Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+4
Daiki Ayme
Makoto
Kaito Yoshikuni
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Nemocnice Empty Nemocnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:03

Nemocnice Suna_Hospital
Nemocnice v Suně není nijak velkou budovou, leží ve středu vesnice blízko Kanceláře Kazekage.
Za podmínek, které zde panují se specializujeme na eliminace jedů, protože všude v poušti číhá nebezpečí. Zdravotnictví je jinak standardní, ani nadprůměrné, ale dostačující.
V nemocnici je vždy přítomen personál, spousta sestřiček a doktorů, kteří se o vás postarají!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 13:46

Došiel som podopretý o Ryu a pozrel som sa na miesto kde asi stála nemocnica pretože tu bolo veľa stanov a okolo sa pohybovali medici "Ďakujem ti.." usmial som sa na ňu "A vlastne ako sa voláš?" zasmial som sa a sadol som si na zem
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:50

Když jsme se dopotáceli do nemocnice byl tu celkem zmatek. Pustila jsem Kaita a moje klony položily Akia na jedno volné lůžko a okamžitě se mu začali věnovat dva medici byl na tom asi dost špatně. Um ... Já jsem Ryu a neděkuj mi není vůbec zač. Chytla jsem se za bok, který znovu začal krvácet a posadila se vedle něj. Jak se jmenuješ ty?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 13:52

Dosel jsem snimi do nemocnice no mel jsem hodne zle tuseni. Pecet na me hrudi me zacala palit a ja padl na ctyri.Snail jsem se nedavat najevo bolest ale nedalo se to vydrzet. "KSOOOOO....." bylo jedine co ze me vypadlo.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 13:53

Přišla jsem za nima a tak tak mlčela. Opřela jsem se o zeď a dívala se na ně dva. Po chvilce mi to přišlo neslušné a tak jsem nasměrovala zrak ven a přemýšlela. *Mu....* to byla tak asi všechno co jsem dokázala. Vzdychla jsem a doufala, že bude Hideo v pořádku. Když jsem vyděla, co dokázal Mu udělat z vesnicí trochu jsem zaváhala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 13:55

Pozrel som sa na Akia Ani som nevedel tvoje meno..prešlo mi hlavou a otočil som sa na Ryu "Ja som Kaito..." usmial som sa a pozrel som sa na jej ranu.."Čo sa ti stalo?" spýtal som sa ale pri tom som sýkol..
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 14:07

"Musime se rychle vypadnout z vesnice." Vychrlil jsem ze sebe kdyz bolest na chvili zeslabla. Postvil jsem se ale v tu chvili me telo okamzite obalila cakra a kaitovi muselo dojit ze je to co se stalo drive v Tanzaku-gai. Ma cakra se nachvili vymykala kontrole jedine co jsem stihl udelat bylo se posunout dale od ostatnich."Kso ce se to deje?" To bylo jedine co se mi ted honilo hlavou.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:12

Těší mě. Chtěla jsem mu podat ruku když v tom upozornil na moji ránu. To ... Už ji mám taky týden, ale vzhledem k okolnostem se pořád otevírá a nechce se zahojit. Řekněme že jsem si nedala pozor a probudila se mimo území země větru. Pousmála jsem se. Jsi v pořádku?! Vypadlo ze mě vyděšeně když jsem sledovala Jaye.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 14:17

"Jay!"...povedal som prísne..."Možno to vyzerá že celá suna je odstavená, ale vzhľadom na to že stojíme proti silnému nepriateľovi, ktorý vlastní Rinnegan by každá vesnica dopadla rovnako..." nadýchol som sa ...." Neutečiem teraz nie teraz keď sme už zničili 3 sféry, ten čo tam leží bohužiaľ neviem jeho meno ale bojovalo sa mi sním dobre a on sám zničil jednu sféru pričom ja som len s pomocou genina zabil nejakého potulného shinobiho, ktorý k nim ani nepatril a len ma napadol...Ja len čakám kým ma medici ošetria aby som mohol nakopať zadky tým, ktorý zničili náš domov..." skončil som a opäť som zatol zuby pretože som pocítil pichnutie...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:18

Z hlubokého přemýšlení a vymýšlení plánú, které bych splnila jen, kdybych zesilila a byla silná tak nějak jako Mu mě vytrhla Jay. "Uhm...! Není ti nic?" reagovala jsem jak Ryu-cha, podala jsem mu ruku, aby se chytl a pomohla jsem mu na židli. prozkoumala jsem ho pohledem. *Co se děje?* proběhlo mi hlavou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 14:20

Stál som na dverách a rozhliadal sa. Bolo tu kopa mŕtvych, ešte viac zranených, a skoro žiaden nezranený. Až na medikov. Prekročil som prach dvier, a došiel som až k recepčnej. Dúfal som, že meno Ryu nezaznie, a vážne sa to nestalo. Dedo.. Pozrel som sa smerom k oknu, a sledoval horiacu Sunu. Nato som sa rozbehol chodbami nemocnice.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:24

Moje pozornost se opět obrátila na kaita. Vzala jsem obvaz který se tu nedaleko povaloval a ránu mu alespoň obvázala aby neztrácel krev. Budeš v pořádku i on upřela jsem zrak na muže, kterého sem přinesly mé klony.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 14:27

"Musime odtud rychle zmizet. Nevim co se deje ale myslym ze to nejhorsi teprve prijde." Pricemz se ma cakra zase trochu zklidnila. " "Minimalne odvedu ostatni geniny do hor tam nas neboudou hledat a i kdyby v jeskinich nas nemaji sanci najit. Ty jeskyne potlacuji cakru takze tam budou v bezpeci. A co se tyce me ja neodejdu jsem mozna genin ale nehodlam znovu stratit nejblyzsi lidi co mam!" V mem hlassu slo poznat ze to myslym vazne a nehodlam odtud odejit.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 14:33

"Díky..." vydýchol som si a pozrel som sa na Ryu z úsmevom "Ach...už nie som tvoj sensei tak budiš.." povedal som už bezmocne a postavil som sa a skontroloval som si katanu "Prosím nech sa oňho postarajú..." povedal som Ryu a naznačil na Akia
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:35

Stále jsem mlčela a poslouchala kluka, na kterého ten zraněný kluk křikl Jay. Takže to bude pravděpodobně Jay. Trochu jsem se vzdálila a těkala pohledem z jednoho na druhého. Pak jsem si všimla toho, co sem polořili Ryu-chan klony. Přistoupila jsem tak, abych viděla. Stále ho ošetřovali lékaři, a tak jsem jim nechtěla zacláně. Zůstala jsem tak, abych jim tedy nevadila a mohla vidět, jak se to dělá.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:38

Nemáš zač. Usmála jsem se na něj. Ale nikam nechoď potřebuješ ošetřit. Upozornila jsem ho. Musí tě ještě ošetřit tohle je jen provizorní. A neboj se na něj dám pozor.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 14:41

"Som v poriadku..." odpovedal som jej a musel som si kľaknúť na koleno, podoprel som sa rukami a rozdychával to zhlboka Bol to len malý rez čo sa stalo... povedal som si pre seba a ostal tak no nakoniec som si sadol na zem a rozhodol som sa ostať...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 14:41

"Pred buduvou necham sveho Summona Gira reknumu kam vas ma odnest Jak vas osetri vemte i toho Shinobyho z Iwi sebou. Nechte zbytek na nem.A ty Kaito by jsi mel s nima take. Jis zraneny a nekdo je musi chranit. Oni jsou budouci osud Sunagakure no Sato. A take budouci generace. Muj osud byl urcen uz davno mymy predky jenz pochazeji ze Suny. Muj zivot neznamena nic oproti moznosti ochranit budoucnost vesnice. Takze bez s nimy Kaito." Poradne jsem se nadechl. "Nemate nekdo cakrove pilulky?"
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:44

Zeptej se mediků určitě nějaké mít budou předpokládám že tyhle moc stačit nebudou je jich málo. Vytáhla jsem ze své lékárničky malý sáček s pilulkami a podala mu ho. Klekla jsem si ke Kaitovi a zavolala k němu medika aby se mu na ránu podíval vůbec se mi to nelíbilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:48

Ja som bol ďalej od ostatných a stál som tak aby som vôbec nezavadzal mne nebolo nič ale čakal som ak by trebalo bojovať či niekoho odniesť aby som pohomol.Od kedy sa stalo pohrebisko zo suny ??

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:48

Když lékaři od toho kluka odešli, přistoupila jsem blíže. Chvilku jsem se tak na něho dívala a přemýšlela, jaké to bude až umřu. Z tašky, kterou jsem měla s sebou, vylezla Chii-chan. Vzala jsem si ji do náruče a hladila ji po její hladké srsti. Nějakou tu dobu jsem tak zůstala a pak se odvrítila do těla a podívala se na všechny přítomné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 13 May - 14:51

Stál som ako zamrazený pred dverami, odkiaľ som ho počul. Ten hlas.. Ryu.. Prešlo mi hlavou, a ruku som položil na kľučku. Stuhol som. Spomenul som si, kto rozbil moju sochu, a tak som sa od kľučky odtiahol. Skôr som čakal, že nájdu oni mňa, než som znova ukázal svoje levie rysy.. A Like a Boss, som otvoril dvere a zastal na prahu. Dobrý večer vospolok! Vôbec sa to v tejto situácii nehodilo, ale, neodpustil som si to.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sun 13 May - 14:52

Dekuju na oplatku vytahl sze sve brasnicky sacek se susenym hovezim. Na vymenu vzal jsem si par pilulek a zbytek ji vratil." To bude stacit. Dekuji Ryu. A poumal jsem se nacoz jsem si dal pilulky do pusy a rozkousal je. "Je to ohodne lepsi." A dal Ryu pusu na tvar.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 14:56

Děkuju. Tohle mi opravdu chutnalo. Schovala jsem sáček do brašny a když jsem dostala pusu jen jsem se začervenala. Opravdu nemáš zač. Dodala jsem tiše když v tom se rozrazily dveře.Hideo! Zvedla jsem hlavu a několikrát v běhu zakopla o krabice s léky a jiné věci než jsem se k němu dostala. S pláčem jsem se mu vrhla kolem krku a objala ho i nohamatakže jsem na něm vlastně vysela. Dlouze jsem ho políbila na rty než jsem si ho začala prohlížet jestli je v pořádku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sun 13 May - 14:58

Ja som sa len pousmial a pristúpil k posteli Akia..."Nazdar..." z úsmevom som mu to povedal chvíľku naňho hľadel a potom som si všimol Hidea "Hmm..Ahoj?.." povedal som neiste a chytil som katanu za rukoväť no zatiaľ som stál na mieste...a po chvíľke si opäť sadol a pozrel som sa na ranu...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru