Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

5 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 11 Feb - 13:59

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  5f802f05d6.fPoušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  28f75872a1.f
Je to jakési pásmo zhruba dvou až třech kilometrů okolo vesnice, kde je smíchán pouštní písek s pískem loutky Kazekage, takže má Kazekage přehled o příchodech a odchodech lidí z a do vesnice.
Toto pásmo se také využívá jako tréninkový prostor, protože vně vesnice je dost málo místa. Naopak zde je prostor na použití plošných, ničících technik, protože kolem není nic jiného, než zlatavý, horký písek.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 19:11

Dorazila jsem nna poušť a porozhlédla se. Fakt, že byla všude už tma, mi nevadil, ba naopak, noční pouť jsem měla snad ještě radši. Musela jsem rty rotáhnout do širokého úsměvu a porozhlédla se. nikde ani živáčka. Pff, kde zase vězí?
"Yosh, jsme tady, tady někde bychom na ní měli čekat, ale říkala do deseti minut, jako obvykle jí něco zdrželo.." Podotkla jsem a pak mě něco napadlo.
"Umm, a já se vlastně ani nepředstavila. Mé jméno je Yoko Ayme, těší mě.." Natáhla jsem k němu ruku a představila se.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 19:17

JJJa Jssem JayJaz_Washi_Sennin a Tahle Nekdy Ukecana Orlice je Mitsuki. Tesi nas
vzal jsem jeji ruku a polibil ji.
No Jinak Jsi moc pekna.
(orli skripeni: Ty ses Pako)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 19:24

Pousmála jsem se, no tuhle jeho reakci jsem nečekala. Upřímně jsem na to vůbec nebyla zvyklá, stalo se mi to poprvé, tak jsem se jen trošku začervenala.
"Eh, tak děkuju.." Podotkla jsem, spíš něco ze sebe vyžvejkla a pak se otočila, abych si nemusela připadat tak trapně, nebylo zvykem, že bych se červenala.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 19:27

Omlouvam se nechtel jsem te nejak urazit.
Boze to sem po**al. Blesklo mi hlavou.
A sel jem k ni trochu blize
Opravdu me to mrzi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 19:30

Otočila jsem se zpátky.
"Neee, to jsi špatně pochopil, nevadilo mi to, neomlouvej se!" Pousmála jsem se a snažila se mu vysvětlit, že mě to jen rozhodilo, ne urazilo! Nejradši bych se plácla do čela, moje vyjadřování občas stojí za starou belu.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 19:33

Ja to tak nemyslel ja Jsem jen....
*Boze ja sem vul. Vzdyt ja sni nemuzu ani normalne mluvi.Asi bych potreboval ledovou sprchu* problesklo mi hlavou.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 19:41

S Freyou v patách jsem doběhla na smluvené místo a vyčerpaně opřela dlaně o kolena, snažíce se v horkém vzduchu najít aspoň nějaké osvěžení... no samozřejmě marně! "Gom-en-e!" sípala jsem, snažíc se zklidnit svůj rozházený dech. "Měla jsem prác-i." narovnala jsem se a znovu se mocně nadechla. "Koukám, že jste se tu nezabili, to je dobré znamení!" zazubila jsem se.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 19:44

Chtěla jsem nějak odpovědět Jayovi, když mě vyrušil náhlý "přílet" PiliKky. Otočila jsem se na ní a zakřenila jsem se. "No to je dost!" Podotkla jsem a pousmála se. "Práci máš pokaždý! To už je riziko povolání!" Dodala jsem hned na to, zakřenila se a ještě přikývla.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 19:46

"Ještě chvíli a na post rezignuju, z tohohle honění mě brzo raní mrtvice!" zabručela jsem a protáhla se. "No... tak předpokládám, že vy dva se už znáte a nemusím vás představovat..?!" naklonila jsem hlavu na stranu s očekáváním odpovědi.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Wed 15 Feb - 19:47

Išiel som za Pilikkou verne ako pes. Keď sme prišli na miesto určenia prišiel čas na môj slávny nástup. Vyskočil som dopredu k tým dvom a nahodil pózu z vystretou rukou a palcom naho. Ahoj, ahoj.. nascénu nastupuje najsilnejší ninja v širokom okolí.... Shiiiinááátor... hovoril som veľkolepým hlasom a pri tom som sa usmieval. Vôbec mu nevadilo že niekomu skáče do debaty.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 19:48

No nic se nestalo zatim myslim.
A poskrabal jsem se na hlave
*Zachrana* Problesklo mi hlavou.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 19:54

"Ehmmm.." u hlavy mi naskočila kapka, no ukázala jsem na "to divné" vedle sebe a pousmála jsem se. "To je Shi, nový ninja Sunagakure... snad se nějak.. spřátelíte." začala jsem se bůh ví proč smát a posunkem na Yo ukázala, že tento genin není tak docela v pořádku. No samozřejmě hlavně nenápadně xD. "Myslím, že by jste měli bojovat všichni, abych se podívala jak jste na tom!" pokývala jsem znalecky hlavou.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 19:58

(Orli skripeni: Jdeme na to Mitsuki Hlidej mi zada!
Jasne Jayi Jako vzdy. Davej si na nej pozor.
Jo to mi nerikej Taky mi pripada Divny.)
Mitsuki se vznesla z meho ramena a cacalo ve vysce krouzit kolem nas stale nas sledujice.
Pripraven.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 20:01

"Noo, ano už jsme se stihli představit.." Podotkla jsem a usmála se, než při při příchodu Shináátora naskočila kapka u hlavy. A že já jsem nenormální, já?! Blesklo mi hlavou, no pak jsem se zakřenila.
"Fajn nejsilnější ninjo široko daleko, jsem Yoko Ayme a těší mě.." Představila jsem se a pousmála se, abyhc se pak rozesmála Piličiným posunkům a přikývla.
"Hmm, fajn, tak tři na jednu?! Stejně nás sfoukneš jednou ranou.." Zakřenila jsem se.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Wed 15 Feb - 20:04

No fajn... všetko ide zatiaľ ako po masle... uchechtol som sa a povedal Yosh.. Tesí ma...Ale kľudne mi môžete hovoriť Shimonu alebo.. jednoducho Shi zasmial sa a zase sa usmieval od ucha k uchu. T..to jako máme bojovať proti Pilikka-senpai? tváril som sa nechápavo.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 20:08

My jmen Je JayJaz-Washi_Sennin Nic jineho ani rikat nemusim.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 20:09

"Ummm..." zavrtěla jsem hlavou. "Vy dva proti Yoko... Yo je chunnin, takže by měla být zhruba úrovni vás dvou dohromady... uvidíme, jak to bude probíhat, když tak to změním." pousmála jsem se. "Buďte mi na ní hodní, nebo mě babička zabije!" zakřenila jsem se. "A ty jim nic nezlámej, jinak mě zabijou radní!" zasmála jsem se na Yo a sama si dřepla na jednu písečnou dunu s Freyou na klíně. "Yosh!"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 20:12

odskocil jsem kousek dal od Yoko a za zady tak aby to nevidela udelal pecet na Kawarimi no Jutsu - technika náhrady a cekal na jeji dalsi tah.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 20:18

Chvíli jsem nechápavě stála.
"Pilíno?! Děláš si srandu?! Já proti nim?! Jsem čerstvý chunnin, á, to mi děláš schválně, ty se tam budeš pěkěn válet a já to tu odmakám.." Zakřenila jsem se. "Hmm, babička by ti vynadala, že to všechno necháváš na mladším!" Podotkla jsem vševědoucně. Viděla jsem, že Jay už je připravený, tak jsem čekala, jak zareaguje Shi.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 20:20

"Ne! Babča by řekla; Yoko poslouchej svou starší sestřenici!" napodobila jsem babiččin hrubý hlas a vyplázla na ní jazyk. "Jen mi ukaž, že sis tu pozici zasloužila!" pohodlněji jsem se usadila a doslova se bavila na blondýnčiných výrazech.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Wed 15 Feb - 20:25

No dobré no... prevrátil som pohľad na Yoko. Zložil som niečo čo sa vzdialene podobalo na pečať Hijutsu: Taju mizu Shou... niečo zatrepal a zavrel oči a tváril sa pri tom vážne. Po chvíli trápneho ticha keĎ sa nič neudialo Ehm.. čo nič? pootvoril som oči a pozeral som sa okolo seba... Niečo sa asi nepodarilo... hovoril z úsmevom a škrabal sa na zátylku.


Naposledy upravil Shimonu dne Wed 15 Feb - 20:28, celkově upraveno 1 krát
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 20:28

Vrhala jsem na ní jeden zlověstnější pohled než druhý zatímco na kluky jsem se nevinně křenila.
Pff, já ti dám jen ukaž, jak sis to zasloužila. Povzdechla jsem si a pak se na výrazu Shia bavila. Poskládala jsem pečetě, probleskla se před něj pomocí Shunshin no Jutsu, využila jeho překvapení, v mžiku vytasila kunai, napřáhla jsem se, ale přitom jsem měla jen v úmyslu mu podrazit nohy. Po očku jsem sledovala Jaye. Kso, Pili za to chci dvakrát větší porci rámenu než obvykle!
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 20:32

Z pouzdra na zadech jsem vytahl cakrovoucepel nashromazdil cakru do Nohou a pomoci Shusinu jsem Probleskl za Yoko a drzel ji Cakrovou cepel U krku. Stale jsem ale mel nejakou cakru v chodidlech abych mohl zmizet kdyz bude nejhure.
Nezapominej na me a usklibl jsem se.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Wed 15 Feb - 20:36

Yoko ma nepekne podrazila a ja som padol do piesku. Naštvane som vstal a šiel som žalovať Pilikke. Pilikka-senpai... Toto sa smie? Pozrite sa teraz som špinavý... A to neplatí lebo som nebol pripravení... povedal som na fučane a posledné slová som hovoril smerom k Yoko.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru