Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

5 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 11 Feb - 13:59

First topic message reminder :

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 5f802f05d6.fPoušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 28f75872a1.f
Je to jakési pásmo zhruba dvou až třech kilometrů okolo vesnice, kde je smíchán pouštní písek s pískem loutky Kazekage, takže má Kazekage přehled o příchodech a odchodech lidí z a do vesnice.
Toto pásmo se také využívá jako tréninkový prostor, protože vně vesnice je dost málo místa. Naopak zde je prostor na použití plošných, ničících technik, protože kolem není nic jiného, než zlatavý, horký písek.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 20:41

Naklonila jsem hlavu na stranu a sladce se usmála. "Samozřejmě!" zamrkala jsem a jen pokývala hlavou. "Pokračuj... nebo to snad bylo vše, co mi můžeš ukázat...?" naklonila jsem hlavu na stranu a trochu nakrčila obočí, no dál jsem se usmívala.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 20:46

"Nepřipravený? Pokud děláš techniku, už připavený jsi! Myslím si, že nepřítel se tě taky nezeptá, jestli si nenatloukl zadek" Odsekla jsem a sladce se uculila, říkala jsem to stále, když jsem byla sehnutá k zemi, takže, když jsem se zvedala, všimla jsem si, že Jay zmizel.
Soustředila jsem chakru do nohou a použila Shunshin, abych se tak tak vyhla Jayově čepeli. Sekla mě jen do tváře, jak jsem se o ní omylem otřela. Měla jsem zvýšenou rychlost, která po použití Shunshinu vypršela. Prudce jsem se na Jaye otočila, pěstí se ho pokusila udeřit do tváře a pak jsem odskočila o pár metrů dál.
Poskládala jsem pečetě a vyhodila pár shurikenů do vzduchu, rozhodila jsem je na všechny strany a poskládala pečetě.
"Fuuton: Reppuushou.." Zvedl se vítr, který zrychlil shurikeny a ty se obrovskou rychlostí řítily na Shimona a Jaye.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 20:51

Pouzil jsem zbytek cakry v Nouhou takze rane pesti jsem se vyhnul Diky Shunshinu no vzal jsem par Shurikenu a hodil je ve smenu Yokinych takze by se teoretycky mely odklonit.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Wed 15 Feb - 20:54

Povzdychol som si To sa potom nedá... zamumlal som si popod nos a nevšímal som si už ani Yoko ani Jaya. Pilikka-senpai... ukážte mi niečo.. s nimi je nuda.. usmial sa na Pilliku ako slniečko na hnoji. Začal sa pohupovať z nohy na nohu.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 21:00

Pousmála jsem se. "Řekla jsem, co máš dělat. Zatím jsi nepředvedl nic, co by mě uchvátilo, neviděla jsem nic, co by tvé soupeře jen vzdáleně mohlo porazit.. takže buď konečně pohneš zadkem a něco uděláš, nebo můžeš jít klidně trénovat někam jinam. Já jsem tu jako dozor, nevím, proč bych se jinak měla zapojovat. Příležitost jsem ti dala, je na tobě, jak ji využiješ!" pořád jsem se usmívala, nehodlala jsem se zapojovat. Na tohle jsem nebyla... "Vás dva chválím!"
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Wed 15 Feb - 21:14

Bože tak to sa budem asi musieť trošku prezradiť... Mno čo sa dá robiť pomyslel som sa No dobre teda... odfrkol som Pilikke a otočil som sa smerom na tých dvoch. Chmatol som po meči a on nikde Aaaaa zreval som ale nakoniec som si uvedomil kde je. Ehm.. Pilikka-sama... môj meč a moje zbrane... ako si ich majú vaše stráže a kvôli tomu nemôžem bojovať naplno tak si asi pre ne musím zájsť však?
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Wed 15 Feb - 21:21

Když je odklonil, jen jsem chvíli pozorovala Shimonu a PiliKKu, mě samotné se moc bojovat nechtělo, no co, musela jsem. Vytáhla jsem z brašničky tři kunaie, nenápadně na ně dala tři výbušné lístky, hodila je na Jaye a výbuhcy se ozývaly v různých intervalech za sebou.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Wed 15 Feb - 21:22

"No bylo by to dobré!" ušklíbla jsem se pobaveně a dál si tak seděla v písku. "Jen tak dál!" kývla jsem na oba zbývající ninji s úsměvem a dál je sledovala, předpokládaje, že Shi už konečně něco udělá^^.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Wed 15 Feb - 21:29

Misto me se objevila hromada pisku(Kawarami) No a ja se objevil Za Yoko z cakrovou zepeli z Ostrim Na Jejich zadech.
Mozna jsem Jenom Gennin ale nepodcenuj me.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Wed 15 Feb - 21:34

Znova som si povzdychol Ach je to traumatizujúce... že nemôžem používať svoje techniky ale asi niečo budem musieť zo seba odhaliť.. no a keď tu nemám zbrane tak im aj niečo ukážem Ešte chvíľu som premýšľal a následne som zložil pečať jednu ruku otvorenú dlaňou k ústam som sa nadýchol.... pri dlani sa mi začala vytvárať mala vetrná loptička Fuuton: TamaPoušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Imager GIFSoupvetrná loptička mierila priamo na Yoko.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 16 Feb - 14:43

"Nepodceňuji.." Odpověděla jsem, otočila se a jeho čepeli se vyhla, i když jakž takž, málem mi skrz na skrz prošpikovala záda, vzhledem k tomu, že Shunshin nepoužil a protože předtím Shimonu moc neútočil, měla jsem šanci si Jaye včas všimnout a zareagovat. Odskočila jsem znovu o pár metrů dál, nikdy jsem neměla ráda boj zblízka a poskládala pečetě.
"Fuuton: Kamaitachi.." Zvedl se vítr, zformuloval se do menší ostré čepele, která mířila přímo na Shimonovu techniku. Střetly se a vzájemně vyrušily, protože byly stejné úrovně i podstaty.
Držela jsem si od nich patřičnou vzdálenost a přemýšlela, čím bych je zasměstnala oba najednou.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 17:56

Kruci tohle nema cenu musim neco vymyslet.Kso.. Ten typek mi tady kazi plany.
Nashromazdil jsem cakru na Shunshin Nebot jsem nevedel co ma v planu ale taky jsem nechtel byt nepripraven uniknoutv nejhorsim pripade.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Thu 16 Feb - 19:58

Odovzdane som si povzdychol. Booože... jak ja nerád bojujem.... Skočil som za jednu veľkú kopu piesku ktorá tu bola. Zložil som pečať Raiton Bunshin no jutsu vytvoril som jeden klon ktorý sa rozbehol k bráne peč. (Klon presun) Ja som si zatiaľ pokojne ľahol za kopčekom a oddychoval. Nebolo ma vidno a tak som bol rád.
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 16 Feb - 20:23

Maličko mi zacukalo obočí, no dobře maličko víc. Klid Yo, nádech a výdech, určitě si z tebe jen dělá srandu, jo určitě, tohle je jasný joke.
Nadechla jsem a vydechla, nebyla jsem cholerická, ale dělat si ze mě dobrý den dělat nebude. No, když nechtěl bojovat, nic jsem s tím nezmohla.
"Pili? Zdá se, že tenhle Genin vzal nohy na ramena.." Podotkal jsem a zakřenila se, věděla jsem, že ona už si ho spraví, ale jestli nad tím zae mávne rukou, neručím za sebe.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 20:27

Musela jsem se zasmát. "Fajn, fajn děcka končíme!" pousmála jsem se, vstala a oprášila se od písku. "Vás dva chválím, oba jste měli celkem kvalitní výkon!" pokývala jsem hlavou. "Zkuste mi sami říci váš názor, co zlepšit." došla jsem až k nim a čekala jejich odpověď.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 20:39

No tak U me to je Jasny Pousmal jsem se. Chtelo by to nejake techniky a ne jen Shunshin Smutne jsem sklopil hlavu k zemi.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 16 Feb - 20:44

Na chvíli jsem se zarazila a zapřemýšlela. Pff, co mi nejde?! Vždyť je toho tolik!
"Noo, rozhodně Taijutsu, dost v něm zaostávám oproti Ninjutsu.." Podotkla jsem a pousmála se.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 20:46

Pokývala jsem hlavou. "Pravda, pravda..." obrátila jsem se k Jayovi. "Je fakt, že nějaké techniky by to určitě chtělo, přesto myslím, že taijutsu je v celku dost slušné." pak jsem svou pozornost obrátila k blondýnce. "Nejde ani tak o taijutsu, ale rychlost. Trochu bych zlepšila reflexy a taky doladila sílu. Když už bojuješ pěstmi, ať to za něco stojí!" přikývla jsem.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 20:49

Po Chvily Jsem zaslechl Mitsuki.
(Orli skripeni: Pche to je srab a lenoch zaroven Jayi vali se tam za tou Dunou!
Co?
Proste se ulejva!
Ok.Diky. Vyridim to Kazekage.)
Ehm..Kazekage-sama nas spolecnik se tam vali za tou dunou.
Rekl jsem celkem klidne.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 20:54

Kývla jsem. "Vím... přesto nejsem člověk, co by někoho do něčeho nutil. Já řekla jak to bude a je jen na vás, jestli budete poslouchat, nebo ne. Já nikoho do činnosti nutit nehodlám, nejsem vaše matka.. maximálně sensei!" pousmála jsem se mile. "Když jsem tak u toho... plánuješ nějaké techniky?" naklonila jsem hlavu na stranu.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 20:59

No zatim jsi nejsem jisty. Mam Pouze Svitek na privolavani teda myslim ze je to privolavani ale...... Nemam tuseni co tam na me ceka? No a co se tyce meho Taijutsu myslym ze Yoko by me bezproblemu porazila.
Zatvaril jsem se jako nevinatko.
A Jinak jsem moc o technikach nepremyslel.
No jako vzdy sem se cervenal. Ale diky bohu to nebylo v te tme poradne videt.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 16 Feb - 21:03

"Aha... no... ten svitek máš od své rodiny..? Jinak myslím, že samozřejmě Yoko je lepší, ale hodnotím tě na úrovni genina." pousmála jsem se. Přemýšlela jsem, co bych mohla dělat, jak bych jim oběma mohla pomoci k větší síle, větší úspěšnosti.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Tasai Thu 16 Feb - 21:05

Môj klon išiel akoby nič okolo nich a niesol mi moje veci. Keď prišiel ku mne a položil vedľa mňa moje veci tak som len mrkol a klon sa vstrebal do moje ruky. Pff... asi bude chladná noc..
Tasai
Tasai

Počet príspevkov : 454
Join date : 06. 01. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Yoko Ayme Thu 16 Feb - 21:11

Jen jsem tak nějak přikyvovala, se vším jsem souhlasila, měla jsem dost nedostatků, docela jsem se divila, jak se někdo jako já, hyperaktivní pako mohlo stát cChunninem, prostě vůbec složit zkoušky, ne, nedokázala jsem si vyvodit normální důvod.
"Hmm, máš něco kloudného v plánu Pili?" Zeptala jsem se jí po chvilce.
Yoko Ayme
Yoko Ayme
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A
Jounin (Ichibi no Jinchuriki)*A

Počet príspevkov : 2781
Join date : 04. 10. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Ayme

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Thu 16 Feb - 21:11

No vlastne ani nevim odkud jej mam. Na nic Do mych Osmi nebo deviti let si nepamatuju. Proste ten svitek mam celou dobu u sebe nic jineho nevim. Nevim jestli mi jej nekdo dal nebo jsem jej nasel nebo Jak jsem k nemu prisel.
No diky tehle otazky se ma mysl zacala byt zmatena a chaoticka. A vypustila nektere ze vzpominek na povrch. Petcet jenz mela chanit me vzpominky se rozzarila zlatavou barvou zpod mych bylych vlasu.a ja padl na kolena s uplne nepritomnym vyrazem ve tvari a ocich. Prilis mnoho vzpominek najednou pro mladou mysl.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 2 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru