Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukiho byt

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 12:46

First topic message reminder :

Yukiho byt

Yukiho byt - Stránka 12 Foto3_1

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 22:12

Yuki

,,Omnoho omnoho lepšie ." prikývol okamžite ale ani to mu nebránilo ďalej ju hladiť. Jednou rukou ju objal okolo pása a začal nevinne hladiť na boku.,, Čím som si ja zaslúžil takú študentku?" napadlo mu v duchu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 22:18

Miya

Jakkoli mě to překvapilo, dostala jsem hlad. Pomalu jsem se odtáhla od Yukiho a zvedla se z gauče. Usmála jsme se na něj a odešla do kuchyně. Vzala jsem si krabici sušenek a vrátila se zpátky. Zase jsem se přitulila k Yukimu, otevřela krabici a vzala si sušenku. Chceš? Otočila jsem krabici k Yukimu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jan - 22:29

Yuki

,,Ou takže tulenie aj dezert v jednom, super ponuka dnešného dňa." pousmial sa od spokojnosti a zobral si sušienku.,, Vaaaau." začudoval sa a s chuťou ju zjedol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 7:53

Miya

Nechala jsem Yukimu volnou ruku. Ani jsem nedoufala, že by se to zase nepokazilo, takže jsem si užívala každý jeho dotyk. Zvedla jsem ruce a začala ho hladit po zádech. I když se mi líbila i Yukiho praštěná verze, momentálně jsem byla velmi spokojená.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 21:17

Yuki Tessha

Yuki ešte chvíľu ďalej pokračoval, ale náhle prestal a zastavil sa. Naklonil sa k Miyu, bližšie k jej tvári. Cez ofinu jej pozrel do oči.,, Prepáč, ale nemôžem. Dnes nie." zašepkal potichu s takým divným pohľadom. Hneď sa prevalil na kraj postele a posadil sa ako keby chcel vstať z postele lenže ostal sedieť. Hlavu zohol a tvár si skryl do dlaní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 21:39

Miya

Sebrala jsem jeho tričko a natáhla si ho. Přesně jak jsem čekala, něco bylo zase špatně. Sedla jsem si za něj, zezadu ho objala a opřela si hlavu o jeho záda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 21:48

Yuki Tessha

Yuki pocítil ako ho zrazu zozadu niečo objalo a pritislo sa k nemu. Hneď mu napadlo, že je to Miya a preto sa ani len neotáčal. Zložil Ruky a zhlboka sa nadýchol. Cítil na sebe ťarchu jej tela, ale nevadilo mu to vôbec. Pohľadom sledoval podlahu a potom stenu pred sebou. Rukou si ešte raz pretrel tvár.,, Skutočne, prepáč. Je mi to ľúto." zašepkal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 21:52

Miya

V pořádku, zrovna já v tomhle nikam nespěchám, objala jsem ho pevnějc. Nechceš mi říct, co tě trápí? Nebo jsem něco udělala já?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 21:58

Yuki Tessha

,,Ale nie ty si nič neurobila, no teda aspoň nie úmyselne." poopravil sa hneď a zaraz Yuki pričom sa snažil pokojne dýchať.,, Ide o to, že každý koho som kedy poznal a narušil moju súkromnú zónu. To je kruh okolo mňa vo vzdialenosti 2 metrov alebo nebodaj sa dostal bližšie ku mne tak..." nadýchol sa.,, Skončil mŕtvy." povzdychol si nakoniec.,, Teda zabitý nepriateľov a v tom horšom prípade..." ani nedokončil a stíchol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:06

Miya

Jestli se mě snažíš vyděsit a odehnat, tak na to už je trošku pozdě, kdyby to ještě šlo už bych byla pryč, po tom co se stalo na cvičišti. No, sice nejsem extra ninja, teda nejsem skoro vůbec ninja, ale aspoň se o mě nemusíš bát, že mě pošlou někam do nebezpečí. No a ty? Možná že se tě chvílemi bojím, ale pokaždé se s toho dostanu.. Pustila jsem ho. Seskočila jsem z postele a klekla si před něj. Natáhla jsem ruku a pohladila ho po tváři. No tak, nemám ráda, když si smutný

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:13

Yuki Tessha

,,Ja nie som smutný." zašepkal a pozeral sa jej pokojne do očí.,, Len sa o teba veľmi bojím, to je všetko." zašepkal pokojne a zodvihol ruku pričom jemne chytil tú jej. Pomaly končekami prstov jej prechádzal po ruke.,, Ale keď sa nebudeš báť ty, tak sa nebudem báť ani ja." usmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:17

Miya

Trochu jsem se zvedla, abych se mu mohla opřít o čelo svým čelem. Snaž se mě moc neděsit a všechno bude fajn. Usmála jsem se a lehounce ho políbila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:19

Yuki Tessha

,,Ale to by zo mňa robilo dobrého a optimistického človeka, ktorý nikomu neublíži a je predvídateľný." prehovoril a bozk jej opätoval.,, A to mi hneď pokazilo moju povesť psychopata, ktorú si budujem už celé roky a je dosť úspešná a odstrašujúca." zasmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:23

Miya

Já to nikomu neřeknu, mrkla jsme na něj. Začalo to vypadat, že je v lepší náladě. Ještě máš nějaké podmínky, aby sis nechal Miyušku? Zeptala jsem se se smíchem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:26

Yuki Tessha

,,Takže aké mám podmienky aby som si ťa tu nechal?" zamyslel sa na oko a stále sa usmieval.,, Je príliš náročné žiadať aby si doma nenosila tričko?" usmial sa potichu až šeptom a popritom nahodil taký nevinný výraz šteniatka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:29

Miya

Celkem je, ale tak můžeme se domluvit, že ho občas sundám, vyplázla jsem na něj jazyk. Ještě nějaké přání? Stěží jsem zadržovala smích.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:32

Yuki Tessha

,, Len občas?" povzdychol si potichu Yuki, ale stále sa usmieval.,, Tak teda či mám ďalšie prianie." nadýchol sa a na rýchlo rozmýšľal nad niečím.,, No taaaak napríklad." premýšľal stále.,, Aby občas bolo neustále." vyplazil jej jazyk tentoraz on.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:36

Miya

Rychle jsem se zvedla, shodila ho na záda na postel a sedla si na něj. To by nešlo, usmála jsem se a přejížděla mu špičkami prstů po břiše. Stačí občas, pak by se ti to okoukalo, natáhla jsem se a dal mu pusu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:39

Yuki Tessha

,,Ale kecááááš." zasmial sa a nechal sa zvaliť na posteľ pričom pokojne ležal na chrbte.,, Ty sa mi neokukáš nikdy Miyuška." uškrnul sa a znova pocítil jej mäkké pery.,, Len aby som sa ja neokoukal teba." dodal pokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Wed 22 Feb - 22:44

Miya

Toho se nemusíš bát, znovu jsem ho políbila. Jakkoli si pako, si pro mě střed mého světa, dokud mě budeš chtít, zůstanu s tebou.. Usmála jsem se na něj a líbala ho dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Feb - 10:17

Yuki Tessha

,, Ouuuu takže kým budem chcieť budeš tu?" usmial sa pokojne a nenechal sa umlčať.,, Tak to potom dúfam, že budeš pravidelne upratovať, variť a starať sa o mňa." zasmial sa a prepadol jej bozkom, ktoré jej už opätoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Feb - 12:46

Miya

Povzdechla jsem si, jako bych to nedělala už teď. Podívala jsem se mu upřeně do očí a pak se rozesmála. A to mi Kazekáge říkala, jak se budeš starat ty o mě a ono je to naopak.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 12 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru