Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukiho byt

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 12:46

First topic message reminder :

Yukiho byt

Yukiho byt - Stránka 10 Foto3_1

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 21:10

Yuki

Yuki sa len pokojne pousmial.,, Neboj sa mne môžeš povedať čokoľvek ja sa na teba nenahnevám neboj sa." ubezpečil ju a chytil ju za ruku.,, Ja tu budem stále teba." dodal a žmurkol na ňu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 21:13

Miya

Když mě chytil za ruku, jen jsem mu vklouzla do náruče. Pak jsem si o něj opřela hlavu. Vůbec nebývám takhle přítulná, čím si mě očaroval?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 21:17

Yuki

,,Asi tým, že som výnimočný milý a ochotný pre teba urobiť čokoľvek." odpovedal jej Yuki.,, Ale asi to najdôležitejšie je, že som ti urobil raňajky stavíš sa, že tým som to dosiahol." zažartoval pokojne Yuki.,, Neboj nerobíš nič zlé." upokojoval ju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 21:25

Miya

No spíš náladový a líny, zasmála jsem se, jsem jak kočka, neustále stulená tobě na klíně. Zavrtěla jsme se abych si našla příjemnou polohu. Otřela jsem se obličejem Yukimu o krk. Když si teda ochotný udělat pro mě cokoli, řekneš mi něco o sobě? Já ani nevím kolik je ti let, nebo co máš rád. Přestala jsem si dělat starosti s tím, jestli je správné se k Yukimu tulit a rozhodla jsem se o něm něco dozvědět.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 21:41

Yuki

,,Pokojne sa pritul mne to fakt nevadí, som len rád." usmial sa.,, A čo sa týka mňa tak ja už som stratená osobnosť." povzdychol si.,, Kedysi sebavedomý, ničím nezdolný shinobi plný nádejí, snov a schopností. Pýcha klanu a dokonca pýcha samotná na vrchole slávy." vysvetlil jej to Yuki.,, Takýto som kedysi bol len vstúpil som do ANBU jednotiek a po roku služby sa jedna misia stala osudnou a skončil som takto." pokrčil ramenami.,, A čo mám rád tak to je jednoznačne tulenie a masáž." zasmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 21:49

Miya

Proto si tak rozumíme, jsme oba takové ztracené existence. No, že se rád tulíš, jsem si všimla, a to že si skončil semnou, to si to moc nevyhrál. Přejela jsme mu rukou po boku. Zase se celý den nehnem, že? Nechtěla jsem se ptát na tu misi a vyvolávat špatné vzpomínky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 22:01

Yuki

,,Tak pre mňa je to ako vyhrať Bingo, nič lepšie som si nemohol ani len vo sne priať a ani nič krajšie." pousmial sa.,, Ako nehneme?" začudoval sa Yuki.,, Veď z postele do kuchyne, potom na gauč a terazna kreslo. Nestačí?" zasmial sa na tom a jednou rukou ju jemne pohladil po tvári.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 11 Jan - 22:05

Miya

Třeba si mě nakonec taky tak oblíbí jako já jeho. Kecko, spaly jsme na gauči, a přelezly jsem akorát do křesla, usmála jsem se, ale nepohnula hlavou protože mě hladil po tváři, což se mi líbilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 16:42

Yuki

,,Ale vieš aké je fyzicky náročné zaspávať, prebdúzať sa a premiestňovať ?" pousmial sa Yuki.,, To sa ti ani nezdá ale je to strašne vyčerpávajúce a namáhavé." zasmial sa a ďalej ju hadil po tvári.,, Človek si musí sem tam dať aj voľno." doplnil pokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:02

Miya

Jsi lenoch líná, a já nejsem o nic lepší, místo abych šla běhat, se tu tulím k polonahýmu Yukimu.
Nemůžeme strávit celý den v křesle, pokusila jsem se naposled, ale věděla jsem, že je to marné, ani jeden z nás se pohnout nechtěl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:09

Yuki

,,Hovorí sa to o mne." zaškeril sa pokojne Yuki keď začul jej veselú narážku.,, Musíš si proste zvykať ale keď sa ti kreslo nepáči." nadýchol sa a rukou prešiel k jej vlasom po ktorých ju tentoraz začal rukou hladiť.,, Tak môžme ísť do postele ale to je pekný výhľad z okna." dokončil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:23

Miya

Odtáhla jsme se od Yukiho tak, abych se mu mohla podívat do očí. Co by si chtěl dělat v posteli? Zeptala jsem se podezřívavě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:27

Yuki

,, No čo asi." žmurkol na ňu trochu. Naklonil sa k nej trochu.,, Je tam obrovská posteľ, mäkkučká, priestorná..." zašepkal.,, Ale čosi mám tam akvárium a láva lampu plus mám tam balkón takže môžem zhadzovať vodné balóniky na okolidúcich." zasmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:33

Miya

Rozesmála jsem se, jsi jak malej, píchla jsem ho prstem do hrudi. Představa vodních bomb, mi ale taky přišla zábavná. Chvíli jsem nad tím přemýšlela a zároveň jezdila prsty Yukimu po hrudi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:39

Yuki

,,Aj to sa o mne hovorí." dodal a vyplazil jej zo srandy jazyk.,, A nešťuchaj." pousmial sa a prete jej rukou rozchuchal vlasy.,, Mám svoje činnosti a koníčky." doplnil pokojným hlasom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:44

Miya

Jako kromě trávení sám sebe a otlapkávání mě? Vyplázla jsem na něj jazyk já. Co to semnou je, ještě předvčerejškem jsem se ho docela bála. A teď chci vidět jeho usměv atulit se k němu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 17:51

Yuki

,,Ako sensei si predsa nejako musím nejako spestriť svoj voľný čas podobnými aktivitami nie?" zasmial sa pokojne.,, A nevyplazuj jazy na starších prcku." usmia sa a znova jej rozcuchal vlasy v snahe aby ten jazyk schovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:02

Miya

Starší? To konečně přiznáš kolik je ti let dědo? Vyplázla jsem jazyk znovu a pak jsem se rozesmála.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:04

Yuki

,,Ja ti dám taký dedko." pousmial sa, schytil ju za vrch oblečenia.,, Máš priveľa rečí a ja neznášam keď niekto naráža na môj vek." usmial sa a keď si ju k sebe pritiahol bližšie tak ju pobozkal na pery.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:19

Miya

Polibek jsem mu oplatila, ale pak jsem ho jemně kousla do rtu a odtáhla se.
Nic nebude, neodpověděl si mi. Tohle se zvrhává a já tomu nějak nechci zabránit, proletělo mi hlavou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:23

Yuki

Na chvíľu sa cítil úžasne ale potom pocítil ako jemne hryzla.,, To bolo necitlivé." zašepkal potichu s takým nevinným výrazom na tvári ale stále ostal naklonený tesne k jej tvári.,, Čo zato ak ti to teda poviem? " spýtal sa.,, Ja totiž nič zadarmo neprezradím." podpichol ju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:29

Miya

Co bys chtěl? Zeptala jsem se ho a opřela se čelem o čelo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:33

Yuki

,,Tak ja by som ti povedal." pousmial sa pokojne potichu.,, Ale to by si ma zase zmlátila a už by si so mnou viac neprehovorila." povzdychol si a len tak letmo ju pobozkal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:43

Miya

Trochu jsem zpanikařila při představě co by mohl chtít, a zčervenala jsem, jááá nooo too jáá jaksi, neeechi nicc víc, nespěěchej na mě, prosím, vykoktala jsem ze sebe. Věděla jsem, že bych v téhle situaci neměla, ale znovu jsem ho políbila. Tak mi to řekni, snažila jsem se odvést hovor bezpečnějším směrem, víc jak dvacet ti nebude ne?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 18:49

Yuki

Yuki sa len pousmial nad tým ako začala panikáriť. Potom znova pocítil jej pery a začul jej otázku.,, Keď ty nič neponúkneš ani ja ti nemôžem povedať, tomu sa hovorí niečo za niečo." zašepkal, pohladil ju po tvári a spokojne sa oprel o kreslo do pohodlnej polohy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 10 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru