Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukiho byt

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 12:46

First topic message reminder :

Yukiho byt

Yukiho byt - Stránka 4 Foto3_1

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 22:24

Isayama Miya

Vetřela jsme se Yukimu do náruče a opět ho chytila za ruku. Ještě jsem se přitulila co nejblíž.
Hmm, zamručela jsme , zavřela oči a pomalu usínala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 22:35

Yuki

Yuki sa len zhlboka nadýchol a nechal nech sa k nemu poriadne prituli a objal ju. Popritom ju jednou rukou hladil po vlasoch. Bol rád, že jej nemusí rozprávať žiadnu rozprávku no na druhú stranu to bolo dosť divné.,, Škoda, že to je moja študentka. Inak by to bolo trochu iné, možno." napadlo mu v duchu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 10:06

Isayama Miya

Konečně jsem pořádně usnula a narozdíl od Yukiho mě zajímalo jen to, že je mi teplo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 10:26

Yuki

Yuki ešte nejakú tú chvíľu počkal kým zistil, že Miya konečne zaspala.,, Výborne." pomyslel si, opatrne a pomaly sa jej vyvliekol z objatia. Necha ju ležať zabaenú v perine a tichým krokom sa vrátil do obývačky. Tam sa posadil na gauč a ani si nevyťahoval veci, odhadoval, že čoskoro ho zase niekto vyruší.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 11:27

Isayama Miya

I ve spánku jsem ucítila, že zdroj tepla někam zmizel, ale už mi bylo líp, tak jsem to neřešila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 11:34

Yuki

Po dvoch hodinách oddychovania tvrdo zaspal na pohodlnom gauči. Ráno keď sa prebudil tak si to rovno namieril pod vlažnú sprchu. Keď vyliezol zo sprchy tak si to v uteráku namieril do izby aby si zobral svoje veci zo skrine. Potom sa prezliekol a namieril si to do obývačky k tajnej chladničke.,, Tak čo si dám dneska?" spýtal sa sám seba.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:01

Isayama Miya

Ráno jsem se vzbudila a bylo mi fajn.
Hmm nevím co to do mě včera nalil, ale evidentně to pomohlo.
vylezla jsem s postele a došla do obýváku. Tam jsem zahlídla Yukiho jak se hrabe v ledničce.
Zmetek, tak proto je furt dobře najedený, má zašitý jídlo.
Došla jsme až k němu, jednou rukou se o něj opřela a nakoukla do ledničky.
Super, taky mám hlad.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:06

Yuki

Yuki si pozorne skontroloval celú chladničku a vôbec si nevšimol, že Miya už vstala.,, Hmmm čo keby som si dal..... aaaaa žíííííííííš." skríkol Yuki a v momente sa striasol.,, Ja z teba dostanem infarkt." odfúkol si Yuki keď videl Miyu a cítil ako sa o neho oprela.,, Toto je súkromná chladnička." zdôraznil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:13

Isayama Miya

Jako moje? Zeptal jsem se a přemýšlela co si vzít.
Nechceš svojí nemocné studentce něco udělat? Zeptala jsem se v naději, že mi něco uvaří.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:16

Yuki

,,No to by som teoreticky mohol urobiť." prehovoril Yuki.,, Ale čo by z toho mal vzorný sensei keby svojej chorej študentke, ktorá už nevyzerá ani trochu chorá pomohol a urobil jej tie raňajky?" spýtal sa s úsmevom Yuki a otočil k nej hlavu a pozrel sa jej do tváre.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:20

Isayama Miya

Hmm, tvářila jsme se, že přemýšlím a kousala si ret. Dobrý pocit třeba?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:23

Yuki

,,Dobrý pocit nezaplatí prácu profesionálneho shinobi akého kedy Sunagakure no Sato nevidela." zasmial sa a vytiahol niečo z chladničky a zavrel ju.,, No bude nad tvojim návrhom premýšľať pri raňajkách." dodal a šiel do kuchyne niečo uvariť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 12:27

Isayama Miya

Zasmála jsem se a šla do koupelny, tam jsem se osprchovala, převlékla, spáchala ostatní hygienu a přišla za Yukim do kuchyně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 21:21

Yuki

Starostlivo začal pripravovať raňajky. Počas prípravy sa ešte vrátil do izby aby vyhodil to jedlo zo včera.,, Škoda toľkého jedla." smútil nad tým v duchu Yuki a po chvíli položil na stôl raňajky pre dvoch. Posadil sa za stôl a pustil sa do raňajok.,, Dobrú chuť." dodal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 21:27

Miya

Jé díky, sedla jsem si ke snídani, tobě taky dobrou chuť. Tak na tohle bych si snadno zvykla. Když si tak hodný a nachystal mi snídani , tak já umyji nádobí. Usmála jsem se na Yukiho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 21:31

Yuki

Yuki sa na chvíľu zastavil. Pohľadom prešiel od svojho taniera cez stôl až an Miyu.,, Takže moje tričko vymenila za svoje provokujúce oblečenie, čím to bude?" napadlo mu ale jeho pohľad skončil na jej tvári hneď. Len roztvoril dlaň a jemne ju oblial vodou do tváre.,, Prebuď sa Miya, už neblúzniš. Si zdravá." zasmial sa Yuki a dojedol raňajky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 21:45

Miya

Aaaa, tak to si přehnal, konec dobrotivosti, umej si to sám, odešla jsme do koupelny pro ručník. Když jsme se osušila , rychle jsem snědla snídani a odnesla nádobí do dřezu. Odešla jsme do obýváku a lehla si na gauč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 22:19

Yuki

Yuki sa pohodlne zodvihol a odložil tanier do drezu. Potom pomalým krokom prišiel do obývačky a posadil sa do kresla, ktoré pritiahol k stolu.,, Ale no tak Miya nečerti sa predsa." prehovoril Yuki a vytiahol pár skúmaviek.,, Radšej sa poď niečo naučiť, bude to tvojmu životu prospešnejšie." pousmial sa spokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 22:22

Miya

Já se nevztekám, ale vodou si oplachuj sebe, nebo to nádobí, zamračila jsem se na něj.
Co děláš?, zvedla jsem se, došla k němu a sedla si na opěradlo křesla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 22:28

Yuki

,,Ale no tak, predsa len to bolo z lásky." zasmial sa spokojne Yuki a rozložil si na stole všetky svoje veci postupne.,, Jedy, otravy, protijedy a podobne. Nemal som čo robiť v ANBU jednotkách tak som im neustále vymýšľal rôzne jedy, ktoré mohli použiť. A zároveň som si vytváral vlastné." doplnil a namiešal niečo a podal jej pohár.,, No napi sa." ponúkol jej.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 22:44

Miya

Poslouchala jsme co mi povídá. Ne díky, radši bych žila. Natáhla jsem ruku, abych se smíchem odstrčila ten pohár, ale na úzkém opěradle jsem ztratila rovnováhu, jak jsem ještě nebyla úplně v pořádku, a zahučela do křesla na Yukiho. Promiň, rozesmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 22:49

Yuki

,,No nič nevadí." pokrčil ramenami a napil sa.,, Hmmmm príjemná chuť lesného ovocia. Takto si totiž nahrádzam suroviny, ktoré v Sune nemáme." odpovedal a včasne si Miyu všimol preto mu padla rovno do náruče.,, To aby som si na svoju študentku dával lepší pozor." pousmial sa a nejako sa mu podarilo nepustiť pohár, ktorý položil na stôl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 22:54

Miya

Promiň, nějak jsem ztratila rovnováhu, no já to zkusím, snad nekecáš, zasmála jsem se a natáhla se po poháru. Pak jsem se napila. Hmm fakt dobrý. Rozvalila jsme se a popíjela. Pak jsem si uvědomila, že sedím na Yukim. Aj promiň . zčervenala jsem, položila sklenku a začala se hrabat s křesla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 23:00

Yuki

,,Ja nikdy nekecám, variť možno neviem a miešať blbosti to viem perfektne." pousmial sa a spokojne sledoval ako oceňuje jeho výtvor.,, Ale mne to nevadí." ubezpečil ju a jemne ju potiahla za rameno a vrátil do predošlej polohy.,, Mne t takto vyhovuje." zasmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 6 Jan - 23:11

Miya

Ale tak pán by se chtěl tulit najednou, no nevím po té vodě., hodila jsme na něj zlý pohled. Co už s tebou, ale vysvětlíš mi , co jsme včera dělala na té technice špatně. Uvelebila jsem se a opřela jsem se o Yukiho a čekal co mi řekne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 4 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru