Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budova Boha

3 posters

Goto down

Budova Boha Empty Budova Boha

Příspěvek pro Neuro Uchiha Fri 10 Feb - 21:53

Vůdce amegakure nazývají vesničané Bohem.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 19:56

Klidným krokem jsem přišel do posledního patra největší budovy ve vesnici a vešel na obrovský balkon,podivného tvaru.Tělo starce jsem pohodil na prvním místě,co jsem našel a kde lidé moc nechodí.Posadil jsem se na hlavu nějaké kamenné příšery a zavřel oči,přičemž jsem pomocí deště sledoval co se kde dějě.Ale ale..kdopak to přichází?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue 21 Feb - 20:01

Vešla jsem do budovy, pomalým, klidným krokem jsem kráčela až do nejvyššího patra. Kde jinde by se taky někdo jako on mohl nacházet..? Ušklíbla jsem se. Všichni ti "zlý" jsou stejní, hlavně demonstrovat svou moc! To je hlavní. Pro sebe jsem zavrtěla hlavou.
Měla jsem pravdu, opravdu byl až nahoře. Přišla jsem blíže k němu a i když byl otočený zády, mírně jsem se poklonila. "Pane..?"
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 20:06

Keď sme prišli do zdánlivo suchého miesta, teda skôr budovy, trocha mi odľahlo. Musela som sa však sama pre seba uškŕňať. Ako sme kráčali po schodisku tak som si proste nevedela odpustiť jednu trocha uštipačnejšiu poznámku. Uuuhm.. Tsuki-san? nemyslíš že.. si tým niečo kompenzuje? spýtala som sa s mierne zubatým úsmevom no potom som už radšej bola ticho. Ruky som si spojila za chrbtom a zapozerala som sa na miesto kde vstúpila Tsukiko. No išla som hneď po nej, keď sa však uklonila, tak som sa zatvárila trocha tragicky.. za prvé som netušila čo to gesto znamená, za druhé mi to prišlo skôr ako nejaká rozcvička či tak.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 20:17

''Tsukiko Tooya..A sluha'',řekl jsem chladným hlasem aniž bych se otočil a urovnal si černou kapuci na hlavě.''Podle toho co děláte..Bych tipoval že jsi slyšela o Itami..A dokonce že se k nám chceš přidat?''Stejným tonem jsem dal řecnickou otázku a onu kapuci si sundal z hlavy.Seskočil jsem z oné sochy a otočil se k nim čelem,z toho stínu mohli zatím vidět jen jasně zářicí Rinnegan.''Nebo je tu jiný důvod?''Řekl jsem polohlasně a udělal pár kroků dopředu,tak abych na ně bezpečně viděl a oni na mě.Zaměřil jsem se na tu holku co přišla s Tsukiko a pootevřel ústa.''Jaká podivná chakra..Že bych už našel nové štěňátko za toho dědka z rady?''Řekl jsem úplně jiným tonem a šíleně se usmál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Tenshi Ochita Tue 21 Feb - 20:21

"Ne.." kývla jsem hlavou. "Máte pravdu, přišla jsem kvůli vaší organizaci." pousmála jsem se a též si sundala kapuci. Vlasy se mi rozletěli jako ohnivé plameny kolem tváře, no já se jen klidně usmívala, nějaký respekt nebo snad strach opravdu nepřicházel v úvahu.
Všimla jsem si jeho zájmu a otočila se na Kasumi. Doufala jsem, že neprovede nějakou hloupost, přece jen... poštvat si leadra Itami,.. ne to by nebylo moudré! "Zero.. moje chráněnkyně, žijící vzorek elemntu nula... snad jste o Projektu Zero slyšel..?" no,.. vlastně mi to bylo celkem jedno, ale snažila jsem se být milá. Na tomhle mi vážně záleželo!
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 20:26

Na jeho slová som len potočila hlavou do boku a obdarovala som ho nie zrovna najrpíjemnejším úsmevom. Projekt Zero.. hmm.. asi som naozaj jediná ktorá o ňom nič nevie.. a pri tom.. som ním ja, heeeh.. aká to irónia. Pomyslela som si na čo som si len začala rozmotávať vlasy z krku, tie som v momente mačkala v rukách a poriadne som si ich mienila vyžmýkať ! Predsa len bolo mokro, aj keď som pravdepodobne nemohla ochorieť na niečo typu "chrípka" či zápal mozgových blán alebo iné veci o ktorých som nič nevedela, nebolo to zrovna príjemné, cítiť na hlave pocit .. no ako keby ste ju mali permanentne strčenú do nejakého kýbla s vodou. Moc ma netrápilo že tu po nich mal peknú hezoučkú mláčku. Celý čas som sa však tvárila trocha, nepríjemne. Tsukiko vedela že o tom dosť nerada hovorím, že na to nerada myslím a že nerada čokoľvek čo má s tým blbým projektom niečo spoločné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 5:15

Přišla jsem k budově a chvíli stála před ní."Tady možná bude."Pomyslela jsem si.Pomalu jsem vycházela na horu.Mohlo být slyšet,když jsem byla už skoro na hoře mé tapkáni boty ,jelikož tam byli louže.Kapucí jsem měla pořad na hlavě a zakrývala mi celou tvář.Když jsem došla úplně nahoru viděla jsem tam pár lidi.Mohli si všimnout že jsem tady,ale já se tak či tak snažila nevzbuzovat příliš velkou pozornost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 13:21

''Hmm..Projekt Zero jo?''Řekl jsem po chvilce ticha a ucítil dalšího člověka u brány pomocí deště,počemž se další objevil ve stejném patře co jsme teď byli my.Z ničeho nic jsem vytáhl nějakou minci a prohlédl si strany.Takže zabít či nezabít?Spojence potřebujeme..Ale jestli má povahu jako Orochimaru..Krčit se v koutě a v poslední chvíli zradit,tak není nad čím přemýšlet.Takže panna zabít,orel nechat žít.Pohl jsem levou rukou a v té chvíli se prudce zavřeli dveře,tak aby na nás Nanami neviděla,či nás neslyšela.Z ničeho nic jsem minci vystřelil palcem do vzduchu a nechal jí spadnout na dlaň.Chvilku jsem se na onu dlaň díval a pak minci stiskl v ruce a podíval se na ně.''Nemyslíte si že vám hned vše prozradím a jen vám všem řeknu že ne?''Znovu jsem prohodil řecnickou otázku a pokřivil rty.''Jděte do Konohy..Podle informací co máme jsou bijuu zapečetěni v horách poblíž vesnic..''Najednou mi z rukávu vyjela dlouhá černá tyč,která se rozlomila na dvě části.''Tato tyč reaguje na Chakru..Bude se vám hodit..A při té příležitosti můžete zajít za Hokagem..A ukázat že existuje Itami wo Sekai,už se nebudeme plížit ve stínech.Je čas projevit se'',hodil jsem po každé z nich jednu tyč.''Vraťte se co možná nejdříve..A pozor venku prší ať nenastydnete'',dodal jsem ironicky a pohl rukou,počemž se prudce otevřely dveře.''Další'',řekl jsem ještě s dávkou ironie a čekal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 15:15

Dveře se najednou zavřely a mě to znepokojilo,ale zároven ujistilo že jsem narazila na správného člověka."Je to on."Pomyslela jsem si.Po chvilce se dveře otevřely ,ale ještě nikdo nevyšel.Tak jsem si řekla že chvíli počkám,jenže jsem nechtěla nic nechávat na náhodě.Uchopila jsem kunai v kapse a čekala dál.Pláštěm jsem byla pořád zakrytá.Věděla jsem že jestli to není nějakou náhodou ten kterého hledám,že by mohlo dojít k něčemu horšímu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Tasai Wed 22 Feb - 15:20

Celé premočené oblečenie a aj plášť tak v takomto stave som došiel k miestu kde by sa mohol nachádzať. Nakráčal som si do budovy ako najväčší pán a začal z diaľky kričať na toho ktorý mi dal tú ponuku prednedávnom. Hej ty... s tými očkami... muselo mu byť jasné na koho krčím. Zabudol si mi povedať nejaké info čo mám za úlohu... stál naňho kričal až pokým neprišiel k nemu. To som zvedavý aký je jeho plán.... Hlavne aký bude plat.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 18:02

Postřehl jsem nově příchozího..No tohle se nepostřehnout nedalo.''Měl si být v Sunagakure jako špion..A zjistit co nejvíce.Tohle znamená že si se prozradil?''Řekl jsem mírně podrážděne a prohlédl si ho.''Promluvíme si až tu bude větší soukromí'',dodal jsem ještě a podíval se na tsukiko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Tenshi Ochita Wed 22 Feb - 20:15

Chytila jsem tyč a jen se ušklíbla. Konoha jo? Usmála jsem se. Kolik to už bude let..? No.. sentiment stranou! "Zero jdeme!" usmála jsem se na svou malou žačku a otočila se. Vyšla jsem k prvnímu oknu, které jsem viděla a otevřela jej. Prudký vítr mi rozcuchal vlasy, ale neřešila jsem to. Kousla jsem se do ruky a složila pečetě. "Poletíme!" informovala jsem ji, nechala si ze zad vyrůst obří, sytě rudá křídla a chytila ji za ruce.
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 20:23

Len som sa otočila a bez nejakého pozdravu som sa otočila za Tsukiko. Ruky som pri tom voľne spustila pozdĺž tela a sledovala som Tsukikin chrbát. Kupodivu som nemyslela absolútne na nič, bola som rada že sme z prítomnosti toho maniaka preč a aj keď som nevedela čo je to Konoha zač, no konečne nové miesto ktoré môžem preskúmať. Keď ma chcela zobrať do vzduchu tak som iba pekne krásne odskočila trocha ďalej, než som mala pôvodne v pláne. Eeee taakto sme sa nedohodli !.. zamumlala som ublížene a následne som len pohodila vlasmi, ktoré znova na daždi. začali byť premočené !.. pobežím, budem ťa stíhať o to sa nemusíš báť. Navrhla som páč vidina, ako "letíme" týmto spôsobom sa mi moc nepáčila.. ešte by som do rúk schytala nejaký pruh alebo čo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Tasai Wed 22 Feb - 20:25

Neviete koho ste si vybrali... Môj herecký výkon je presvedčiví.... priam som to asi moc prehnal... Ale nie som v Sune a všetko je v poriadku... zasmial som sa nahlas ako ma podcenil. Jasné... mám Čas počkám si... to uŽ som sledoval dievča z krvavo červenými vlasmi ako mizne preč. Zaujímavé.... je tu celkom dosť chakry.... vie si vybrať...Pokiaľ je toto zlomok tých čo stoja za ním tak to je teda zaujímavé.... pomyslel som si.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Tenshi Ochita Wed 22 Feb - 20:28

Ušklíbla jsem se. "Víš proč jsem tě tenkrát nezabila..? Pro tvou nezkrotnost a divokost!" pousmála jsem se. "Budeš dokonalá zbrań mého nového světa! Svatá zbrań!" prsty jsme přejela po její tváři, než jsme vyskočila z okna a rozletěla se pryč. (Přesun)
Tenshi Ochita
Tenshi Ochita

Počet príspevkov : 808
Join date : 21. 05. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan: Tooya

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 20:31

Heeeh.. Ikuzooo ! zakričala som nadšene keď vyletela von. V momente som skočila do okna, na tarapetu a zapozerala som sa na najbližšiu budovu. Malina. Zazubila som sa a preskočila som na ňu. Bolo až pozoruhodné ako niekto v mojom veku môže ovplívať takou, silou a rýchlosťou. Zahľadela som sa na vzdiaľujúcu sa Tsukiko a len som rozhodila svoje vlasy. Teraz stratili hocijaký tvar, pružnosť, proste som vyzerala až tak divoko, nezkrotne, presne podla toho čo pred chvíľkou vyzerala. V očiach sa mi začali mihať azúrové svetieľka a ja som veľmi veľkou rýchlosťou vyrazila po strechách budov a aj uličkách za Tsukiko.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Feb - 12:58

Když jsem spatrila že tam místo mě někdo vletěl.Trochu mě to naštvalo,ale chvíli jsem ještě počkala a pak pomalým krokem jsem vcházel do místnosti."Zdravím."Prohlédla jsem si všechny kteří tam byli.Spatřila jsem dva shinobi."Přišla jsem si pro misi.Jistě pokud zde jsem správně?"Zeptala jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Feb - 14:16

''Pro misi...Mise se zadávají ve vesnicích..Má organizace je založena na něčem jiném,spolu s vámi má drahá rodinko ovládnu svět a nechám vás dělat co se vám zachce...Tady se za nic neplatí,a nikdy nebude..Ten kdo už se jednou přidal ale už neodejde,pokud to nebude na onen svět..Pokud by k tomu došlo najdu si ho a vlatoručně zabiju'',řekl jsem a pousmál se.''Ale když už jsi tu..Jdi do Sunagakure a zjisti co se tam děje když tam Shimonu teď není..Slyšel jsem že je tam nějaká bitva,tak pospěš a dones mi o tom všem informace..A o stavu Suny ve vyspělosti a vyzbrojenosti,protože ona je první na řadě,má jednoocasého'',pootočil jsem se na Shimonu a prohlédl si ho.''Proč si vůbec zde?Tvůj úkol je být v Suně a dostat se pod kůži samotné Kazekage..Ale alespoň v něčem je to dobré..Můžeš tam nějak propašovat bez povšimnutí Nanami,když jak říkáš jsi tak dobrý''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Feb - 17:10

Přikývla jsem."Hi"Otočila jsem se zpět ke dveřím."Takže zde jde o démony.Chápu" pomyslela jsem si a usmála se",takže prvně Suna."
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Tasai Sun 26 Feb - 20:10

Vypočul som iba časť toho čo hovoril. Viac menej som nedával moc pozor a sústredil som sa na všeličo iné len nie na to aby som ho počúval. Pod kožu Kazekage? Hm... tak to aby som si kúpil nejaký dobrý skalpel a budem si musieť dávať pozor ako ju rozrezať aby jej koža ostala nepoškodená... zamyslel sa a tváril sa vážne. Nakoniec sa iba zaškeril a povedal. No dobre dajako sa to pokúsim urobiť... hoc nič nesľubujem pretože som možno dobrý ale dokonalý určite nie. iba sa zasmial a pomaly kráčal preč. Kapucu z plášťa si prehodil cez hlavu a stiahol si ju až do tváre a vydal sa preč. (Presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Budova Boha Empty Re: Budova Boha

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru