Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Písečné vesnice

+15
Kensei
Reizo Hoozuki
Makoto
Suna Shinobi
Maya Kissu
Kisuke Uchiha
Toshio Tessha
Yoko Ayme
Murasaki
Erigor
Aki Kana
Arisu Otoginokuni
Rein
Akasuna no PiliKKa
Daiki Yatoshi
19 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Sep - 10:18

First topic message reminder :

Zastavil jsem se před bránou a vzhlédl. Zastínil jsem si dlaní oči před ostrým bodavým sluncem. Jak dlouho jsem tady nebyl? Ano, už to byla vážně dlouhá doba. Prohlédl jsem si celou bránu, stálestejná, stále obrovská, nedosažitelná, tajemná a nebezpečná.
Jen jsem se ušklíbl, předal strážcům u brány zbraně a ampulky s jedy. Kdyby jen věděli, že zbraně si umím vytvořit, určitě by mě tak lehce nepustili. Zívl jsem a protáhl se, cestovat pouští nebylo nic moc, ale za ta léta jsem si zvykl i na horší podmínky.
Vkročil jsem do vesnice, tolik vzpomínek, tolik různorodých pocitů.. Ale co hlavně? Radost? Ano, velká..
Usmál jsem se a podíval se na majestátně se tyčící budovu uprostřed vesnice.. A právě tam zamířily moje kroky jako první..
Přesun.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down


Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Nov - 19:21

Naskočil som a odletel som..

~presun~


/Takto to dopadá keď človek nestíha xD

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 6 Jan - 18:15

Konečně jsme po pár dnech dorazili zpátky do vesnice. Živí a zdraví, po cestě nás nic nemilého naštěstí nepotkalo. Protáhla jsem se a zívla, potřebovala jsem někde načerpat energii, ještě, že už jsme doma. Koneně jsem mohla ze sebe sundat ten tmavý plášť, protože v Suně bylo vždycky hřejivé teplo.
Prošla jsem bránou, pozdravila stráže a vydala se společně s Murasakim do kanceláře. Jak já už jsem se na Kazekage těšila!
"Domov, sladký domov..." Široce jsem se usmála a odešla.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Murasaki Sun 6 Jan - 18:17

Konečně v suně! řekl jsem si
Pozdravil jsem stráže a šel pomalu za Yoko (přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Makoto Tue 8 Jan - 15:38

Po nekolika dnech plahocenim se pousti a dunami jsem se priblizoval ke svemu cili. Uz v dali jsem videl branu do Suny. Tedy za predpokladu ze jsem nemel halucinace. Pomalym belhavym krokem jsem se priblizoval. Jestli me nekdo videl z dalky tak si musel myslet ze mam poradne vypito no opak byl pravdou. Stale jsem vsak sel vpred i kdyz uz to bylo tezke. Kazdy krok mi pripadal jako bych stal na miste a nikam se nehnul. Po nekolika minutach jsem uvazoval jestli nejsem uveznen ve sve vlastni mysli a jenom se mi to nezda. Po dalsich minutach sem se ocitl o neco blize. Az jsem nakonec nekolik metru od branu padl do pisku. Stezi rozostrene jsem se snazil zaostrit zrak ale uz jsem nebyl schopen se ani pohnout. Pouze snazil udrzet pri vedomi ale i ma mysl a vule slabla po chvili jsem upadl do bezvedomi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Suna Shinobi Tue 15 Jan - 19:17

Otřel jsem si čelo a s přimhouřenýma očima vyhlédl do pouště. Uprostřed písku jsem viděl cosi ležet. V první chvíli jsem nehybnou věc považoval za zvíře, které podlehlo pouštnímu žáru, tak jak se to běžně stávalo, ale po bližším zkoumání jsem přišel na jinou alternativu.
Rozeběhl jsem se k Jayovi, otočil ho na záda a nahmatal pulz. Byl živý, zjevně dehydrovaný, ale dýchal.
Zvedl jsem ho, hodil na záda a rozeběhl se k nemocnici.
(Přesun)
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Reizo Hoozuki Wed 16 Jan - 18:43

Kráčal som len prázdnou, a veľkou púšťou. Cestou som nutný si dať dole aj mikinu, ktorú som si uviazal okolo pásu. No stále mi bolo príšerné teplo. Vyhrnul som si aj rukávy trička, a každú chvíľu som si utieral čelo od potu. Šťastie že som sa tu nestratil! Po, síce dosť dlhej ceste púšťou, som konečne narazil na obrysy vstupnej brány. S výrazom, akoby som práve videl nejaké zjavenie, som pridal do kroku túžiac hlavne po vode. Na cesty som si totiž nevzal nič, ani vodu ani jedlo. Tým pádom som bol vlastne už dosť dlho bez príjmu týchto vecí...chyba. Púšť, teplo a nedostatok vody samozrejme začínali pracovať. Už keď som sa doslova skoro doplazil k bráne, zrak sa mi trošku zahmlil a hlava sa mi začala motať.
"Vo-...vodu..." Vyšlo zo mňa jediné, ako som uvidel strážnika. "Už nikdy...nejdem na výpravy bez vody a jedla! NIKDY!" V podstate som sa sám seba vyhrešil v mysli, mohol som fakt rozmýšľať trochu dopredu. Takto som sa len zbytočne dostal do takého stavu.
"Vodu..rýchlo.." Poprosil som s "mimo-stavom" ešte raz keďže som nestál o odpadnutie, a asi by sa dalo povedať že som sa prosebne díval. Tomu sa však ani nedalo čudovať...
Reizo Hoozuki
Reizo Hoozuki

Počet príspevkov : 28
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Suna Shinobi Wed 16 Jan - 20:19

Seděl jsem v budce a poklimbával, "provoz" v Suně nebyl nikdy moc velký, však komu by se chtělo táhnout přes tu nekonečnou poušť v tomhle horku, no lidé z vesnice už byli zvyklý, ovšem cizinci většinou neodhadli situaci.
Něco podobného se stalo právě teď, když jsem uslyšel ten usedavý hlas. Vyhlédl jsem z okna a hned uhodl, která bije. Vzal jsem lahev, která byla položena na stolku a přiběhl k návštěvníkovi.
"Napijte se!" podal jsem mu vodu, zatím co jsem kroutil hlavou. "Všichni jsou tak neopatrní, za týden už druhý případ, však to dá rozum, že tady se musí pít!" brblal jsem nespokojeně, ale přesto pohledem člověka kontroloval, aby se mi tam ještě nesložil.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Reizo Hoozuki Wed 16 Jan - 21:29

Chytil som vodu čo mi doniesol, a celú som ju stiahol. Div že som neodpadol medzitým, práve keď som bol asi v polovičke hltania vody, sa mi hlava krútila najviac. Ale našťastie to prešlo, keď som sa ešte navyše aj presunul do tieňa a sadol som si na zem. Teda, na zemi som už bol, takže som sa skôr len presunul. Na brblanie stráže som sa musel trochu zaškeriť. Očividne bol môj rozum pred odchodom z Iwy niekde mimo. Ale! Aspoň som sa poučil.
"Vďaka, ostávam vám asi niečo dlžný." Poznamenal som pri vstávaní, a fľašku vody som mu vrátil, samozrejme už ale prázdnu. Hneď po fľaške následoval môj meč, ktorý som mu podal rovnako so slovami: "Prichádzam z Iwy, ak by bolo potrebné to vedieť!" S týmito slovami som sa aj pomaly, skutočne veľmi pomaly rozbehol cez bránu až do dediny, mieriac za Kazekage...
-Presun-
Reizo Hoozuki
Reizo Hoozuki

Počet príspevkov : 28
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Suna Shinobi Wed 16 Jan - 21:52

Nutno podotknout, že svým jednáním si opět získal mé sympatie, takže jsem se jen pousmál a rukou ukázal do středu vesnice. "Vítejte s Suně!"
Vzal jsem meč i prázdnou lahev a vrátil se do své boudičky, kde bylo ostatně stejně nejlépe!
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Reizo Hoozuki Sat 19 Jan - 18:04

Vrátil som sa k bráne, u stráže som si vzal meč, a aj s pozdravením som prešiel bránou Suny. Čakala ma posledná návšteva, Konoha...
-Presun-
Reizo Hoozuki
Reizo Hoozuki

Počet príspevkov : 28
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 25 Jan - 17:08

Tia
Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Vlk-polarni-canis-lupus-tundrarum
Stráže u brány si mohli už z dálky všimnout oblaku písku, který zamnou výřil jako prach, když běžíte po pořádně suché cestě. Jako bílý démon jsem se řítila až k bráně s jazykem vlajícím z tlamy, kterou jsem měla otevřenou dokořán, abych se mohla pořádně chladit, ale to také zapříčinilo to, že mi za chvilku vyschlo v ústech a z toho jak jsem rychle běžela, jsem už pěkně sýpala. Nakonec jsem prudce zabrzdila před jedním ze strážných brány, kterého jsem ohodila pískem. "Jejda..." Zatočila se mi hlava a málem jsem mu pozvracela boty. "Nesu dopis Kazekage -sama!" Vykašlala jsem si z plic dávku písku a upřela psí oči na strážného.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kensei Sat 26 Jan - 12:29

Konečně jsem tady! Ten zatracený písek by mi nevadil, nebýt toho, že tak protivně foukal do očí. Taky si tu vesnici mohli postavit v horách, povzdechnu si a pomalu dojdu k bráně. Pozdravím a vytáhnu dopis s pečetí našeho Raikageho a pak ho opět pečlivě uschovám.
"Nesu poselství pro Kazekage... " Samozřejmě že moje čelenka jasně oznamuje, že jsem ninja z Kumo. Na jejich žádost jim dost nerad odevzdám svou katanu, ale rozhodně je na mě vidět, že mi jejich nedůvěra není nijak po chuti. Poté pokračuju dál ke kanceláři Mizukage, kam se nechám dovést.

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 26 Jan - 12:41

Tia
Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Vlk-polarni-canis-lupus-tundrarum
"Nepředbíhej! Já tu byla první!" Zavrčela jsem dotčeně a zatočila se na místě, neměla jsem jaké zbraně odevzdávat, takže jsem vyběhla za Kenseiem, div jsem ho cestou neporazila, jen aby se tam nedostal dřív jak já.
//přesun

.
.
.

Proběhla jsem branou, až se mi za tlapkama prášilo a namířila si to tentokrát do Kumogakure no Sato.
//přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kensei Mon 28 Jan - 22:16

První záležitost vyřízena, u brány jsem si vzal svou katanu a rozeběhl se do dály. Moje mise ještě není zdaleka u konce, mám ještě spousty práce a nikdo to za mě neudělá, proto bych si měl pospíšit, abych už byl doma a mohl konečně porazit Raikageho v páce.

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 6 Feb - 20:54

Společně s Pili jsme dorazili k bráně, ohlásili strážím svůj důvod odchodu tak pozdě v noci, vyhověli nám a pustili nás ven. Teď nás čekala cesta tou dobře známou noční pouští a pak do Konohy. Musely jsme si pospíšit.
(Přesun. - 20 min)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 6 Feb - 20:57

Tajne a sám som krytý pieskom a mojím Genjutsu proste sledoval ako Yoko, tak aj Pil. Nevedel som kam ísť, preto som ich nesmel stratiť z dohľadu, ale tiež som musel dávať pozor aby ma nespozorovali. Dilema, takže som si skontroloval vaky, kde som mal všetko potrebné ako vždy a sledoval mesiac, ktorým som sa blížil ku Konohe.

~presun~

Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daichi Akasuna Wed 6 Feb - 20:58

Rychle jsem se dostal až před ohraničení vesnice, k bráně jsem nemohl, protože by mě okamžitě vrátili zpátky domů. Vytáhl jsem svůj svitek a přivolal jsem si Karasu. Chakrovými vlákny jsem ho posunul až na okraj zdi, kde se zachytl a já jsem se pak vysoukal nahoru. Zabralo to asi 5 minut, tak jsem si musel pohnout.

Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Sachi Sachiko Wed 13 Mar - 21:11

Rozhlížela jsem se kolem, ale ani u brány to nevypadalo moc zalidněný. To mě podrž? Byla jsem tím trochu překvapená, protože když nebylo kam se vrtnout, u brány bylo vždycky co dělat. Myslím, že je jasné, co mě napadlo udělat. Prostě hledat zábavu někde jinde.

Přesun
Sachi Sachiko
Sachi Sachiko

Počet príspevkov : 6
Join date : 18. 02. 13

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 7 Apr - 18:26

Pár metrov od brány som sa objavil v oblaku dymu a vydal som sa krokom k bráne. Po chvíľke som došiel k bráne a kývol hlavou na stráže. Po prekročení hranice brány som sa rozbehol a po pár minútach som v dunách púšte nebol vidieť.
(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daichi Akasuna Mon 29 Apr - 16:41

Došel jsem do Suny o dost dřív než máma. Už jsem se fakt nemohl dočkat až zase uvidím tu naší nádhernou vesnici. Už mi táhlo na 10 a tak jsem nemol být stále jen maminčin mazánek, to ne! Já už byl muž! No...částečně. Karasu už byl opravený a za to jsem byl moc rád, že mi ho máma opravila...no já si ho potají trošku vytunil, ale to se dozvědět nemusí. U brány mě už znali a tak se na mě stráže s úsměvem podívali a nechali mě projít...Hold jsem celou cestu utíkal, tak bylo jasné že tu budu o hodně dřív.

Přesun
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 4 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru