Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yukiho byt

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 12:46

First topic message reminder :

Yukiho byt

Yukiho byt - Stránka 2 Foto3_1

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 22:41

Yuki

,,Ha ha, takže nakoniec sensei vždy dosiahne čo chce." pousmial sa potichu a postavil sa.,, Zohol sa k nej a opatrne ju zobral do náručia aby ju nezobudil.,, Neviem prečo robila také drahoty ach." napadlo mu v duchu a prikráčal až do izby kde ju položil na posteľ a prikryl.,, Dobrú noc." zašepkal a spokojne si odfúkol.,, Tak a moje svedomie je opäť čisté." potešil sa v duchu, vrátil do obývačky na gauč a tam sladko zaspal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 22:47

Isayama Miya

Vzbudila jsme se brzo ráno v posteli. Potichu jsem odešla do koupelny dala se dohromady. Pak jsem se vrátila do kuchyně, kde sem připravila snídani pro Yukiho. Pak sem došla ke dveřím. Vzhledem k tomu, že Yuki spal, za dveřmi nic nebylo. Krádce jsem se koukla na luk, který stál opřený u dveří, ale pak jsem se vydala ven, abych si zaběhala , jako jsem to dělala každé jiné ráno.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 10:55

Yuki

Yuki ráno pokojne vstal a chvíľu mu trvalo kým sa rozhýbal. Poriadne sa natiahol a nejako sa mu podarilo odkráčať do kuchyne.,, Zase nič na ..." zasekol sa v polovici vety keď zbadal raňajky.,, Dokonalý sen." potešil sa, zasnil a skôr než stihla prejsť sekunda už sa do nich pustil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 14:07

Isayama Miya

Pomalu jsem doběhla k domu, kde měl Yuki byt.
Byla jsem už úplně klidná.
Nenechám se tím trolem vytáčet, zůstanu klidná.
Nadechla jsme se a vešla dovnitř.
Došla jsem do bytu a prošla do koupelny.
Všimla jsem si , že se Yuki cpe snídaní, co jsem nachystala.
Po sprše jsem se vrátila do kuchyně, abych si našla něco k jídlu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 14:26

Yuki

Pokojne si vychutnával raňajky a až potom si všimol, že Miya došla do kuchyne.,, Ou tak nakoniec si sa vyspala." pousmial sa.,, Ak chceš urobím ti raňajky." navrhol jej Yuki.,, Veď pozri aké chutné a neodolateňé raňajky som si dneska urobi." zasmial sa a dojedol posledný kúsok.,, SOm proste úžasný kuchár, čo už narobím." povzdychol si a pokrčil ramenami.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 14:34

Isayamam Miya

Výplody Yukiho chorého mozku jsem ignorovala a otevřela skřínku, ve které jsem ráno našla sušenky. Jinak už v kuchyni nebylo vůbec nic k jídlu. Nalila jsem si do skleničky zbytek pomerančové šťávy a sedla si ke stolu. Pomalu jsem pojídala sušenky a přemýšlela co budu jíst odpoledne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 14:40

Yuki

,, S tebou si teda užijem srandy kopec." povzdychol si Yuki, vstal od stola a odložil tanier.,, Mala by si sa trochu zobudiť nemyslíš?" spýtal sa jej a keď prechádzal okolo nej tak jej rozcuchal vlasy pričom pokračoval do obývačky. Tam sa hodil na gauč a spokojne oddychoval po výdatných raňajkách.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 14:59

Isayama Miya

Dojedla jsem, sebrala tašku s linky a hodila ji Yukimu na klín.
Když jsem hladová, jsem protivná. Taky by si mohl nakoupit, abych vůbec mohla udělat oběd. Nehledě na to, že si sám strašně protivnej.
Usmála jsme se a odešla jsem spátky do kuchyně umýt nádobí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 15:03

Yuki

,,Bla bla bla bla bla." zašepkal v tichosti Yuki a tašku odložil. Nemal ani v pláne niečo také urobiť.,, Tse, poslali mi študentku a je z nej otravná babizňa." napadlo mu v duchu a pohodlne si ľahol a zavrel oči.,, To aby si človek neustále trénoval nových a nových služo.... teda geninov." povzdychol si a pokračoval v leňošení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 15:23

Isayama Miya

Umyla jsme nádobí a vrátila se k Yukimu. Nohou jsme do něj šťouchla?
Na to jak si tvrdil, že tu netrávíš žádný čas, se tu válíš už dlouho. Mohl bys mi teda aspoň říct, jak za kým mám jít, aby mě naučil nějakou techniku? A pak se na tom gauči klidně válej do konce života, bez mého vyrušování.
Nepředpokládala jsem, že s něj něco vypadne.
Asi se budu muset zeptat Ayu jestli mě něco naučí, nebudu tu celý dny jen sedět a dělat mu služku. Navíc když tu ani není nic k jídlu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 20:09

Yuki

,, Pokiaľ sa chceš učiť techniky tak v knižnici ich nájdeš celú kopu." odpovedal jej a pretočil sa na druhý bok.,, Siestaaaaa." pousmial sa spkojne.,, Keď mi skončí pracovné voľno tak daj vedieť a začneme s tréningom." odpovedal spokojne a ďalej si vylihoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Fri 30 Dec - 20:46

Isayama MIya

Jo si super sensei opravdu, sice to tu neznám, vlastně nic nevím, ale co. Jo, až ti skončí volno, tak já budu poslední kdo to bude vědět.
Nadávala jsem si pro sebe.
Je to blb, o co se snažím, toho nic nezajímá, určitě né já. Jak tohle může dělat senseie?
Sebrala jsem luk a toulec a vydala se ven najít někoho, kdo by mi vysvětlil, jak to v téhle vesnici funguje, nebo kde je knihovna.
Bože co je to za člověka, buď se mě snaží vyděsit, nebo mě ignoruje. To se nemůže chovat normálně. Navíc nemám čelenku, vlastně nepatřím k tedle vesnici, takže mi v knihovně půjčí tak velký kulový.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 22:19

Isayama Miya

S knihovny jsem pomalým tempem došla domů.
Otevřela jsem dveře, vyzula jsme se, sklidila si boty a omylem práskla dveřmi.
Aj, trhla jsem sebou.
Vydala jsme se ke stolu, abych si přečetla ten svitek s technikou.
Když jsem šla kolem gauče, koukla sem po Yukim, co byl snad ve stejné poloze jako ráno.
Tak ráda bych mu řekla:
Jak se žije v hippiovském nebi, ty lenochode smradlavý? Jakýpak je na dnešek plán? Flákání po ránu, potom lehárko odpoledne a pak si dáchnout před hlavní večerní zevlovačkou? Ó bože, ty jsi ostuda lidstva.
Nakonec jsem jen potřásla hlavou, došla ke stolu, sedla si, rozdělala svitek a začetla se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 22:36

Yuki

Ten sa len pri hlasnom tresnutí dverí otočil na druhý bok a hlasno zazíval.,, Sakra aspoň netrieskaj dverami, boli drahé. Potom sa znižuje trhová cena bytu a nerád by som bol, že môj jediný majetok znehodnotí moja študentka, ktorá sa nevie správať." odkázal jej a spokojne ďalej oddychoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 22:51

Isayama Miya

Yuki se pohnul a cosi si pro sebe mlel.
Zvedla jsem oči od svitku a pohled mi padl na růži od Akima.
Musela jsem se usmát.
Pak jsem si uvědomila, že jsem neslyšela co Yuki říkal.
Nemyslela jsem si, že by z něj vypadlo něco normálního, ale i tak jsem si povzdechla a zavolala na něj:
Co si říkal?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 22:56

Yuki

,,Nie len nevychovaná ale aj slabo počujúca." povzdychol si potichu a po dlhej dobe vstal z gauča. Na chvíľu sa zakymácal kým nabral rovnováhu. Potom si to namieril do kuchyne. Cestou rozcuchal Miyi vlasy.,, Že si nevychovaná." zopakoval jej a otvoril chladničku.,, A vyžrala si mi naviac chladničku a to bola ešte ráno plná." povzdychol si.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 23:04

Isayama Miya

Nemusíš mě pořád otlapkávat, docela je mi to po včerejšku nepříjemný, snažila jsem se uhnout jeho ruce.
A já v ledničce nebyla, ty sis vařil snídani, sám si to ráno říkal, já jedla venku.
Snažila jsme se soustředit na techniku, ale nešlo mi to. Moje myšlenky se pořád stačeli k Yukimu.
Co po mě vlastně chce? Pořád se mě jen snaž vyděsit, nebo je protivný nebo spí. Tak proč dělá senseie, když nikoho nesnese. Vůbec se v něm nevyznám. Přitom mi, když jsem se potkali poprvé, přišel docela sympatický.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 23:08

Yuki

Yuki so zobral jediné jablko aj to bolo položené na chladničke.,, Taaak." prehovoril a posadil sa oproti Miyi na stoličku. Jablko si pohadzoval skôr ako tenisovú loptičku.,, Ja si budem otlapávať kohochcem a kedy chcem aby bolo jasné." upozornil ju.,, Lenže ráno tam všetko bolo a ty si sa mi sem mohla vkardnúť keď sm si po ťažkej práci ľahol odpočinúť." dodal.,, Takže si láskavo milá Miya zvykej, že kým som ja tvojim sensei, a to ti garantujem že kým nezomriem ním budem, tak budeš hrať podľa mojich pravidiel." doplnil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 23:19

Isayama Miya

To snad není možný, zase se snaží mě děsit a je protivný. Měla jsem mlčet, teď to bude dělat schválně.
Podle tvých pravidel? Jo jasný jako by sis plánoval mě někdy mezi spaním a návštěvami barů trénovat. Ale nepochybuju o tom, že čas na to, aby si mě trápil a otravoval si najdeš. A takovému člověku jsem věřila.

Bylo mi smutno.
Smotala jsem svitek
Dobře ty si tu přece šéf. Zvedla jsem se od stolu a šla si ke stěně pro luk a toulec. Svitek jsem strčila do toulce.
Jestli je to všechno, jdu ven trénovat, abych tě tu nerušila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 23:23

Yuki

,,No tak to teda v žiadnom prípade." pokrútil hlavou Yuki.,, Okamžite sa vráť k stolu ja som ešte s prednáškou o tvojom nevychovanom správaní ešte neskončil." podotkol a čakal kým sa vráti k stolu.,, Tse raz mi tu pošlú nevychovaných faganov a čovek aby ich potom vychovával na shinobi." povzdychol si.,, Za toto mi až príliš málo platia." doplnil pre seba.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 23:29


Jo ty mi máš co dělat přednášku, sám se chováš jako dětsko.

Sundala jsem luk i toulec a pověsila si ho na věšák.
Došla jsem zpátky ke stolu a plácla sebou na židli.
Nehodlala jsem vůbec komentovat to, co říkal, tak jsem se na něj jen dívala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 23:35

Yuki

,,Nesprávaj sa ako dieťa inak to z teba vytrepem ručne." upozornil ju keď videl ako detinsky sa vrátila.,,Takže vzhľadom na tvoju nedisciplinovanosť som sa rozhodol tvoj tréning urýchliť preto zajtra ráno budeš na cvičisku." podotkol.,, A nepokúšaj sa meškať." zdôraznil a vstal.,, Ja si idem ľahnúť, mal som ťažký deň takže máš voľno." doplnil a hodil sa do mäkkej postele v spálni.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Sun 1 Jan - 23:45

Jo celý den si náročně spal, rozesmála jsem se. Skus se aspoň vysvléct, než vlezeš do postele.
Měla jsem ho dost, choval se pořád jako debil, zřejmě se mu, když tak prospal den, zdálo něco veselého, tak se rozhodl, že bude velký zlý sensei. Věděla jsem, že si to odskáču, ale už sem byla v průšvihu za své předchozí slova.
Nemohl by ses chovat normálně? Nebo sis užíval, jak sem se tu včera třásla strachy? Pak mě zase celý den ignoruješ, a pak si najednou začneš hrát na drsného zodpovědného senseie? Co máš za problém?
Nekřičela jsem , ale neměla jsem daleko k slzám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jan - 13:27

Yuki

,, Sensei má vždy pravdu." odpovedal jej a zvalil sa do postele.,, Keď sensei povie ideme na obed ide sa na obed, keď povie ide sa spať tak sa ide spať." informoval ju a užíval si mäkkučkú posteľ.,, Takže teraz máš voľno a ja sa ráno zastavím." odvedtil.,, Možno." doplnil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Anonymní Mon 2 Jan - 13:40


Proč já se na tebe vůbec snažím mluvit? Došla jsem ke dveřím vzala si luk,dala si ho i s toulcem na záda a obula si boty. Vyrazila jsem do ulic hledat cvičiště .
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Yukiho byt - Stránka 2 Empty Re: Yukiho byt

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru