Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice

+4
Daiki Ayme
Makoto
Kaito Yoshikuni
Akasuna no PiliKKa
8 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Nemocnice

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:03

First topic message reminder :

Nemocnice - Stránka 4 Suna_Hospital
Nemocnice v Suně není nijak velkou budovou, leží ve středu vesnice blízko Kanceláře Kazekage.
Za podmínek, které zde panují se specializujeme na eliminace jedů, protože všude v poušti číhá nebezpečí. Zdravotnictví je jinak standardní, ani nadprůměrné, ale dostačující.
V nemocnici je vždy přítomen personál, spousta sestřiček a doktorů, kteří se o vás postarají!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 15:36

Vydýchol som si, a hneď zistil kto to je. Videl som ho, keď som si prezeral Pilino srdce. Yuki že? Spýtal som sa ho, až príliš isto, a zahľadel som sa do srdca aj jemu, a to čo som tam videl, ma prekvapilo, a dal som to poznať aj na sebe. Tsuchikage-sama. Hlesol som, a prehodil cez seba plášť. Musím dokončiť misiu, ktorú som započal. Nevieš zistiť kde je..? Bol Jounin, teoreticky aj ja, preto som mu tykal. Pomôžem, ale ešte prv, musím niekoho zab.. Zastaviť.. Prehovoril som potichu, a preložil si cez pravé, spálené, čierne oko čelenku.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 15:40

,, Samozrejme, že si svoju techniku dokážem vystopovať." prikývol a na chvíľu privrel oči aby sa sústredil.,, ANBU veliteľstvo... ale ako sa tam sakra niekto dostal?" zašepkal potichu a pokrútil hlavou.,, Len povedz koho." prehovoril naraz Yuki vážne.,, A ja to teda zariadim, nikdy nesiahne na Sunagakure no Sato len tak beztrestne." pousmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 15:43

Hlava Itami wo Sekai! Odvetil som, trochu rozhorčene, ale tá rýchlo prešla. Má Rinnegan, a, prišiel o všetky sféry. Ale, to neznamená koniec. Musím ho zastaviť, kým sa niečo nestane, kým Suna nepadne. Prehodil som si aj kapucňu a pozrel sa na Yukiho. Ideme.. Naznačil som, ale sám som sa vydal ku vchodu, a tam som ho čakal, aby mi ukázal, kde sa nachádza veliteľstvo. Vedel som, že mu záleží na Pili.. Preto som veril, že pôjde..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 15:46

,, Tak Rinnegan?" pousmial sa fascinovane.,, Odmalička som bol vychovávaný v tom, že som génius a väčšieho talentu odo mňa niet. Prebudil som v sebe legende." inofrmoval ho a nasmeroval si to k východu.,, Myslíš, že sa zľaknem Rinneganu?" zasmial sa spokojne.,, To by ma sensei zabil za zbabelosť, oživil a zabil znova." doplnil veselo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sat 19 May - 15:50

Mňa len zabije, ak sa nevrátim celý.. Uškrnul som sa, a vydal sa smerom, ktorým ukazoval. Nemusíš sa báť, zatiaľ však vážne nič neukázal, aj keď sám zničil polovicu Suny, jeho sféra Deva, nebola problém.. Dodal som.. A zahľadel sa do zeme. Videl som jeho srdce, a tak som o jeho talente nepochyboval. A takto sme si to mierili preč.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 16:02

Otočil som sa na Mitsuki "No pomohlo to?" povedal som arogantne a vzápätí som si sadol na zem kde som sa sústredil an meditáciu a snažil som sa byť v pokoji...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 16:07

Mitsuki jenom na Kaita natocila hlavu a mirne sni pokroutila do stran.Nevedela co rict nedokazala nebo spise ne v normalni reci pozvedla smutne hlavy a zacala kricet orli reci a ozvena se tahla sirokym okolim.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 16:11

Neodpovedal som pretože som sa sústredil a a nevnímal som okolie....
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 16:23

"Chmmm..." vydala jsem ze sebe a zamračila se na Kaita. *Proč mám pocit, jako kdyby ho to vůbec nezajímalo? No neměla bych to asi řešit...* pomyslela jsem si. Podívala jsem se znovu na Jaye a přemýšlela, co mu tak pomůže.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 16:28

Po nejake chvili mitsukin krik ustal a nekolil desitak ptaku z nejblizsiho okoli priletaly a sedali okolo meho luzka. kdyz uz nepriletaly dalsi vsichni sklonily hlavy a po chvili ticha zacaly vydavat zvuky zezacatku to znelo jako nic ale po chvili se z toho vyklubala melodie jakoby smutecni pisen.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 16:35

Zo zatvorenými očami sa zo mňa ozvalo "Čakala si že budem spievať a revať...?Vo svete ninjov sa to stáva....Stalo sa čo sa stalo nijak to už nevrátim..." povedal som úplne kľudne....
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 17:22

Nebylo mi jasné, na koho mluví a tak jsem se na něho ani neobrátila. *On umí číst myšlenky?!!* napadlo mě. Pomalu jsem se na něho otočila. *Ne to přeci není možné.... alespň doufám...* polkla jsem a znovu jsem se zapřemýšlela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 17:35

Po nejake dobe zpev ustal a ptaci stichli ale stale zustavaly na svem miste a pozorovaly, me telo a jen cas od casu vypustily nejaky zvuk. Mitsuki se obratila na Kaita a rekla: "Od tebe nic necekam, Jay dal v sazku svuj zivot i kdyz vedel ze nemuze vyhrat sel a bojoval bez vicitek a beze strachu. Jedina vec kterou si nikdy neodpustil a co jej trapila ze nebojoval za svuj domov pred deseti lety. Nyni ma ciste svedomi ze vi ze udelal co mohl. Jay by byl vybornym vudcem nezavahal ani na vterinu, ani pri boji s Hiashim ani pri tomto boji. Ale nevzdal se a to jej cini stastnym a spokojenym. To co jsi slysel bylo vzdani ucty tomu co udelal, mozna nechapes to co bylo jeho pranim, ale on to udela ne pro sebe ale pro vsechny i pro tebe Kaito. Jay jeste neni mrtvy a stale existuje nadeje jak jej zachranit. Akorat me nebo ty co to udelaji byde nejakou dobu nenavidet!"
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 17:40

"Tebe som to nehovoril Mitsuki...Viem že ešte nieje mrtvý..." v stále tej istej pozícii som len odfúkol...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 17:47

Náhle jsem jako kdybych stuhla. *Heeeeee...?!!!* vykuleně jsem na Kaita zírala. Couvla jsem a podívala jsem se někam jinam. Předstírala jsem, že to na mě neříkal. Kromě mě tu byla ještě Yo. Tak jsem alespoň doufala v to, že mluvil na ni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 17:52

Môje 2 klony sa objavili pri nemocnici a jeden sa zastavil za Hikari a jeden sa zrušil a druhý prehovoril "Neboj sa nie som veštec" zasmial sa keď narazila do môjho klonu...a hneď potom sa tiež zrušil...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 18:00

Mitsuki se zhluboka nadechla a spustila." Jedina vec co by Jaye mohla zachranit je Obrovska sila. Sila ktera prekona i nejsilnejsi Shinobi." Mitsuki doufala ze Hikari nechape o cem mluvi ale na druhou stranu doufala ze Kaito vi o cem mluvi. "Mozna si vzpomenes o cem mluvil Hiashi nez s Jayem zacal bojovat. Ale mame jeden jediny problem a to je cas Jayova pecet je jedina vec co jej drzi ted pri zivote az zmizi uz mu nedokaze pomoct nic. Ale jestli to udelame pro Jaye to bude nejhorsi vec kterou jsme podle nej mohli udelat. A toto nehodlam sdelovat Kazekage ja Kaito tohle by jsi mel udelat ty pokud ti na Jayovi nejakym spusobem zalezi. Ode mne to neni objektivni Jay je vse co mam. Ale i tak je to velke riziko to udelat." Mitsuki na chvili stichla a cekala na Kaitovo vyjadreni.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 18:12

Celou dobu jsem se snažila tvářit se nějak normálně, ale nějak moc mi to nešlo. Vypadala jsem spíš nějak takhle nervozně Nemocnice - Stránka 4 Onion_gifs_emoticons-17 "Uhm..." tak trochu jsem kývla a polkla. *Hmmm... použil klony, aby se nemusel zvedat?! Taky frajer....* pomyslela jsem se. *To taky zkusím...* zakývala jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 18:29

"Nie nespomínam si..." odpovedal som Mitsuki a už som sa zdvíhol...Pozrel som smerom na nebo kde som na chvíľu pozoroval mraky no nakoniec som si pohľad nechal uprený na Mitsuki...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 18:43

Mitsuki sedla Kaitovi na rameno a naznacila mu ze ma vykracet nekam bokem mimo stany a z doslechu lidi obzvlaste Hikari.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 18:47

Na jej náznak som reagoval a odpovedal " Neviem prečo by som sa mal strániť...Všetci zdieľame jeden problém...Nebudem nič zatajovať..." odpovedal som jej a pozrel na Hikari následne na Jaya...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 18:51

"Nemyslim si ze je vhodne aby tohle slyseli genini neni v tom nic osobniho Hikari. Cim mene toho bude vedet lepe pro ni ale i pro vsechny ucastnene Kaito. Zrovna ty by jsi to mel pochopit nemyslis? Me samotne se tohle prici ale je to tak bezpecnejsi pro vsechny."
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 May - 18:53

"Fuu..." tiše jsem vydechla a usmála se. Pohladila jsem Yo a Chii-chan. Tu mě napadlo, že bych se mohla zvednout a jít se podívat, co se kolem děje. Zkusit někomu pomoci, nebo někoho najít. Jak mě napadlo něco málo o hledání, ihned se mi před očima objevila ta osoba. Vzdychla jsem si a objala Yo. Jak jsem slyšela Kaita, jak promluvil, narovnala jsem se a podívala se tím směrem. "Uhm... já pujdu...!" usmála jsem se na ni. Nechtěla jsem ji nějak dělat problémy. A tak jsem raději posadila Chii-chan na svoje rameno a odkráčela. Ještě jednou jsem se na Jaye podívala a pak už byla tu tam. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Sat 19 May - 18:57

Ja som si len vzdýchol a odskočil preč..."No?" spýtal som sa ironicky a čakal na odpoveď...
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Makoto Sat 19 May - 19:06

Mitsuki zacala mlluvit tichym hlasem. "Jayovi by mohla pomoct sila Biju. Ale nejsem si jista muzu se milit ale v jeho stavu me jina moznost nenapada." Rekla tise.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice - Stránka 4 Empty Re: Nemocnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru