Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

5 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 11 Feb - 13:59

First topic message reminder :

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 5f802f05d6.fPoušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 28f75872a1.f
Je to jakési pásmo zhruba dvou až třech kilometrů okolo vesnice, kde je smíchán pouštní písek s pískem loutky Kazekage, takže má Kazekage přehled o příchodech a odchodech lidí z a do vesnice.
Toto pásmo se také využívá jako tréninkový prostor, protože vně vesnice je dost málo místa. Naopak zde je prostor na použití plošných, ničících technik, protože kolem není nic jiného, než zlatavý, horký písek.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 21:15

Chtěla jsem Yo něco odpovědět, ale překvapila mě situace, co najednou nastala. "Jayi!" vykřikla jsem a doběhla k němu. Chytila jsem ho za paže a trochu zatřásla. "No tak, co se děje..?" mračila jsem se, neměla jsem ráda nepředložené situace a samozřejmě jsem o něj měla strach.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 21:19

Po te co mitsuki videla co se deje tak Priletla zpet a pristala na pisku.
Po chvily co semnou Kazekage trasla Jsem se vzpamatoval a celkem nechapave jsem se zeptal:

Co se stalo?
Byl jsem naprosto zmateny a neuvedomujici si co se stalo.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 21:24

"Jsi v pořádku? Nebolí tě něco?" celého jsme ho prohlížela, hledala jakékoliv známky zranění. "Byl jsi úplně mimo, víš co to bylo?" snažila jsem se znít klidně, abych ho zbytečně nestresovala, i když se mi to zase tak úplně nevedlo. "Není ti zle? Netočí se ti hlava? Měli bychom tě hned vzít do nemocnice!"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 21:29

Ne jsem v poradku akorat me boli trochu hlava.Jinak Jsem v poradku. Mirne jsem se pousmal.
Prejel jsem si prsty po mistech Kde byla pecet.

Au to pali. Co to je?
Pecet stale pulsovala slabym Zlatavim svetlem cim dal vic slabeji ale porat viditelne.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 21:42

Stáhla jsem jeho ruku a zamračeně si pečeť prohlížela. Prsty jsem po ní přejela. "Neboj, nic to nebude. Přesto bych byla klidná, kdyby jsi šel do nemocnice. Doprovodím tě tam." snažila jsem se usmívat, abych ho uklidnila, ale ve skutečnosti jsme byla značně nejistá. Vůbec jsem netušila, co se děje. I když jsem nad tím přemýšlela, nemohla jsem na nic přijít. "Zvládneš to?" dál jsem se usmívala. Měla bych zajít do knihovny, nebo kdo by o tom mohl něco vědět..? No nejprve to vyšetříme!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 21:46

Nepotrebuji do nemocnice. Asi jsem jenom moc dlouho lezel na slunicku.
Mile se usmal. Snazil jsem se to zlehcovat a trosku odporovat. Ackoliv jsem nemel ani paru o co jde nebo co se deje.Mitsuki Parkrat mavla kridly a uz sedela na mem pravem rameni.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 21:49

"Trvám na tom!" pronesla jsem mile, leč nesmlouvavě. Bůhví co by mu to mohlo způsobit! "Stejně jako jsou senseiové od toho aby učili, medici jsou od toho, aby uzdravovali.. a já bych nemohla spát, kdyby mi neřekli, že jsi úplně v pořádku. Pokud to nechceš brát jako mou prosbu, ber to jako příkaz senseie!" opět jsem se usmála tím svým klidným úsměvem a pomohla mu se zvednout.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Len Kokoro Thu 16 Feb - 21:54

Shimonu (omyl z mobilu ^^)


Počúval som ich rozhovor a celkom ma začal zaujímať aj keď tam nepadil žiadne extra informácie. Vykukol som zpoza kopčeka aby som aj videl čo sa tam deje. Celkom zaujímavé... Aj keď trochu nuda.... A Pilikka je nejaká ustráchaná... zamyslel som sa a sledoval ich.


Naposledy upravil Ataru dne Thu 16 Feb - 21:56, celkově upraveno 1 krát
Len Kokoro
Len Kokoro

Počet príspevkov : 1057
Join date : 25. 10. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 21:54

Hai no dobre Vidim ze nemam na vyber. Pousmal jsem se.
Prijal jsem nabizenou pomoc ke zvednuti postavil se a cekal kam se teda pujde.
V hlave mi problesklo: No to si dopadl A tyhle dve se ti libi jo?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 21:58

"Yo, Shi dneska končíme... máte volno i když s tebou Shi-" obrátila jsem se k němu. "Bych si ještě ráda promluvila." pousmála jsem se, no potom jsem je tam nechala stát a vydala jsem se směrem do nemocnice, při čemž jsem Jaye po očku sledovala, kdyby se něco stalo.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 22:00

Vyrazil jsem tedy chte nechte do nemocnice.(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Thu 16 Feb - 22:12

A jeje... Je prúser... Mal by som sa niekde schovať než to ustane zaškeril som sa a hľadel na odchádzajúcu Pilikku a Jaya. Nakoniec odišli a tak som sa vrátil znova za kopček. Meč som si hodil na chrbát a ostatné veci kde tu si odložil. Hm...tak kde je v Sune také miesto kde by som sa jej mohol schovať?! opýtal som sa sám seba. Mysli...však si sa prešiel po celej Sune... Musí tu byť nejaké miesto kde by som bol v bezpečí.. bedlivo som rozmýšľal nad svojim plánom.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Fri 17 Feb - 15:00

Jakmile jsem zjistila, že se všichni vypařili, no celkem jsem taky měla starosti o Jaye, no doufala jsem, že nic vážného to nebude, a lékaři v Suně mají zlaté ruce, s Pili jsme tam kvůli repelentu nastříkanému na jabkách byly pořád. Pousmála jsem se, dokonce i ten Shimonu už zmizel, no nad tím jsem jen mávla rukou. Zkřížila ruce za hlavou a poušť opustila, leč nerada.
(Přesun.)
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Fri 17 Feb - 18:42

Pri toľkom rozmýšľaní som zaspal a zobudil som sa až na chlad. Vstal som a poobzeral som sa naokolo. Piesok ma už začínal chladiť a tak som sa vybral dakam robiť zle. Nasadil som si plášť a nasadil som si kapucňu až do tváre. Vydal som sa na miesto kde som mohol robiť zle. Je čas na zábavu.... zlomyselne som sa zasmial a vydal sa preč. (Presun)
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 20:15

Dorazily jsem s Freyou právě sem. Sugoooi! Porozlhédla jsem se, ačkoliv byla všude tma, hvězdy vždycky dokázaly rozzářit poušť, jak se oráželi od zrnek písku. Pousmála jsem se. Tohle místo jsem už odmalička obdivovala. Nevím, proč mě tak uklidňovalo a fascinovalo zároveň. Sedla jsem si na zem a pozorovala Freyu, která horlivě rozběhla jednou písčitou dunou, takže měla celou hlavu od písku.. Musela jsem se jí zasmát.
"Pojď sem trdlo, seš celá od toho.." Zakřenila jsem se, oklepala jí a pak sebou plácla do písku. Pozorovala jsem oblohu, chtěla jsem tu takhle jen chvilu pobýt.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 20:28

Prisel jsem Do pouste a uvidel stopy v pisku a rozhodl jsem se to jit proverit no k memu udivu sem uvidel freyu Tak mi doslo ze bude pobliz kazekage nebo Yoko.
Objevil jsem se nad Yoko a povidam.

Jak se mas?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 20:32

Když jsem zjistila, že místo hvězd vidím čísi obličej, tak jsem překvapeně zamrkala.
"Ahoj Jayi.." Dodala jsem, když jsem ho poznala. "Co ty tu?" Zeptala jsme se ho hned potom a posadila se. "A mám se skvěle.." Dodala jsem a pousmála se.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 20:38

Nejak jsem se nudil. To je jedna vec a druha co se ksakru Predevcirem stalo na te ulici?!
Ale otazku jsem dost zduraznil.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 20:48

Trochu mě jeho otázka zaskočila. Naprosto nevinně jsem se pousmála.
"Co by se snad mělo stát? Znovu jsi ztratil vědomí, nevím proč, asi ti zase nebylo dobře" Podotkla jsem, v podstatě jsem ani tak moc nelhala já sama o tom moc nevěděla, jako byla jsem u toho, co mu dělaly, ale podrobnosti jsem nevěděla. Nerada jsem lhala, ale v tomhle případě jsem musela.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 20:55

Mam Pocit ze my nikdo nerikate pravdu. Ale nelibi se mi to. Neco se stalo a ja to zjistim. Musim vedet co se deje co znamenaji tyhle pocity a ty sny.
Padnul jsem na kolena pesti prastil do pisku no k memu prekvapni se pisek ozletel kolem me A mnohem hloubeji nez ma pest vubec dokazala zajet.
Co to sakra?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 21:14

"Na to, ale budeš muset přijít sám, já nic nevím.." Odvětila jsem a pak ho pozorovala, no vypadal naštvaně, ale v pořádku, takže jsem nějakou výraznou starost neměla.
Každý vztek jednou přejde..
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 21:27

Nic je mi lip. Mozna nejsem tak inteligentni ale vim ze se neco deje.
Zvedl jsem se a Shunshinem jsem se presunul za Yoko. A chytl ji kolem pasu. A jemne ji pohladil po tvari.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 21:42

Nevěděla jsem, jak na to zareagovat.
"Eh.. Etto..." Neurčitě jsem zamumlala a pozorovala ho. "Jayi, co.. co to děláš?" Vysoukala jsem ze sebe, značně zmatená, taková prudká změna chování.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Mon 20 Feb - 21:46

Ani nevim Ale je to nejak uklidnujici. a chtel jsem to udelat uz Kdyz jsme sem prisly poprve no akorat se zrovna objevila Kazekage-Sama.
Rekl jsem a znacne zcervenal coz diky bohu nemohla videt kdyz jsem stal za ni.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Mon 20 Feb - 22:07

"Eh noo, to je milé, ale no, nějak nevím, co říct. A.. a tak.. Že tě to napadlo, tak najednou.." Hořečně jsem hledala slova, no nějak mi to nešlo. Ksoo, proč ho to tak najednou napadlo?
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 3 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru