Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Písečné vesnice

+3
Daiki Ayme
Uzumaki Allii
Akasuna no PiliKKa
7 posters

Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:43

Brána Písečné vesnice Mod_article774244_2
Jediný vchod do vesnice tvoří právě písečná brána, která je střežena dnem i nocí jednotkou v podobě jonina a chunina, kteří jsou připraveni okamžitě podat zprávu Kazekage o pohybu někoho nežádoucího.
Požadavkem na každého vstupujícího je se prokázat a odevzdat všechny zbraně.
Brána Písečné vesnice Sunagakure_ninja_by_stork_sai-d4wvtyh
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Uzumaki Allii Fri 11 May - 20:02

(Taky nemůžu najít ten post předtím. Situace je následující - Mu nechal odpálit budku s hlídkami a Itami vnikla dovnitř - přeletěla)
Reiza, který do mě celou cestu rýpal jsem odvolal a spokojeně si ulevil, že ho už nemusím poslouchat. Další úleva přišla, když jsem měl na dohled bránu Sunagakure. Přiblížil jsem se natolik, abych mohl spatřit z půlky zavalený vchod do Písečné a trosky z budky místních hlídačů. Bylo jasné, že jsou mrtví a rozhodně jim není pomoci. Prošel jsem okolo, po chvíli vyskákal a probleskl se na hradby, odkud byl výhled na celou vesnici. Tak se to opravdu děje... Stál jsem tam a pozoroval jak se postupně stále víc a víc rozšiřují plameny.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 12 May - 19:27

Něco jsem si říkal pro sebe, pousmál jsem se, protože konečně objevili ty na obloze. Odsud se ti to kecá viď... Zašklebil jsem se sedíc na kraji hradby Písečné. Přidat se, nepřidat se? Toť otázka. Líně jsem se protáhl a pár vteřin na to zívl ve stejném stylu. Složil jsem pečetě a vyvolal Raiton: Kage Bunsin. Klon se odrazil a seskočil dolů, zatím ale daleko od centra dění, pomalu se přibližoval. :přesun.

Edit: 22:12
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 14:16

Stál som pred bránami Suny, a s hrôzou v očiach som sledoval ako sa Suna doslova rozpadá. Nie.. Hlesol som, vyskočil z Aslana, ktorý zmizol v dyme, a ja som sa rozbehol cez ulice, vyčerpane do nemocnice. Dúfal som, že tam budú preživší, a medzi nimi Ryu.


~presun~
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Tasai Mon 14 May - 20:38

Pomaly a kľudne som prišiel k Sune. Šťuchol do trosiek a začal sa obzerať naokolo. Hmm...som zvedavý no... a pomaly som sa vybral smerom do dediny hoc som nemal chuť sa zapojiť do súboja.

-Presun
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 14:31

Vznášal som sa priamo na bránou, pričom som uprene hľadel na zničenú dedinu. Na chvíľu sa mi na tvári objavil úsmev: "Môžu za to snáď oni?" Uvoľnil som okolo seba prach, ktorý ma mal v prípade útoku upozorniť na nepriateľa. Pôvodne som si chcel na nich počkať pri bráne, ale s najväčšou pravdepodobnosťou by ma ignorovali, presne ako v Dažďovej. "A to som sa prišiel iba spýtať na skúšky Chūnnin~ov," opäť som sa pousmial a vo vzduchu zamieril do dediny, nájsť osoby zodpovedné za skazu dediny.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 15:42

Velký had doslova vyletěl ze země a pomalu otevřel tlamu.Pomalým krokem jsem z ní vystoupil a hada odvolal.Otevřel jsem nějaký neurčitý papírek a znovu si ho přečetl.Takže tady se necházíš?Proč mě potřebuješ hmm?Zakroutil jsem hlavou a podíval se směrem do vesnice,přičemž jsem ztvrdnul.Vesnice je..Zničená?Že by to udělal Daichi?Ne..Tohle by sám neudělal..Satake..Ty zmetku.V očích se mi automaticky objevil sharingan a polozničenou bránou jsem vnikl dovnitř zničené vesnice. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 15:12

Yuki sa pokojne konečne po dlhej dobe vracal z dlhodobej misie.,, Čo to?" zaskočil sa keď videl zničenú bránu a vedel čo sa deje istotne vo vesnici.,, Toto je zlý sen... odkedy?" napadlo mu v duchu a "preletel" bránou do vesnice.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 17:32

Seděl jsem na zničené bráně a přemýšlel...Svíral jsem v ruce nějaký kus papírku a pousmál se.Daichi..Alespoň za tohle ti děkuji.Ušklíbl jsem se a pustil papír na zem.Jestli tě budu chtít využít neměl bych tě tam nehad zdechnout..Pomyslel jsem a s aktivovaným sahringanem zmizel.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Tue 22 May - 15:46

Př průchodu brány se nic zajímavého nedělo, avšak mi přišlo zvláští, že kolem nejsou žádní strážci.
" Nemají tu být strážci? " optal jsem se Suki s trochu nechápavým výrazem.
Můj poloúsměv spadl hend potom, jak jsem uviděl tu katastrofu.
Při pohledu na zničenou vesnici jsem se jen bez jakýchkolvi slov nehybně díval. Silné sluce se jen odrazovalo od mých očí, jako by jim to vůbec nevadilo.
" C-c-c-c....co se tu panebože stalo?.... " vyšla ze mě jediná hláška a do rukou nabral písek pod sebou, který jsem následně nechal proplouplout mezi prsty, vítr už si s ním sám pohrál.
Twiky seskočil uzmých ramenou dolů a sledoval tu spoušť.
Viděl jsem tolik zničenýh domů, tolik trpících lidí, vesničanů, bojující shonobi za svůj domov.
Se slzami v očích jsem doufal, že se Kazekage nic nestalo...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 May - 7:06

Vznášajúc sa pár metrov nad zemou, preletel som cez bránu. Teda cez to, čo z nej zostalo. "Listová má o jedného silného spojenca menej, je čas uskutočniť záložný plán," zhodnotil som pre seba situáciu, pričom som sa vydal do najbližšieho prístavu, aby som sa dopravil do Hmlistej.

(Odchod.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 30 May - 13:05

Sledoval jsem Midotsuchiho odchod zpoza trosek jedné budovy.
Impozantní technika, která ho udržovala ve vzduchu, mi nebyla známá. Pravděpodobně některé z mnoha tajemství Kamenné. Tajemství, které pro mne rozhodně bylo výzvou.
Nehodlal jsem sledovat jednoho z nejsilnějších Kage současnosti. I přesto mne lákal pocit, že se něco děje. Nemohl jsem se smířit s myšlenkou, že by Písečné pomáhal zcela nezištně. A kdyby ano, stejně jsem chtěl vědět proč.
Místo za ním mé kroky tedy mířily přímo do Kamenné.

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 30 May - 19:36

Prezeral som si zničenú Sunu, avšak, vďaka "zmŕtvychvstaniu" som už nebol schopný bojovať. Mohol som byť rád, že žijem. Prepáč mi.. Pili. Ale, v momente mojej smrti moja misia skončila. Prekročil som telo jedného z mŕtvych strážcov a pokračoval cez rozpadnutú bránu peši, cez púšť, až do neznáma. Videli ma zomierať, nik ma nevidel žiť. Na chvíľu som slobodný. Uškrnul som sa, prehodil plášť a moja postava zmizla.


~presun~
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 4 Jun - 5:09

Po delší době stání jsem viděl, jak Suki bezhybně stojí a nemůže ze svých úst vydat ani slůvko.
Neměl jsem ani nejmenší tušení, co bychom měli udělat, ale na uvažování jsme neměi čas, lidé byli v ohrožení.
" Suki, měli bychom se asi podívat po Kazekage a pomoct vesničanům, " spravil jsme si čelenku hory Myoboku na mém čele a sledoval Twikyho, který z ničeho nic na něco ukázal.
Ve vzduchu se vznášel podezřelí sokol, který se k nám přibližoval stále blíže.
Až po chvli jsem si všiml, že je to nějaký vycvičený sokol určený na doručování správ. V proud vzduchu jsem natáhl široce ruku a sokol na ni přistál.
V jeho nohou byl vzkaz, který jsem si následně hned vytáhl.
Po přečtení dopisu se můj úsměv trochu změnil.
" C-co se stalo s Katashi-sensei? " nechápavě jsem se díval na dopis a následně ho podal Suki.
Vzal jsem tužku a papír z mé bašničky na zádech a začla psát dopis.
Spoiler:
Sruloval jsem dopis a následně už připevněný k Taraiovi, který se rozlétl a namířil si to hned do Konohy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Sat 9 Jun - 6:31

Suna byla napadená a skoro zničená, čehož jsem si všimla hned. Nejdřív jsem se z prvotního šoku potřebovala vzpamatovat, až potom jsem si přečetla vzkaz.
"Nevím, jestli je dobré se zapojovat, zdá se, že v ulicích boj utichl.." Zamumlala jsem, ačkoliv jsem se tam chtěla vrhnout, zdravý rozum převažoval.
"Co mi dva zmůžeme? Neměli bychom se spíš vrátit, co když nás potřebují i doma?" Nervózně jsem si zkousla ret.
Kdo ví, kdy napadnou i další vesnice!
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Murasaki Mon 11 Jun - 12:27

Po dlouhé době jsem se pomalu vracel do vesnice,ale byla zníčená.
Co to je?! Panebože!Co se to stalo? Ani jsem si nikoho jiného nevšiml pořád jsem koukal jen na tu katastrofu
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru