Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostranství před Lesem smrti

+3
Toriko Shihouin
Shinobi
Katashi Aokawa
7 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 13:41

First topic message reminder :

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Narutoxbox

Na tomto místě se sejdou všichni genini, kteří úspěšně zvládli písemný test.

Les smrti - také znám jako 44. tréninková oblast. Svým vzhledem spíše připomíná nebezpečnou džungli. Jen zřídkakdy skrze husté stromy prokoukne sluneční paprsek. Naleznete zde přerostlý hmyz, pijavice, které vás dokáží zabít během pěti minut, jedovaté a masožravé rostliny, divokou zvěř a možná i mnohem, mnohem horší věci...


Naposledy upravil Hyuuga Mikomi dne Mon 26 Sep - 18:48, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:51

Doběhla jsem přímo před les a uviděla Tomia. Mávla jsem na něj na náznak pozdravu a zastavila se naproti jemu. Taky jdeš pozdě? Vůbec nevím, co mám dělat. Řekla jsem trochu v\děšeně a začala se rozhlížet kolem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 13:53

(Ruki - ta osoba o které píšeš má být tvůj partner do lesa smrti? nebo tě můžu přidělit tady k Naokimu?)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon 26 Sep - 13:56

(Přiděl si mě ke komu chceš je mi to jedno sice je to můj kámoš,ale já se přizpůsobím x) )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 26 Sep - 13:57

Ušklíbnul sem se na Rukiho a potichu řekl "Tohle bude ještě sranda" podepsal jsem stejný papír jako on a čekal co nám řeknou.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 13:58

"Naoki Jun a Akasuna no Ruki! Severní část lesa." pravil jeden ze shinobi, zatímco bez zájmu překračoval pár lidí, kteří omdleli. Asi strachy... no co... Stává se to tu běžně.
"Pojďte prosím za mnou."

https://nsgoon.forumczech.com/t1459-severni-ast-lesa-smti
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 14:09

Přiletěl jsem ke hranici lesa smrti a šel za zkoušející, pro další instrukce... Zdravím... Jsem ze Suny... poklepal jsem si na čelenku... Tak do jakého týmu budu zařazen??? usmál jsem se mile na zkoušející a čekal na její odpověď...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 14:13

Všimla jsem si, že se objevili další. Unaveně jsem si povzdechla a otočila se jejich směrem.
"Tascher? Ty jsi v týmu s Tatsuo Reigim. Můžete se odebrat k východnímu vchodu lesa. Přeju hodně štěstí, budete ho potřebovat."

https://nsgoon.forumczech.com/t1462-vychodni-ast-lesa-smrti

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 14:42

Zastal som na mieste, kde sa konala úvodná reč k druhej skúške. Cesta z Kumo do Konohy je dosť dlhá. Som rád, že som prišiel aspoň v ten správny deň.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:11

Prišiel som sem a čakal až ma k niekomu priradia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:13

Zamířila jsem k dalším dvěma geninům, kteří vyplnili přihlášky.
"Zdravím. Takže už vidím další tým. Rokku Iwatsuchi a Souta Endo. Pro vás je připraven jeden ze vstupů na západě. Pokračujte tudy." ukázala jsem jim směr.

https://nsgoon.forumczech.com/t1461-zapadni-ast-lesa-smti

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:15

Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:48

Prechádzal som sa po priestranstve až som konečne narazil na miesto kde som sa mal zapísať, po tom čo som to spravil, som len odišiel k jednej zo skál a oprel som sa o ňu.. zívol som si a nedalo sa povedať že by ma niečo nejak extrémne zaujímalo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:56

Aiko Naihi

,,Vaaaaau tak tu sa to bude všetko odohrávať." zašepkala potichu pre seba udivene Aiko keď dorazila k oblasti.,, Zaujímavé, síce pochybujem, že sa tu dozviem čo by som potrebovala no nikdy neviem kde sa čo môžem áhodou dozvedieť." napadlo ju a v momente sa šla zapísať.
Po zapísaní trochu poodišla na bok, sledovala mohutný plot a obrovský les ktorý za sebou skrýval.,, Nevadí." usmeje sa a pokojne čaká čo bude nasledovať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 15:59

Mým očím neunikla další dvojice. S tázavým pohledem jsem se otočila ke dvěma geninům.
"Oga a Aiko Naihi? Jste devátým týmem. Pokračujte tímto směrem, k severní bráně." kývla jsem rukou a víc se nestarala. Jeden jounin, který mi zde pomáhal ty dva doprovodil až na místo.

https://nsgoon.forumczech.com/t1459p20-severni-ast-lesa-smti#100108

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 16:06

"Zajímalo by mě, jak to bude všechno vypadat..." zašeptám si sama pro sebe a nerozhodně se rozhlížím kolem sebe.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 26 Sep - 17:06

Všimla jsem si osamocené Akimi.
Takhle pozdě? Dávno má být v lese!
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 11:10

Stála jsem v koruně jednoho ze stromů, který byl na okraji lesa. Byakuganem jsem sledovala souboj dvou geninů, proti přerostlému škorpionovi. Založila jsem si ruce na prsou a spokojeně se usmála.
"To máme jeden svitek. Jak si asi vedou ostatní?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 14:07

V tu chvíli se na za Hyuugou Mikomi objevil chameleon (10* větší než normální) otevřel pusu a rychle po ní vystřelil jazykem...

(promiň ale nějak se tu moc potuluješ a zvířátka nejsou rádi :-D,chápu že jsi vedoucí,ale i na tebe si zaútočím :-D jsem přece jen nechápavé zvířátko co trochu povyrostlo...)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Sep - 14:17

Sledovala jsem střídavě neesan a les smrti.
Chameleona jsem si tudíž všimla, už když se k nám blížil. A poslala proti němu několik chakrových jehel. Zasáhly ho přímo do jazyka, kterým tudíž nemohl nic udělat.
Pozvedla jsem obočí.
Problémy...
Doufala jsem, že už nás po téhle zkušenosti nechá na pokoji.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 14:21

Otočil se Shijin otevřel tlamu a hluboce zařval... až to zatřáslo blízkými stromy... poté vylezl na strom a dělal že je další větev stromu...
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Sep - 14:28

Mávla jsem rukou několikrát před nosem jako kdybych v ní měla vějíř.
"Páchne mu z tlamy." konstatovala jsem a nakrčila nos. Pak už jsem se zase věnovala prozkoumávání okolí.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 16:08

ShioreProstranství před Lesem smrti - Stránka 3 300px-Shiore
"Doufáme, že nejdeme pozdě." usmál jsem se. Byl jsem skrytý jednou technikou a za mnou stál můj tým.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 16:12

Byakuganem jsem přestala sledovat tu vřavu uvnitř lesa. Do oka mi padlo totiž něco jiného. Další tým? Seskočila jsem z větve, na které jsem stála přímo před ty podivné geniny.
"Hm. Zdravím. Tak jsme se vyspinkali a jdeme si trochu zabojovat? Pochybuju že ještě najdete volné svitky." ušklíbla jsem se a čekala, jestli se radši nerozpláčou a nepůjdou domů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 16:16

Shiore
Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 300px-Shiore
"Jsem Shiore z Kusagakure, cesta je dost dlouhá a trnitá." usmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 27 Sep - 16:19

Já zůstala sledovat týmy, ale občas jsem pohlédla i na příchozí.
Zvláštní... Takhle pozdě...
Oblízla jsem si horní ret. Dlouho jsem nepila, ale nechtěla jsem odcházet, dokud oni bojují.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 3 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru