Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+4
Daiki Ayme
Makoto
Kaito Yoshikuni
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:03

First topic message reminder :

Nemocnice - Stránka 2 Suna_Hospital
Nemocnice v Suně není nijak velkou budovou, leží ve středu vesnice blízko Kanceláře Kazekage.
Za podmínek, které zde panují se specializujeme na eliminace jedů, protože všude v poušti číhá nebezpečí. Zdravotnictví je jinak standardní, ani nadprůměrné, ale dostačující.
V nemocnici je vždy přítomen personál, spousta sestřiček a doktorů, kteří se o vás postarají!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:05

"Hmm..." vydala jsem ze sebe a sedla si na zem. "Hideo?!!" vykuleně jsem zírala na Hidea. Pak jsem se vesele usmála. "Ahoj!" pozdravila jsem ho. *Huf... nic mu není...*pomyslela jsem si. *Mu... tys ho pustil....nebo...* podivala jsem se na Hidea. *utekl?* napadlo mě. Přitom jsem se přestala usmívat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 15:12

"Ryu ty jsi nech take osetrit zraneni a ty Hideo taky. Je nacase aby jste odtud zmizely dokud je cas." Podival jsem se na ne jelikoz jsem predpokladal ze se tak stane uz brzy zazijeme to nejhorsi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 15:14

Pobavene som sledoval, ako sa snaží dobehnúť ku mne, a akonáhle na mne vysela, objal som ju, aby nespadla. Ale neodpovedal som, a pozrel sa na Hikari. Zabijem ho, prisahám na hrob svojej matky, že sa to jedného dňa stane.. Ale usmial som sa a pozrel na Jaya. Čo sa to sakra deje? Celá Suna horí! Kde je Kazekage?
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 15:14

Otočil som sa na Jaya a potom už len miernym úsmevom som pozrel do zeme Nenechám ťa ísť samého... pomyslel som si a povedal "Tak ideme?" moja otázka bola položene Ryu, Hideovi a Ongaku...

//a pre zaujímavosť Hieo nemocnica neexituje už Very Happy sú tu len provizórne stany Very Happy
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:22

Pomalu jsem si zase stoupla a kývla. "Uhm... to já asi také..." kývla jsem a usmála jsem se. "Jsem ráda, že se ti nic nestalo." hlesla jsem. Najednou jsem v srdci ucítila prázdnotu. *Je to kvůli Muovi?* ptala jsem se sama sebe. Přitom jsem se stále usmívala a nenechala nic znát. Chii-chan jsem měla u sebe a položila jsem si ji na rameno. "Uhm... jdeme..." kývla jsem na toho Kaita.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 15:39

Vysel jsem Pred stan kousl jsem se do prstu a udelal pecete na : Kuchiyose no Jutsu - technika přivolání (orel poustevnik)
Nemocnice - Stránka 2 Roc_by_GENZOMAN-1
V oblaku bileho koure se objevil Giro a ja ne nem seskocil jsem znej.
"Giro vem je do vrcholku k jeskynim. Tam by mela byt Mitsuki a ukazat jim cestu do bezpecne casti jeskyni."
Jayi ale vis ze potom nebudu schopen ti pomoct pri boji?! Vis ze jedam tezke se dostat.
"Giro vim a jsem si toho vedom. Jenom ze na tehle muze zaviset prziti Suny oni jsou jeji budouci generace a jeji budoucnost samotna."
Giro uz mlcel bylo mu jasne ze mam pravdu.
"Vim ze to co povas chci je tezke. Vim jak se citite ale je to nezbytne. Vy jste budoucnost. A ja pouha pritomnost. Znam pocity jake mate kdyz clovek chce povas aby jste odesly do bezpeci a jini bojovaly.Vim jak je to tezke vim co citite ale je to opravdu nezbytne.Ale take dulezite na vas muze zaviset preziti Sunu ale take v budoucnu jeji ochrana." Podival jsem se na ne pohledem ze vim o cem mluvim ale taky dost takovym ktery by je mel prinutit respektovat ma slova.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 15:45

Chýbala si mi.. Pobozkal som Ryu do vlasov a pozorne počúval Jaya. Čím viac som počul, tým viac sa okolo stanu víril piesok, a ustal, až dopovedal. Pustil som Ryu a znova sa na ňu pozrel. Musím ťa ešte na chvíľu opustiť, no ver, vrátim sa. Nato som vyhlásil nahlas. Idem pomáhať, a nezastavíš ma Jay! Nezastavíš! Nato sa do stanu prihrnul piesok.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 15:47

Znovu jsem Hidea objala tentokrát zezadu. Přestaň nikam nejdeš! Sotva ses vrátil chceš snad aby tě zabili? Já teda ne! Držela jsem ho pevně a nehodlala pustit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 15:47

Nezvyčajne som prikývol a rukou naznačil že ideme...Sadol som si na Gira a neudržala sa mi tá pripomienka v ústach..."Dúfam že vieš lietať neže nás zabiješ skôr ako ti z Rinneganom..." zasmial som sa a čakal na ostatných...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 15:57

Chytl jsem Hidea za limec a rekl mu a podival se mu zprima do oci: "Ty idi*te To chces opustit Ryu? A kdo ji tam bude chranbit?! Vzpamatujse Hideo Ty A kaito mate za ukol je chranit! Rozumis Sabaku no Hideo! Jwednou mas sanci stat se Kazekagem tak ji ted nezahazuj. V tech horach jsou dost nebezpecne zvirata tak se sakra vzpamatuj. Verim ze je ochranis a proto jdes snima!!" Zmych rukou vyjely 2 Cakrobe bice jeden spoutalhidea dost pevne a druhy jemne omotal Ryu tak aby ji nezranil a oba vynesl na Gira.
Nemocnice - Stránka 2 Roc_by_GENZOMAN-1
"Neboj litat umim akorat se drzte. A doufam ze me nikdo z vas nepoblije nebo si zazijete 180km za hodinu stremhlavy let!" a zacal se smat.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:06

Následovala jsem Kaita a nasedla na Gira. Tak tak jsem se jenom usmála a pozorovala je. Když Hideo, řekl, že chce jít pomáhat, trhla jsem sebou. *Co?!!!* Otočila jsem se na něho. Pak jsem uslyšela zase Ryu-chan a zase se usmála. *Yosh...* uklidněně jsem zařela oči a chytila se Gira.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 16:14

Piesok sa vysypal, a ja som sa objavil pred dverami. Prepáčte... Aj ty Ryu, odpusť.. Ale.. TOTO je dedkova dedina! Možno je mŕtvy, ale nik, kým žijem a vo mne jeho krv, ju nezničí. V horách je piesok, a moja obrana, ktorú aj keď narušili, obnovila sa. Takže o ochranu sa neboj! Zakričal som a otočil som sa k východu. Musím! Nič sa mi nestane, vrátim sa... Nato som odkráčal preč.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 16:28

Vyslechla jsem si co řekl a bezmocně se za ním dívala když odcházel. Zemře ... To jediné mi běželo hlavou. Začala jsem sebou škubat. Jayi pusť mě! Musím jít za ním! Nech mě jít!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 16:38

"Promin Nemuzu dam na toho pitomce pozor Slibuju. I kdyby me to stalo zivot. "Naznacil jsem Girovi aby se vznesl.Bice jsem prodluzoval tak dlouho az byly Tak vysoko ze Ryu nemohla skocit. Pote zmyzel bic A Giro letel jako o zavod do hor. (presun-Kaito,Ryu,Hikari)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 16:53

Presun ja
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 15:37

Objevil jsem se spolu s Daichiho tělem a hlavou před nemocnicí.Položil jsem ho opodál,do úkrytu z trosek a sám se vydal do útrob nemocnice.Prošel jsem dveřmi a pohledem si přeměřil přítomné.Už podle jejich vystrašených pohledů,se dalo usoudit že ví,že nejsem na jejich straně.Mlčky jsem přišel k recepční a mile se zeptal,jestli mi nedá největší jehlu co tu mají,s pevnou nití.S aktivovaným sharinganem jsem ji sledoval a čekal co udělá.Po chvilce tiše odkráčela do vedlejší místnosti a donesla mi asi 15 centimetrovou jehlu s pevnější nití.Položila ji na stůl a snažila se uhýbat pohledem.Jenom jsem polohlasně poděkoval,vzal obrovskou jehlu s nití a zmizel z nemocnice..Přišel jsem k Daichimu tělu a sehl se,počemž jsem vytáhl jeho hlavu z pytle a ignoroval jeho nadávky.Přiložil jsem jeho hlavu ke krku,tak rovně jak to šlo,navlékl jehlu na nadměrně velkou niť a zapíchl mu jí do části krku,která patřila k tělu.Po pár sekundách se mi podařilo udělat prví velký a neúhledný steh.Tímto způsobem jsem pokračoval asi další půl hodiny,dokud to nebylo celé kolem dokola.Chvíli jsem se rozmýšlel a udělal ještě jedno kolo,aby to co nejvíce drželo a aby se poučil pro příště.Poté,co jsem udělal na konci uzel,jsem jehlu odhodil co nejdále a postavil se na nohy.Pohlédl jsem na něj z vrchu a čekal co udělá.''Jsi idiot''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daichi Wed 16 May - 18:52

"Já jsem idiot ?! ty jsi idiot ?! co ti tak trvalo ?!" začal jsem po něm ječet "A kde máš moje meče BAKA ?!"
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:02

''meče?''Odpověděl jsem stroze a zamyslel se.Nejsem tak dobrý v taijutsu..Nemá cenu si je nechávat.zajel jsem rukou pod plášť a vytáhl je.''Zachránil jsem tě..Pamatuj si to'',ušklíbl jsem se a hodil mu je na hlavu,jelikož ještě ležel.''Vůbec..Na jaké jsi momentálně straně?''Řekl jsem a pousmál se.Další kdo by se mi mohl hodit..Jeden nesmrtelný druhý s krví.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daichi Wed 16 May - 19:04

"Na ničí...ehm..a promin za ten plášť" i když je měl jak je měl udělaly mu do pláště díru "Jojo...jsem tvým dlužníkem..bla bla bla"
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:10

S nezájmem jsem se podíval na plášť a zakroutil hlavou.''Kdyby jsi se do ničeo nezapojoval..nedopadl bys tak jak jsi dopadl.Ale je zábava mít mluvící hlavu v pytly.''Řekl jsem pobaveně.''Co bys plánoval teď?''Řekl jsem a porozhlédl se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daichi Wed 16 May - 19:12

"Hmmm....nejprve nechat srust hlavu s tělem...potom asi dlouhou dovolenou...a nějakou hezkou holku na pár nocí"
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:17

''Slepu a blbou'',utrousil jsem tiše a sundal si plášť,který zakrýval světle šedé tričko s krátkými rukávy a znakem uchiha klanu na zádech.''Už je mi k ničemu..Takže asi se půjdu dřív nebo později zapojit na stranu Itami.půjdeš se mnou nebo pryč..Nebo ještě jinak,proti mě?''Řekl jsem s nezájmem v hlase a podíval se svrhu na něj.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daichi Wed 16 May - 19:22

"Tse...to tak" zasmál jsem se "No..nevím podle toho co se děje...asi si na chvíli sednu"
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 May - 19:30

''Hmm..Jo to bude lepší nápad..Nikam se mi zatím enchce máme to pod kontrolou..''Podíval jsem se do vzduchu a pousmál se.Co asi tak plánuješ Satake?Posadil jsem se do tureckého sedu naproti němu a se stále aktivovaným sharinganem raději kontroloval blízké okolí.''Ale..ještě tu bude zábava'',řekl jsem víceméně pro sebe a opřel se lokty o zem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daichi Thu 17 May - 4:10

"Kežby...jsi nudný" konstatoval jsem a díval se do nebe
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 2 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru