Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prostranství před Lesem smrti

+3
Toriko Shihouin
Shinobi
Katashi Aokawa
7 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Sep - 13:41

First topic message reminder :

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Narutoxbox

Na tomto místě se sejdou všichni genini, kteří úspěšně zvládli písemný test.

Les smrti - také znám jako 44. tréninková oblast. Svým vzhledem spíše připomíná nebezpečnou džungli. Jen zřídkakdy skrze husté stromy prokoukne sluneční paprsek. Naleznete zde přerostlý hmyz, pijavice, které vás dokáží zabít během pěti minut, jedovaté a masožravé rostliny, divokou zvěř a možná i mnohem, mnohem horší věci...


Naposledy upravil Hyuuga Mikomi dne Mon 26 Sep - 18:48, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Guest Mon 26 Sep - 12:47

Jen jsem sebou trochu cukl, když jsem slyšel svoje jméno. Aspoň, že jsem z Rokou... Došel jsem pomalu k ní a pěkně se na ni usmál."Ahoj..." Pozdravil jsem a šel za tím shinobim.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 12:48

Udělal jsem co se po mě chtělo. Neměl jsem žádné další otázky. Vyplnil jsem formulář a pak se postavil kousek od těch tří kašpárků, co nás rozdělovali do dvojic. Čekal jsem, jakého idiota vyfasuju já.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 12:48

Překvapeně jsem zamrkala.
To byla rychlost!
Nečekala jsem na nic a vydala jsem se za ním.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 12:50

Seskočil jsem ze stromu zapálil si další cigaretu a došel si pro formulář podepsal ho a odešel přitom došel až mezi první a byl jsem přímo u te holky z hyuugi. Pomalu jsem kouřil a čekal než řekne z kým jsem v týmu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 26 Sep - 12:50

Seděl jsem tam už od rána a i když svítilo slunce tak díky stínu stromu jsem byl v nádherném chládku.Za tu dobu co jsem tady byl tak přišlo docela dost lidí a já si všechny přeměřil pohledem.* Tak tahle zkouška bude vážně zajímavá....jsou tady zajímaví lidé....hlavně ona...zdát se mi..že jsem jí už někde viděl * pomyslel jsem si a znova jsem si prohlídl dívku s modrými vlasy.Poté jsem se od ní odtrhl a znova si prohlídl i jiné Geniny.Pak jsem jen zavrtěl hlavou a sledoval jsem nebe.Čekal jsem kdy nám vysvětlí co vlastně máme dělat.Poté promluvila Mikomi-sensei.* Les Smrti?!Takže už vím co myslela tím: "Dokáže vás zabít i obyčejný komár".Kso...takže to asi procházka nebezpečným lesem jak jsem si původně myslel....bude to ještě horší...alespoň že budou dvojice...doufám že nedostanu nějakého tupce co umí leda tak velký prd....nejlepší asi bude počkat si na tým se svitkem a prostě...BUM....a už ho nebudou mít * pomyslel jsem si a sarkasticky jsem se usmál.Pak se můj úsměv změnil v normální tvář a raději jsem seskočil dolů aby ke mně došel onen formulář o němž mluvila Mikomi.Když jsem ho dostal tak jsem je poslal dál ,přečetl jsem si ho , vypsal a čekal jsem na někoho s kým budu v týmu.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Toriko Shihouin Mon 26 Sep - 12:50

Surashi?!!!... Teď mě to začalo trochu docházet."Tak tohle bdue ještě velká zábava..." Šlo vidět, že mě to docela vzalo, ale musela jsem si teď zachovat chladnou hlavu. Řešit to budu později...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 12:51

"Druhá dvojice! Amaterasu Surashi a Kazuo Yakushi, následujte mě k Západní bráně!"

https://nsgoon.forumczech.com/t1461-zapadni-ast-lesa-smti
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 12:53

"Třetí dvojice je Katashi Aokawa a Burak Kuhōku. Vám patří Jižní část lesa."

https://nsgoon.forumczech.com/t1460-jizni-ast-lesa-smrti
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 12:54

Hm? Takže kolegyně? No, tak jsem dopadl docela dobře... Vydal jsem se tedy tam, kam jsem měl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Guest Mon 26 Sep - 12:55

Jen jsem se tak uchechtla a zamířila si to k tomu shinobimu. Aspoň, že jsem s ním... Pořád jsem měla, ale v hlavě ještě to s tím klukem. Surashi..to není možné...

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Mon 26 Sep - 12:56

* Takže tak to je....hmm....doufám že i když je kuřák tak má dobrou výdrž protože....asi celej den poběžíme...Buraku * pomyslel jsem si a sarkasticky jsem se pousmál a pomalým krokem jsem se vydal k našemu vchodu.

Přesun


Naposledy upravil Katashi Aokawa dne Mon 26 Sep - 13:06, celkově upraveno 1 krát
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:01

Sledovala jsem rozdělování do týmů. Šlo to hladce. Za chvíli budu moci vyhlásit začátek. Zamyšleně jsem pozorovala mraky, které jako naschvál nabývaly strašidelných tvarů.

Kolik týmů asi přežije?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:07

Vydal jsem se na cestu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 26 Sep - 13:07

Pozorně jsem vše sledovala a zhluboka se nadechla.
Připraví je to na skutečný život shinobi... Pokud přežijí...
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:21

Dorazil som na toto miesto .
No vôbec som nevedel ako čo tu .
(Až teraz som prišiel zo školy tak preto idem neskoro XD.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:22

Prišla som trocha neskoro ale tak nikto si toho snáď nevšimol pomyslela som a pozerala som len tak akoby nič

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 13:27

Ke Shirovi a Yuuki přiběhl jeden z mužů, který měl na starost formuláře.
"Hej vy dva! Chodíte sem jak švábi na pivo. Tohle honem podepište, je to váš souhlas s tím, že můžete v Lese smrti eventuelně zkapat. A pak šup šup šup, u východní části lesa je ještě volno, tak se tam odeberte. Ve zkratce - najdete svitek a doručíte do věže, která se nachází uprostřed lesa." vychrlil ze sebe a zase odběhl.

https://nsgoon.forumczech.com/t1462-vychodni-ast-lesa-smrti#99878
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:30

Pozrela som na Shinobiho a pak som to podpísala a šla preč (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:30

Šiel som to podpísať a pozdravil som tú Yuuki .
Podpísal som to .
A šiel som k smerom k východnej strane .
(Presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:40

(Můžeme ještě dorazit?)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:46

Dobehol som na skušky s rukami v ovačku a s páratkom v ustach zbadal som ten les tak zvaný bol celkom horozstrašný ale niš som si s toho nerobil.Takže už to asi začalo tak snad tu niekdo pre mna ešte ostal alebo porpípade nejdem neskoro.A čakal som kým sa ma ujmu nejaký shinobi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 13:46

(Ano doražte, jen je třeba vydržet než se objeví někdo do dvojice)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Mon 26 Sep - 13:47

Dorazil jsem aji s Tetsuem a šel se ihned zapast(doletěl spíš).Zapsal jsem se a stál díval jsem se na lidi na okolo.Úmyslně jsem uvolnil svou chakru a nejslabší jedinci nedokázali zvládnout její tlak a omdleli.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Shinobi Mon 26 Sep - 13:49

Jeden shinobi si všiml nových příchozích.
"Yoshimitsu no Sayuri a Tomio Hideki. Vás čeká vstup u jižní části lesa." pravil a odvedl je přesně sem.

https://nsgoon.forumczech.com/t1460-jizni-ast-lesa-smrti#99942
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:49

"Eh eh ale nééééééééééééééé zase idem neskoro ako vždy prečo vždy ja musím na to doplatiť kso kso!!!!".Rýchlo som tam podišiel a videl som tam stáť len pár ludí obzeral som sa na okolo a zbadal ten les smrti zachvátilo ma mrazenie"no tak toto určite neprežijem".

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prostranství před Lesem smrti - Stránka 2 Empty Re: Prostranství před Lesem smrti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru