Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukiho byt

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 12:46

First topic message reminder :

Yukiho byt

Yukiho byt - Stránka 3 Foto3_1

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jan - 17:58

Přišla jsme domů s tréninku celá utahaná. jen jsem se zula, odložila luk a vydala se do koupelny. Tam jsem se osprchovala, vyčistila si zuby a uvědomila si, že pyžamo je v batohu. Pomalu jsem otevřela dveře, nakoukla do místnosti, ale Yuki vypadal že pořád spí. Rychle jsem tam vběhla, zamotaná v ručníku, popadla pyžamo a vrátila se převléct do koupelny. Tam jsem se převlékla a vrátila se do pokoje. Nachystala jsem si spaní na gauči, zhasla světlo, lehla si na gauč a usnula.

Ráno jsem se vzbudila brzy.
Půjdu běhat a pak rovnou trénovat, tady nemá cenu zůstávat s tou šípkovou Růženkou a prázdnou ledničkou.
Vylezla jsem s postele, proletěla koupelnou, vzala si věci a vydala se běhat.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 21:03

Yuki

,,Jááááj niekam som mal ísť tuším." spomínal si Yuki a vstal. Hodil si ešte sprchu a prezliekol sa.,, Asi pôjdem na cvičisko." povzdychol si a odišiel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 16:58

Yuki

,, Ešte, že nie je taká ťažká." pomyslel si Yuki keď ju niesol cez celú Sunagakure aj s jej lukom až do bytu. Zavrel za sebou dvere a Miyu položil do postele a luk položil vedľa postele.,, A prečo to vlastne odpadla?" spomínal si a hlboko sa zamyslel.,, Aha hladná bola." spomenul si ale nešiel do kuchyne ale do obývačky. Otvoril jednu zo skriniek v ktorej bola skrytá malá chladnička.,, A vraj nemám doma nič, no určite." pousmial sa spokojne, vybral nejaké potraviny a starostlivo skrinku zavrel. Namieril si to do kuchyne a tam Miyi niečo uvaril. Následne jej to odniesol do izby a položil na stôl. ,, Ale ako ju prebudiť, predsa len keď ju v tom nechám ešte sa jej niečo stane a to jedlo som robil zbytočne." zamyslel sa a zobral prázdny pohár do ruky.,, Vďaka za vodnú podstatu." napadlo mu v duchu a trochu naplnil pohár. Hneď na to Miyi na hlavu vylial trochu vody v domnení, že sa prebudí.,, Budíííííček." dodal, položil pohár a šiel do obývačky. Tam si len vytiahol svoje skúmavky s tekutinami a začal ich skúmať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 17:25

Isayama Miya

Zdál se mi sen, že jsem na poušti a je mi strašná zima. Pak tam z ničeho nic začalo pršet a já se probudila. Zjistila jsem, že jsem doma v posteli a celá mokrá. Zavrčela jsem a vylezla s postele. Pomalu jsme se odpotácela do koupelny. Cestou jsme ucítila nějaké jídlo, ale vůbec jsem neměla hlad. V koupelně jsme si dala strašně horkou sprchu, protože mi pořád byla zima. Když jsem vylezla ze sprchy, nechtělo se mi zpátky do toho mokrého oblečení, popadla jsem jedno s čistých Yukiho triček, co tam leželi a oblékla si ho. Oblečené jen v tričku a kalhotkách mi byla zase zima, a tak jsem se snažila, dostat co nejrychleji do postele.
Zabalila jsme se do peřiny, ale zima mi byla pořád.
Pak mi došlo, že mám být na cvičišti, takže mě Yuki musel donést domů.
Díky, zadrkotala jsem
Proč je tu taková zima?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 17:34

Yuki

Nejakú tú chvíľu ignoroval zvuky a pohyby čo sa za ním odohrávali. Bol v tom, že Miyu zobudil ten kúsok vody, ktorý na ňu vylial. Ale stále nepočul ani len cinkot príbora. Preto hneď odsunul niektoré skúmavky a na stole si rozložil svoje veci. Pár minút kým počúval zvuk vody v sprche začal miešať rôzne veci. Po približne piatich minútach vstal a prikráčal do izby kde ju videl schúlenú v perine.,, Je tu vyše 25 stupňov." informoval ju a podával jej pohár s neznámou tekutinou.,, Len začínaš blúzniť tak to prosím ťa vypi." poprosil ju a podsunul jej pohár.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 17:45

Isayama Miya

Nemám žízeň, odpověděla jsem a pokusila se zavrtat hlouběji do peřiny.
Je mi zima.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 17:49

Yuki

,,Jemine tvrdohlavé decko." napadlo mu v duchu a tak sa posadil vedľa nej na posteľ.,,No tak Miya napi sa toho a ja ti zaručujem, že ťa to zahreje." ubezpečil ju a stále v ruke držal ten pohár.,, Jedno šťastie, že nemám Katon inak by som to tu už dávno podpálil." pomyslel si.,, Nechci aby som to do teba dostal násilím." pousmial sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 18:26

Isayama Miya

Tak dobře, ale jenom proto, že se směješ. Sedla jsem si a vzala si skleničku od Yukiho a vypila obsah.
Fuj, chutná to hnusně .Vrátila jsme mu skleničku, se slovy pořád je mi zima.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 18:38

Yuki

,, Hnusné ale prospešné." odpovedal jej a položil pohár na stolík.,, Je to mnou osobne namiešaný liek takže si nesťažuj. Väčšinou podávam ľuďom jedy takže sa môžeš pochváliť, že si prežila nápoj, ktorý som ti podal." usmial sa a začul, že jej je stále zima.,, No tak nejaký čas to zaberie kým sa dáš do poriadku to je pravda." prikývol.,, Dovtedy musíš ežať v posteli v teple, veď neskôr budeš vedieť, že je ti horúco." dodal.,, Ešte niečo pre teba môžem urobiť?" spýtal sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 18:43

Isayama Miya

Kdyby si mě otrávil, aspoň by mi nebyla zima, drkotala jsme zuby.
Jo můžeš mě nějak zahrát. Byla mi zima a připadala jsem si osamělá.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 18:50

Yuki

,,Ach jemine." povzdychil si a na chvíľu si schoval tvár do sukne.,, No dobre teda, ale len preto, že si moja študentka. Inak by som to pre nikoho nespravil." upozornil ju a stiahol ruku zo svojej tváre. Ešte si vyzul topánky a vkĺzol pod perinu a pritulil sa k Miyi.,, Lepšie?" spýtal sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 19:23

Isayama Miya

Hmm, zamručela jsem. Přitulila jsem se k němu jak jen to šlo.
Jsem unavená a nemůžu usnout, pohádka by nebyla? Zašeptala jsem se. Nechápala jsem sama sebe, to jak se chovám, ale byla jsem moc unavená, abych s tím něco dělala.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 19:39

Yuki

Yuki len pocítil ako sa k nemu tesne pritulil.,, Hmmm takže fakt má moje tričko." spomenul si na to a keď už bola chorá tak ju objal a pritisol sa k nej.,, Rozprávku? Si robí srandu? Čo som jej rodič?"" preblesklo mu hlavou a povzdychol si.,, Tak dobre." prikývol a jednou rukou ju začal hladiť po vlasoch aby sa jej príjemnšjie zaspávalo.,, Tak teda..." prehovoril po dlhšej chvíli a začal jej rozprávať rozprávku, ktorú mu hovorili keď bol maličký.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 19:48

Isayama Myia

On mi fakt vypráví pohádku. Byla jsem šťastná jako odkopnuté štěňátko, které někdo pohladil.
Nepamatuji si, že by to pro mě někdy, někdo udělal. Dokonce mě hladil po vlasech.
Tulila jsem se k Yukimu, poslouchala pohádku a bylo mi fajn. Pomalu jsem usínala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 20:07

Yuki

Vyzerala veľmi spokojne keď ju tak Yuki rozmaznával tak vzhľadom na to, že to bola jeho chorá študentka. Tak ju ďalej hladil po vlasoch a keď jej dorozprával prvú rozprávku tak začal jej rozprávať ďalšiu rozprávku lebo už vedel, že pomaly zaspáva tak nech si aspoň užije príjemný spánok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 20:26

Isayama Miya

Pomalinku jsem usínala. Bylo mi docela fajn. Abych si pojistila, že mi teplo a pohádka nikam neuteče, chytila jsem Yukiho ruku a pevně ji sevřela. Pak jsem spokojeně usnula.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 20:31

Yuki

Cítil ako mu zovrela ruku a už mu bolo jasné, že nevníma. Zaspala. Chcel sa od nej pohnúť ale pevne ho držala.,, No super a ja mám na stole rozložených 100 najsilnejších jedov na svete. Z toho 90% sú ilegálne a ja si tu ležím v posteli s pritúlenou študentkou." v hlave zhodnotil svoj momentálny stav Yuki. Zhlboka sa nadýchol a tá myšlienka na jedy mu nedovolila zaspať. Tak len pohodlne ležal vedľa Miyi a ďalej ju hladil aj keď spala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 20:51

Isayama Miya

Už jsem spala pěknou chvíli, když mě vzbudila žízeň. Zamručela jsem, ale nechtělo se mi vylézt Yukimu z náruče. Jen jsem se zavrtěla, abych se lépe porovnala. Ležela jsem a přesvědčovala se, že se mi chce dojít si pro vodu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 21:21

Yuki

,,Jemine veď už spala." napadlo mu zúfalo v duchu.,, Nejadla a nepila tak možno to bude tým." pomyslel si, prestal ju hladiť a siahol po pohári ktorý naplnil vodou a podal jej ho.,, Predpokladám, že to ruší tvoj pokojný spánok čo?" zašepkal a dúfal, že sa správne trafil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 21:31

Isayama Miya

Děkuji, nerada jsme se vyvlíkla z jeho náruče a sedla si, abych se napila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 21:39

Yuki

,,Nie je začo." odpovedal Yuki a keď sa posadila a pustila ho okamžite vstal. Napravil si oblečenie a hoc aj bosý šiel do obývačky upratať ten svoj materiál na stole.,, Roky skúmania a zbierania a ja to nechám len tak povaľovať po stole a vylihujem so študentkou." pomyslel si.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 21:47

Isayama Miya

Když Yuki odešel, nelíbilo se mi to. Odešel do vedlejší místnosti. Pomalu jsme se zvedla, chvíli počkala, až se mi přestane točit hlava a vydala se podívat, co tam dělá. Stál u stolu a uklízel nějaké věci. Čekala jsme až to douklízí, a pak jsem k němu natáhla ruku. Yuki.
Chci zpátky svoje topení, tak se koukej vrátit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 21:58

Yuki

Pokojne upratal všetky svoje jedy a protilátky, ktoré mal uskladnené. Starostlivo ich odložil.,, Už len si vybaviť nejaké formality v meste a mám všetko." pomyslel si a keď sa otočil stál oproti Miyi.,, Jemine Miya máš ležať v posteli." prehovoril Yuki, pokrútil hlavou, zobral ju do náručia a odniesol do postele. Tam ju zakryl prikrývky a pohladil ju po vlasoch. No ešte neodchádzal a ostal sklonený nad posteľou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 22:03

Isayama Miya

Nechtěla jsem zůstat sama, a tak jsem natáhla ruku a chytila tu Yukiho. Zima, zamručela jsem , i když to nebyla tak úplně pravda.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 22:18

Yuki

,,Zase?" povzdychol si a pozrel na ňu.,, Už by ti malo byť predsa lepšie." dodal potichu ale tak zdravie študentky malo prednosť pred formalitami.,, Dobre teda Miya." pousmial sa a znova vkĺzol pod prikrívku k nej. Hneď sa k nej aj pritulil aby jej bolo teplejšie.,, Už ti je dúfam lepšie." dodal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 3 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 12 Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru