Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní Budova

2 posters

Goto down

Hlavní Budova Empty Hlavní Budova

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 4:00

Hlavní budova kde žije Raikage se svojí ženou a dítětem.V domě je neustále komorná/chůva a hlídají ji dva členové ANBU.
Hlavní Budova The_Secret_World_full_172238
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Guest Wed 17 Oct - 6:50

už mě moc nebavilo nic nedělat, slyšela jsem z tréninkové budovy zvuky, ale abych šla ven, to se mi nechtělo. Šla jsem si udělat něco k jídlu. Po jídle jsem se jen tak procházela po domě a hledala jsem každičkou chybičku nepořádku a pokud jsem našla což se mi moc nedařilo, tak jsem to uklidila. Vešla jsem i do pokojíku naší budoucí dcery, kde neustále někdo pracoval na jejím zhotovení. Nudila jsem se a musím poznamenat, že dost. Po další chvilce rozmýšlení jsem se teple oblékla a vyrazila do ulic na procházku (přesun)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Guest Sat 20 Oct - 12:13

Přišla jsem s nákupem domů. Vše jsem uklidila do kuchyně a vzala si jeden z dortíčků. Cestou do ložnice jsem ho snědla. Už se mu chodilo hůř. Posadila jsem se na postel a chvíli rozdýchávala než jsem si lehla a přikryla se dekou. Když už jsem byla venku obstarala jsem si nějaké dokumenty o mích případech z nemocnice a prohlížela je. Jsem vážně hrozná, když mám odpočívat tak pracuju. pomyslela jsem si, ale stejně po dvou listech jsem usínala s dokumenty poházené všude po posteli.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Guest Fri 26 Oct - 9:32

Vzbudila jsem se úplně upocená, špatný sen. Posadila jsem se a pak vše uklidila. občas mě vzali bolesti břicha, ale pak jsem se rozhodla jít zase na procházku. (přesun)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Guest Fri 26 Oct - 12:47

Došli jsme k mému domu. Nelibě jsem se na něj podívala a na služebnou která se dívala poněkud zle, viděla jsem jí přesně na očích, že jsem odešla aniž bych jít ot řekla, ale otočila jsem se na Ayame.
"Mockrát děkuju, ráda jsem se s tebou seznámila."

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 26 Oct - 12:56

Usmála jsem se na Mauren a služebné vrátila její pohled. „Potěšení bylo na mé straně. Opatruj se,“ řekla jsem, když jsem jí 'předávala' do péče služebné. Shi se k Mauren přitiskla a chvíli se s ní mazlila. Vůbec se jí nechtělo odejít.
Lehce jsem ji zatahala za kožich a přemýšlela, jestli budu muset použít stejný trik jako posledně. Nakonec jsem od tygřice přece jenom ustoupila, kývla jsem Mauren na rozloučenou a otočila jsem se k odchodu. Jakmile jsem byla dostatečně daleko, Shi se od ženy odtáhla, lítostně se na ní podívala, zavrčela na mračící se služebnou a utíkala za mnou. (přesun)
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Guest Fri 26 Oct - 13:00

Pomazlila jsem s ní a ona pak odběhla.
"já vím odešla jsem ale potřebovala jsem na chvíli vypadnout." pronesla jsem smířlivě a odešla jsem do útrob budovy do své ložnice. Byla tak prázdná no super. Vzala jsem si knížku. Přišla zamnou služebná a podala mi polévku. Podala jsem jí místo toho spisy a řekla ať je vrátí do nemocnice.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Guest Sun 28 Oct - 9:43

KDyž mi bylo už lépe najedla jsem se a že půjdu poukldiit do kanceláře Raikageho. Eda si mi sednul na rameno a že půjdem spolu, služebná ,která namě měla dávat pozor šla semnou (přesun)

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Budova Empty Re: Hlavní Budova

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru