Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninková budova

4 posters

Goto down

Tréninková budova  Empty Tréninková budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 4:02

Tréninková budova kde Raikage trénuje a udržuje se v kondici.
Tréninková budova  Dojo3
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Shinobi Tue 16 Oct - 16:35

Shōga
Tréninková budova  Unsheathe_by_flipfloppery-d5czymj

Když se dostal z nejfrekventovanějších ulic, červenovlasý muž se rozběhl. Bylo potřeba spěchat. Pokud věděl, byla svolána na tuto hodinu Raikagem konference, ale nikdo netušil, jak dlouho bude ještě trvat.
Ač by někdo mohl vnímat jeho úlohu jako druhořadou, ve skutečnosti se na ni těšil víc, než na případnou kořist. Celou dobu, co se přibližoval k sídlu mu z tváře nezmizel maniakální úsměv, který nasadil už dávno před tím v ulicích. Jak již bylo řečeno, někdo by to mohl vnímat jako podřadný úkol. Ale byl to úkol přesně podle jeho gusta. Přímý, nekompromisní, na nic se neohlížející. Budovy před ním byly již dostatečně blízko. Věděl, že celé sídlo je nejspíš neustále sledováno, ale to ho příliš nezajímalo a když se setkal se zdí, prostě po ní pokračoval kolmo vzhůru. Když se dostal na její vrchol, silně se od něj odrazil a složil ruce do potřebné pečeti.
Katon: Karyūdan!
Z jeho úst se vyvalil proud ohně na první z trojice budov. Nezajímal se o to, jaká to je.
Stejně nakonec lehnou popelem všechny.
Jeho úsměv se o něco rozšířil.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 16 Oct - 16:47

ANBU
Dva ANBU kteří chrání Raikageho budovu si všimli jak se někdo přibližoval k budovám.Jakmile osoba vyběhla po zdi tak se rozdělili.Jeden ANBU běžel přivolat posili a druhý se vydal k neznámé osobě.Než k ní však stihl dorazit uviděl jak jí z úst vyšlehl plamen který mířil přímo na budovy.V rychlosti udělal pečetě a použil techniku Suiton: Suijinheki z jeho úst se vyvalil proud vody který oheň uhasil dříve než dorazil k budovám."Stůj."zakřičel a objevil se kousek od neznámého Shinobi."Vzdej se za chvíli tady budou posili a už neunikneš".
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Shinobi Tue 16 Oct - 17:01

Shōga
Tréninková budova  Unsheathe_by_flipfloppery-d5czymj
Když si všiml druhé osoby, která uhasila jeho oheň, jen nesouhlasně zamlaskal.
"Suiton taková nemilá věcička."
Za letu se přetočil a dopadl na zem vedle budovy. Na jeho průpověď o tom, že za chvíli příjdou posily se na příslušníka ANBU jen blbě zapitvořil a naklonil hlavu na stranu.
"Tak to asi budu muset použít něco silnějšího, co myslíš?" pronesl řečnickou otázku a nebylo tak docela jasné, jestli v návaznosti na svojí předchozí poznámku o Suitonu, nebo na zmínku onoho ANBU o posilách.
Shoga se zhluboka nadechl a začal rychle skládat pečetě.
Katon: Gōryūka no Jutsu!
Tréninková budova  320px-Great_Dragon_Fire_Technique_2
Na ANBU vyletěla obří dračí hlava, která byla směřovaná tak, aby v případě, že by ho nezasáhla prolétla na tréninkovou budovu za ním.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 16 Oct - 17:34

ANBU
Na poznámku o síle techniky se ANBU jen pousmál."Podceňuješ Shinobi z Kumo.Jsme ti nejsilnější z nejsilnějších.A podceňuješ i tuto techniku.","Suiton: Suijinheki" z jeho úst se opět vyvalil proud vody tentokrát mnohem větší a silnější.Vypadalo to jako mohutná zeď z vody.Obě techniky se navzájem vynulovali a proměnili se v páru.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Shinobi Tue 16 Oct - 18:03

Shōga
Tréninková budova  Unsheathe_by_flipfloppery-d5czymj
Rudovláska odpověď ANBU rozesmála. Přesně tohle byli ty řeči, které nikdy nemohl vystát. O síle vesnice. Pravdou však bylo, že v tomhle světě vždy přežil jen ten nejsilnější. Bylo úplně putna, jestli jste byli z vesnice, nebo ne, tam venku vám to většinou stejně mniho nepomohlo.
"Abys náhodou nepodcenil ty mě!" vykřikl napůl vztekle a napůl pobaveně zatím, co začal skládat další pečetě. Katonem to nepůjde? Fajn. Nebyla to jediná věc, kterou měl v záloze.
Doton: Ganban Kyū !
Okolo ANBU se zvedli dva ohromné kameny, které se začali rychle svírat, až ho nejspíš, pokud něco rychle neudělal, pomalu rozdrtily.
Shogan se jenom ušklíbl a vyskočil na střechu přítomné budovy.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 16 Oct - 18:16

Doběhl jsem co nejrychleji to šlo k domům a všiml jsem si souboje co se tu odehrával.Najednou se však kolem mého ANBU zvedli dva kameny které se začali svírat.Bylo vidět že to nečekal a že ho to zaskočilo.Nestihl uhnout a kameny už mu drtili jednu nohu.Na nic jsem nečekal použil jsem Rai no Hokou a jako blesk jsem se objevil přímo mezi dvěma balvany.rozevřel jsem paže a balvany držel tak aby se nemohli zavřít."Rychle si to běž nechat ošetřit"zakřičel jsem na ANBU a potom jsem se podíval přímo na rudovlasého Shinobi."Ty si dovoluješ útočit na moji vesnici?Na můj dům?Na mé Shinobi?"Můj klid byl v tom okamžiku pryč jediné co zůstalo byla bouře.Bouře která byla v mém srdci a toužila po pomstě.

ANBU
Jakmile mi Raikage přikázal aby si šel nechat ošetřit chtěl jsem mít námitku ale potom jsem se na něj podíval a projel mnou strach.Když jsem ho tam viděl stát plného vzteku nedokázal jsem odporovat jediné co ze mě vypadlo bylo "Jistě....Pane" ihned jsem utekl a litoval jsem cizince který teď proti Raikagemu stál.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 16 Oct - 18:25

Konečně jsem se dostavil na ono místo kam jsem měl původně namířeno, ale ta dálka co jsem ušel bylo děs i když to na mě nešlo poznat a ani mě to nijak zvlášť netrápilo. Předním vchodem jsem však jít nemohl a tak jsem pomocí chakry v nohou povyskákal na střechu budovy a mířil na druhou stranu sídla kde jsem stál na střeše a jen tak jsem tam stál a pozoroval. Řekl jsem tlumeným hlasem aby mě bylo dobře slyšet " Co se tu děje? Kdo je to Raikage-sama? " Zůstal jsem však v absolutním klidu a možná mohlo být i vidět, že mě to ani moc nezajímá. Chtěl jsem zkrátka vědět bližší informace.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Shinobi Tue 16 Oct - 18:33

Shōga
Tréninková budova  Unsheathe_by_flipfloppery-d5czymj
Když dorazil Raikage, Shogenovi nějakým záhadným způsobem zmizel z tváře onen maniakální úsměv a pouze se chladně pousmál. A hned co vysvobodil ANBU ze sevření kamenů - což byla samozřejmě jeho priorita, zaměřil jeho pozornost na něj. Shogen toho využil k dramatickému rozpětí paží a vzhledem k tomu, že on stál na střeše a Raikage na zemi to muselo zezdola vypadat vskutku velkolepě.
"Konečně dorazil náš hlavní host! Vítejte, vaše svrchovanosti na mojí show! " vykřikl s nemalou ironií v hlase, zatím co hlavou naznačil úklonu. Jak se zdálo byl Shogen nejen maniakální, ale také vysoce teatrální, když na to přišlo.
"Užijte si jí, je na vaší počest!" během tohot výkřiku se stačil narovnat a začal skládat pečetě. Možná byl vyšinutý, ale ne na tolik, aby nevěděl, že teď je třeba jednat rychle. Raikage totiž byl rychlý.
Katon: Hibashiri !
Raikageho a jeho případný doprovod obklopil kruh ohně.
Dalšího shinobi, který se objevil, zatím ignoroval, ale otočil se tak, aby na něj viděl.
(Teď navrhuji počkat na post Ayame a následně určit pořadí - nebo ho zachovat tak jak se "určilo" samo. Tedy Raikage, Zoro, já, Ayame)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 17 Oct - 18:17

Cestou jsem se zdržela, abych dala pozor na to, že se všechny kočky vyjma Shi dostanou bezpečně domů. Nebo že se vůbec dostanou domů. Jak jsem je znala, byly by klidně schopny neuposlechnout můj rozkaz, aby se vrátily do domu, a klidně by se vydaly za mnou.
Konečně jsme dorazily k Raikageho sídlu. Nebylo těžké určit, v jaké části se právě všichni nacházejí. Kouř stoupající k nebi byl docela dobrý orientační bod. Ještě než jsme vyšli na prostranství, kde se bojovalo, oddělila jsem se od Shi a rozpadla jsem se na lístky irisu.
Tygřice vzápětí rychle vyběhla zpoza budovy a uviděla oheň křižující jí cestu. Natáhla už tak dlouhé skoky a vytáhla drápy. Suiton: Mizujinheki, řekla si pro sebe v hlavě a hned na to od ní do okolí vystřelil velký proud vody. Zavrčela a vedla ji tak, aby uhasila všechen oheň, ale nesmetla Shinobi, kteří se nacházeli uprostřed ohnivého kola. Doběhla k Raikagemu, přikrčila se a přerývavě dýchala, ať už z namáhavého běhu nebo z použití justu...nebo z obojího.
Doufaje, že Shi upoutala nepřítelovu pozornost, rychle a tiše jsem se poskládala za ním na střeše. V ruce jsem měla meč a snad i moment překvapení byl na mé straně. Věděla jsem ale, že ho nemůžu zabít. Jinak bychom se nedozvěděli, jestli má nějaké komplice a jaký je jejich cíl. Natáhla jsem tedy paži a přiložila muži čepel meče zezadu na krk.
„Řekni mi jediný důvod, proč bych tě ti teď neměla setnout hlavu,“ zavrčela jsem ledově planou výhružku.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 17 Oct - 19:12

Nehodlal jsem mu nijak odpovídat jelikož jsem to neměl v plánu prodlužovat.Na chvíli se kolem mě objevil oheň ale vzápětí zmizel pod přívalem vody která opláchl i mě.Docela mě to zchladilo takže to bylo pro něco dobré.Vedle mého boku se objevila Shi."Děkuji ti raťafáku" řekl jsem s úsměvem a podrbal ji na hlavě.Podíval jsem se k Rudovlasému Shinobi který stál na střeše a všiml jsem si jak se za ním objevila Ayame.A tímhle to končí. pomyslel jsem si s úšklebkem a použil jsem Rai no Hokou a objevil jsem se přímo u nich.Ruku jsem měl položenou na jeho hlavě a pokud by se o cokoli pokusil buď ho zvládne Ayame a nebo z něj udělám Analfabeta."Tak teď si popovídáme"
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 17 Oct - 19:19

Když už jsou u toho chlápka ti dva tak se vydám pomalým krokem za nimi. Není kam spěchat když je v pasti, pro případ je jistím a pozoruju toho chlápka, ale nedávám však nijak najevo že se o něj zajímám. Jen s ušklebem pokračuji dál a zastavím se několik metrů od nich, abych si nechal odstup kdyby se něco zvrtlo. " Zase na mě nic nezbylo? Mataku (Ach jo) " Stále jsem na svém místě a jistím okolní prostor.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Shinobi Wed 17 Oct - 19:38

Shōga
Tréninková budova  Unsheathe_by_flipfloppery-d5czymj
Tohle to bylo rychlejší, než Shoga čekal. Po pravdě řečeno se ani nestačil pořádně rozhlédnout a jeho technika byla uhašená majestátním...
Tygrem?
Nepříjemnějším faktem byl meč, který měl přiložený na zátylku. Tohle rozhodně nebyl Raikage.
"Protože jí mám rád?" nadhodil opatrně už o dost klidnější červenovlásek, kterému ale z nějakého důvodu stále zůstával na tváři úsměv. Možná se prostě jen ve vší té rychlosti zapoměl se stáhnutým ocasem odplížit někam pryč. To už ale u něj byl Raikage a jeho ruka se nacházela na jeho hlavě. Tón jeho hlasu nebyla právě nadšený a jelikož byl o něco vyšší, rudovlásek byl nucen zvednout oči.
"Vážně?" nadhodil neutrálně, aniž by se nějak pohnul. Mohlo by to mít nepříjemné následky.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Ayame Takahashi Wed 17 Oct - 20:08

Shi se konečně vydýchala a jala se všechny následovat k ventru dění. Nechtělo se jí šplhat na střechu, takže zůstala dole a se zvednutou hlavou všechno sledovala.
Stále jsem držela meč na stejném místě, nicméně pohled jsem o kousek přesunula z červenovláskova zátylku k obličeji Tatsua.
Zvedla jsem obočí, čímž jsem se beze slova ptala, zda budeme stát tady, nebo se přesuneme a kdy. Načasování by v tom případě bylo nejdůležitější. U nepřátel si člověk nikdy nemůže být jistý.


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Wed 17 Oct - 20:19, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Wed 17 Oct - 20:16

Na jeho stupidní otázku jsem odpověděl s ledově klidným hlasem."Vážně.Nejdřív mi řekneš co tady děláš a kolik vás tady je?"potom jsem si všiml pohledu Ayame. Jen jsem na ni kývl a tu chvíli jsem úplně ve stejném okamžiku popadli Shogu a dopadli s ním na zem.Stále jsem mu držel ruku na hlavě a pevně ji svíral takže se nemohl jen tak vymanit a Ayame pořád měla meč na jeho krku."Pokud nechceš abych ti začal odřezávat jeden úd po druhým tak začni mluvit.Věř mi nebylo by to nic příjemného."řekl jsem mu s úsměvem a projevil tím svoji bezcitnosti kterou obyčejně nedávám najevo.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 17 Oct - 20:21

Stále stojím na stejném místě na střeše ignorován všemi co se tu nachází a tak raději mlčím ať mě ještě neseřvou za to že tu jsem. To jsem se zase dostal na to správný místo, příště se na to vykašlu a půjdu si hodit šlofíka. Už mě fakt nebaví někam přijít a být naprosto ignorován bez možnosti něco udělat když to udělá někdo jiný. Ale co já mohu udělat když tu přijde kage a jounin zatímco já jsem jen chunnin? Nejsem sice nejslabší, ale s nimi se rovnat pro teď nemůžu, a proto trénuji. Dokončím myšlenku a dál už znuděně shlížím dolů na ně.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Shinobi Thu 18 Oct - 3:44

Shōga
Tréninková budova  Unsheathe_by_flipfloppery-d5czymj
Přesun ze střechy na zem byl rychlý a synchronní, jak by se dalo od Raikageho čekat, co Shoga ale poněkud překvapilo po předchozím ohnivém proslovu ANBU, který si musel vyslechnout, bylo Raikageho chování. Malinko přivřel oči a jeho úsměv se také konečně stáhnul.
"Hmmm..." dostalo se z něj nic neříkající zamručení, ovšem ne provokativního rázu. Spíš než co jiného naznačovalo, že na něj za chvilku naváže.
"To si tu dneska lidi prohodili role, nebo co? Vřelý ANBU, chladný Raikage..." prolétla mu hlavou myšlenka, které ale už nevěnoval víc pozornosti. Místo toho unaveně vydechl a na jeho tváři se znova rozlil úsměv.
"No dobře. Jsem tady sám," začal konečně mluvit.
"A co se týče oné činosti - podpaluji vaše sídlo," dovětek "kdybyste si nevšiml", zůstal nevyřčen a teď se těžce vznášel ve vzduchu.
Shogova snaha byla momentálně jediná - protahovat.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 18 Oct - 16:49

Lehce jsem přitlačila špičkou meče více do jeho krku. Už mě to přestávalo bavit. Buď začne zpívat, nebo se mu stane něco nemilého.
Shi se k nám přiblížila. Chvíli obezřetně přecházela kolem nás, než se s tichým vrčením připlížila k červenovláskovi a začala ho zkoumat a očichávat z různých úhlů.
Několikrát zafrkala a zatřepala hlavou, než ho probodla azurovýma očima a obnažila tesáky. „Přes zápach kouře z něj cítím dva cizí pachy...asi,“ řekla mně a Tatsuovi. „Asi?“ zeptala jsem se netrpělivě. Tohle nebyl čas pro 'asi'. „Nejsem pes,“ zavrčela podrážděně a nevrle zašvihala ocasem.


Naposledy upravil Ayame Takahashi dne Thu 18 Oct - 18:05, celkově upraveno 1 krát
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Thu 18 Oct - 17:56

Pozoroval jsem ho a poslouchal ale bylo mi jasné že lže.Ve lhářích se vyznám sám jsem v tom velmi dobrý když je potřeba."Aha takže tě jen tak napadlo přijít do vesnice a podpálit mi dům?Nesnaž se být vtipný."odpověděl jsem mu na jeho bláboly.Potom se však ozvala Shi takže už bylo jasné že je jich tu víc."Děkuji ti Shi" podrbal jsem ji na hlavě a potom jsem vrátil zrak k Shogovi."Teď už tě nepotřebujeme"řekl jsem s ledově chladným úsměvem a potom mi z úst vyjeli slova"Raiton: Yaki" šlo vidět jak z mojí ruky vyšel proud Raiton chakry přímo do jeho hlavy a nepřestávalo to.Pomalu se mu začínalo kouřit z hlavy až se mu nakonec protočili oči v bělmo a on spadl na zem."Tak a teď jenom najít ty zbylé dva" podíval jsem se na Ayame a Zora s úsměvem.Teď když už jsem věděl kolik jich tady zhruba je stačilo mi abych se soustředil.Zavřel jsem oči a pomalu jsem projížděl Kumo.Hledal jsem chakru dvou lidí kteří by se nějak lišili a nebo byli na nějakém divném místě.Nakonec jsem ve své mysli dojel až k Vlčí jeskyni kde jsem cítil chakru tří lidí jednoho z nich jsem ale znal."Pravděpodobně jsou u Vlčí jeskyně.Je tam s nimi i jeden Jounin který byl s námi na poradě" řekl jsem Ayame a Zorovi."Tady toho tady nechte postarají se o něj ANBU my se musíme vydat."jakmile jsem ukončil svoji řeč chtěl jsem se tam vydat ale na něco jsem pořád zapomínal."Mimochodem o tom co tady děláš ty jako Chuunin si ještě promluvíme potom" řekl jsem směrem k Zorovi a potom jsem vyrazil.(Přesun)
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Roronoa Zoro Thu 18 Oct - 18:07

Jako vždy jen tiše sleduju co se to děje, dokonce i to dívadýlko s elektřinou a jak mu usmažil mozek. " Muž by měl padnout v boji a ne v zajetí. I pro nepřítele je to pošpinění jeho cti takto zemřít. Teď už je však pozdě o tom mluvit tak se vydáme za ostatními a zjistíme co se tu děje. Proč jsem tu zrovna já vám povím až na to bude čas, ale už mě pravděpodobně znáte a víte určitě jak jsem se sem dostal " Bez dalších slov jsem se vydal za Raikagem a následoval jsem ho k Vlčí jeskyni kam míříme. (přesun)


Naposledy upravil Roronoa Zoro dne Thu 18 Oct - 18:21, celkově upraveno 1 krát
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 18 Oct - 18:20

(Myslím, že už můžeme porušit pořadí, že? xD)

Ještě než mu do hlavy vpustil proud Raitonu, ucukla jsem mečem, který se vzápětí rozpadl na lístky irisu a zmizel. Ustoupila jsem o krok dozadu a na místo, kde jsem původně stála se skácelo červenovláskovo tělo. Shi se k němu opatrně přiblížila, natáhla hlavu a očuchala ho. „Super!“ vyjekla nadšeně, na chvíli upřela pohled na Tatsua a pak uskočila do strany, opět plna nadšení.
Zakroutila jsem hlavou nad jejím nadšením a chvíli se dívala na Shinobiho v bezvědomí. „Doufám, že nemyslíš ten účes,“ podotkla jsem vůči jeho zelektrizovaných vlasů a tvář mi křižoval krátký úšklebek.
Sama jsem předtím vyslala několik lístků irisu, takže jsme přibližně věděla, kde se kdo nachází. Když Tatsuo došel ke stejnému závěru, spokojeně jsem se usmála a vykročila jsem. „Nebuď na něj moc zlý,“ pobaveně jsem se usmála na Raikageho, když vyplísnil svého studenta a následně jsme se se Shi, poskakující vedle, vydaly k Vlčí jeskyni. (přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Tréninková budova  Empty Re: Tréninková budova

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru