Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+7
Katashi Aokawa
Uchiha Benjiro
IchikawaMiyoro
Miko Amatasu
Aitenn Megami
Noriko Kana
Kiyoko Hokori
11 posters

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Nemocnice Empty Nemocnice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:40

Nemocnice Anime-smart-boy

Nemocnice se přesunula do jedné z mála stabilně stojících budov ve vesnici, vybavena není zrovna nejlépe vzhledem k tomu, že část vybavení byla poničena, nebo ukradena. Avšak na hygienu se tu velmi dbá a péčuje se o pacienty jak jen to v těchto podmínkách je možné.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 29 May - 14:23

Mířila jsem troskami přímo na místo, kde jsem si pamatovala, že by tu měla být nemocnice. Špatně jsem se tu orientovala a ještě to ticho mě ubíjelo. Zastavila jsem se v místě, kde měla stát nemocnice. Aha... poznamenala jsem a rozhlížela jsem se kolem sebe. V přízemí budovy vedle jsem viděla nějaký pohyb.
"Oh že by?" vykročila jsem k té budově a otevřela dveře. Okamžitě mě někdo chytl za loket a mířil mi kunaiem k boku.
"Klid jsem z Iwagakure, Noriko Kana. Nesu nějaké zásoby." a pomalu jsem si stáhla kápi z hlavy a tím na krku odhalila čelenku Iwy. Ten muž si oddychl a pustil mě s omluvou. Usmála jsem se na něj a sundala batoh ze zad a podala jsem mu ho.
"Věci na dně jsou mé osobní zbytek co je v balíčkách je pro vás, rozdejte to lidem." řekla jsem a rozhlížela jsem se kolem sebe než mi můj batoh přinesou zase zpět. Vždycky jsem chtěla být doktorkou. Objala jsem se a pozorovala ochotné lidi, jak si navzájem pomáhají. Muž se ke mě posléze vrátil a vracel mi batoh s otázkou, jestli jsem už byla u Tsuchikage.
"Byla jsem, nevypadá moc dobře, ale věřím tomu, že bude brzo v pořádku." položila jsem mu ruku na rameno. Podal mi ruku na pozdrav a jako gesto poděkování a ať vyřídím Tsuchikage jejich pozdravy. Kývla jsem a pak si nasadila zpět svou kapuci a odešla z budovy. Rozhlédla jsem se kolem a vydala se hledat Kashikeho a Tsuchikage. (přesun)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aitenn Megami Fri 31 May - 18:26

Potichučky a nenápadne som sa približovala k nemocnici. Chodievala som sem každý deň, chorí a zranení predsa potrebovali moju pomoc. Medikom som sa nestala len preto, aby som sa poflakovala. Odjakživa bol mojim hlavným cieľom pomáhanie druhým.
Svoju chakru som potlačila tak, aby ma nejaký senzibil nemohol len tak ľahko vystopovať. Bolo to ťažké vzhľadom k tomu, že sa vo mne nachádza démon, ktorý má obrovskú zásobu chakry. Vstúpila som dnu, kde ma hneď uvítala jedna moja kamarátka, tiež medička. Navliekla som na seba lekársky plášť. Yukiko, tak sa volala, ma zaviedla do jednej izby so zraneným pacientom, ktorému som ako tak rany s pomocou techniky zahojila, ale keďže som ju úplne nevyliečila, aby som zbytočne neplytvala chakrou, obviazala som mu okolo rany obväz...V ten večer som ešte pár ľuďom pomohla, potom som si vyčerpane sadla na jedno z kresiel na chodbe a popíjala si kávu.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 31 May - 19:23

Dokráčel jsem si to až do nemocnice, kterou jsem osobně fakt nesnášel, prostě z hloubi srdce, ale když má člověk rozjeblou palici a klouby taky až do kosti, hold se sem musí! A neodporujte mi! o_X. Došel jsem až k recepci s rozbitou hlavou, prostě jakobych se někde porval a byl jsem vlastně i celej happy, už mě to ani nebolelo, ani cit jsem v těch místech neměl!
"Dobrý déééén!" Zazubil jsem se na recepční a snad by jí mohlo docvaknout co jsem potřeboval. Ona pak rychle zavolala několik doktorů...To jsem snad vypadal tak moc špatně? Neee...Jen proud krve z hlavy a kloubů...To nebylo smrtelný, páč já v té hlavě skoro měl ozvěnu, kecááám, byla plná mozku, krve a kdo ví čeho -_-, ale toto nebylo vtipný!
Popošel jsem k automatu na kávu a uviděl jsem Aitenn vedle sedět na sedačce a už jen slyšel doktory jak běží po chodbě, ale já se na ní pořád usmíval, prostě happy face ^^.
"Ahoj Aitenn!" Zazubil jsem se na ní a popíjel si v klídečku kávu a slyšel ten rámus, když běželi.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aitenn Megami Fri 31 May - 20:10

Keď som zbadala Mika v tom hroznom stave, tak som kávu, ktorú sa práve snažila vypiť, vypľúvla späť do hrnčeka v mojich rukách. Páne Bože, to čo si robil?! Vyzeralo to, ako keby ho niekto strieskal alebo čo...Z toho hrnčeka som už každopádne odmietala piť, položila som ho na stôl predo mnou a postavila sa k Mikovi. Choďte pomôcť druhým medikom, ja sa o Mika už postarám. Pousmiala som sa na lekárov, ktorí sem práve dobehli. Tí prikývli a každý sa vybral inde. Tak poď... Zaviedla som Mika do jednej prázdnej izby a prinätila ho posadiť sa na posteľ. Priniesla som si vatu, na ktorú som naliala dezinfekčný prostriedok. Bude to trochu štípať...Snáď nám tu neodpadneš. Uchechtla som sa, veľmi dobre som vedela, ako takéto veci neznáša.
Pritisla som mu vatu na rany, a keď som si už bola istá, že sú čisté, pritisla som mu ruky obalené zelenkastou chakrou najprv na hlavu. No, Miko, mal by si sa šetriť. Jemne som sa zamračila, no aby som proste nepripomínala nejakú drzú starú babizňu. Asi ťa budem kontrolovať vo dne i v noci, však ty sa raz zabiješ. Povzdychla som si a pridala trochu chakry, aby to liečenie šlo rýchlejšie.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 31 May - 20:21

Když mi přelila kavčo do svého kelímku, no myslel jsem si že mi klepne!
"Hele ty zlodějko jedna!" Uraženě jsem šel za ní, když mě zatáhla do njakýho pokoje. Sedl jsem si na postel a chtěl se vzpírat, ale nemohl jsem moc hejbat rukama a tak jsem jen syknul, když mi to dezinfikovala.
"Já? Já ne, jsem celej happy a snad i silnější." Zazubil jsem se na ní když mě léčila a v klidu jsem pak už jen seděl a koukal se na ní zespoda, páč jsem seděl a ona tak byla o trošku vyšší.
"Hm? Fakt? No, nemám námitek." Zazubil jsem se a měl jsem fakt žízeň, proto jsem se snažil natáhnout k vodě na nočním stolku u postele tak, abych jí nijak nevyrušil v léčení.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aitenn Megami Fri 31 May - 21:46

Si šťastný? V tejto dobe? Nadvihla som jedno obočie. Ja som šťastná rozhodne nebola, len som tak vyzerala. Je to ťažká doba...Najmä pri pomyslení, že počet členov nášho klanu sa rapídne znížil. Zostalo nás už málo. Veľmi málo.
Silnejší? No, bŕzdi chlapče...Mňa by si neporazil, si píš. Uchechtla som sa. Už nie som tá malá, slabá a hlúpa dievčina, ktorú trebalo neustále chrániť. Uškrnula som sa a konečne odlepila ruky od jeho hlavy. Nebola tam ani stopa po zranení. No, ale aj tak na to nemám čas, takže. Vieš, že teraz sú medici veľmi potrební...Práce mám až nad hlavu. Povzdychla som si a ruky mu pritlačila na ďalšiu ranu.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Miko Amatasu Fri 31 May - 21:52

"Když ti odpovím že bylo i líp, snad to vezmeš." Pousmál jsem se na ní. Ano, měla pravdu, hodně se změnila, ale vlastně i já. Tehdy byla jen holka kterou jsem chránil neustále, protože jsem se bál že by se jí něco stalo a teď možná byla i trošku stejně silná jako já (xD), ne, tak na stejno (možnáááá O_O xD). Když však zase opět po tom čase co mi nepovídala o práci jí zmínila, jen jsem se koukal do blba. Po celou dobu to byla jen práce, práce, práce aaa...sex, kecááám, byla to práce.
"Jo, to vím...Říkáš neustále, pořád...a pořád, pořád pořád pořád." Povzdechl jsem si. Měl jsem jen hlavu a ruce v kelu, jinak jsem byl docela v pořádku, teď už vlastně jen ty ruce, protože mi hlavu vyléčila. Po celou dobu co mě léčila jsem se na ní díval takovým neutrálním výrazem a přemýšlel.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 13:13

Zaryto som mlčala a keď sa môj pohľad stretol s tým jeho, okamžite som uhla očami a zapozerala sa niekam inam. Ozvala som sa, až som mu tú ranu vyliečila. Tak a je to. Sadla som si na lôžko oproti.
S tou prácou mal pravdu. Vždy som vravela to isté...A na neho ani na Kiyoko som nemala príliš veľa voľného času. Sklopila som pohľad a zabodla ho do zeme. Odrazu ma niečo napadlo a tvár sa mi na chvíľu rozjasnila. A čo keby sme si dali taký cvičný boj? Keď teda vôbec takého tréningu schopný si... Uškrnula som sa, energie aj chakry som zatiaľ mala dosť. A myslím si, že cvičný boj by mi neuškodil, už dlho som nikoho nezmlátila.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 13:28

Jen jsem zase trošku zpozorněl když řekla že už to má a pousmál jsem se. Byl jsem zase fit a to bylo docela dobré. Shrnul jsem si rukávy od mikiny a slezl jsem z postele. Chvilku jsem si ještě mnul ruce, hold pro mě stále to byl takový nezvyk. Hned po té jsem se na ní podíval a hlavou se mi mísily vzpomínky. Ježiš...To dopadne jako tehdy...Zase skončím v nějaké skále...Mám to udělat? Co teď, co teď! Vůbec jsem nevěděl jak se mám rozhodnout, ale já bych rozhodně s holkou prohrát nemohl, ani náhodou, nikdy...nikdy nikdy nikdy!
"Uhm...Klidně...Ale něco za něco ju?" Koukl jsem se na ní tokovým podivným pohledem, který naznačoval jedno...Budu vyjednávat, hold něco za něco!
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 13:50

Podozrievavo som naňho prižmúrila oči, už zase chcel o niečom vyjednávať! To si s ním asi nezatrénujem nikdy bez toho, aby odo mňa niečo chcel na oplátku. No dobre, dobre, tak čo by si za to chcel? Opýtala som sa neutrálne, kto vie, čo sa mu zase v tej jeho hlave zrodilo.
Postavila som sa na nohy a hodila do koša tú vatu nasiaknutú dezinfekčným prostriedkom, už som ju nepotrebovala. Otočila som sa späť na Mika, ruky si dala v bok a čakala celá zvedavá, čo z neho vylezie.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 13:54

Jen jsem si stoupnul a došel blíž k oknu, které jsem otevřel, páč ten smrad dezinfekce jsem fakt nesnášel, byl jsem na něj úplně alergický. Opřel jsem se tedy ramenem o zeď, založil ruce do sebe a podíval jsem se spíš vážným výrazem na ní. Ano, nebyl jsem už dítě jako před tím, občas jsem si toho dopřál, ale i já jsem dospěl.
"Aspoň jeden den...Jeden den bez práce a jakýkoliv starostí..." Popošel jsem blíž k ní. Byl jsem stále vyšší a to mě těšilo, však ona mi byla tak po bradu, takže jsem si jen trošku oddechl. Založil jsem si ruce do kapes a koukal se na ní.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 14:17

Vyvalila som naňho oči, to snáď nemyslel vážne! Nemohla som si len tak dať deň voľna...Aj keď...Jedno riešenie by sa tu možno našlo. Moja sestra Hina. Tá to možno za mňa vezme ak ju pekne poprosím. Nom, dobre, jeden voľný deň mi neuškodí, myslím. Nervózne som sa zadívala na svoje topánky.
No, snáď ma ten jeden voľný deň nezabije. Nevedela som, čo budem počas neho robiť. Asi zase skladať z papiera ruže alebo čo. Fakt neviem. No, takže sa ide na tréning... Uškrnula som sa naňho a vyšla von z budovy, kde som sa nenápadne vykradla smerom k Aréne. (presun)
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 14:24

Pousmál jsem se když to přijala. Rozepnul jsem si mikinu, protože mi bylo docela teplo. Zároveň jsem si i ohrnul rukávy a šel jsem rovnou za ní. Už bezeslova, prostě jsem šel. Když já tak nerad dostával do huby od ženský...No však, kdo ví jak se to vyvrbí.
Je jiná že? Promluvil na mě Son Goku taky po delší době a já se na něj před bránou otočil jen zády.
Jo...Ale nezazlívám jí to...To já to tehdy pokazil a pak se vše změnilo. Zamračil jsem se a pak jsem byl znovu u sebe, už jsem před sebou viděl Aitenn a trošku si k ní popoběhl, abych nešel za ní, ale vedle.

Přesun
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 4 Jun - 6:48

Nemocnice Img-thing?
V HENGE

Vešla jsem do nemocnice a pomalu procházela jejími tichými chodbami, cestou jsem si vzala svůj bílý lékařský plášť a začala kontrolovat pokoje pacientů, nebylo jich mnoho, proto se tu semtam mihly dohromady dvě sestřičky a já jako jediná doktorka. Aitenn už byla také celkem zkušená, ale v mých očích to stále nebylo ono, měla se pořád ještě co učit a já se rozhodla jí dát potřebné vzdělání a trénink. Seděla jsem na recepci a prohlížela si karty pacientů, když jsem s tím skončila, šla jsem překontrolovat zásoby léků. Zase nějaké chyběly, už tak jich nebylo mnoho a teď ještě tohle. Tiše jsem si povzdechla a vrátila se na recepci, kde jsem si otevřela jednu z odborných knih a začetla se do pasáže, kterou jsem teď potřebovala nastudovat kvůli jednomu pacientovi. Při léčení jsem nemohla používat chakru, takže to bylo mnohem složitější než obvykle.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro IchikawaMiyoro Tue 4 Jun - 14:43

Vešli jsme do budovy, kterou babička dlouho hledala. "Baa-chan, opravdu myslíš, že by Suikori mohla být tady?" Zeptal jsem se jí tiše a mírně se naklonil k ní. Babička ale neodpověděla. Procházela postupně skrze chodbu a zamířila si to přímo k recepci. Já jsem v tu chvíli ale přestal vnímat své okolí. Zatímco se babička bavila se sestrou a popisovala vzhled Suikori a jestli tady náhodou někde neleží, já se zatoulal pryč. Procházel jsem pomalu skrze místnosti a nahlížel do nich. Vždy, když kolem někdo procházel, natěsnal jsem se ke stěně a pak teprve pokračoval dál v chůzi. Docela mě zajímalo, jak to vlastně vypadá v takové nemocnici v akci a jestli vůbec používají i ninjutsu k tomu, aby léčili zranění, nebo jestli je to zcela běžná, ne-shinobi nemocnice.
IchikawaMiyoro
IchikawaMiyoro

Počet príspevkov : 44
Join date : 31. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 4 Jun - 16:41

Po delší době hledání něčeho vhodného, jsem narazil na docela zachovalou budovu. "To by šlo ne?" Otázal jsem se Katashiho, který dorazil chvíli po mě. Rušno před budovou nebylo, a tak jsem se rozhodl vejít dovnitř a porozhlédnout se tam. Abych však zachoval utajení, poskládal jsem pečetě na henge.
Nemocnice Images?q=tbn:ANd9GcSTpxwE9suHA-ZVC9wA5T8AdzRob3kjh46HDAGbKyZsp58gHSx8
V téhle podobě jsem vešel dovnitř, spatřil jsem tam toho genína, který byl u brány, a také jsem zjistil že se jedná o nemocnici. Genínem, kterého jsem potkal u brány, jsem se však nezajímal a porozhlédl se po nějaké větší kořisti. Došel jsem až k recepci kde jsem spatřil ženů, která na pohled vypadala vzdělaně a hlavně obeznámeně s touhle nemocnicí. "Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli by byla k dispozici nějaká lékařka. Můj přítel, který čeká venku je totiž vážně zraněn." Mým přítelem jsem myslel Katashiho, který počkal venku a hral roli zraněného. Když jsem čekal na její odpověd, snažil jsem se s ní navázat oční kontakt.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 4 Jun - 16:56

" Jo... to by teda šlo... " ušklíbl jsem se, ale při pomyšlení že konečně bude zas nějaká sranda, mi škleb z tváře zmizel a já se usmál. Když jsem viděl že udělal henge, zřejmě jsme dostalo ten stejný nápad, o kterém jsme hovořili po cestě. Pokud jsme vážně natrefili na nemocnici, pak by to vyjít mohlo. Poskládal jsem pečetě na henge, a přeměnil jsem se do podoby zraněného muže. Dokonce jsem nebyl ani ninja. Pravou nohu jsem měl celou od krve, takže jsem musel napodobovat kulhání - což se mi celkem dařilo, pak jsem dělal jako bych měl zlomené 2 nebo 3 žebra. Pomalu jsem se sunul ke dveřím do budovy, doufaje že je to vážně nemocnice a že nám náš plán vyjde.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 4 Jun - 18:07

Zvedla jsem oči od knihy, když jsem uslyšela hlasy. První přišla nějaká stará žena nejspíš s vnukem a chvilku po ní i dva muži, jeden na mě promluvil, takže jsem odložila knihu. "Jistě, postarám se o něj." Usmála jsem se, obešla stůl a šla vstříct tomu muži, pořádně jsem ho podepřela a zavedla do jedné z dost bídně vyhlížejících místností, která vyhlížela jako ošetřovna, dovedla jsem toho muže až k lehátku uprostřed místnosti a pomohla mu se posadit. "Podívám se na tu nohu, když dovolíte." Pomalu jsem za pomoci nože rozpárala nohavici, abych se tak dostala ke zraněné části. "Co jste to prováděl?" Ze skříňky jsem vytáhla zbytky desinfekce a obvazy.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 4 Jun - 18:15

Když si to ta žena někam mířila, vybídla nás aby jsme šli za ní. Já na to jen přikývl a následoval ji. Nakonec jsme došli do nějaké místnosti, která vypadala jako ošetřovna, a však byla docela dost v bidných podmínkách. Pak se ta žena Katashiho otázala jak se mu to stalo. Bylo sice nezdvořilé mluvit za něj, ale já jsem z důvodu, protože jsem si myslel že jsem lepší řečník než on, odpověděl za něj. "Přepadla nás tlupa nukenínu a byli v přesile. Neměli jsme šanci." Odpověděl jsem smutným tonem. "Stáva se Vám to tu často?" Zeptal jsem se ji ve snaze získat nějaké informace.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 4 Jun - 18:34

Už když jsem došel dovnitř nemocnice, Bejnirovi se povedlo sehnat nějakou pomoc, takže jsem si mohl trochu ulevit. Přišla ke mně nějaká žena - celkem pěkná, to se musí uznat - která mě podepřela a pomohla mi dojít do nějaké celkem bídné místnosti., pak mi pomohla se posadit a já se rukama podepřel za zády. " Tam venku je to celkem nebezpečné... byli jsme asi blbí že jsme se vydali bez nějaké eskorty... sice nejsme žádná Béčka, ale ti nukenini... byli... šílení... jeden z nich měl nějaké divné oči... takové... červené... bál jsem se mu do nich podívat... pak vyskočili další 3... a to už se vážně nedalo... museli jsme utéct... ale bohužel mě jeden z nich trefil do nohy, a když jsem padal, tak jsem si všiml toho kamene na který jsem letěl... díky němu jsem to přežil... " odpověděl jsem jí a čekal, co bude dělat dál. Sice jsme měli určitý cíl tady ve vesnici, ale nějak se mi do něj nechtělo. Nechtěl bych jí zabít. Byla by to možná škoda, protože by se nám mohla někdy hodit.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 4 Jun - 19:03

"Venku je to nebezpečné všude, tyhle časy nejsou příznivé ani pro nás, natož pro poutníky." Pomalu a šetrně jsem mu začala ránu čistit desinfekcí. "S odchodem si stejně budete muset dát načas, tak snad se do té doby situace trochu uklidní. Naštěstí ta zranění nejsou z nejvážnějších, takže se zahojí rychle. Bolí vás něco? Hlava, břicho, nebo jiné části těla?" Celkem nezvyklé, léčit ez chakry.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 4 Jun - 19:07

" Jo to jo.. my měli to štěstí že jsme si to mohli vyzkoušet na vlastní kůži... " ušklíbl jsem se a po chvíli mi došlo, že je to vlastně i vidět. Nebyl jsem zvyklý chodit bez masky, nosil jsem jí vážně vždy, dokonce i do postele, a teď najednou jí nemám. " No... podle bolesti počítám, že mám zlomená 2 nebo 3 žebra... možná.. bohužel nejsem lékař abych to na sobě poznal... " odpověděl jsem jí a podíval se na Benjira tázavým pohledem. Doufal jsem, že ví co jsem tím myslel. Měla to být otázka jestli začneme teď, nebo až za chvíli.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 4 Jun - 19:15

Pozorně jsem je poslouchal, vskutku to vypadalo velmi zajímavě. Když na mne Katashi kývl, abych mu dal nějak najevo co dál, usmál jsem se. "Co myslíte? Je to vážné?" Zeptal jsem se ji. Nebyl jsem lékař, takže jsem to nemohl vědět, a však po krátkem zamyšlení jsem došel k závěru, že tři zlámaná žebra nebudou jen pouhým škrábancem.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 4 Jun - 19:37

"Nic není zlomené, nanejvýš naražené." Oznámila jsem mu po krádké prohlídce. "Chce to odpočinek a málo pohybu. Ale nic vážného to není." Usmála jsem se na ně a obvázala mu zraněnou nohu obvazem, aby se mu do rány nedostaly další bakterie. "Kdyby něco, budu na recepci, pokud budete chtít, můžu vám v nemocnici zajistit nějaký pokoj na přespání."
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru