neexistovali tu žiadne pravidlá. Môžem si robiť, čo chcem. Normálne som si tam začala fajčiť...Nech už mi to akokoľvek škodí...Život pre mňa nemal zmysel, takže mi to mohlo byť jedno. Do riti aj s tým posratým životom... Šepla som si pre seba.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Fri 28 Jun - 19:54

Obloha bola jasná a hviezdy boli nádherne vidieť. Sledoval som ich cestou k tréningovej hale. Hľadel som na strechu tréningovej haly, tam niekto bol, ale nevedel som kto. Keď že hala bola dostatočne vysoká, tak som nemal šancu spoznať toho dotyčného.
Nakukol som do haly, kde teraz nikto nebol. Mierne som sa pousmial, ale šiel som tu len preto. Aby som pozoroval kto čo vie.
Pozrel som sa teda na strechu haly. Niekto tam bol a prečo neskúsiť naviazať nejaký menší kontakt v Kagetsu?
Vyšiel som na strechu haly a už som videl to dievča. Dievča, ktoré ma sledovalo aj so psom na ulici. To mi ale bola náhodička! Vlastne to mi bolo jedno, čo o mne hovorili. Teraz som im možno chcel ukázať opak alebo som im chcel znepríjemniť túto chvíľku.
"Zdravím, ak nebude prekážať, tak si prisadnem."
Povedal som a potom som si samozrejme prisadol k Sammy.
Trošku som sa pousmial, ale len trošku aby si nemyslela, že som nejaký úchyl alebo tak.
"Neviem či máte chuť sa rozprávať so mnou. Ale ja som Kuro, jeden zo skupiny nekrvilačných a psychicky nelabilných v Kagetsu. "
Prihovoril som sa k Lokymu a k Sammy. Tá skupina bola samozrejme vymyslená, ale i tak som nebol psychicky labilný a tiež som nebol krvilačný. Ja som k životu nepotreboval zbytočné zabíjanie, ako polovička celej tejto dediny. Ďalšia polovička bola samozrejme psychicky labilná.

Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 28 Jun - 20:02

Mohla som si to myslieť. Pred ostatnými sa nedá nikde skryť. Zabrblala som si popod nos, keď sa tu objavil onen bielovlasý čudák. Loky sa okmamžite naježil, vyceril naňho zuby a zavrčal. Tak ako ja ostatných priam neznášal. Nech už boli akýkoľvek.
Vyfúkla som Kurovi do tváre cigaretový dym a nahodila taký neutrálny výraz. Vyzeráme snáď ako tí, čo zúfalo túžia po nejakej spoločnosti? Nadvihla som jedno obočie a zavrtela hlavou. Mal by si sa odtiaľ odpratať skôr, než ti Loky náhodou nenatrhne riť. Poznamenala som a uprela pohľad inde.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Fri 28 Jun - 20:15

"Ja som len hľadal slušnú spoločnosť. Alebo aspoň zábavnú."
Povedal som a postavil som sa. Mierne som sa pousmial. Asi som sa zmýlil, keď som si prisadával. Nečakal som, že budú taký nepriateľský.
Vykročil som ku okraju tej strechy a mierne som zdvihol hlavu.
"V tejto dedine sa nenájde najskôr nikto normálny."
Poznamenal som a vykročil som z okraju strechy do prázdna. Vypadalo to celkom zaujímavo ako som "zmizol". Vlastne hneď potom ako som takto zoskočil dole z dosť veľkej strechy som sa nechcel pripraviť o ten krásny výhľad na oblohu, a tak som neváhal a šiel k stromu pri hale. Naň som si vyliezol a sledoval oblohu.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 28 Jun - 20:24

Tak to si na zlej adrese...Vypadni a už sa nevracaj. Pousmiala som sa naňho...Falošne samozrejme. Loky sa konečne upokojil a so spokojným výrazom si položil hlavu na moje stehno. Začala som ho škrabkať za ušami, mal to veľmi rád.
Asi máš v hlave vzduchoprázdno, keď ti to tak "skoro" doplo... Viac som sa oňho už nezaujímala. Ohorok som vyhodila niekam dole do trávy, ľahla som si na strechu a ruky založila za hlavou. Znova som sa dívala na hviezdy, pričom som sa priblbo usmievala.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Fri 28 Jun - 20:45

Napadla ma jedna vec, čo tak si dať súboj. Len že s kým, to bola tá záležitosť. Prečo nebojovať s tou arogantnou na streche? Problém tu žiaden nebol a ja by som sa aspoň precvičil.
Zliezol som zo stromu a silno som zapískal na to dievča. Potom som len povedal.
"Héj, ty na streche s tým psom! Poď si dať súboj a uzatvorme stávku, ak ťa porazím, tak pôjdeš so mnou na večeru a budeš sa správať normálne, bez tej arogancie. Ak ty mňa porazíš, tak splním tvoj príkaz, jeden. Tak čo bojíš sa? "
Zdala sa mi príliš arogantná na to, aby to neprijala. Bola to šialená stávka, no aspoň pôjdem na večeru s neznámou.
Ak šla na mňa alebo len dole zo strechy hneď som urobil prvý krok.
"Kuchiyose no Jutsu"
Niečo som vyvolal, akurát ani ona nemohla vedieť čo to je, pretože to nebolo vidno. Mierne som sa len pousmial. Odskočil som od nej a čakal, čo urobí. Bol som pripravený hneď reagovať, poprípade by reagovalo to čo som privolal.

Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 28 Jun - 21:07

Prevrátila som očami, ten kretén mi nedá pokoj! Loky zdvihol hlavu a zavrčal, znova. Bože, ja mu asi odhryznem vajcia... Uchechtol sa. Bol toho schopný, to som veľmi dobre vedela.
Vykukla som spoza strechy a uprela na Kura oči. Ti haraší? S tebou by som nešla na večeru, ani keby za mnou prišiel svätý pápež. Aj keď... Zamyslela som sa. Ak by som vyhrala, musel by urobiť to, čo mu poviem. Okéy, platí! Kuro na mňa len začudovane zazeral.
Zoskočila som zo strechy a pristála niekoľko metrov od neho. To, čo privoval, som nevidela, Loky však vďaka pachu vedel rozoznať, čo to presne je...Bol to had...Zložila som jednoduchú pečať a vyslovila názov techniky. Shikyaku no Jutsu! Takmer okamžite som sa postavila na štyri, pričom zo mňa sršala chakra na všetky strany. Táto technika mi zvýšila rýchlosť a silu, okrem toho si Kuro mohol všimnúť pazúry, ktoré mi narástli na rukách i nohách.
Loky zlostne zavrčal. Čakala som, s čím začne on. Pravdepodobne mal v pláne niečo s tým svojim hadom...
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Fri 28 Jun - 21:16

*Sen'eijashu
Pomyslel som si a pomaly som sa k nej priblížil vystrel som ruku, z plášťa sa vymrštilo na Sammy veľkou rýchlosťou 5 hadov. Chcel som otestovať jej schopnosti. Mal som pred sebou v podstate dvoch nepriateľoch, bol tu aj ten pes, ktorého som si stále všímal.
Aby som nezabudol, každý môj krok mal svoj význam, všetko som mal premyslené aj keď by mi mohli jej schopnosti celý plán zničiť.
Bol som veľmi pozorný a dával som si maximálny pozor. Urobil som dva kroky doprava a sledoval svojich súperov. A aj to ako zareaguje na hady. Bol som od nej dosť ďaleko.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 28 Jun - 21:25

Z vrecka som si ešte vytiahla dve také malé pilulky...Ktoré sa v našom klane bežne využívali na zvýšenie sily a prípadné doplnenie chakry. Hodila som jednu Lokymu, ktorý ju prehltol...Jeho bielo hnedá srsť razom sčernela, k tomu začal vrčať ešte viac a vyzeral oveľa agresívnejšie než predtým...
Pilulku som prehltla i ja...Cítila som tú silu, tú chakru...Pousmiala som sa, keď na mňa poslal tých hadov...Stačila mi Tsuga na to, aby som ich zastavila. Sama som sa roztočila a zamierila proti nim, hadi nemali šancu, keďže tá chakra plus moje pazúry z nich narobili...Domyslite si. Na Kura som však priamo nezaútočila, jednoducho som sa zastavila a skočila späť k besniacemu Lokymu. Ten si dával veľmi dobrý pozor vzhľadom k tomu, že si Kuro privolal hada...Určite to neurobil len tak pre nič za nič.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Fri 28 Jun - 21:40

Podarilo sa mi ich tým mojim hadom, ktorého som privolal zastrašiť. No aspoň tak, aby na mňa neútočili. Mierne som sa uškrnul. Bavilo ma bojovať takto takticky. Mal som to proste v krvi.
Používal som slabé jutsu, ktoré brali minimum chakry. Začal som skladať pečate.
"Katon: Hosenka no Jutsu"
Povedal som a vyfúkol 5 ohnivých gúľ, ktoré celkom svietili v tejto menšej tme. Všetko to letelo len na Sammy. Logicky by som mal odstaviť toho psa. Vedel som, že Sammy je Inuzuka a spolupracuje s ním. O tomto klane som počul máločo, ale vždy sa chválili spoluprácou so svojím zvieraťom. Ja som však útočil na Sammy a to už len preto, lebo som nechcel ublížiť Lokymu, bolo by možné, že by som ho zasiahol a to by nebolo pekné. Nerád som ubližoval aj nevinným zvieratám. Ja som bol proste taký. Tak ma učila aj senseika, aj senpai a rodičia. Proste nemal som byť stroj na zabíjanie.
Ja som si proste vedel poradiť aj bez týchto zbytočností. Urobil som dva kroky dopredu. Zas som čakal ako zareaguje na toto.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sat 29 Jun - 7:20

Procházel jsem uličkami Kagetsu, které byly jako vždy plné lidí a vandalismu. Nikdo se tu neuměl chovat jako vždy, ale dokázal jsem v této vesnici žít. Vzpomínky se mi navrácely po útržcích a část pocitů proplouvala na povrch čímž se mé chování měnilo a už jsem nebyl zas tak moc loajální této vesnici. Avšak stále jsem pro ně pracoval což zajišťovala stále pečeť část poslušnosti, která ale slábla. Unavovala mně tato vesnice čím dál více. Všude jen samej bordel což mně celkem vytáčelo. Nenechal jsem to však na sebe znát a považoval jsem ty lidi za odpad, který tu zbyl a vyvolává chaos. Jsou moc slabí aby přežili budoucí události. Do mé cesty se připletla tréninková hala, ale nevstoupil jsem do ní když jsem zahlédl někoho před ní. Rozhodl jsem se zabít tak nějaký čas sledování mojich takzvaných kolegů. Na ty jsem narazil po chvíli putování po budově. Opřel jsem se o zeď a sledoval tak jejich pohyby a vypočítával jejich statistiky.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 30 Jun - 9:55

Tréninková hala Tumblrm5o4
Nadvihla som jedno obočie, keď na mňa použil istú katonovú techniku. Stačilo uskočiť na stranu, aby som sa im vyhla. Rýchlosť bola moja špecializácia, takže to pre mňa nebol žiadny problém. Tentoraz som však chcela zaútočiť ja...Vytiahla som niekoľko dymových bômb a hodila ich pred Kura, na čo sa vypustil tak hustý dym, že úplne stratil orientáciu kde je. Ledva si dovidel na vlastný nos.
My s Lokym sme tentoraz použili techniku Gatsuuga, roztočili sme sa a vleteli sme rovno do oného dymu, neustále mieriac na Kura, ktorý sa nemal ako vyhnúť, pretože nás pomaly ani nevidel a navyše nevedel, z ktorej strany budeme útočiť...Ak sme ho teda zasiahli, spôsobili sme mu vážne zranenia. Utiecť tiež nemohol, ako náhle sa o to pokúsil, jeden z nás mu zatarasil cestu.
Jedinou možnosťou bol ten jeho had, ktorého som tentoraz cítila aj ja, páč po použití techniky Shikyaku sa mi čuch omnoho zlepšil...Ak sa nás však ten had pokúsil zastaviť, sám by utrpel ťažké zranenie.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Sun 30 Jun - 10:36

Sammy ma prekvapila, ale moje kroky neboli zbytočné všetko som mal premyslené. Hneď ako použila s Lokym Gatsuuga a smerovala s ním na mňa ani som neurobil pohyb. Nemusel som, toto som plánoval dosť dlho.
Spod zeme sa vynorila Ayda, ktorá behom sekundy zastavila Sammy a obmotala Lokyho aj Sammy. Clona jej nerobila problém. Hady sa zrakom neorientovali. A prečo sa Ayde skoro nič nestalo, a mala len poškrabané šupiny? Za prvé nešla priamo proti nim dvom, ale zastavila ich zboku tak, že ich obmotala. Za druhé Ayda mala tvrdé šupiny, veľmi tvrdé šupiny, ktoré sa nedali len tak ľahko niečim preraziť. Ayda pochádzala s Ryuuchi Cave, odtiaľ pochádzalo mnoho výnimočných hadov. A jej špecialita boli jej tvrdé šupiny. V tomto pláne bola len jedna diera, to taká, že by si to Kuro a Ayda nenačasovali na sekundu. Ale to sa im už dávno nestalo. Sammy s Lokym nemala šancu sa vyhnúť v takej rýchlosti.
Ayda svojim syčaním ma privolala k nej. Sammy a Loky boli v pevnom zovretí Aydy. Nech sa snažili ako koľvek nemohli sa dostať z tohto zovretia. Ayda bola niekoľko krát väčšia ako človek.
Len som natiahol ruku a povedal som
"Chakra Absorbing Snakes."
Z môjho rukáva na Sammy a Lokyho prišli Hady a pevne ich spútali. Odsávali im chakru. Toto spútanie bolo naozaj dokonalé aj samotnú dlaň a prsty im pripútali k telu.
"Ja chcem len večeru."
Poznamenal som a príjemne som sa na ňu usmial. Clona už za chvíľku zmizla. Tento plán bol dokonalé načasovaný a Sammy s Lokym nemali moc veľkú šancu ho zmariť. Vlastne nemali takmer žiadnu šancu ho zmariť.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sun 30 Jun - 11:04

Sledoval jsem ten jejich souboj ačkoliv mi v jeden moment byl odepřen výhled na tyto exempláře. Dým mi celkem překážel a začal se ke mně přibližovat. Avšak těsně než se ke mně dostal byl rozmetán a vypadalo to z pohledu toho chlápka na konec souboje. Viděl jsem však na očích té ženy, že má ještě eso v rukávu. Její povaha z pouhého pozorování ji nedovolovala se vzdát. Nevěděl jsem sice o co šlo, ale ženy nerady prohrávají. Nehodlal jsem ji však pomáhat aby mi později vynadala, že by to zvládla sama. Proto jsem jen stále opírajíc se o zeď sledoval tento pokus o souboj. Přál jsem si však jediné, a to zajímavější děj.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 30 Jun - 11:31

Tréninková hala 16lzhqc
Uškrnula som sa, keď sa zo zeme vyvrštil had a obmotal sa okolo naších tiel. Dnes na večeru nepôjdem! Si píš! Skôr než vôbec tie svoje hadíky vyvolal, poskladala som rýchlo pečate a vykríkla názov techniky. Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō! Oboch nás obalil dym, ten had sa len mohol čudovať, že čo to robíme...Hneď ako ten dym zmizol, neboli sme tam my...Ale obrovský dvojhlavý vlk...Jedna hlava sa surovo zahryzla do chvosta tak silno, až z neho vytriskla krv a stekala hadovi po šupinách. Nech ich už mal akokoľvek tvrdé, proti naším tesákom mu nepomohli.
Obrovskou labou som zapučila tie hady, ktoré na mňa Kuro poslal. Šmejd jeden...Nebojuje férovo... Pomyslela som si, pričom som naňho cerila zuby. Ak nás ten had nepustí, zahryznem sa mu pod hlavu, prisahám!
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Sun 30 Jun - 11:51

Aydu naozaj nepekne ten pes hrýzol. Okamžite som ju odvolal a zmizla len v dyme. Nechcel som ubližovať mojím summonom. No Sammy to trošku prehnala. Asi nechcela prehrať, vlastne som ani nevedel načo chcem ísť s ňou na večeru a tušil som aj to, že ak by som vyhral, tak že aj tak nepôjde. No len som sa nad tou myšlienkou pousmial .
"Snake Clone Technique"
Vytvorilo sa 10 klonov. Potom sa rozostúpili dosť ďaleko od seba. Nemienil som sa tu s ňou príliš dlho zabávať. V hlave sa mi rodil ďalší plán. Samozrejme som sa s mojimi identickými klonmi pomiešal, aby to Sammy nemala také ľahké. Keď sme s klonmi boli od seba dosť ďaleko v takom pol kruhu, akurát veľmi nepravidelnom a nerovnom, len som čakal, čo urobí ona.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sun 30 Jun - 11:56

Začalo to tu být trochu zajímavější když se ta žena přeměnila. Velikost neznamená vše. Říkal jsem si v duchu a pozoroval dále. Ona měla výhodu ve velikosti a on zase v počtu. Nikdo však nemohl vědět kdo z nich zvítězí. Neměl jsem však chuť se do této šarvátky nijak motat a tak trochu jsem přemýšlel zdali bych nešel na jiné místo shromažďovat informace. V jednu chvíli mně napadlo se podívat i do vězení a poptat se pár vězňů na jisté informace. Nevěděl jsme však zdali by mně pustili dovnitř bez prověrky. Rád bych se vyhnul totiž tělesné prohlídce, nerad se nechávám prošacovat.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 30 Jun - 11:58

Konečne nás ten had pustil, a konečne sme sa mohli poriadne nadýchnuť. Zavrčala som na Kura, nehorázne ma s tým hadom naštval. Ako keby bol bez neho bezmocný, čo bola blbosť. Narozdiel od neho som ja bez Lokyho bola ozaj bezmocná...
Labou som udrela do zeme, na čo sa tam objavila obrovská puklina a obzerala si klony, ktoré sa okolo nás objavili. Uškrnula som sa. Ešte len teraz začne zábava!
Prikrčila som sa a cerila tesáky. Okrem toho som nič iné neurobila, čakala som naňho.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Sun 30 Jun - 12:12

"Naozaj dobrý súboj."
Povedal som si popod nos, keď že to bolo naozaj napäté a vôbec som nemal tušenia či vyhrá ona alebo ja. Summonov som mal ešte dosť, akurát som ich neprivolával. Yuuse mal síce silný jed, ale na také veľké telo by to ochromilo možno len časť. Vyčkával som a domýšľal som si svoj plán. Bol som tentokrát v prevahe ja a samozrejme som chcel určite toho využiť. Keď že mi dávala Sammy čas na rozmýšľanie to mi len pomohlo a stále som uvažoval nad tým ako ju dostať. Dával som samozrejme na ňu pozor aj s klonmi.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 30 Jun - 12:35

Kuro nebol jediný, kto premýšľal. Premýšľala som i ja. Trvalo mi omnoho kratšie než jemu, kým som prišla na istý plán. Trhla som hlavou a zadívala sa na jeden klon, možno to bol i originál.
Heh, mal si ho očúrať, tak by sme raz dva zistili, ktorý z nich je ten pravý. Ozvala som sa v mysli. Loky ma samozrejme počul, boli sme teraz úplne spojení. Tvorili sme jeden celok.
Loky sa len uchechtol, neozvýval sa však. Chcela som Kura vyprovokovať k útoku...Ale ako?! Ak by som zaútočila na jedného, zvyšní deviati by sa na mňa vrhli ako hladné psy na kosť. Ak by som použila Garogu, ešte by si na pomoc povolal nedajbože toho svojho alebo iného hada. K tomu mal tie hnusné malé potvory, čo vysávajú chakru.
Naklonila som havu k stromu, zahryzla sa doň a a vytrhla ho i s koreňom, následne som ho po ňom hodila. Takto to pokračovalo i ďalej, hádzala som po ňom stromy, pričom druhá hlava dávala pozor, keby náhodou, že by chcel zaútočiť.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Sun 30 Jun - 13:34

Ja s klonmi som sa vyhýbal, pre zdatného ninju nič ťažké. Len že takto to nemalo cenu, musel som preto zahájiť útok ja. Vlastne plán som už mal hotový len ho správne zorganizovať a naplánovať. Tak fajn, všetci sme vytiahli kunaie a mali sme aj oceľové lanká. Ja som sa rozbehol po pravej strane na toho veľkého psa, za mnou šli klony, ktoré neboli až tak nemotorné. Pár klonov šlo aj popredu a po pravej strane. Niektoré klony skladali už pečate na techniku. Ja som však ešte neskladal. Stále som sa približoval k tomu psovi. Klony a ja sme si dali do nôh chakru, aby sme lepšie bežali a dalo sa pomocou nej aj lepšie skákať a vyhýbať.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Sun 30 Jun - 14:02

Začínal jsem se nudit pouhým pozorováním, ale přesto jsem tu setrvával. Však času je dost a noc je ještě mladá. Tohle vypadalo ještě na dlouho takže jsem si sednul na zem a dal ruce křížem. Zívnul jsem si a dal si při tom ruku před ústa. Snad tu nakonec ještě neusnu. Kdybych se však ocitl v nebezpečí, vše co by na mně letěllo by bylo okamžitě zlikvidováno. Ať už věc nebo člověk.

(nemusíte už na mně čekat, nvm co už psát)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 30 Jun - 16:27

Juchúúú, tak ide sa na to! Nadšene som vykríkla v mysli, keď klony začali okolo nás behať s lankami. Znova nás obalil ten dym, nič nebolo vidieť a tak Kuro nemohol vedieť, že sme sa premenili do našej pôvodnej podoby...Čiže sme znova boli človek a pes.
Hneď na to som vytvorila niekoľko svojich klonov...Ešte stále sme boli krytí dymom...Naraz sme sa roztočili a vyleteli z dymu rovno proti klonom, každý šiel do inej strany...Nikto z Kurových klonov nemohol vedieť, kto je pes a kto je človek, a už vôbec nie, kto je originál.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru