Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova Raikage

+4
Kensei
Tanimoto Hozuki
Dany Wu
Ayame Takahashi
8 posters

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Budova Raikage Empty Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 24 Jun - 9:21

Nejvýše položená budova ve vesnici.
Kancelář Raikage se nachází až v posledním patře. V nižších patrech sídlí rada, úředníci a mnoho dalších oddělení, která jsou nezbytná pro správný chod vesnice.
Kancelář je sice velká, ale také velice útulná. Je vedena v modrých odstínech a z velkého okna hned za stolem Raikage jde krásně vidět celá vesnice.
V rohu místnosti je velká, měkká a neuvěřitelně pohodlná pohovka. Kdo si na ni však sedne, toho čeká nemilý osud.
V nepřítomnosti Raikage se kancelář vždy zamyká. Jako po celé vesnici v ní poletuje několik okvětních lístků irisu. Také je zde přítomno několik koček.
Většinou je to lev přímo přede dveřmi do kanceláře, dva leopardi hlídkující na každém patře.
A kdo ví, jestli vás v kanceláři nečeká ještě nějaké to koťátko...
Před kanceláří Raikage se nachází kancelář sekretářky! Vpadnete-li tedy dovnitř, stejně se dostanete jenom před blonďatou Lizzi.
Budova Raikage Scaled.php?server=851&filename=kancl
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Dany Wu Tue 26 Jun - 20:48

Nějak tak jsme šli stále vpřed i se stromem, který jsem teď držela už jen jednou rukou. V druhé jsem svírala předposlední lahev nedopitého saké.
Došli jsme až k místu, kam to prostě každého shinobiho táhne. Před budovou raikage bylo takové pěkné malé a útulné nádvoří. Tam jsme zakempili.
Gin vzal strom a opřel ho o jednu z laviček. Já si sedla a opřela se o něj, bratranec vedle mě. Společně jsme sledovali několik posledních procházejících lidí. Nějaká paní, za ní uháněl nejspíš její manžel a křičel a prosil, že to nádobí umývat neumí a ať neodchází. Položila jsem si hlavu Ginovi na rameno. Ten se jen podíval na poslední lahev, kterou držel v ruce.
„Na co to vlastně pijeme?“ zeptal se. Nevěřícně jsem zakroutila hlavou. Takže on tu se mnou slaví a ani neví co?
„Budu mít přece sestru,“ připomněla jsem mu.
„Vážně?“ zamrkal a pozvedl láhev. „Tak na ni a ať je zdravá,“ pronesl přípitek a sťuknul naše flašky. Zasmála jsem se a napila.
Potom už jsme byli potichu a dál pozorovali ty zajímavé lidi okolo. Manžel nakonec vyhrál a jeho žena se vrátila domů. Mladá dáma a její přitažlivý přítel, které jsme v podvečer potkali, se právě vraceli z rande. Nejspíš dopadlo dobře.
Gin si zapálil cigaretu a poznamenal něco o tom, že život není fér. Ale já už ho nevnímala. Usnula jsem opřená o strom na nádvoří před budovou.
Bratranec ještě spát nechtěl. Pozoroval hvězdy a snažil se své buňky přimět k přemýšlení.
Najednou se objevil Malao. Ani jsem si předtím nevšimla, že zmizel. Gin mu kývnul na pozdrav a opičák tiše zamručel. Vyskočil na strom a posadil se v koruně, jako tichý noční hlídač.
A Gin Hoshi také konečně zavřel oči.
Dany Wu
Dany Wu

Počet príspevkov : 366
Join date : 10. 03. 12
Bydlisko : Praha

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 28 Jun - 18:03

Pomalým krokem jsem se objevila v ulici vedoucí k mému pracovišti. Nijak jsem nespěchala a kočky také ne. Občas jsem se zastavila, pozdravila některého z lidí, co byli venku a prohodila několik slov. Celou cestu ke mně doléhaly pozdravy, takže jsem se lehce usmívala, občas kývla hlavou.
„Raikage-sama!“ zavolal někdo. Otočila jsem se a shinobi v chuuninské vestě sotva stihl zabrzdit, aby do mě nevrazil. Nevypadalo to, že by mě to nějak rozhodilo.
Prohlédla jsem si ho. Světle hnědé rozcuchané vlasy, pomačkané oblečení, v náručí hromada papírů. „Kishi,“ pozdravila jsem ho s milým úsměvem a lehce jsem naklonila hlavu na stranu. „Jak ti mohu pomoci?“ zeptala jsem se.
„Eh...já...no, víte...“ zakoktal se, následně zrudl a podíval se na špičky svých bot. Ještě chvíli něco blekotal, než definitivně zmlknul.
Skousla jsem si spodní ret, abych se nezačala smát. Nebyla to žádná novinka, tahle situace se opakovala téměř každý den, vždy, když mi nějaký genin nebo chuunin donesl denní hlášení.
Zvedla jsem obočí, stále očekávající odpověď. „Donesl jsem hlášení!“ vysoukal ze sebe rychle a natáhl ke mně ruce s papíry. Převzala jsem je, lépe si je přerovnala, aby se mi lépe nesly a usmála se na Kishiho.
„Děkuji. Pozdravuj prosím Tsuua,“ požádala jsem ho ještě. Přikývnul, na znamení, že můj pozdrav svému sensei vyřídí a už upaloval pryč.
„Milý kluk,“ poznamenala jsem v mysli a vykročila k nejvyšší budově ve vesnici. „Moc stydlivý. A příliš hubený,“ odpověděla Shi a já jenom se širokým úsměvem protočila oči.

Když jsme dorazili před budovu, uviděli jsme před ní sedět a spát dva lidi...a strom.
„Zlato...“ začala jsem a nedokončila. Na tváři se mi objevil ďábelský úšklebek.
„Nemusíš mi to říkat dvakrát,“ zasmála se, olízla se a pak se myslí dvou spících Shinobi a opičáka ozvalo pořádně rezonující: „BUDÍČEK!“
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Dany Wu Thu 28 Jun - 18:25

„Wáá!!!!!!“ zaječela jsem šíleným hlasem, když se mi v hlavě rozezněl ten strašlivý zvuk. Vzbudila jsem se, to ano. Pak jsem se však předklonila a se slzami v očích se držela za hlavu, kolíbala se dopředu a dozadu a vydávala jemné kníkavé zvuky. Bolest pomalu ustupovala. Ale stejně pomaleji, než by se mi líbilo.
Malao se vyděsil. Vyskočil jako na pružince a začal poletovat po větvích stromu sem tam a vřískat.
Jediný, kdo si udržel chladnou hlavu, byl Gin. Po krásném probuzení, které mu tygřice připravila, se posadil. Otřel si z obličeje kousek země, která mu na něm ulpěla při spaní na chodníku, a pokusil se nahodit úsměv.
Vůbec netušil, jak se sem dostal, kde se sakra vzal ten strom a proč má na sobě jenom květované boxerky a propálenou havajskou košili. Ale i tak si připadal sexy. Opřel se o strom a konečně se mu podařilo najít i ten okouzlující úsměv, který měl pro takovéto krásné slečny, jako je Raikage vždy někde schovaný.
„Dobré odpoledne,“ kývnul hlavou a položil chudince rozklepané Dany ruku na rameno. Její stav zhodnotil jako hodně drsnou kocovinu.
Dany Wu
Dany Wu

Počet príspevkov : 366
Join date : 10. 03. 12
Bydlisko : Praha

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Thu 28 Jun - 19:05

Založila jsem si ruce na hrudi a ušklíbla se.
„Přemýšlím, co vám napsat do složky. Okupování nejdůležitější budovy ve vesnici v podnapilém stavu/s kocovinou, ničení okrasy vesnice a veřejného majetku, sázení zničených stromů na nevhodná místa...“
Popošla jsem k nim a sáhla Micce na čelo. „Kolik toho vypila,“ zeptala jsem se Gina a tázavě zvedla obočí, ačkoliv můj výraz říkal spíš: Kolik jsi ji toho nechal vypít?
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Dany Wu Thu 28 Jun - 19:27

Gin se poškrábal na hlavě a rozhlédl se.
„Nemám pocit, že bychom okupovali nějakou budovu,“ pokusil se nějak vhodně poukázat na to, že sedí Před ní a na veřejném pozemku. Pro ostatní obvinění však nenalezl omluvu. Vůbec si totiž nepamatoval, že by cokoli z toho byla jeho vina. Že by vůbec cokoli z toho prováděl. Nakonec jen sklopil oči a omluvil se. Bylo jasné, že si to vůbec nevyčítá, ale má špatný pocit, že ho v této situaci viděla zrovna Raikage.

Mikk:
Bolest v hlavě už začala pomalu ustupovat. Byl to jen náhlý nával z toho hlasitého zvuku a světla v očích.
„Je to moje chyba,“ zamumlala jsem, narovnala se a ukázala za Ginova záda.

Bratranec okamžitě zareagoval. Popadl poslední nedopitou lahev, která se tam válela. Přičichl k ní. Tohle určitě nebylo saké, ale pro danou chvíli to bylo jedno. Zareagoval tak, jako už mnohokrát. První pomoc.
Překlopil láhev a vylil téměř celý její obsah Dany na hlavu. Co se vzhledu týče, už stejně nemohla vypadat hůř. Zbytek obsahu flašky jí nalil do úst.

Mikk:
Polkla jsem a hlasitě si povzdechla. Alkohol mnou projel se silou koňského spřežení a pročistil mi hlavu. Hurá… Konečně jsem si uvědomila, co se to tady děje a pomalu se začala zvedat, připravená se omlouvat až do konce vesmíru, nebo alespoň planety.
Dany Wu
Dany Wu

Počet príspevkov : 366
Join date : 10. 03. 12
Bydlisko : Praha

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 9:05

Povzdechla jsem se a ustoupila, aby se obsah lahve nevylil i na mě. Zakroutila jsem hlavou.
„A co to vůbec máte na sobě? Gine, kde jsi nechal kalhoty?“ ušklíbla jsem se a založila ruce v bok. „Ať vás tu už nevidím. Odnes Mikk domů, ať se vyspí. A dej jí něco na bolest hlavy.“
„A toho opičáka vem s sebou,“ ukázala jsem na větve stromů a pak zamířila ke kancelářím.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Dany Wu Fri 29 Jun - 11:37

Konečně jsem se postavila, urovnala si šaty a snažila se nějak dostat ty příšerně mokré vlasy z obličeje.
Gin si stoupnul vedle mě a zvednul i klobouk, který se válel někde pod lavičkou. Narazil si ho na hlavu a znovu se vesele usmál. Všechno vypadalo v pohodě, neměl tedy žádný důvod k panice. Prohlédl si složení svého oblečení. Hrůza. Někde si zapomněl kalhoty, nebo co to měl sakra na sobě. Začal si rozepínat košili, která se mu k boxerkám opravdu moc nehodila. Stejně byla celá propálená. Zahodil ji do nejbližšího odpadkového koše. Teď stál na náměstí téměř nahý a s kovbojským kloboukem na hlavě.
„Máte pravdu, bylo to strašné. Hned se cítím líp,“ zamumlal Gin a spokojeně se vypjal v celé své kráse namakaného číšníka/kováře.
Já se mezitím, co Gin blbnul, pokoušela sundat ze stromu Malaa. Byl vyděšený a navztekaný, ale nevypadal poškozeně. Držel se však větve zuby nehty ocasem. Pustil se až ve chvíli, kdy jsem se na něj celou váhou těla pověsila. Spadla jsem na chodník, opičák na mě a strom se nebezpečně naklonil.
Opět jsem ležela rozpláclá na chodníku, jako nějaká slupka od banánu.
Gin se konečně uráčil uposlechnout rozkazu Raikage a začal mě zvedat. Měla jsem chuť mu dát pohlavek za to nepřístojné chování, ale hned mě to přešlo. Je to můj bratranec a ten už se nezmění. Tak jsem se jen usmála a nechala si pomoct opět na nohy.
Pak už z nás jen vypadlo, omlouváme se a nashledanou a rozešli jsme se ulicí pryč. Malao někam zmizel a strom zůstal stát opřený o lavičku.

(přesun)
Dany Wu
Dany Wu

Počet príspevkov : 366
Join date : 10. 03. 12
Bydlisko : Praha

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 13:12

S pobaveným úsměvem jsem zakroutila hlavou, když jsem si s otočením všimla, jak ze sebe Gin shodil i poslední kus oděvu na svršku těla. Možná na něm můj pohled zůstal viset trochu déle, ale ne tolik, aby se to považovalo za nevhodné.
Pomalu jsem se i s kočkami došourala na vrchol shodiště, před dveře kanceláře. Otevřela jsem a usmála se na blonďatou sekretářku. „Dobrý den, Lizzi,“ pozdravila jsem a došla k dalším dveřím. Dívka se usmála a pozdravila. Na jejím stole ležela připravena hromada papírů, které byly jisto jistě určeny mně.
Jakmile jsem se posadila za vlastní stůl, už mi blondýnka přinesla hrníček s kávou a samozřejmě ty prokleté papíry. Nezbylo mi nic jiného, než poděkovat a pustit se do práce, zatímco Shi se válela na gauči a ostatní kočky okolo.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 14:42

Dobelhal jsme se před budovu Raikage a stále jsem si připadal jako cvok. I nadále jsem mluvil se svou rukou.
"Doufám že pro mě má práci...klidně i čištění záchodů."
"Tak počkat...já nechci čistit záchody." Odpověděl jsem si sám za ruku a ďábelsky se na ní koukl.
"No právě...to máš za to že jsi zranila mé dokonalé čelo, dala mi facku na mou dokonalou tvář a málem vyrvala mé dokonalé vlasy!"
Odsekl jsem a strčil ruku do kapsy, následně jsme se začal belhat do schodů, bylo jich víc než jsem dnes mohl snést a tak jsem se v půlce zastavil abych si odpočinul.
Chvíli trvalo než jsem se odhodlal pokořit i zbytek schodů a zaklepal na dveře.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 15:17

Ke dveřím přišla Lizzi. „Dobrý den pane, co si přejete? Vypadáte unaveně, nechcete kávu, čaj, vodu?“ nabízela mu hned a pustila ho dovnitř.
Potom zaklepala na mé dveře a po vyzvání nakoukla dovnitř. „Raikage-sama, je tu nějaký mladý pán,“ oznámila mi a zase za sebou dveře zavřela, když jsem přikývla.
„Raikage vás hned přijme,“ řekla Katsuovi, vykouzlila na tváři milý úsměv a pokynula mu rukou ke dveřím do mé kanceláře.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 15:31

"Ehm vodu prosím."
Usmál jsme se na ní, musel jsem se nutně napít. Cítil jsem se jako bych právě zdolal velkou poušť. Přikývl jsem a zhoupl se na patách, mezitím co jsem čekal jsem si začal prohlížet zeď jako by to byl nějaký obraz který mě fascinoval.
Prospělo by tady tomu kdyby tu bylo víc barev. Usoudil jsem nakonec a začal si představovat různé barvy na zdi a u toho si stále něco mumlal jako cvok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 16:06

„Tak, prosím,“ usmála se na něj sekretářka a podala mu sklenici vody. Následně mu otevřela dveře ke mně do kanceláře.
Seděla jsem za stolem a právě dočetla jednu ze složek. Zavřela jsem ji a protáhla se - jak jinak - jako kočka.
„Jak mohu pomoci?“ zeptala jsem se už automaticky, zvedla pohled od papírů a na příchozího se široce usmála. Ne snad, že by mne práce v kanceláři tak bavila, byla jsem spíš ráda, že vidím někoho z venku.
Kočky se při pohledu na Katsua začaly olizovat. Jahody...
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 16:12

"Děkuju." Vzal jsem si od ní sklenici vody a usmál se. Následně jsem vešel do kanceláře a přikývl na pozdrav.
"Zdravím." Usmál jsem se a zpozoroval jak se kočky začaly olizovat.
Sakra...já zapomněl. Dobře, budu dělat jakoby nic, třeba mi to projde..klid.
Vrátil jsem se pohledem na Raikage a rukou kterou jsem měl volnou se podrbal ve vlasech.
"Nebyla by pro mě nějaká práce? Beru cokoliv." Ujistil jsem jí a napil se vody abych zapomněl na olizující se kočky.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 16:28

„Mohu nabídnout hlídání stáda, stříhání ovcí, dojení koz, natírání plotů, sběr bobulí...a nebo tradiční a velice oblíbený odchyt pavouků,“ vyjmenovala jsem a ušklíbla se. V poslední době se nedělo nic zvláštního, takže jsem měla jenom obyčejné mise.
Shi se znovu olízla a pak vstala z pohovky. Seskočila na zem a pomalu se vydala ke Katsuovi. Ostatní zvědavě natáhly krky. Tygřice přišla až k jouninovi, posadila se u něj a chvíli ho očichávala, než na něj upřela prosící oči. Vůně jahod z něj jako vždy sálala na sto honů. Alespoň jedna se tam musí najít.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 16:40

Dojení koz... Na malý okamžik se u mě objevil úchylný obličej, kdo ví na co jsem myslel.
"Vzal bych si hlídání stáda." Zazubil jsme se, to už u mě byla tygřice a upírala na mě pohled, já se ale vytrvala koukal na Raikage.
Nekoukej se...ne...jestli to uděláš budeš ztracenej.
Oči mi začali pomalu sklouzávat na tygřici i když mi v hlavě řval alarm. Koukl jsem se na ní a polkl. Prosící oči se mi zažrali do duše, začal jsem uvažovat jestli nemám v kapsičce na kunaie pár jahod. Byla pravda že jsem si je tam občas dával, ale dnes sem si byl jistý že jsem zapomněl.
"Ehm...moment." Zašeptal jsem a dřepl si, skleničku vody jsem položil na podlahu abych měl volné obě ruce a snažil jsme se si vidět dozadu na kapsičku. Otevřel jsem jí a myslel, že mě úlevou trefí. Byly tam dvě v pytlíčku, sice trochu pomačkané ale byly tam. Vyndal jsem je a na dlani je dal před tygřici.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 17:10

„Dobře, tady máš složku s informacemi,“ usmála jsem se a podala mi spis papírů, který jsem vyndala zpod jedné hromady. Při vyndavání jsem ji musela zachytit, div se nezřítila.
Shi se tvářila nedočkavě, až vytáhl dvě jahody. Zatetelila se radostí, vzala je za stopku a odnesla si je na gauč. Celou dobu spokojeně mručela. Nakonec se smilovala nad svým oblíbencem a Tenshi si mohl vzít jednu z jahod. Ostatní kočky se jenom zklamaně koukaly na Katsua.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 17:17

Zklamané pohledy ostatních koček u mě navodili pocit, že jsem opravdu zlý člověk. Provinile jsem si stoupl a vzal si skleničku do ruky. Chvíli jsem pozoroval tu hromadu papírů které měla Raikage na stole a došel jsem k závěru že bych kage být nemohl. Já bych všechny papíry vzal a vyhodil je prostě z okna, ať si letí třeba do tramtárie.
Vzal jsem si od ní složku a letmo do ní nahlídl. "Děkuju. Ehm pokud by to nevadilo..." Pohledem jsem zabloudil ke kočkám. "Stavil bych se tu pak ještě jednou a donesl i jim."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 29 Jun - 17:23

„Nemáš zač,“ usmála jsem se poté, co si vzal složku. Porozhlédla jsem se po místnosti. Opravdu se na něj upíraly všechny oči, kromě těch Shiiných a Tenshiho. „Myslím, že by to bylo dobré, pokud tě to ovšem nebude příliš obtěžovat. Snad to můžeš sfouknout najednou, až mi budeš odevzdávat hlášení o misi,“ mrkla jsem na něj. ,Jednou mu budu muset všechny ty jahody zaplatit,' pomyslela jsem si pobaveně.
Kočky, pravděpodobně spokojené s odpovědí, se vrátily ke své původní činnosti - spaní.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Fri 29 Jun - 17:29

Nasadil jsem zářivý úsměv. "V tom případě mě očekávejte." Kývl jsem na rozloučenou a vypařil se z místnosti. Hodnou chvíli jsem ale ještě čekal na chodbě s prázdnou skleničkou. Netušil jsem kam jí mám dát a nakonec jsem jí dal na lavičku, vytáhl malý papírek a načmáral na něj smajlíka. Přiložil jsem ho ke skleničce a zmizel vstříc zahánění nudy.
-Přesun-

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 30 Jun - 5:34

Zatřepala jsem hlavou a s trhnutím se narovanala. Vzápětí jsem se zase zkroutila a málem opět zavřela oči. ,Už zase...Proč mi nikdo neřekne, že mám taky jít domů?'
Podívala jsem se na hodiny. Téměř půl osmé. Lizzi jsem poslala pryč už včera, ale teď tu určitě zase bude. Něco jsem nesrozumitelně zamručela a pak jsem zřetelněji zavolala jméno sekretářky. O chvíli později se ve dveřích objevila její hlava. Znajíc mě mi nesla kávu a snídani.
„Měla byste jít také domů, Raikage-sama,“ napomenula mne, ačkoliv s milým úsměvem. Jenom jsem přikývla a dlouze se napila horké tekutiny, čímž jsem si spálila pusu.
Rozhlédla jsem se po místnosti. Všichni spali, až na Taiya, který jako každé ráno pečlivě hlídal. Neřekla bych to, ale ty šelmy mají určitě určené směny. Jinak to není možné.
Uždíbla jsem si kousek z croissantu, ale nějak jsem neměla hlad. Tiše jsem zamlaskala a lev ke mně otočil své hnědé oči. Usmála jsem se a natáhla k němu ruku s čokoládovým rohlíkem. Za chvíli byla šelma u mně, aby ukořistila pamlsek.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 12:36

Dostavil som sa do hlavnej budovy.Vyšiel som po schodoch pomaly hore až k dverám.Chvíľu som na ne neisto pozeral a váhal ale napokon som zdvihol ruku a zaklopal na ne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sat 30 Jun - 13:57

O chvíli později mu otevřela Lizzi.
„Pojďte dál, prosím,“ usmála se na něj. „Dáte si něco? Čaj, kávu, vodu?“ zeptala se a vydala se ke dveřím mé kanceláře, aby mi ohlásila návštěvníka. Po mém přikývnutí ho poslala dovnitř.
„Dobrý den. Jak mohu pomoci,“ vzhlédla jsem od papírů, podívala se na příchozího a pousmála se.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Anonymní Sat 30 Jun - 17:04

Zastavil jsem se před budovou a s povzdechem jí slej pohledem. "Zase po schodech...možná by si mohla udělat výtah." Remcal jsem když jsem tahal dva košíky jahod až nahoru. Vůně která mě doprovázela se rychle rozlezla po budově...všude samé jahody. Olízl jsem se a měl chuť se otočit a všechno to do sebe narvat. "Nikdy bych si nemyslel, že kočky mají rády jahody." Zastavil jsem se u lavičky, cítil jsem jinou chakru takže v kanceláři už někdo byl. Košíčky jsem dal na lavičku a opřel se o zeď. Ještě mám podat to hlášení...ehm tak to abych pár věcí vynechal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Ayame Takahashi Sun 1 Jul - 16:33

Nic se nedělo a od Lizzi nikdo nepřišel, tak jsem se prostě zvedla, prošla kanceláří a vyšla na chodbu.
„Katsu,“ řekla jsem, spíš to znělo jako konstatování, než cokoliv jiného. Pohled mi sklouzl na košíky jahod, ale to už se ve dveřích objevilo několik kočičích hlav.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Budova Raikage Empty Re: Budova Raikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru