Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukiho byt

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 12:46

First topic message reminder :

Yukiho byt

Yukiho byt - Stránka 11 Foto3_1

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:56

Miya

No, jelikož nic o mě tě nezajímá, tak takhle to z tebe nedostanu. Povzdechla jsem si tiše. Tak ono tohle , políbila jsem ho znovu, pánovy nestačí? Tak nebude ani to, dokud mi to neřekneš zašklebila jsem se a přesedla si na gauč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:58

Yuki

,,Oooo tak niekto sa snaží machrovať a robiť sa nedostupnou ký mendopovie čo." zasmial sa keď videl, že si presadla. Len si len skontroloval ľavú ruku a pozrel na hodinky.,, Super takže už len 2 minúty." usmial sa spokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 19:04

Miya

Zatvářila jsem se uraženě, a to mi tu ráno někdo šeptal do ouška jak jsem neodolatelné, no asi né dost. Jeho narážku na čas jsem ignorovala. Navíc jsem musela bojovat sama se sebou, abych se k němu nevrátila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 19:08

Yuki

,,Ale tak ja som to nepopieral, že nie si Miyuš ale...." nadýchol sa spokojne a s úsmevom si spokojne ležal.,, Pamätáš si predsa čoho som sa dnes ráno napil nie?" usmial sa znova.,, Ja som bol prebraný ale pochybujem, že sa zvládneš zobudiť." dodal a žmurkol na ňu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 19:25

Miya

Začalo ve mě hlodat podezření, najednou moje nálada spadla pod bod mrazu, já jsem tak blbá, blbá, ale brečet před ním nebudu. Já jsem nic nepila zlato a ty před tím, než jsem se na tebe vrhla taky ne, ale asi mám jasno v tom co bylo v plánu. Jsem blbá, totálně blbá. Seskočila jsem z gauče a začala si sbírat svoje věci. Pitomá krávo, co jsi si myslela, si tak blbá. Nikomu o tebe nejde, nikdo tě nebude mít rád, už jednou ti ukázal, že si jen hračka a ty si to nepochopila. Si tak blbá, jak si se do něj mohla zamilovat. No teď to máš.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 19:35

Yuki

,,Heh?" zaskočil sa normálne sa posadil.,, Ako čo si tým myslela?" spýtal sa jej nechápavo Yuki a nevedel čo to ako skúša.,, Miya no tak čo to robíš? Stalo sa niečo?" dodatočne sa jej opýtal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 20:03

Miya

Slyšela jsem Yukiho jak na mě mluví a dokonce jsem i vnímala co říká. Vůbec ti nerozumím, proč se ptáš? Ty si mi tu teď vyhrožoval uspáním... Proč ti já pitomá věřím, když to zase skončí stejně, Miya není pro nikoho dost člověk...jenom věc Rozplakala jsem se, nic se nestalo tebe přece nezajímá, že se Miya bojí, Nemá nikomu věřit, všichni ubližují, Mluvila jsem nesouvisle, pak jsem si sedla na zem a plakala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 20:08

Yuki

,,Aha." došlo mu po dlhšej chvíli keď sa nad tým zamyslel a potom mu došlo ako to všetko vyznelo čo povedala.,, Ups." napadlo mu a opatrne sa postavil pričom sa posadil oproti Miyi.,, Ale no tak Miya prepáč ja som nevedel, že to zoberieš takto, bral som to skôr ako žart ja som ti tým nič nechcel naznačiť." prehovoril potichu Yuki a snažil sa ju objať.,, Prosím nehnevaj sa na senseia, sensei sa naučí, že si nemá robiť blbé fórky." ubezpečil ju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 20:17

Miya

Moc vyvádím, jenže vždycky, když na mě byl někdo hodný, skonči to špatně, nesmím to dělat, on není moje rodina, nikdy nebude, šeptala jsme si. Musím se uklidnit, nesmím být zranitelná, musím se sebrat. Začala jsem zhluboka dýchat. Cítila jsme jak se mě Yuki pokusil obejmout, a pokusila jsem se odtáhnout. Jak jsem se začala uklidňovat vnímala jsem, i to co říká. Dobře, jen mě chvilku nech já , já ... se potřebuju uklidnit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 20:26

Yuki

,,Ale no tak Miya toto mi nerob, budem mať z toho výčitky svedomia a to je čo povedať." dodal a aj keď sa snažila odsunúť tak si k nej prisadol pričom ju objal a pritisol si ju jemne k sebe.,,Neboj sa ja ti neublížim." ubezpečil ju.,, Chcem len aby si bola v bezpečí." ujistil ju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 20:50

Miya

Opřela jsem se o něj, už jsem se trochu uklidnila a taky jsem se rozhodla, že mu to vysvětlím.
Jenže ty máš tu moc ublížit mi velmi snadno, povzdechla jsem si, protože jsem pitomá a navíc jsem se do tebe asi zamilovala. Měla jsem hlavu opřenou o něj, abych se mu nemusela dívat do očí. Potřebovala jsem se vymluvit, pořád jsem mu chtěla věřit, chtěla jsem aby mě pochopil. Já mám prostě problém někomu věřit, protože jsem na to vždycky doplatila.......... nějak nevěřím ani sama sobě.............. vím, že jsem mohla dopadnout hůř, že byly i horší páni, ale viděl si ty záda, .............. mám prostě pořád strach Nedokážu to, nevím jak mu to vysvětlit. Prostě takovéhle věci nedělej ..... prosím.... nebo se tě budu bát...ikdyž mi někdy přijde že ti na mě záleží... tak si to nejspíš nalhávám... nedokážu to poznat. Přestala jsem mluvit a zůstala jen opřena o Yukiho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 20:58

Yuki

Trochu ho šokovalo to čo sa dozvedel priamo od Miyi. Teraz mu ho došlo čo robil zle a ako to skutočne muselo v jej hlave vyznieť to čo jej povedal. A preto ju už celkom chápal a tak zodvihol ruku a začal ju hladiť po vlasoch zatiaľ čo bol opretá o neho.,, Tak dalo by sa povedať, že už tomu troškičku viac chápem než predtým." odpovedal po chvíli Yuki.,, Takže ešte raz ťa prosím o prepáčenie Miyuš. Nechcel som ti spôsobiť žiadnu traumu. Už budem na teba hodnučký a budem sa snažiť vyvarovať takýmto situáciam aby som ťa už viac neranil." ubezpečil ju a zároveň sa jej odspravedlnil.,, Neboj sa kým budeš mojou študentkou tak ti už nikto neublíži, nikto." zašepkal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:10

Miya

Neslibuj nic, co nemůžeš splnit. Nechala jsem se hladit, bylo to uklidňující. Proč jsem se ze všech úchylů v Suně musela zakoukat zrovna do tebe, pousmála jsme se. Objala jsme ho jednou rukou kolem zad a pohodlněj se uvelebila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:13

Yuki

,,Ale sľuby sú na to aby sa ľudia snažili niečo dodržať a ochrániť niečo čo im je blízke." odpovedal jej.,, A pokiaľ ide o toho úchyla." nadýchol sa Yuki.,, Máš pech no." zasmial sa proste a ďalej ju hladil po vlasoch.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:19

Miya

No aspoň, že si to přiznáš, pousmála jsem se. Dobře tak k tvému slibu, tak já se pokusím se tě vždycky prvně zeptat, jak si to myslel, než začnu vyvádět. Trochu jsem se přitulila blíž k němu. A děkuji, že se o mě staráš.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:24

Yuki

,,Ouuuu tak to som teda rád." pousmial sa. ,, Len už prosím nevyvádzaj lebo začnem mať výčitky svedomia a to už je teda čo povedať." zdôraznil.,, Nooo tak neboj zatiaľ mi dlžíš nájom len za tie dni čo si tu, za vodu, jedlo a podobne ale neboj to si nadro...." zastavil sa Yuki.,, To máš zadara, že si študentka." opravil sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:32

Miya

Asi tuším co si chtěl říct. Ale tak to ti radši zaplatím, pokud mě někdy vezmeš na nějakou misi. Mazlím se s tebou, protože tě mám ráda a protože mě přitahuješ, ale nejsem žádná poběhlice, abych to dělala za nájem. Strčila jsme do něj tělem. Už jsem byla klidná, a snažila jsem se to brát jako žert. Taková teorie by mě mohla dost naštvat. Musela jsem mu říct jak to cítím, chtěla jsem mít jasno. Jen se ti snažím říct, že chápu, že se nehodláš zahazovat s malou myší, když svět je plnej spousty jiných dostupných holek, ale tak ...... no tak ......... potom mě nenech se lísat a nedávej mi naději. Posmutněla jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:37

Yuki

,,ja viem, že nie si pobehlica to mi došlo už hneď na začiatku a čo sa týka teba milá malá myška." prehovoril pokojne s úsmevom Yuki.,, Tak neviem kde by som našiel roztomilejšiu, milšiu a prítulnejšiu myšičku na svete." dokončil pokojne.,, Takže sa nemáš čoho báť, zatiaľ je Yuki sensei len a len tvoj a tak by to malo aj ostať.ô ubezpečil ju.,, Takže sa lísaj pekne ďalej." zasmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:44

Miya

Jsi hroznej, já mluvím vážně. Nechtělo se mi odlepit od Yukiho. Jdu si sednout na gauč, zem je tvrdá a studená. Nějak jsem se ale nehýbala, prostě se mi nechtělo se Yukiho pustit. Přes všechno co se mezi námi stalo, pořád to byl takový můj bezpečný přístav. Navíc kdo by se nechtěl tulit k sexy chlapovi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:50

Yuki

,,Hovorí sa to o mne." pousmial sa pokojne a cítil, že sa ani nehla a bolo mu jasné, že to bude musieť zobrať do vlastných rúk. Preto ju zobral do náruče a prikráčal ku gauču a tam sa aj s Miyou v náručí posadil. Potom ju položil na gauč vedľa seba aby mohla pohodlne sedieť a bol zvedavý či sa k nemu znova prituli.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:53

Miya

Děkuji, usmála jsem se na něj, když mě zvedl do náruče. Pak mě posadil na gauč vedle sebe. Lehla jsem si, položila si hlavu Yukimu na nohu a ležela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 21:57

Yuki

,,Hmmmm." dostal zo seba Yuki keď to videl.,, Viem, že ťa to nebude baviť neustále robiť ale tak trošku sa lískať k senseiovi môžeš nie?" spýtal sa nevinne.,, Nech má pocit, že je trošku obľúbený." zasmial sa hneď na to a pohladil Miyu po vlasoch.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 22:01

Miya

Mě je dobře tak, jak jsem, líbí se mi ,když mě hladíš. Zůstávala jsem ležet a nechala se hladit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 22:05

Yuki

,,Ach jaj ako som to ja len dopadol." usmial sa veselo a oprel sa o gauč. Rukou ju stále hladil po vlasoch aby jej nenapadlo nič hrôzostrašné alebo nejaká zá spomienka. Chcel aby sa cítila v bezpečí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 22:09

Miya

Chvíli jsem si užívala, to jak mě hladí. Jenže jsem nemohla poslouchat to jeho skučení, ikdyž bylo v žertu. Sedla jsem si, posunula se k Yukimu, položila mu hlavu na rameno a přitulila se. Lepší? Trochu se tulím. Usmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 11 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru