Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

5 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 11 Feb - 13:59

First topic message reminder :

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 5f802f05d6.fPoušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 28f75872a1.f
Je to jakési pásmo zhruba dvou až třech kilometrů okolo vesnice, kde je smíchán pouštní písek s pískem loutky Kazekage, takže má Kazekage přehled o příchodech a odchodech lidí z a do vesnice.
Toto pásmo se také využívá jako tréninkový prostor, protože vně vesnice je dost málo místa. Naopak zde je prostor na použití plošných, ničících technik, protože kolem není nic jiného, než zlatavý, horký písek.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 22:10

Vis Ja vas Sledoval co jsem se pristehoval do Suny uz asi 10 let A libila jsi se mi uz od zacatku. Nevim jak si to vysvetlit proste me to napadlo a ja sam nevim proc. A mam chut udelat jeste jednu vec. Ale nejak jsi nejsem jisty Jestli bych to prezil.
Tomu jsem se musel v duchu zasmat.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 22:33

Tak nějak jsem to překvapeně poslouchala. Deset let?! Nikdy jsem si ničeho nevšimla, no taky, čeho si já všímám, ale to bylo jedno. Tu jeho připomínku, že by to nepřežil, jsem přešla. Buď by riskoval prolet Sunou nebo no, sama nevím.
"Eh, no, Jayi, nějak jsem s tebou moc nemluvila, moc tě neznám, tak, no, jsi kamarád.." Nechtěla jsem být necitlivá nebo tak něco. "Prostě se ještě moc neznáme, nemyslíš?" Nějak jsem se to snažila mile vysvětlit a opatrně se vykroutila z jeho sevření.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 22:43

Jak se zacala Vykrucovat tak jsem ji pustil.
Mozna Ale co citim ted je pro me dulezite. Tusim ze se brzy stane neco co muze zmenit muj zivot. A jestli se tak stane a ja se zmenim tak bych si vicital kdybych ti nerekl co mam na srdci. "Mam te Rad Yoko Ayme" Nevim co se bude dit ale vim ze tohle jsem rict musel.
Behem toho jsem hromadil cakru do nohou a po techto slovech jsem se nekolika Shunshiny jsem se dostal z Yokineho dohledu.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 22:52

"E-etto.." Opravdu hodně, hodně překvapeně jsem na něj zírala a nevěděla, co říct. "Já.." No, než jsem stačila něco říct, byl fuč. Takže mi hlavu pomotal ještě víc. Kecla jsem si zpátky do písku. Pff, co bych měla dělat? Nevěděla jsem, netušila jsem, jak na takovéhl vyznání reagovat. Yo, jsi zbabělec.
Mé myšlenky až vyrušila Freya, která na mě skočila a zase mi olízla tvář. "Dobře, dobře, moc přemýšlím, že? Ono to nějak dopadne.." Pousmála jsem se a podrbala ji za uchem. Pak jsem vstala. Potřebovala jsem myslet na něco jiného. "Yosh, je čas jít. Co protentokrát říkáš, že paničce koupíme velkýý rámen, až přijde utahaná z práce domů?" Usmála jsem se a sama sobě si přikývla. Ještě jsem se porozhlédla, Jay mi zmizel z dohledu, povzdechla jsem si a s Freyou v patách se vydala pryč.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 23:06

Boze ja jsem takovy pako, no mozna to bylo to nejlepsi co jsem mohl udelat.
Pritom jsem byl tak daleko lehl jsem si do pisku a pozoroval hvezdy a po chvili jsem usnul.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Tue 21 Feb - 13:07

Nejak probudil jsem se no a myslel jsem ze to byl sen ale nebyl. No asi bych mel najit Yoko a omluvit se a vyrazil jsem do ulic suny.
(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 18:38

Došla jsem do pouště, Pili doma stejně nebyla a já jí nutně potřebovala něco říct, ale hnát se do kanceláře jak tupec jsem zase nechtěla ne dřív, než si trochu potrénuji.
Protáhla jsem se a porozhlédla se. Všude byl klid, krásné ticho a písečná bouře nehrozila, ta totiž už přešla. Pousmála jsem se a poskládala pečetě.
"Fuuton: Dai Kamaitachi!" Pousmála jsem se a podívala se před sebe. Viděla jsem, jak se má chakra smíchaná s větrem spojila a vytvořili obrovské poryvy větru, zostřily se a přesekly by všechno ve své blízkosti. Teď se jen kolem prohnaly a když nenarazily na cíl, zase se rozplynuly, jako kdybych tu techniku nikdy nepoužila. Byla má nejsilnější, prozatím! Musela jsem se znovu pousmát a pak si kecla na zadek do písku. Chvíli jsem jen hleděla před sebe a přemýšlela, na svém oblíbeném místě.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 18:52

Za pomoci Shunshinu jsem se pohyboval po pousti kdyz jsem uvidel Yoko A nepozorovane jsem se ji objevil za zady.
Ahoj Co tady delas?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Feb - 19:38

Došel jsem do pouště,kde se mělo podle všeho trénovat a kde byl volný průchod z vesnice i do vesnice.Aktivoval jsem si Sharingan a prohlédl si okolí,přičemž jsem si všiml,díky jejichž chakre dvou lidí.Byli dost daleko,na to abych je nějakou technikou nezasáhl.Roztáhl jsem ruce a zavřel oči,přičemž jsem se začal soustředit.Často jsem měl návaly vzteku,jen tak zničeho nic a jen trénink byl způsob,jak je ze sebe dostat.Pootevřel jsem rty a řekl.''Chidori Nagashi'',hned na to s podivně pištícím zvukem začali létat kolem mě blesky a díky soustředění se dostávaly skoro deset metrů na každou stranu ode mě.Přemýšlel jsem jak jinak se dostat ke Kazekage,tenhle způsob hraní si na vola určitě nezapůsobí.Ruce jsem opět dal k tělu a blesky zmizeli.Pootočil jsem se na ty dvě postavy,asi dvacet metrů ode mě a začal si je prohlížet,počemž jsem zjistil že je jeden z nich ta holka ze včerejška co kazekage tykala.Ale ale..Pomyslel jsem a shunshinem jsem se dostal k nim,přičemž jsem deaktivoval sharingan,aby si ho nevšimli.''Ahoj..Včera jsem se nepředstavil..Jmenuji si Akiyuu'',snažil jsem se mile usmát a natáhl k ní ruku,ignorovajíc druhou osobu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 19:43

No tak ten jeho ksicht se mi nelibyl no a on sam taky ne neco se mi na nem nezdalo.
No nadale jsem ho ignoroval.

Hl;avou mi probleskolo to furt musi nekdo rusit?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 20:02

Jaye za mými zády jsem se upřímně lekla. Ale když jsem si ho prohlédla byla jsem ráda, že už se probral.
"Huh? Už ses probral? To je dobře a já no, trénovala jsem tady, co ty?" přitom to spíš vypadá, jako kdybych jen lelkovala. Pak jsem si všimla, jak ke mě přišel ten chlapec ze včerejška, jak byl u Pili v kanceláři. Eh, co ten tu dělá? Pousmála jsem se a stiskla jeho ruku. "Těší mě Akiyuu, jsem Yoko.." Představila jsem se, neměla jsem ponětí, co tu dělá.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Feb - 20:07

Pustil jsem jí a nevinně se usmál.''No..Ehm..Za ten včerejšek se omlouvám,mám..No nerad o tom mluvím ale rozdvojenou osobnost a ještě to tak úplně nezvládám'',usmál jsem se nervozně a poškrábal se na hlavě.''Asi bych se měl nějak omluvit Kazekage ale..Já nevím jak když mě uvidí bude mě chtít vyhodit..A ty ji znáš..Neporádíš mi jak udělat aby mě nezabila a abych se mohl nějak..Vymáčnout?''Řekl jsem nesměle a podíval se do země,přičemž jsem překřížil oči.Když jsem měl sklopenou hlavu,tak jsem se podíval na jaye úplně jiným pohledem než před tím a hned se odvrátil a znovu se prosebně díval Yoko do očí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 20:19

Ano uz jsem se probral a brzo opustim Sunu natrvalo. Zrejmne se uz neuvidime. Takze jsem se prisel vicemene rozloucit.
No podival jsem se na toho kluka. No nevim nezda se mi ze by byl nejlepsi napad ted odejit.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 20:26

"Jo tak, no s prominutím, tvoje druhé já mi připadá dost dětinské.." Ušklíbla jsem se. Prohlašovat, že Kazekage zabije, když ještě ani neměla svojí večerní dávku Yaoi, to si rovnou mohl podepsat ortel smrti, vyšlo by to nastejno. Zakřenila jsem se a na jeho otázkou odpověděla trhnutím rameny.
"Nějaký nejnovější Yaoi časáky, sladké Dango a necuchat jí nervy" Odpověděla jsem víceméně nezaujatě, znala jsem Pili od dětství, nemá jiných úchylek, dobře má, ale těmi ho zahrnovat nebudu. Ale vypadal tak prosebně, že jsem mu prostě musela poradit.
Pak jsem se otočila na Jaye. "He? Odcházíš, nadobro, ale.. ale proč?" Byla jsem překvapená a to dost.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 20:33

Proc ti povim az tady budeme samy. Nic proti tobe Akiyuu ale nejsou to veci pro cizince.
Sice jsem lhal ale na me kamene tvari by to nepoznal ani s aktivovanym Sharinganem. Proto, ze jsem se vetsinou tvaril uplne stejne at jsem delal cokoliv.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Anonymní Sat 25 Feb - 20:37

''Arigato!''Zvolal jsem nahlas a skočil jí kolem krku.Chtěl jsem aby si mě trochu oblíbila a aby mě nepodezžívala,u ostatních mi to bylo celkem fuk..Políbil jsem jí radostně na tvář a odskočil,přičemž jsem se uculil od ucha k uchu.''Vážne jsem ti vděčný..Doufám že se ještě uvidíme ahoj'',zazubil jsem se a otočil jsem se zády.Aktivoval jsem sharingan a podíval se úplně jiným,výhružným pohledem na Jaye,počemž jsem bezeslova zmizel směr vesnice.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 20:49

"Ne-nemáš za co děkovat, maličkost" Dostala jsem ze sebe značně vykolejená a pousmála se. No pak už odkráčel pryč. To bylo.. divný!
Pak jsem se otočila na Jaye. "Doopravdy chceš Sunu opustit?" Ptala jsem se, nebyla jsem moc nadšená.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 20:53

Pamatujes si co jsem ti rekl posledne na tomhle miste kdyz jsem te drzel?
Pomalu jsem se k Yoko Priblizoval.
Mozna tady tyden nebo dva zustanu ale ne moc dlouho. A prosim davej si na nej pozor nelibi se mi na nem neco. Bude nejlepsi kdyz odejdu.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 21:04

"H-hai.." Přikývla jsem a sklopila hlavu, špičkou boty ryla v písku a přemýšlela. "Ale stejně jsi mi pořád neřekl důvod, proč odcházíš, nechápu to, stalo se snad něco?" Pak jsem zase vzhlédla a významně na něj pohlédla, bylo jasné, že chci odpověď, pravdivou.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 21:11

Musim zastavit meho bratra! Musi zemrit nevim kolik bolesti zpusobil ne me ale lidem okolo. Zabil vsechny ktere jsem kdy myloval a lidi kteri mi byly blizci Otce matku zranil misto aby vylecila sebe vylecila me.
Pohledl jsem ji do oci a priblizil se k Yoko jeste vic uz jse byli hodne blyzko sebe.
A taky musim odejit aby jsi byla v bezpeci i ty. Proto ze te Miliji Yoko.
A stale jsem ji hledel do oci.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 21:15

"Ale, nemusíě být přece na to sám.." Podotkla jsem, nevěděla jsem, co dělat, co říkat. A navíc tohle, prostě jsem byla vykolejená.
"M-mě.. miluješ..?" Vysoukala jsem ze sebe po chvilce ticha, nevěděla jsem, co říct.
"Gomene, ale já.. Nevím, co ti na to říct, nchci, aby jsi odešel, ale vím, že musíš.. A.." Sklopila jsem znovu zrak k zemi a zmlkla jsem.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 21:22

Rokou jsem ji zvedl bradu tak aby se mi divala do oci.
A? Necekam ze mi neco reknes nebo odpovis ale chtel jsem aby jsi to vedela.
A druhou rukou jsem ji pohladil po vlasech.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 21:40

Pozorovala jsem ho.
"Tak, jen, dávej na sebe pozor.." Zamumlala jsem a pokusila se o takový menší poloúsměv.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 21:47

Naklonil jsem se k ni a polibil ji na rty. Po chvili jsem od ni odtahl hlavu.
Promin mi to. Ale tohle ti nemuzu slybit je dost pravdepodobne ze jej neporazim ale to neznamena ze nezemre. Jestli pujdu ja vezmu jej sebou. Jestli se tak stane tak na me zapomen. Asi pro tebe nic neznam nebo ne to co ty pro me. A nemam ti to za zle. A omlouvam se za vsechny potize ktere jsem ti zpusobil.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Sat 25 Feb - 23:42

Zůstala jsem jen přikyvoaně stát, nechopna ničeho. Tak tohle jsem nečekala. Dost mě to rozhodilo, prostě udělat tohle naráz, když jsem mu city nemohla opětovat. Znala jsem ho chvilku, byl to spíš jen kamarád..
"Budu věřit, že se vrátíš v pořádku.." Dodala jsem hned potom a pousmála se.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 4 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru