Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Písečné vesnice

+15
Kensei
Reizo Hoozuki
Makoto
Suna Shinobi
Maya Kissu
Kisuke Uchiha
Toshio Tessha
Yoko Ayme
Murasaki
Erigor
Aki Kana
Arisu Otoginokuni
Rein
Akasuna no PiliKKa
Daiki Yatoshi
19 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Sep - 10:18

First topic message reminder :

Zastavil jsem se před bránou a vzhlédl. Zastínil jsem si dlaní oči před ostrým bodavým sluncem. Jak dlouho jsem tady nebyl? Ano, už to byla vážně dlouhá doba. Prohlédl jsem si celou bránu, stálestejná, stále obrovská, nedosažitelná, tajemná a nebezpečná.
Jen jsem se ušklíbl, předal strážcům u brány zbraně a ampulky s jedy. Kdyby jen věděli, že zbraně si umím vytvořit, určitě by mě tak lehce nepustili. Zívl jsem a protáhl se, cestovat pouští nebylo nic moc, ale za ta léta jsem si zvykl i na horší podmínky.
Vkročil jsem do vesnice, tolik vzpomínek, tolik různorodých pocitů.. Ale co hlavně? Radost? Ano, velká..
Usmál jsem se a podíval se na majestátně se tyčící budovu uprostřed vesnice.. A právě tam zamířily moje kroky jako první..
Přesun.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down


Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Suna Shinobi Mon 12 Nov - 16:52

A predtým máte odovzdať zbrane. To sme si už pár krát povedali. No vy to neakceptujete a snažíte sa obísť naše pravidlá...preto vás nepustíme ďalej. Dokiaľ nedá na to povolenie samotná Kazekage alebo sa osobne sem nedostavý. dokončil unudene. Už ho začalo unavovať a stále opakovať to isté. A vyhrážky vám už vôbec nepomôžu slečna...
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 12 Nov - 17:06

Maya

Tak jí zavolejte. Já jí to vysvětlím. Vzdychnula sem si. Když je zabiju bude to bráno jako útok a to bych pak musela zabít i Kazekage. Ale ona není můj cíl.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 12 Nov - 17:18

Přišla jsem k bráně a prohlédla si všechny, kdo u ní stáli. "Tak, co se to tu děje..?" Vzdychla jsem a došla až k bráně. Prohlédla jsem si dívku, jen měla být onou narušitelkou klidu a mírně se usmála. "Dobrý večer... s čím vám mohu pomoci?" naklonila jsem hlavu na stranu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 12 Nov - 17:22

Maya

Mám vám předat dopis. Otočila jsem se za ženským hlasem doufajíc že je to Kazekage. Pokud jste kazekage.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 12 Nov - 17:27

Došla jsem až k ní. "Ano, jsem." odvětila jsem a mírně se usmála, jak jsem měla ve zvyku, zatím co jsem kývla na strážné, aby se zase vrátili k práci. "Vy jste prý z Oto..." mluvila jsem klidně a prohlížela si ji. Byla nepochybně zvláštní. "Posílá vás Otokage..?" Doufám, že v tom nemá prsty Shinji! Stále s úsměvem jsem čekala na její odpověď.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 12 Nov - 17:31

Maya

Jakmile ke mě popošla prorazila zeď z chakry a vytvarovala její obrys v mé hlavě. Ano z Oto. Sáhla jsem na čelenku která mi vysela u pasu. Otokage tak na půl ale jinak taky ano. A co se týče vašeho úsměvu, ten si nechte pro milence.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 12 Nov - 17:35

Znovu jsem se pousmála. "Můj výraz je moje věc, ne vaše." kývla jsem hlavou. "Ale zpět k věci. Mluvila jste o dopisu. Mohla bych jej tedy dostat..?" lehce jsem si povzdychla a složila ruce do kapes. Už jsem se nehýbala, zůstala jsem stát a přemýšlela, jestli ten šátek má ze zdravotních, nebo dramatických důvodů. Nakonec jsem zavrtěla hlavou, konec konců, co je mi do toho.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 12 Nov - 17:48

Maya

Vytáhla jsem dopis z kapsy a podala jí ho.
Dopis pro Kazekage:
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 12 Nov - 17:52

Pozvedla jsem obočí. Znovu jsem si to přečetla, jestli správně vidím, no nakonec jsem jen pokrčila rameny. "Ráda vás přijmu. Neznamená to ale, že změním pravidla průchodu bránou. Máte mé čestné slovo, že se vám ve vesnici nic nestane, osobně na to dohlédnu." podívala jsem se na ní, zatím co jsem žmoulala okraj dopisu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 12 Nov - 18:12

Maya

Podala sem jí katanu do ruky přičemž rolnička na ní zacinkala. Bude u vás. Vám možná věřit budu. Vyplázla jsem jazyk na strážného a čekala až budeme moct vyrazit.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 12 Nov - 18:54

Vzala jsem si katanu a kývla na ní. "Dobrá... i já budu věřit vám, že jinou zbrań u sebe nemáte.." kývla jsem a rozešla se do vesnice. Že bych z toho měla dobrý pocit, to úplně ne, měla jsem věci ráda jasně a stručně, ne tolik opletaček, ale v podstatě jsem to nijak neřešila. Vydala jsem se směrem ke své kanceláři.
Přesun
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 12 Nov - 19:03

Maya

Následovala jsem kazekage doufajíc že mi nepoškodí katanu. (přesun)

Maya

Zpáteční cestou jsem jen proběhla branou a se zacinkáním rolničky na mé kataně jsem ještě stihla zamávat na strážné. Dál už jsem vyrazila rychlím tempem směr Oto. (přesun)
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 17:23

Klon dorazil asi dva kilometry od brány, tudíž nemohl být nějak zjištěn, schovával se za několika písečnými dunami, a čekal na to, kdy se tady objeví Kotae. Přecijen, maličká straka ho sem má dovést kvůli jeho jisté schopnosti, která mi dá větší výhodu. A především mě ochrání před odhalením. Proto jsem tam tak stál, skrytý dunou písku a čekajíc na Kotaeho příchod.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 17:24

Celou cestu jsem šel za tou roztomilou strakou, která mě táhla přes celé země. Podivné, že právě zpět do Suny. Když v tom jsem zahlédl Kaie, přítele, jež mě nechal v Iwagakure no Sato! Vydal jsem se za ním a stál a čekal co mi na to řekne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 17:27

Všiml jsem si, že Kotae se konečně objevil. Nevšímal jsem si jeho trochu negativního postoje, stálejen jsem měl důležité důvody, které nemohly počkat a vlastně nepočkají, proto jsem tu já, můj vlastní klon, abych to vyřídil za originál, který tyto důležité věci už řeší. " Použij na mě Yokubunshin nějaké osoby co jsi potkal v Iwě " Rozkázal jsem klidným hlasem a použil Henge no Jutsu. Změnil jsem vzhled podle své představy, byl jsem svým způsobem opak pravého Kaie. Najednou jsem byl blonďák, a tak dále. Čekal jsem na Kotaeho techniku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 17:29

Ty mě ignoruješ, ne? Zašeptal jsem si tak aby to Kai neslyšel. Jen jsem se začal zajímat, co si o tomhle bude myslet Kazekage-sama. Pak použil přeměnu. Pomalu mi docházelo, o co mu jde. " D ... dobře " Řekl jsem nejistě a moje bakterie pokryly jeho tělo. " Co budeš dělat? " Zeptal jsem se mého přítele, který mi teď dluží vysvětlení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 17:33

" Jdi do Kumo a připrav mi zbraně, které umíš připravit jedině ty. " Přikázal jsem mu a během vteřiny zmizel ze svého stanoviště a už kráčel k bráně. U té jsem se zastavil a řekl " Nazdar pánové, jdu za Kazekage-sama, mám pro ní důležitou zprávu. " Přičemž jsem jim ochotně odevzdal své zbraně a odcházel směrem ke Kazekagenině kanceláři. Nebyl důvod mě u brány zastavit. Měl jsem přes sebe přehozený plášť a také jsem měl čelenku sunagakure no sato, samozřejmě v ruce, jelikož tu jsem chtěl dát Kazekage jako jistý důkaz. Důkaz, že byla Kaiovo je ten, že je na zadní straně vyryto jméno "Ryozen Kyogi".

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 16 Nov - 17:35

Já ho jednoho dne zbiji. Zamyslel jsem se a po jeho proslovu zmizel na cestu do vesnice, kam mě poslal. Přesně ale vím co myslel speciálními zbraněmi. /přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun 18 Nov - 19:33

Při cestě do konohy jsem musel projít jedním místem a to bylo právě tohle. Když jsem procházel tou mohutnou branou na chvíly jsem se zastavil a přemýšlel co bude dál. Přemýšlel jsem nad svými plány, sny a hlavně sem dával dokupy plán, plán který jsem se už delší dobu chystal uskutečnit
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 25 Nov - 14:33

Dorazit k bráně už takový velký problém nebyl. Zkontrolovala jsem vybavení, svitek s pískem v brašničce na boku společně s listinami. Strážím jsem sdělila, kam máme namířeno, díky bohu mě ještě ven pustili. Jen jsem kývla na své dva studenty, pohledem zabloudila zpátky k Suně, pak ven, tam za branami kde se rozkládala jen poušť. Jen poušť a žádné jiné nebezpečí.
Nic mi nehrozí.
S tou myšlenkou jsem Sunu opustila.
(Přesun - Iwagakure)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Murasaki Sun 25 Nov - 14:38

(přeun za Yoko do Iwagakure)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Nov - 18:47

Pomalým krokom som sa priblížil k bráne, ktorá viedla preč odtiaľ. Musel som, nemám na výber. Odídem, a sám sa porátam s týmto problémom. Bez ruky som si to kráčal k východu, kde som ale narazil znova na Kisukeho. Uškrnul som sa a pomaly sa mu dostal za chrbát.
„Kamže kam..“ Spýtal som sa ho stále s tým istým úškrnom, a v ruke si prehodil ílového vtáčika. Nemal som ruku, ale stále som bol dosť silný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun 25 Nov - 19:03

Podíval jsem se na něj "Nový módní doplněk ? " Bylo jasné že myslím tu jeho zmizelou ruku "Potřebuju tě..tvého ptáka...musí Pilice doručit dopis" Vychrlil jsem hned na něj. "Ale to počká..nejprve musím jít zase do konohy...je tam ještě pár technik které já musím umět"
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Nov - 19:14

Len čo ma podpichol s mojou rukou, s úsmevom som mu to oplatil.
„Som nevedel že si teplý..“ Narážka že potrebuje môjho vtáka, moje ruky prešli k spodnej časti a len tak imaginárne som ho začal rozopínať. Len čo som si dorobil srandu z neho, vytvoril som dvoch vtáčikov z ílu, jedného som zväčšil aby som ho použil na prepravu a druhého malého som podal Kisukemu na jeho list.
„To si ich nemohol vziať vtedy? Nemajú nás tam v láske..“ Uškrnul som sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sun 25 Nov - 19:19

POusmál jsem se "Ne nemají..ale to mě moc nezajímá, navštívíme zase paní Hokage" Vyplázl jsem na ní jazyk a naskočil si na jeho ptáka "Tak letíme ...musíme si pohnout, čím dříve tam budeme tím lépe." Nařídil jsem mu
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 3 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru