Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brána Písečné vesnice

+15
Kensei
Reizo Hoozuki
Makoto
Suna Shinobi
Maya Kissu
Kisuke Uchiha
Toshio Tessha
Yoko Ayme
Murasaki
Erigor
Aki Kana
Arisu Otoginokuni
Rein
Akasuna no PiliKKa
Daiki Yatoshi
19 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sat 22 Sep - 10:18

Zastavil jsem se před bránou a vzhlédl. Zastínil jsem si dlaní oči před ostrým bodavým sluncem. Jak dlouho jsem tady nebyl? Ano, už to byla vážně dlouhá doba. Prohlédl jsem si celou bránu, stálestejná, stále obrovská, nedosažitelná, tajemná a nebezpečná.
Jen jsem se ušklíbl, předal strážcům u brány zbraně a ampulky s jedy. Kdyby jen věděli, že zbraně si umím vytvořit, určitě by mě tak lehce nepustili. Zívl jsem a protáhl se, cestovat pouští nebylo nic moc, ale za ta léta jsem si zvykl i na horší podmínky.
Vkročil jsem do vesnice, tolik vzpomínek, tolik různorodých pocitů.. Ale co hlavně? Radost? Ano, velká..
Usmál jsem se a podíval se na majestátně se tyčící budovu uprostřed vesnice.. A právě tam zamířily moje kroky jako první..
Přesun.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 18:52

Přistál jsem kus před bránou i s ní lehce na zem a nechal si zmizet křídla. Lístky se doslova schovaly pod mé šaty, abych je nemusel znovu formovat do meče a odevzdat hned u brány. ''Doufám že máš nějakou výmluvu, proč by nás tam měli pustit.''Řekl jsem potiše a čekal na její odpověď. Po pravdě jsem neměl náladu rozpoutávat v Suně nějaké pozdvižení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 18:58

Když jsem se dotkla nohama země oddychla jsem si a rozhlídla se. Od brány jsme byly celkem daleko, složila jsem pečeť a protáhla se. "Naše chakry jsou potlačené, u brány se prokážeme jako..." na chvíli jsem se zamyslela. "...manželé? Za našetřené peníze jsme se rozhodli obejít velké vesnice a užít si života." Sdělila jsem mu krytí a vydala se k bráně.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 19:06

''Hmm..Pochybuji že na to skočí, ale zkusit to můžeme'',řekl jsem, s trochou pochybnosti v hlase a vydal se směrem k bráně. ''třeba budeme mít štěstí a narazíme tam na jinchuurikiho kterého máme chytit. To by byl celkem příjemný rozjezd'',řekl jsem, když už jsme pomalu přicházeli k bráně. Tak..Doufejme že nejsou stráže na tak velké úrovni. ''Budeš mluvit'', řekl jsem a zrychlil krok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Guest Sun 23 Sep - 19:12

Jeho nedůvěru v plán jsem ignorovala. Před bránou jsem se zastavila a neutrálně se na něj koukla. "Tvař se aspoň trochu jako člověk pro kterého byl sen se kouknout do Suny." Okomentovala jsem jeho výraz a pak mu "objala" jeho ruku a spolu s ním šla blíž.
U brány jsem jim vysvětlila kdo jsme a když chtěli zbraně naoko zmateně jsem si prohledala kapsy a vytáhla houbařský nožík s tím, že ho mám po babičce jsem jim ho odevzdala. Já sebou zbraně normálně nenosila, nepotřebovala jsem je. Celou dobu jsem se mile a lehce zmateně usmívala, když nás pustili zamávala jsem jim a mířila do ulic Suny. Jídlo...hned.
-přesun-

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 23 Sep - 19:17

Nahodil jsem nějaký pozoruhodný výraz, který jsem u sebe jakživ neviděl a ani raději vidět nechtěl. Můj meč byl v tuto chvíli rozptýlen na lístečky, které byli schované v mých šatech a ostatní zbraně jsem nikdy nenosil. S podivným úsměvem jsem prošel kolem stráží a následoval Seinu. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:29

Pomalu jsme přicházeli k velké bráně, která vedla do Suny. Několik metrů před ní jsem se z ničeho nic zastavil a pootoči lse na ní. ''Vůbec jsi se nezměnila, stále jsi takovej..Prcek'',řekl jsem a položil jí dlaň na hlavu.Věděl jsem že jí zase dlouho neuvidím, ale chtěl jsem s ní chvíli být, po tom co jsem k ní kdysi cítil, ani Ryu nezakázal mít přátelé, takže jsem z toho neměl strach.''Je podivně že se s tebou vždy chovám jinak, jsi podivná...A musela jsi odejít? Copak byla jsi kdysi už ANBU, nemohl jsem vědět co jsi zač?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 24 Sep - 17:36

Normálně jsem nesnášela, když mě tak někdo nazval, ale on... jenom jsem se usmála. "Zato ty jsi vyrostl k nepoznání." pousmála jsem se. Bylo zvláštní s ním takhle mluvit. Působil tak odtažitě a ledově a pak... pak mi řekne tohle!
"Můj tým odešel, vraceli jsme se domů a já... nechtěla jsem ti ublížit, nevěděla jsem, jak se s tebou rozloučit. A ano, pak jsem vstoupila do ANBU..." odsouhlasila jsem.
"Co jsi dělal ty ty roky..?" podívala jsem se na něj upřímně.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Sep - 17:46

''Hmm..jsi ANBU?''Řekl jsem trochu překvapeně.''Mohl jsem se stát vůdcem mého klanu..Ale odešel jsem nechtěl jsem žít tam, kde všem bylo jedno jestli umřu nebo ne, prakticky mě i zabít chtěli a podařilo by se jim to kdyby jsi tam nepřišla..Tak jsem prostě odešel a..Řekněme že si nemohu dělat tak úplně co chci'',trochu jsem jí naznačil, že jí nemohu všechno říct a vykročil zase vpřed, počemž jsem se rozeběhl vpřed. ''Pojď se trochu pobavit, zkus si mě chytit'',řekl jsem hlasitě a přeskákal přes bránu ignorovajíc stráže. Konečně jsem se mohl trochu odreágovat po tom všem..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Mon 24 Sep - 17:51

"Ne... nejsem ANBU.." zavrtěla jsem hlavou, ale co jsem, jsem dál už nerozváděla. "Jestli jsi tak šťastný a spokojený, je to tak lepší." pousmála jsem se a chtěla se na něco zeptat, když se rozeběhl pryč. Byla jsem trochu zmatená, nevěděla, jestli ho poslechnout, nebo ne, no nakonec jsem pokrčila rameny a rozeběhla se za ním. Stráže se o mě naštěastí nijak nezajímali a tak jsem vyběhla mimo vesnici.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 26 Sep - 17:08

Vítr zavanul a s sebou vzal několik smítek a vysušených palmových listů spolu s bílými papírky. Nebylo jich mnoho, pár se táhnulo po zemi, div že se neztratily v písku, některé letěly vysoko ve vzduchu, že by si je člověk spletl s maličkým mráčkem...

Vítr právě vanul směrem do Sunagakure. Nebylo na tom nic zvlášť divného.

Přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 1 Oct - 14:39

Překročili jsme velkou písečnou dunu a vítr hnal prachové částečky do očí a nosu. No já to nějak ignoroval a jako vždy s nezaujatým postojem pokračoval vřed. Stanuli jsme u brány, kde už čekali hlídky. No nechal jsem tohle vyřizování na tom, nudném patronovi. Co asi neznal význam slov, užívat si života plnými doušky. Sledoval jsme co bude následovat dál...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Rein Mon 1 Oct - 15:09

Dorazili sme až k Sune, k jej bráne. Prešiel som cez ňu, a pozastavili ma stráže. Vysvetlil som im, kvôli čomu sme tu, a odovzdal som im meč. Bez ďalších dotazov som vykročil ďalej, nečakajúc na Atariho, dnu do Suny, vyhľadať onú dámu, ktorú Tsuchikage spomínal.
Presun
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 1 Oct - 15:38

Když bylo vše to otravné vysvětlování vyřízeno a byl nám umožněn vstup. Následoval jsem Reina skrze bránu. Nerozhlížel jsem se, jako by pro mě byli ostatní jen nedůležitý vzduch, co nestojí za povšimnutí. Zkrátka proč se chovat v cizí vesnici nějak výrazně lepe, než doma...

~Přesun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Mon 1 Oct - 18:26

Asuya

Rychle sem se doma převléknul a zabalil sem si věci na cestu. Následně jsem si nechal opravit kord a už nakrknutý že se akorát zdržuju sem vyrazil pryč. (přesun)
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Aki Kana Thu 4 Oct - 5:33

Zle som si to vypočítal a tak sa neďaleko. Bolo to nejakých 10 metrov od brány kde sa začal dvíhať piesok a z neho sa vynoril veľký kryštál. Veľký tak 2 a pol metra.
Len čo bol celý vysunutí rozpadol sa a ja som dopadol na piesok. Konečne som sa zhlboka nadýchol. Bolo to ako plávať hodné veľkú vzdialenosť na jeden nádych. Po dlhšom čase sa mi podarilo konečne polapiť dych a v celku normálne začať dýchať. Stráže to trochu rozhodilo. To mi trochu nevyšlo....budiť pozornosť viem ale to som práve nechcel... napadlo mi keď sa ku mne blížili stráže z brán Suny. Prvé čo bolo tak som mal pocit že mi čo chvíľou nasadia putá za rozvírenie ich piesku. Ale podarilo sa mi to s nimi dohodnúť a to že nie som v Bingo knihe im asi dopomohlo k tomu aby ma odovzdaní zbraní pustili ďalej. Tak som sa pozbieral na nohy, pozdravil ostatné stráže a odovzdal zbrane. A za podozrievavých pohľadov stráží som nakoniec vstúpil do útrop brány Suny a pokračoval ďalej do vnútra.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 7 Oct - 17:25

Pomalu jsem přicházel k bráně s úsměvem od ucha k uchu. Na pohled jsem se jevil jako malé dítě, nebo jako někdo retardovaný, ale to mě teď nějak výrazně netrápilo. Tákže.. Mám týden čas, poté už by Rei-chan měla mít čas.Pomalu jsem přišel ke strážím a ještě víc jsem se pousmál. Neměl jsem žádný problém, dostat se dovnitř, vypadal jsem podle všeho mírumilovně, odevzdal jsem všechny své zbraně a řekl že jdu za starou známou, což také byla pravda. Bezstarostně jsem prošel branou, s rukami za zády a začal se soustředit na jednu věc, na to aby si mě opravdu všimla a snažila se mě najít. Ach..Jaká nostalgie, vše se vrací.Zasmál jsem se v duchu a zmizel. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Rein Mon 8 Oct - 13:37

Prišiel som naspäť k bráne, nesúc Atariho. Pri bráne som sa zastavil, vzal som si meč, a pokračoval chvíľu ďalej v ceste. Odrazu som zastavil, nohy som mu položil na zem, ale stále som ho pre istotu podopieral o chrbát/krk. Voľnú ruku som ponoril do kapsy s ílom, trochu som si ílu "vypožičal", spracoval a následne som malého, bieleho vtáka hodil na zem. Urobil som pečať jednou rukou, a vták sa zväčšil. Toto ťa ponesie. Oznámil som, načo som Atariho položil na chrbát vtáka. Ten vzlietol do výšky dvoch, troch metrov nad zemou, aby keď Atari nebodaj spadne, tak si neublíži, a pokračoval som ďalej. Vták letel vedľa mňa, alebo skôr tak nado mnou.
Rein
Rein

Počet príspevkov : 23
Join date : 23. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: (Jigoku)

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Mon 8 Oct - 18:30

Sledoval jsem onu techniku, kterou použil.
Hmm vidím, že si uživatel jílových technik. Pak, že nejsi ani trochu výbušný typ...
Lehce jsem se pousmál při tomhle vtípku, který narážel na jeho výbušný jíl. Více jsem se k tomu nevyjádřil. Pouze jsem si slastně připálil. Ještě aby se tu zase objevil nějaký potentát ze Suny a řekl, že je kouření kdesi v poušti přísně zakázáno. No předpokládal jsem, že to snad nehrozí, takže jsem v klidu vydechoval obláčky sivého kouře.

~Přesun~

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Erigor Thu 11 Oct - 18:55

Pomalým krokem jsem dokráčel až k bráně vesnice. Strážím jsem ukázal papír s popisem mise, kterou mi dala Kazekage takže jsem mimo vesnici prošel bez problémů. Když jsem byl za bránou, tak jsem vyskočil a už jsem ve vzudchu zůstal. Vyrazil jsem směrem k Údolí Škorpiónů.
- Přesun -
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Murasaki Fri 19 Oct - 17:24

Došel jsem pomalým krokem k bráně Sunagakure. Hmm měl bych si dojít pro misi přeci jen jsem dlouho na žádné nebyl a tohle by mě mohlo dostat zpět do formy. Pomyslím si. Proběhl jsem rychle bránou a běžel rychle ke Kazekage.(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Erigor Sat 20 Oct - 21:34

Pomalým krokem jsme docházeli k bráně. Přes hlavu jsem měl kapuci, takže mi stráže nemohli vidět na tvář, ale když jsem jim ukázal papír s misí, pustili nás dál a já se vydal směrem ke kanceláři Kazekage.
-Přesun-
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Wed 24 Oct - 21:39

Dorazil jsem k bráně a naposledy se ohlédl na svou milovanou Sunu, na svůj domov, který ale už pro mě domovem nebyl, jen částečně. Na mě čekalo něco jiného, nespočet dobrodružství, národů, vesnic, tam, za hranicei Suny. Bylo na čase pokračovat ve své cestě dál, však já se zase jednou vrátím. Nerozloučil jsem se ani s PiliKKou, ale to jsem neřešil, věděl jsem, že ona mě pochopí.
Dostal jsem to, pro co jsem si přišel. Ušklíbl jsem se, kývl na stráže a potom bránu opustil. Přehodil jsem si přes sebe plášť a ztratil se v noci pouště, mířil jsem na jedno jediné místo.
Navštívit starého známého..

PŘESUN
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Oct - 20:11

Od budovy Kazekage jsem mířil přímo k tomuto místu. Jako vždy jsem si procházení touto bránou užíval. Byla to jediná brána u které po mně nechtěli osvědčení totožnosti. Pozdravil jsem ztrážného a vydal se směrem přes poušť až k onomu hostinci. Doufal jsem že nebude přecpánu jelikož čím míň svědků tím líp pro mě. Informace se dají najít na hodně místech a děravá kápě bylo jedno z mých oblíbených míst.

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 1 Nov - 19:45

Dorazili jsme před bránu Suny.
"Hmm, možná zastaralé, ale pořád na některé účinné!" Podotkla jsem potom a pokývala hlavou, můj styl tréninku, byl můj styl. Sice byl zvláštní, ale snad efektivní!
"Tak jsme tady, říkala jsem, že stačí jít rovně.." Podotkla jsem potom a kývla na stráže, na něž jsem se i usmála. Porozhlédla jsem se, kdyby tu byla Pili, vynadá mi, že si trajdám v Suně, když po minulém útoku toho kluka..
Ale co, já jsem nezdolná Yo.
"Potřebujete ještě něco vědět?" Otočila jsem se na něj.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Brána Písečné vesnice Empty Re: Brána Písečné vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru