Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

2 posters

Goto down

Nemocnice Empty Nemocnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 22:45

Nemocnice 523387-persona4b_49
V ruinách vesnic se snaží s čím mohou, aby lidem vraceli zdraví, zatím co Kagetsu, která si nakradla svitky a naučila se využívat a experimetnovat s kde čím, je na tom se zdravotnictvím poměrně dobře. Horší je to s mediky, protože mezi nukeniny se jen stěží nějaký dobrý najde.. ale jsou!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Katashi Aokawa Fri 7 Jun - 15:35

Dorazil jsem k nemocnici a už pohled na tu budovu mě celkem uklidnil. Na rozdíl od té v Iwě byla tato nemocnice v úžasném stavu. Na recepci jsem požádal o prohlídku a případné doléčení ran, a do několika minut u mně byl doktor, který zkontroloval mé rány a doléčil je, avšak jsem měl ještě 3 hodiny zůstat v klidu a nehýbat se nějak příliš. Pak mě doktor zkontroloval ještě jednou a řekl mi, že můžu už jít, ale že bych si na tu ránu měl ještě dávat pozor. Nejvíce mě štvalo to, že jsem neměl svou vestu, protože tím se má ochrana snížila celkem o dost. Když půjdu do Konohy, budu na sebe muset dávat velký pozor, budu muset jít úplně nenápadně, a doma si tak budu moct vyzvednout techniky a vestu. Při odchodu z nemocnice jsem si z věšáku vzal něčí plášť a vyrazil zpět k bráně.

Přesun
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru