Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+4
Daiki Ayme
Makoto
Kaito Yoshikuni
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:03

First topic message reminder :

Nemocnice - Stránka 3 Suna_Hospital
Nemocnice v Suně není nijak velkou budovou, leží ve středu vesnice blízko Kanceláře Kazekage.
Za podmínek, které zde panují se specializujeme na eliminace jedů, protože všude v poušti číhá nebezpečí. Zdravotnictví je jinak standardní, ani nadprůměrné, ale dostačující.
V nemocnici je vždy přítomen personál, spousta sestřiček a doktorů, kteří se o vás postarají!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 18:34

Ignoroval jsem jeho narážku a deaktivoval sharingan.''Půjdu se někam porozhlédnout..Zůstaneš tady nebo se ti chce hýbat?''Řekl jsem,aniž bych o něj zavadil pohledem a postavil se na nohy.Doufám že nenajdu někoho na koho budu muset použít své nejsilnější techniky..Ne i kdybych měl utéct,tohle si schovávám jenom pro tebe..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daichi Thu 17 May - 18:38

"čekej blbe..jdu s tebou..jsi beze mě marnej" postavil jsem se a šel s ním
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 May - 18:56

''Snaž se nepřijít znovu o svou hlavu..''Řekl jsem a ktivoval sharingan s nádechem.''Tak půjdeme..První koho potkáme bude tvůj'',ušklíbl jsem se a rozeběhl se směrem k centru boje. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Daichi Thu 17 May - 18:56

"No super" (přesun)
Daichi
Daichi

Počet príspevkov : 419
Join date : 27. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 13:47

Došiel som sem z Jayom a položil ho na lôžke kde sa o neho začali venovať medici a ja som si sadol na ďalšie a dal dole obväz v tom som si spomenul na Ryu a ako že som si nevšimol že odišla..."Hm..." len som si ho dal dole a Medici mi začali tiež ošetrovať ranu nakoniec ju opäť obviazali a ja som si sadol na zem a oddychoval...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Fri 18 May - 13:57

Na chvili sem otevrel oci a sledoval kde jsem potom muj zrak padl na Kaita no predpokladal jsem ze je to on. "Kaito ......... je mi lito ze to dopadlo.... takhle..." Stezka jsem se nadechl. " Slib mi ze das pozor na Yoko... na jednu i na druhou.... vim ze jsem nemel bojovat ale proste jsem nemohl zase utect a nekam se schovat... Vim ze jsem nemel bojovat a bylo to uplne nesmyslne ale jaaaaaaaaa proste musel..." Rikal jsem takovym polohlasem
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Fri 18 May - 14:31

Pomalu a ponořená hluboko ve svých myšlenek jsem dorazila k nemocnici hned za Kaitem a Jayem. Zaslechla jsem část jejich rozhovoru a začala litivat toho, že se to boje taky nevložila. Sedla jsem si a opřela se zady o zeď. *Musím zesílit....* to bylo jediný,na co jsem se dokázala soustředit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 19:45

"Som si istý že ty dáš pozor na jednu aj druhú a naučím ťa nejaké techniky čo hovoríš?" povedal som veselým tónom no pohľad som mal uprený na nebo.
Môj klon sa zrušil a usmial som sa...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Fri 18 May - 19:50

"Bouzel nejsem si tim tak jisty..... Mitsuki rekni ze je volna..... A az zemru spalte me telo....Kaito myslim ze je konec ale mam dobry pocit ze jsem udelal vse co jsem mohl..... I kdyz nase prvni setkani nedopado nejlepe i tak jsem rad ze jsem te poznal" A natahoval jsem ruku ke Kaitovi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 19:52

"Nahradím to senseiovanie..." zasmial som sa "Nič nikomu nebudem hovoriť..." povedal som vážne a narovnal som sa, ruky som mal položené na kolenách a premýšľal...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Fri 18 May - 20:00

Hlavu jsem mel natocenou na stranu a dival se na Kaita. Zacinal jsem videt rozmazane. Pecet na me hrudi zacinala pulsovat zlatavou barvou a pulsujici svetlo se dostavalo i castecne skrze zbroj.Po te ma ruka pomalu padala k zemi. Ale jeste jesm stihl rict par vet. "Gome yoko ze jsem nedodrzel slib ze na sebe budu davat pozor. Mitsuki verim ze budes mit skveli zivot i beze mne..... A promin Kaito myslim za ja uz nikomu nic ne....nere .....k......" pote uz se muj hlas zcela vytratil a ja bloudil v naproste temnote a upadl do hlubokeho komatu.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 20:15

Ja som sa pozrel na Jaya ako okolo neho behali medici a snažili sa mu pomôcť. Sedel som tam bezvládne bez pohybu. Potom som pozrel na Jaya ako leží na lôžku Sharingan, Byakugan, Rinnegan...Tieto oči do konca svojho života nechcem už vidieť.. pomyslel som si a postavil som sa...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Fri 18 May - 20:21

Nemocnice - Stránka 3 Pumas%20portrait--Realism-Expressionism-Animal%20art-Pastel-Preview-0018a2e9-7e72-431b-8a5f-0b5e91bdd74e
Yoko pribehla jak jen se dalo a Mitsuki na ni. Yo si jenom lehla na zem vedle luzka a Mitsuki si sedla na kraj postele a jenom smutne sklonila hlavu k zemi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 20:22

Pozrel som sa na nich ako prišili k Jayovi...
Ja som z rukami vo vreckách pozoroval nebo a zase premýšľal...Musí mať slabinu...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Fri 18 May - 20:25

Mitsuki tam tak sedela a proste mi tam zacala nadavat. "Jayi ty Baka proc porad delas blbosti. Proc porad si hrajes na hrdinu no?Kruci jak ti pom...." Ale v tom najednou zmlkla. a na neco si vzpomela.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 20:32

"Nikto sa neobišiel bez zranenia a Jay bohužiaľ skončil na tom horšie..." povedal som Mitsuki aby zmlkla
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Fri 18 May - 20:36

"Sundej mu vrch zbroje. Potrebuju videt v jakem stavu je jeho pecet." A prosebne se podivala na Kaita.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Fri 18 May - 20:40

Vzdýchol som si a otočil som sa prišiel som k Jayovi a chvíľku som sa mu tu montoval no nakoneic som mu ho odpevnil a dal mitsuki prístup...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Fri 18 May - 20:45

Mitsuki se jen divala na slabnouci zlate pulsujici pecet. Nevedela co rict, nenachazela ta spravna slova. Pouze ji klesla hlava k zemi neschopna rict jedineho slova.
Nemocnice - Stránka 3 Pumas%20portrait--Realism-Expressionism-Animal%20art-Pastel-Preview-0018a2e9-7e72-431b-8a5f-0b5e91bdd74e
Yo pouse vyskocila na luzko a zacala prskat po chvili to spise znelo jako smutne narikani. pote ulehla vedle me a odhanela kazdeho kdo se priblizil k luzku cekalo dost neprijemne znejici zaprskani.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 7:36

Sledovala jsem ten jejich rozhovor a nechtěla do toho zasahovat. Přeci to byla domluva mezi bývalým senseiem a studentem. Po chvíli jsem se zvedla a šla za Yo. Chii-chan zase z mojí tašky vylezla. Slyšela jak Yo smutně naříká, a tak se k ní přitulila a zkoušela ji svojí blískostí utěšit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 11:43

Nemocnice - Stránka 3 Pumas%20portrait--Realism-Expressionism-Animal%20art-Pastel-Preview-0018a2e9-7e72-431b-8a5f-0b5e91bdd74e
Yo lezela u meho bezvladneho tela o odhanela kazdeho kdo se priblizoval lehla si k mym noham a jenom tam tak lezela.kdyz se kni Chii-chan pritulila nechala ji ale stale neztracela na ostrazitosti a stale davala pozor vedela ze se neco deji i tak se rozhodla byt u me.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 15:15

3 dni.. a 3 noci, bolo moje telo úplne odstavené od života. Ze tieto tri dni, lekári pochopili, že niet nádeje, odpojili ma od prístrojov a telo nechali v jednom zo stanov. Avšak, nevedeli, že mňa nejde zabiť. Kým nado mnou bdie Boh, nič ma nezabije. Plachta, v stane, pod ktorou bolo prikryté moje telo sa pohla, a spadla z lehátka. A nato, som týždeň ležal, a čerpal nové sily, pretože zvuky boja zvonku stále doliehali. Boje ani po skoro dvoch týždňov neustali. A ja som musel doriešiť, to, čo som si sľúbil. Zabiť Satakeho skôr, než ublíži iným. A konečne som pocítil, že som toho schopný. Vrátila sa mi väčšina mojej bývalej sily, a ja som konečne vstal z lehátka. Avšak ostal som sedieť.. Akoby, na niekoho čakajúc.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 15:19

Yuki vbehol do nemocnice a pozorne stopoval. Nepozeral na obete a ani nehľadal priateľov. Zaujímala ho jediná osoba. Lenže svoju technik u tu nikde necítil.,, Musí ešte bojovať." napadlo mu v momente, ale vbehol do márnice a tam videl niečo nevídané. Okamžite zbadal čelenku Iwagakure no Sato.,, Tak ty musíš byť tá posila poslaná do Suny." prehovoril.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 15:23

Hlavu som otočil na Yukia. Nevedel som, odkiaľ ma poznal, ale to som teraz neriešil, nemal som čas. Zľahka som sa dotkol zeme, ani by som vážil ako pierko. A konečne po dlhej dobe som sa vzpriamil. Kazekage.. žije? Spýtal som sa, neurčitým hlasom, a divným pohľadom. Tri dni, som sa túlal všetkými možnými cestami, až som pristál pred samotnou bránou pekla. To človekom pohne. A predsa som sa rozhodol spýtať sa. Kto si, odkiaľ vieš o posile?
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 15:31

,, Moja technika stále funguje to znamená, že Pililka musí ešte žiť. A keď vidím tento stav určite musí bojovať." odpovedal a ďalej ho počúval.,, Som tunajší Jounin a študent samotného Toshia Toppu. Bol som oboznámený s tým načo si bol sem poslaný. A po dlhodobej misii som sa vrátil domov... ak sa to dá nazvať domovom." doplnil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 3 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru