Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova Raikage

+4
Kensei
Tanimoto Hozuki
Dany Wu
Ayame Takahashi
8 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 24 Jun - 9:21

First topic message reminder :

Nejvýše položená budova ve vesnici.
Kancelář Raikage se nachází až v posledním patře. V nižších patrech sídlí rada, úředníci a mnoho dalších oddělení, která jsou nezbytná pro správný chod vesnice.
Kancelář je sice velká, ale také velice útulná. Je vedena v modrých odstínech a z velkého okna hned za stolem Raikage jde krásně vidět celá vesnice.
V rohu místnosti je velká, měkká a neuvěřitelně pohodlná pohovka. Kdo si na ni však sedne, toho čeká nemilý osud.
V nepřítomnosti Raikage se kancelář vždy zamyká. Jako po celé vesnici v ní poletuje několik okvětních lístků irisu. Také je zde přítomno několik koček.
Většinou je to lev přímo přede dveřmi do kanceláře, dva leopardi hlídkující na každém patře.
A kdo ví, jestli vás v kanceláři nečeká ještě nějaké to koťátko...
Před kanceláří Raikage se nachází kancelář sekretářky! Vpadnete-li tedy dovnitř, stejně se dostanete jenom před blonďatou Lizzi.
Budova Raikage - Stránka 5 Scaled.php?server=851&filename=kancl
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down


Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Maya Kissu Tue 17 Jul - 18:59

Zoramu

Tak.Podal jsem jí lahvičku.Tady sou bobule.Potom jsem se podíval opravdu nešťastně na tu cedulku.A možná si upravit tu hrubku.Ukázal jsem na cedulku.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue 17 Jul - 19:27

„To si budeš muset počkat na Raikage, odměnu předávat nesmím,“ vysvětlila mu a pak se podívala na ceduli. „Žádná hrubka tam není,“ prohlásila, vždy pyšná na svůj pravopis.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Maya Kissu Tue 17 Jul - 19:43

Zoramu

Nekoupat.Chybí vám tam U.Přeci napsat aby někdo nekopal do dveří by byla urážka.Kdyby vás někdo přišel zabít a nechtěl by to udělat potichu ale chtěl by tím vyvolat válku,tak by neklepal.Jenže kvůli tomuto pravidlu by musel.Což by ztrapnilo situaci a zhoršilo dojem z toho že z útočníka jde strach.Hluboce jsem se nadechl.Co se ale týče nekoupání se zde je logické.Měla by si mokrej kancl.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Tue 17 Jul - 19:46

Lizzi nasadila naprosto šokovaný výraz, který se změnil v nechápavý a následně v trochu jako: Co to tu meleš.
„Ta cedulka je správně,“ procedila mezi zuby, ale pak nasadila milý, nacvičený úsměv. „Prosím, posaď se a počkej, dokud Raikage nepřijde,“ ukázala mu na řadu laviček.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Maya Kissu Tue 17 Jul - 20:09

Zoramu

Hm.Sednul sem si a koukal sem na zem.Takhle tady ale chcípnu nudou.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 19 Jul - 14:15

(Přesun z hor)
„Dále!“ zavolala jsem nahlas. Byla jse si jista, že tam určitě někdo je. Můj hlas proletěl jak mou kanceláří, tak tou Lizzinou a ozval se až na chodbě.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 19 Jul - 15:09

Zoramu

Poamlu jsem vstal a vešel jsem do dveří.Ty jsem následně za sebou zavřel.Mávnul jsem rukou na pozdrav a z kapsy jsem vyndal lahvičku bobulek.Ujetější misi sem neviděl.Chvilku jsem jí pozoroval a pak jsem dodal.Si si jistá že to není E?Na C by to bylo mrhání talentem i Genninů.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Thu 19 Jul - 15:40

Když jsem tak z rohu místnosti pozoroval nově příchozího. Byl jsem na vážkách, protože jsem na jednu stranu chápal jeho rozhořčení, ale na druhou mohl být trochu víc taktní. Každopádně pokud nevytáhne zbraň a nebude jí Ay ohrožovat, tak se mě to netýkalo. Proto jsem dál zůstal nehnutě stát a nedával znát jakékoli myšlenky, nebo emoce.
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 19 Jul - 17:42

Zvedla jsem pohled. „Také zdravím,“ řekla jsem, než jsem obrátila pozornost k lahvičce bobulí. „Děkuji, že jsi je nasbíral.“ Jeho připomínkám jsem se vyhnula, byla to nejrychlejší cesta, jak tohle vyřešit.
„Jako odměnu si můžeš vybrat jeden svitek s technikou,“ sdělila jsem mu.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 19 Jul - 18:15

Zoramu

A máš nějakej kterej by používal mé kekei genkai?Kouknu na ni.Mezitím letmo mávnu na Minata jako simbol pozdravu.
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 19 Jul - 18:17

Začala jsem prohledávat šuplíky. Nakonec jsem se obrátila ke skříni u stěny. Vstala jsem, doskákala jsem k ní po jedné noze a vytáhla z ní jeden svitek. Pak jsem se setjným způsobem dostala zpět ke stolu.
„Ranton: Reizā Sākasu. Rank B,“ řekla jsem a s letmým úsměvem mu svitek hodila.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Maya Kissu Thu 19 Jul - 18:40

Zoramu

Chytl jsem svitek a prohlédl jsem si ho.Jak na psa to hází.Zašklebyl jsem se na ni.A nějakou lepší misi pro mě máš?
Maya Kissu
Maya Kissu
Leader Shirenu
Leader Shirenu

Počet príspevkov : 177
Join date : 10. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Fri 20 Jul - 11:27

Takže Zoramu a Ayame odjeli na dovolenou. Ti kteří přečetli nepřítomnost vědí, že za chod vesnice až do odvolání ručím já. Tudíž se na mě neváhejte obrátit. Jinak můžete brát kancelář jako prázdnou. Protože oba tu hned tak nebudou. ^^ To je od mé maličkosti asi zatím vše. xD
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 22 Jul - 20:47

V predkancli to bolo celkom.. jednoduché. Stačilo sa stále hýbať a pár krát po Lizzi niečo hodiť, aby ste ju zamestnali natoľko aby ste mohli vykopnúť dvere do pravého kanclu. Už som to mala odskúšané !! Dúfala som že tam bude Minato a hlavne bez Raikage, ta by so mnou asi niečo prerazila.
Bez klopania som jednoduchým pohybom nohy vyvalila dvere z pántov. Veď kto by používal kľúčku ? Bolo to až príliš obyčajné na niekoho tak neobyčajného ako ja. Keď som vstúpila do vnútra kanclu, tak som dvere schytila a znova nasadila na pánty. Hodila som nevinný kukuč po miestnosti a zasadila som až príliš vysmiaty úsmev na Minata, aby to bolo "len tak".. bez nejakého pokusu o prosbu či podobne.
"Mehehe.. tak tu si, Hľadala som ťa." Posťažovala som sa a v rýchlosti som priskočila ku stolu, oprela som sa o neho rukami až som mu nejakým omylom drgla do papierov ktoré sa rozleteli po celej miestnosti.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Sun 22 Jul - 21:29

Byl jsem zabraný do papírování kolem každodenního chodu vesnice. Musel jsem projít všechny údaje o současných zásobách potravin, importu a exportu. Stejně jako triviální věci kolem zajištění úklidu ulic, pořádání trhů a dalších záležitostí. Najednou jsem uslyšel hluk z kanceláře Lizzi a než jsem stačil zavol co se děje. Už vyletěli dveře z pantů jako raketa. Já na moment nehodil výraz ve stylu WTF a pozoroval modrovlasou vichřici ve vchodu. Když mi přiskočila ke stolu a všechna moje dosavadní práce byla roztroušená po místnosti. Rozhodl jsem se zachovat klid, takž jsem se lokty opřel o desku stolu a zapletl si prsty do sebe. O ty jsem si opřel hlavu a s ledovým klidem jsem Reigen pozoroval.
My dva se známe? Co tak po mě můžeš chtít?
Řekl jsem naprosto vyrovnaným hlasem, bez špetky emocí. Mezi tím se objevila Lizzi a začala sbírat papíry, přičemž házela vražedným pohledem, po oné narušitelce. ^^
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 22 Jul - 21:37

Chvíľku som sa na neho pozerala pohľadom, ktorý bol viac než plný prekvapení. Klakla som si na zem a napodobnila som jeho polohu. Preplietla som si prsty, oprela som si o nich hlavu a následne som ju troška naklonila. Bola pravda že som vedela jeho meno len z cedulky a z nadávok Lizzi ktorá ma chcela odhovoriť od toho, aby som sem napochodovala.
"Poznám tvoje meno.. a ty .. etoo. no som Zero.. takže už poznáš aj ty moje meno."
Začala som a následne som sa až nepríjemne zazubila.
"Takže sa poznáme !"
Vyhlásila som hlasom plným nezlomnej až priam železnej istoty.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Sun 22 Jul - 22:05

Když jsem viděl její počínání, nevěděl jsem co si o tom myslet. Jestli si ze mě dělá srandu, nebo to myslí vážně. Každopádně jsem svůj výraz nezměnil a s klidem jí hleděl do očí.
Hmm takže znáš mé jméno a teď mi říkáš své... Tudíž se známe... No vskutku zajímavá logika. Avšak stále si mi neprozradila z jakého důvodu si sem přišla. Předpokládám, že jen kvůli seznámení to nebylo.
K stolu přistoupila Lizzi a položila mi na něj sebrané papíry. Sice je bylo ještě potřeba znovu roztřídit, ale to mohlo počkat. Pokývnutím hlavy jsem jí poděkoval a poslal jí pryč. Ještě naposled střelila ten svůj pohled na Zero a zavřela ze sebou dveře.
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sun 22 Jul - 22:11

"Hmm.. popravde som zabudla, čo som chcela."
Naklonila som hlavu na druhú stranu a ešte dlho som sa trocha neprítomným spôsobom na Minata pozerala. Následne mi však v hlave trklo a na mojej tvári sa rozšíril veľký úškrn.
"Jasné ! Chcela som jesť.. ale.. niečo normálne.. tie veci čo sa predávajú v uliciach nemôžem ani cítiť ! Kto by kedy jedol kura ? alebo nejaké rezance ? Veď to smrdí !"
Vystrelila som rukami nahor a následne som si ich dala za hlavu. Stále som však klačala na kolenách a tak to vyzeralo celkom divne.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Mon 23 Jul - 8:06

Ona si ze mě vážně dělá srandu. Tohle přeci nemůže nikdo rozumně uvažující myslet vážně.
Snažil jsem se být pořád naprosto v klidu a nedat najevo jakoukoli frustraci. Takže jsem jí stále ze stejné pozici sledoval a přemýšlel jaké bylo to číslo do blázince.
Aha, takže jídlo... No a co potom tedy jíš?
Optal jsem se lehce zvídavým tónem v hlase, ale jinak se nehnul ani o píď.
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 23 Jul - 9:24

Keď sa ma spýtal čo jedávam, musela som sa pousmiať.
"Noo, prúdi to v každom z vás.. zväčša to má modrú farbu a často to dávate do guličiek."
Zazubila som sa a natrčila som k nemu pravačku. Z tej mi po chvíľke začala unikať azúrová energia. Následne som unikanie zamedzila páč som jej momentálne predsa len nemala moc.
"Myslím že to voláte chakra."
Dodala som a dúfala som, že aspoň on bude mať nejaké chakrové pilulky ktoré používajú shinobi.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Mon 23 Jul - 10:32

Co?.. Ona jí jen chakrové pilulky?.. To jako vážně?.. No zažil jsem už jako Anbu ledasco, takže mě to až tak nepřekvapí.
Opřel jsem se zády do opěradla křesla a chvíli ji mlčky pozoroval. Potom jsem sáhl do brašny, připevněné na jednom z mých opasků. Vytáhl jsem jednu chakrovou pilulku a cvrnkl jí vzduchem, přímo na její roztaženou dlaň. Poté jsem se vrátil zpět do své původní pozice, s podepřenou hlavou.
Hmm takže stravu jsme vyřešili.. Ještě nějaká záležitost tě sem přivedla?
Zeptal jsem se zkoumavým hlasem a klidnýma, tyrkysovýma očima jí sledoval.
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 23 Jul - 13:15

Schmatla som chakrovú pilulku ešte pomaly skôr, než mi stihla dopadnúť do dlane a v rýchlosti som si ju vložila do úst. Prekúsla som ju, zalial ma pocit neskutočnej blaženosti a konečne som sa po dlhom čase dokázala úplne uvoľniť.
"Wheeeh.. konečne."
Prehltla som ju a môj pohľad znova počinul na Minatovi.
"Jasné.. ešte sa niečo nájde akooo napr.." Začala som vymenovávať na prstoch.
"Ubytovanie, pravidelný prísun tých piluliek, aspoň takých tridsať denne, a nejaký obetný baránok na mlátenie."
Usmiala som sa, akoby moje potreby boli úplne v poriadku.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Mon 23 Jul - 13:36

Párkrát jsem rychle mrkl a pomysle si s kým tu mám co do činění. Potom jsem se znovu opřel o opěradlo křesla a ruce si položila na boční opěrky.
Ubytování? Takže ty předpokládám nebudeš místní... Přísun pilulek? No o tom by se uvažovat dalo, ale v mnohem menším množství... Obětní beránek na mlácení? Hmm znám někoho, kdo se rád pere tváří v tvář...
V tom přišla Lizzi a přinesla mi šálek ledového zeleného čaje. Vděčně jsem jí poděkoval a ona odešla z kanceláře. Sebou si vzala pouze zpřeházený komínek listin.
Zatím si ovšem pouze říkala své požadavky. Co můžeš nabídnout vesnici na oplátku. Všechno z toho co mi tu říkáš totiž stojí jisté náklady.
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 23 Jul - 13:54

Prekvapene som sa usmiala.
"Čo môžem.. ponúknuť? Ja.. ja neviem, čo by som mohla ponúknuť ?"
Odpovedala som mu otázkou. Zaskočil ma tou otázkou a ja som mu na ňu takto zrýchla nevedela odpovedať. Po chvíľke som predsa len niečo vystrúhala.
"Tak.. jediné čo viem je bojovať.. aj tam mám ešte medzeri.. aaaale som silná !"
Usmiala som sa no rozmyslela som si použiť malú ukážku sily na stôl.. pravdepodobne by sa Minato nepotešil.
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Tanimoto Hozuki Mon 23 Jul - 14:07

Hmm takže tedy říkáš, že oplýváš velkou fyzickou silou. Ostatně malou ukázku jsme tu měli před chvíli.
Mírně jsem se pousmál, když jsem si vybavil vyražené dveře z pantu a to i přes cedulku, kterou napsala Lizzi. Na té totiž stálo nekopat do dveří.
Ale vraťme se k důležitým faktům. Evidentně si ve vesnici nová a je tu několik věcí, které jsou podezřelé.. Zaprvé, jak si se dostala do vesnice, aniž by mě na tebe upozornili stráže. Zadruhé, jakou mám záruku, že nejsi špión s cizí vesnice.. Bylo by tu toho víc, ale tyhle věci jsou v tuhle chvíli nejpodstatnější.
Odmlčel jsem se a napil se krátkými doušky, ze sklenice čaje od Lizzi.
Tanimoto Hozuki
Tanimoto Hozuki

Počet príspevkov : 327
Join date : 11. 03. 12
Age : 30
Bydlisko : Kirigakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yamada

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage - Stránka 5 Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru