Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Písečné vesnice

+15
Kensei
Reizo Hoozuki
Makoto
Suna Shinobi
Maya Kissu
Kisuke Uchiha
Toshio Tessha
Yoko Ayme
Murasaki
Erigor
Aki Kana
Arisu Otoginokuni
Rein
Akasuna no PiliKKa
Daiki Yatoshi
19 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Sep - 10:18

First topic message reminder :

Zastavil jsem se před bránou a vzhlédl. Zastínil jsem si dlaní oči před ostrým bodavým sluncem. Jak dlouho jsem tady nebyl? Ano, už to byla vážně dlouhá doba. Prohlédl jsem si celou bránu, stálestejná, stále obrovská, nedosažitelná, tajemná a nebezpečná.
Jen jsem se ušklíbl, předal strážcům u brány zbraně a ampulky s jedy. Kdyby jen věděli, že zbraně si umím vytvořit, určitě by mě tak lehce nepustili. Zívl jsem a protáhl se, cestovat pouští nebylo nic moc, ale za ta léta jsem si zvykl i na horší podmínky.
Vkročil jsem do vesnice, tolik vzpomínek, tolik různorodých pocitů.. Ale co hlavně? Radost? Ano, velká..
Usmál jsem se a podíval se na majestátně se tyčící budovu uprostřed vesnice.. A právě tam zamířily moje kroky jako první..
Přesun.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down


Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Toshio Tessha Thu 1 Nov - 19:52

Toshio teda pokojne kráčal vedľa nej a radšej nekomentoval jej štýl tréningu avšak aj tak on bol zvyknutý na trochu iný prístup k výchove ako je zvykom. Keď dorazili pred bránu Sunagakure len sa tam rozhliadol.
,, Ale tak jeden nikdy nevie, čo keby ma napadli rybičky."
Pokrčil ramenami a pozrel na Yoko.
,, No potreboval by som odprevadiť k nejakej reštaurácii kde sa dá najesť, bodlo by mi nejaké to Dango. A vzhľadom na to, že som slušne vychovaný neodpustím si vás nepozvať na jednu večeru ako poďakovanie, že ste ma zachránili od strašnej a zdĺhavej smrti v púšti."
Prehovoril improvizovane a hneď Toshio prvé slová čo mu padli na rozum.
,, A samozrejme nie, neberiem ako odpoveď."
Doplnil tak informačne milo.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 1 Nov - 20:17

Huh, rybičky?
Nechápavě jsem zamrkala, pochopila bych, kdyby řekl štíři nebo něco podobného, ale rybičky? Kde by se tu vzaly? No rozhodla jsem se to neřešit. Při zmíňce o Dangu jsem se celá rozzářila.
"Tak s tím vám mile ráda pomůžu, vím o jedné skvělé restauraci!" Při jeho další větě mi sklaplo. Znervózněla jsem. Na jedné straně bylo Dango, ty chutné barevné knedlíčky a na druhé povinnosti.
"Ale já.. Mám tam studenty, měla bych se vrátit a... A bude i rámen?" Nevinně jsem se zaculila a usmála se, klon ještě nezmizel, možná ta chvilka neuškodí.
"Tak to asi nemám na výběr, co?" Dodala jsem potom a pousmála se.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Toshio Tessha Thu 1 Nov - 20:21

,, Ale študenti študenti, to je tréning vytrvalosti a individuality s troškou tímovej spolupráci. Však kedysi nás tak nechávali učitelia v púšti samých a stojíme tu, tak sa nemáte čoho báť poradia si."
Snažil sa to tak trošku zakecať a keď začul slovo rámen hneď mu napadlo, že jeho peňaženka dneska trošku zaplače keď ju vytiahne.
,,Samozrejme, že bude rámen a samozrejme, že nemáte na výber."
Zasmial sa pokojne a gentlemanským gestom jej naznačil, že môže ísť ako prvá. Aj tak cestu nepoznal.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 2 Nov - 14:17

"Nechávali, ale cítím se blbě, když se to neprotáhne, tak.. Tak teda půjdu.." Podotkla jsem a pousmála se, jiní by si z toho nic nedělali, no já strach měla. Vzhledem k několika posledním událostím.
"Rámen také?! Tak na co čekáme?" Rozzářila jsem se jako Vánoční stromeček a vydala se do středu vesnice, ráznými kroky míříc na neomylné místo.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Toshio Tessha Fri 2 Nov - 14:30

,,Ak sa to trocha natiahne tak po nich pošlete profesionálny záchranný tím, žiaden problém v tom nevidím."
Nadhodil jej riešenie a potom sledoval ako sa pri slove rámen dvojnásobne rozžiarilo, ako keby dal dieťaťu cukrík alebo darček na Vianoce.
,, Samozrejme, že bude rámen. To by som vám neodmietol."
Pokrčil ramenami veselo s úsmevom na tvári a pre istotu ju hneď nasledoval pri tom rýchlom tempe čo nahodila.

Presun.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 2 Nov - 15:23

Vyrušilo mě zabouchání na dveře ve chvíli, kdy jsem dal do svého batohu poslední věc. Hbitě jsem otevřel a přivítal přítele,Kaie, který mi oznámil, že máme v plánu cestovat do Iwagakure. Nezaváhal jsem ani vteřinu a obléknul jsem si svůj plášť, bílý a dlouhý s kapucí ve tvaru ptačího zobáku. Popadl jsem svůj ranec a následoval Kaie, který mne dovedl až k bráně, kde jsem si nasadil kapuci a ve stínu noci jsem odcestoval za novým dobrodružstvím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 2 Nov - 15:27

" Kam tak rychle? " Zeptal jsem se s úšklebkem a sledoval jak moc nedočkavý Ezio je. Kurokin jen letmo slétl ze vzduchu a pomalu se zastavil u mne. " Proč jsi mne vlastně celou tu dobu hledal? Nemyslíš si, že by bylo divný kdyby jsi mě hledal "jen tak"?" Řekl jsem znovu ale už trochu vážněji. Očekával jsem že mi odpoví, zatímco jsme cestovali už nějaký čas za Sunagakure no Sato, na tohle jsem prostě odpověď znát musel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 2 Nov - 16:08

"Proč jsem tě celou dobu hledal?" zeptal jsem se pohotově,"ale když to potřebuješ vědět, tak nic tajného na tom není. Prostě a jednoduše jsem potřeboval, aby po mém boku opět stanul můj starý přítel a společník, se kterým budu opět o něco silnější a NIKDO nás nepřekvapí."V tu chvíli se za námi zavřela brána o my jsme vyrazili napříč pouští.

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 2 Nov - 16:14

Heh, kecá, mele z cesty a je zřejmě úplně mimo. To už jen á přítomnost opíjí lidi? Zasmál jsem se uvnitř své mysli, ale co už, jen jsem pobídl Kurokina a s jeho pomocí jsem proletěl vedle Ezia a letěl dál a dál. " Na heroické řeči moc zvyklej nejsem! " Křikl jsem když jsem byl už deset metrů před ním a stále se vzdaloval. Kudana ... Uchechtl jsem se. /Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 3 Nov - 18:42

Dorazila jsem k bráně jako první, chvíli jsem tam počkala, než dorazí i Toshio, abychom mohli vyrazit. Pohledem jsem zabloudila jednak ke strážím, kteří jako obvykle hráli karty a taky na hodiny. Snad se nebude Tsuchikage zlobit, jestli ano, Pilča mě zabije.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Toshio Tessha Sat 3 Nov - 18:46

Toshio dorazil chvíľku za ňou a na chvíľočku sa pozastavil pri nej.
,, Môžeš sa pripraviť tam už tak teplo teda nie. A slnka tam veľa nesvieti, takže v dave budeš s tými peknými vlasmi ako slnko žiariť. Takže si daj pozor."
Zasmial sa a pozorne ju sledoval lenže nevyzeralo akoby chcela vyraziť. Ale akoby ešte na niekoho čakala alebo na niečo.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat 3 Nov - 18:49

Dokrčel jsem k bráně, šel jsem hned z nemocnice protože nebyla potřeba nic balit. Měl jsem namířeno do Konohy zjistít více o technikách, zakázaných technikáš našeho klanu. Při cestě přez bránu jsem si všiml Yoko Hehe..kampak máte namířeno ?" Zeptal jsem se při pohledu na ní
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 3 Nov - 19:00

Podívala jsem se na Toshia a potom i na sebe, no jestli takhle půjdeme, tak to hodně štěstí. Byla jsem zvyklá na tropická vedra, snad mi ten přechod tolik vadit nebude.
"Zářit? To tam nemá nikdo blond vlasy?" Zeptala jsem se překvapeně a když jsem chtěla vyrazit, všimla jsem si příchozího Kisukeho.
"Máme namířeno na festival do Iwy. Půjdeš s náma?" Navrhla jsem mu.
"Máme totiž docela skluz.." Dodala jsem s úsměvem, ráda jsem ho viděla, chtěla jsem se ho na spoustu věcí zeptat, protože pár dní nebyl k zastižení, ale teď na to nebyl čas.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Sat 3 Nov - 19:03

jen jsem jí přikývl..teda hned potom co jsem se na ní usmál. Bylo jasné že jdu s něma přece jen bych to nebyl já kdybych jim dopřál soukromí (přesun)
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Toshio Tessha Sat 3 Nov - 19:05

Toshio pozorne sledoval na čo ešte čakáme až zbadal osobu pred sebou a očividne poznala Yoko. Bolo zjavné, že tá osoba nebol v bohvie akej forme tak mu napadlo či cestu v ich tempe ešte zvládne.
,,Dobre teda, môžme ísť ak si pripravená Yoko."
Odpovedal Toshio a spolu s Yoko vyrazili smerom Iwa.

Presun.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 4 Nov - 20:23

Po dlhej a strastiplnej ceste konečne dorazili obaja až do Suangakure no Sato. Yoko bola ľahšia než si myslel tak to ani nebolo také náročné. Pri bráne sa, ale zastavil pretože ani len netušil kam jej myseľ plánuje zamieriť.
,, Tak teda kam pôjdeme teraz?"
Spýtal sa Toshio zo zvedavosti.
,, A nie, nepustím ťa nech sa stane čokoľvek, takže sa o to ani nepokúšaj ma od toho odhovoriť."
Zasmial sa pokojne a odpovedal jej skôr než stihla niečo povedať, pretože vedel na čo myslela.
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Sun 4 Nov - 20:42

Když tě nesl celou cestu, připadala jsem si jak nějaký pytel brambor, který se musí nosit, jako kdybych to nezvládla sama. No, byla jsem ráda, že jsem doma, měla jsem Sunu nejraději, doopravdy jsem jí milovala a být doma byl nejlepší pocit.
"Musíme najít Kazekage a ta buď bude spát v kacneláři nebo bude ve vilce. Takže jdeme domů" Podotkla jsem a chtěla se postavit, no jaksi mi to nedovolil. Jen jsem si povzdechla.
"Ale no tak, zvládnu to sama! Musí tě bolet ruce" Zaprostestovala jsem, no měla jsem to marný a koapt nožičkama jako malá jsem fakt nechtěla.
"Tak já tě budu navigovat.." Podotkla jsem potom odevzdaně, co jsem s ním mohla dělat, nic. Jen jsem se pousmála.
"Takže, teď, jako obvykle, rovnou za nosem.."
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Toshio Tessha Sun 4 Nov - 20:46

,, Som teda rád, že si pochopila, že ťa nepustím a ušetrili sme si času a síl na to aby som ťa nemusel presviedčať."
Pousmial sa od spokojnosti a rozmýšľal kde je asi tá vilka. Bolo to zase miesto, ktoré nikdy nevidel, teda za svetla určite nie.
,, Ako teda poviete slečna náhradná Kazekage."
Podpichol ju a na jej povel pokračoval jej udaným smerom s ňou v náručí.

Presun
Toshio Tessha
Toshio Tessha

Počet príspevkov : 32
Join date : 29. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Sat 10 Nov - 18:19

Maya

Doběhla jsem k bráně. Dobrý den. Pozdravila jsem strážné. Mám tu dopis pro Kazekage a mám ho předat osobně. Dodala jsem mile.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 10 Nov - 18:42

Strážcovia si premerali osobu a následne najstarší a aktuálni veliteľ skupinky stráži pri bráne povedal. Dobrý deň, prosím odovzdajte všetky zbrane....a tento shinobi vás doprevadí do kancelárie stráže čakali kým odovzdá zbrane a mladí strážca ju doprevadí do kancelárie.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 11 Nov - 1:09

Maya

Hloupost! Řekla sem vztekle. Kdybych tu měla nechat všechny zbraně, tak tu zůstanu. Opravte prosím předešlou žádost tak abych byla vpuštěna do vesnice. Chtěla jsem ještě podotknout že jako Šermířka odmítám odevzdat svou zbraň, ale to si nechám až potom jak se vyjádří na to co jsem řekla.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sun 11 Nov - 7:30

V tom prípade...tu zostanete...dokým neodovzdáte zbrane ďalej bez súhlasu Kazekage nepôjdete. hovoril stále ten istý a hneď ako dohovoril poslal jedného aby šiel odovzdať informáciu Kazekage. Výnimky neudeľujeme...nikomu...to môže len samotná Kazekage....takže tu počkajte alebo odovzdajte zbrane...Nebudeme jednať z nikým inak...Požiadavka upravená nebude....pravidlá sú pravidlá... dohovoril a ostatní si začali dávať väčší pozor. A túto osobu. Ešte pri nej skupinka troch ninjov stála a čakala ako sa vyjadrí.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Sun 11 Nov - 11:19

Maya

Fajn. Usmála jsem se na něj a dala ruce před sebe k němu. Pouta nebo svěrací kazajka? Dále mi musíte zavázat pusu a svázat nohy. V duchu jsem se smála ale byla to pravda. Největší zbraň ninji je jeho tělo.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Suna Shinobi Sun 11 Nov - 22:23

Už sme vám povedali...teraz musíte čakať.. znovu prehovoril a prestal sa chystať na znovu oskráčanie na svoje miesto do tiena. Pretože to asi stále nechápala. A ľudia čo jemu robili problémy tak im to mal vo zvyku vracať.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Maya Kissu Mon 12 Nov - 15:16

Maya

Ehm. Mám odevzdat dopis pro Kazekage ne vyvolat válku. Tu momentálně vyvoláváte vy. Opravdu sem neměla náladu. Byla jsem naštvaná a šla jsem splnit svou povinost. Nepřekážej!
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice - Stránka 2 Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru