Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

5 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 5 Empty Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sat 11 Feb - 13:59

First topic message reminder :

Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 5 5f802f05d6.fPoušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 5 28f75872a1.f
Je to jakési pásmo zhruba dvou až třech kilometrů okolo vesnice, kde je smíchán pouštní písek s pískem loutky Kazekage, takže má Kazekage přehled o příchodech a odchodech lidí z a do vesnice.
Toto pásmo se také využívá jako tréninkový prostor, protože vně vesnice je dost málo místa. Naopak zde je prostor na použití plošných, ničících technik, protože kolem není nic jiného, než zlatavý, horký písek.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství  - Stránka 5 Empty Re: Poušť kolem vesnice, tréninkové prostranství

Příspěvek pro Makoto Sat 25 Feb - 23:53

Rad bych rekl ze se vratim ale mam pochybnosti. Ze se mi to povede. Mel jsem to ukoncit uz davno. Pral bych si abych takhle tady stebou mohl stat vecne. Ale to je nemozne Rekl jsem co jsem mel na srdci jsem rad ze jsem to udelal. Jsme oba Shinobi a nemely by jsme ukazovat city. Ale podle me to je blbost. Po tvych slovech Muzu verit ze jestli to preziju nekdo tu na me bude cekat.
A hlavu jsem ji polozil na rameno.Nechtel jsem se toho okamziku vzdat nebot jsem tusil ze je asi posledni.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru