Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moře před Yukigakure

Goto down

Moře před Yukigakure Empty Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Thu 28 Jul - 20:35

Jediná možnost jak se dostat do Yukigakure je přes moře.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:15

Seděla jsem na břehu moře a pozorovala noční oblohu. Hvězdy byly vidět tak jasně, uchvacovaly mě. Chladný vítr od moře mi čechral krátké vlasy, které se rozlétávaly do stran. Další den přežití...Musím se zítra najít něco k jídlu.. Objala jsem si kolena a hlavu na ně položila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:17

Pomalým krokem jsem přistoupil k holčině, kterou našli moji hadi.
"Co tady, tak sama. A tak pozdě." zašeptal jsem tiše.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:21

Otočila jsem se za hlasem a lekla se. Nikoho takového jsem dřív neviděla a že by vypadal mile, to jsem říct nemohla. Oči jsem měla ustrašené, ale k útoku ani útěku jsem se nechystala. Zahleděla jsem se do země.
,,Přežívám." odpověděla jsem nakonec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:25

Klekl jsem si k ní.
"Přežíváš? Přežití je nejzákladnější lidská potřeba. Takhle sama tady zemřeš."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:29

Pohled jsem znovu stočila na hvězdnou oblohu. Zavrtěla jsem hlavou, až jsem cítila, jak mi mašličky ve vlasech klimbají.
,,Jsem zvyklá. Naučila jsem se to." řekla jsem a sama se divila, že s ním mluvím. S cizími lidmi nemluvím a oni se mi taky vyhýbají. Umouněné tváře, potrhané oblečení, unavený výraz..Vlastně jsem se jim nedivila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:41

Mile jsem se usmál. "Možná nemá smysl žít. Ale když budeš žít dál, tak možná něco zajímavého nalezneš. Stejně jako jsi našla tohle místo, tak já našel tebe."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:51

Znovu jsem si objala kolena a přikývla. ,,To něco, jak říkáte, hledám. Netuším ale, co to je..Vždy jsem si myslela, že je důležité přežít. Jiný smysl v životě nevidím. Maminka s tatínkem na mě neměli čas. Říkali, že mě mají rádi, tak jsem jim to věřila, ale pak..Pak už ne.." přivřela jsem oči, ve kterých se mi zaleskly slzy. ,,Nevím, proč žiju..Asi proto, že každý říká, že je důležité přežít. Tak to říkali ve škole." zamumlala jsem. Nevěděla jsem, proč se mu vůbec svěřuji. Možná jsem cítila, že by mi mohl rozumět. Možná jsem cítila, že by mi mohl pomoci, poradit. Možná..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 22:56

"Život pravděpodobně nemá žádný význam. Možná by sis mohla najít něco zajímavého, dokud jsi naživu. Tak jako jsi našla tohle místo, já našel tebe." usmál jsem se a pohladil ji po tváři.
"Dobře, pojďme. Společně získáme vše, staneš se mou novou schránkou snů."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 23:03

To pohlazení. Překvapeně jsem k němu vzhlédla. Nikdy jsem to necítila. Slzy jsem propustila na povrch a pootevřela rty.
,,Proč? Proč se o mě staráte?" zeptala jsem se, nicméně jsem se zvedla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 23:09

"Protože jsem tě našel, protože chci tě osvobodit z tvého osamění. Život je pomíjivý, jako malá květina a než se navždy rozpadne splní svou funkci. Občas existují květiny, které rostou na špatných místech, ale jsou velice krásné a silné, ale nemají využití. Já podobné květiny sbírám a dávám jim smysl žít. Společně odhalíme pravdu o tomto světě."Moře před Yukigakure 1159729343_der8722543

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 23:20

,,Podobné květiny?" zamumlala jsem se šeptem. Sklonila jsem hlavu. Možná je správné s ním jít.Třeba..Možná.. Byla jsem tak zmatená. Není divu, pořád jsem ještě dítě, které neví nic o světě. Částečně jsem to ze zkušeností tušila, ale pravdu jsem neznala. Pohlédla jsem na něj a setřela si slzy. Přikývla jsem.
,,Hai..Já..Chci znát tu pravdu. Chci vědět, jaký svět opravdu je!" odpověděla jsem mu pevně. Jestli je zlý, jako máma s tátou..Nebo takový, jako tenhle pán..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 26 Aug - 23:22

"Tak pojďme." znovu jsem se usmál a šel.
.přesun - skrýš.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Moře před Yukigakure Empty Re: Moře před Yukigakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru