Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náměstí a ulice

+7
Akai Kinomy
Kashike
Faito Dansaku
Miko Amatasu
Saikoro
Noriko Kana
Kiyoko Hokori
11 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Náměstí a ulice

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:25

First topic message reminder :

Náměstí a ulice - Stránka 3 Konachan.com_20-_20129109_20building_20landscape_20scenic_20technoheart_large

Na ulicích se stále válí trosky vysokých budov a zbytky dříve vysokých staveb jsou vystaveny rozmarům počasí, které nemilosrdně ničí nábytek a všechno ostatní vybavení. Většina obchodů je zavřených a ty, které nejsou, si už nezachovaly ani polovinu bývalé kvality. Na ulicích moc lidí nepotkáte, moc jich nepřežilo a zbytek utekl.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 19:51

No to určite! Nechcela som sa s ním o tom ale hádať...No kto kedy videl hádať sa dvoch ľudí o tom, kto z nich vie o kunoichi viac, nie?
Nehraj sa na anjelika, hej? Uškrnula som sa a prstom ho ďobla do nosa. Vééľmi dobre som vedela, že mi to robil schválne...A ja som sa tu ako nejaký dement červenala. Pffff...To nie je fér... Prebehlo mi mysľou. Ale veď ja jem dosť, myslím! Teda, pre mňa to je dosť... Zamyslela som sa. Možno mal Miko pravdu a jem menej, než by som mala...Ale to je už jedno.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 19:58

"Já si na něj hrát nemusím zlatooo! Já sem andílek hm?" Pousmál jsem se a už mi cukali koutky, tak jsem se i trošku zasmál, ani jsem netušil proč, ale muse jsem!
"Jasný, jasný, jíš dostatečně, to určitě..." Prokoulil jsem s úsměvem očima a pak jsme se podíval na hodinky.
"Už bych měl jít..." Zamračil jsem se. Pak jsem se podíval na Aitenn a škubl hlavou na bok, tak nějak na náznak, jestli půjde semnou. Samozřejmě že jsem si vytáhl peněženku a vše jsem to za ně zacvakal, i když už jsme byl akoro švorc, přeci jsem to řekl a já svá slova dodržím.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 20:08

Určite, až naprší a uschne. Zabrblala som si popod nos, pričom som sa uškŕňala ako mesiačik na hnoji. Pripadala som si čudne, i keď som vlastne pila len obyčajnú vodu...
Že by mi prepínalo? Však ja jem dostatočne! Ty tiež málo ješ, tak čo? Prešla som pohľadom po jeho rukách. Chcela som povedať, že ich má kostnaté, ale akonáhle som zbadala tú hromadu svalov, radšej som zmĺkla. Čo? Kam? Okamžite som sa ho opýtala a narovnala sa. Prudko som vyskočila na nohy, no samozrejme, že idem s ním!
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 27 Jul - 20:16

"Já jím dostatečně. Jen tebe je potřeba kontrolovat aby jsi hezky papala." Usmál jsem se na ní a když tak bleskem vyskočila na nohy, docela mě překvapila.
Taky jsem se zvedl a mávnul na spol, aneb Kashikeho s Makotem.
"Fajn bando, až příjde Noriko se Saikorem, byli jsme unavení a prostě odešli." Trošku jsem se protáhl, peníze jsem raději dal rovnou té slečně a poděkoval.
"Ok, nech se překvapit." Usmál jsem se na ní, chytl jí za ruku a pak odešel.

Přesun
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 27 Jul - 20:23

No to určite...Som menšia ako ty, mám právo jesť menej! Snažila som sa obhájiť. Ale mne ten môj stravovací systém úplne stačil!
Majte sáá! Kývla som im rukou, pričom som sa začudovane dívala na Kashikeho. Ten tam sedel ako kúpka nešťastia, možno sa trápil s tým, že Noriko mať jednoducho nebude. No čo ja viem, na čo práve teraz myslel...Uhm...No to som zvedavá! Zasmiala som sa a nechala sa ťahať kto vie kam. (presun)
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 12:53

Zastavil som sa na okraji námestia a asi 10 sekúnd pozeral na dvoje dvere, jedny v pravo druhé v ľavo. Oboje tvorili vchod do dobrých podnikov a v každom sa dalo dostať to čo som teraz chcel. Nakoniec som zahol do ľava a otvoril dvere do podniku vnútri do oranžova sfarbeného s malým barom a niekoľkými drevennými stolmi na ktorých svietili sviečky. V podniku boli zatiahnuté žalúzie a pri strope svietili lampáše. Nikto tam nebol okrem niakej staršej pani, čo čítala noviny. Sadol som si do opačnej strany miestnosti a zamával na dámu čo stála za barom. Poznali ma tam takže objednávka bola jasná, teraz som so sebou mal však dámu. Slečna prišla k nám pozdravila a podala Noriko menu. "Tak čo si dáš?" Spýtal som sa pričom som ešte dal tomu dievčaťu gesto, že naozaj chcem to čo vždy.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 12:56

"Já nevím," létala jsem očima po nabídce nahoru a dolů. 
"Určitě mi dejte horkou čokoládu s pořádnou šlehačkou a skořicí navrch. A potoooom......asi nudle se zeleninou a masem." podala jsem jí ho zpátky a usmála se a pak se podívala na Saikora. 
"Ty ji znáš, že se na tebe tak culí?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 19:13

"Chodím sem dosť často..." Odpovedal som jednoducho. "Asi sa jej páčim." Zaksichtil som sa na Noriko snažiac sa v nej vyvolať trošku žiarlivosti, alebo niečoho takého. Slečna za chvíľu prišla s pár dangami pri ktorých boli rôzne polevy v jednotilivých nádobkách, dvomi horúcimi čokoládami s naozaj slušnou porciou šlahačky a tým čo si objednala Noriko. "Je tu asi najlepšia čokoláda v Iwe." Pousmial som sa keď odišla a s túžebným pohľadom sa pozrel na tú hustú, chutnú vec v pohári a šlahačku na ktorej bola ešte nastrúhaná ďalšia čokoláda. "Myslím, že sa ti tu zapáči." Pousmial som sa a poprial Noriko dobrú chuť, pričom som si srkol z čokolády a trocha šľahačky mi ostala na perách na čom som sa trochu zasmial.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 19:16

"Jo až na tu holku co se na tebe tak láskyplně kouká se mi tu líbí." uchopila jsem ho za bradu a přitáhla si jeho obličej k sobě a políbila ho tak, abych si ukradla tu šlehačku z jeho rtů. 
"Že by domácí šlehačka?" a nečekala jsem na jeho reakci a okamžitě ochutnala tu svou. Velice dobrá.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 19:24

"Ále no t...." Nestihol som dopovedať lebo som už zapchaté ústa. "Hééj, nekradni mi šľahačku!" Povedal som s vtipom a usmial sa.
"Neviem, nikdy som sa na detaily nepýtal." Skonštatoval som na jej otázku a dal si jednu guličku z danga. Keď si Noriko upila z čokolády, tak zaujato som sa na ňu pozrel a na chvíľu odbehol k baru. Stál som tam asi 15 sekúnd a potom som sa vrátil.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 19:27

"Hm? proč si tam byl?" moje sklenička čokolády byla z poloviny vypitá. Zarytě jsem se na něj dívala a nespouštěla z něj přísný pohled. Chyběli moje nudle a já už měla hlad.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 19:30

Dievča od baru dobehlo s nudlami a podala mi malú čiernu mysku, ktorá bola zakrytá. "Zavri oči a otvor ústa. Pochopíš." Pousmial som sa na ňu a čakal či to spraví. Medzitým som odkryl mysku tak aby nevidela čo je v nej a do ruky si vzal lyžičku.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 19:34

Nedůvěřivě jsem se na něj podívala a pak hypnotizovala tu misku.
"Fakt se bojím." řekla jsem a začala jsem se natahovat pro misku, abych se přesvědčila co je v ní. 
"Bůh ví co mi chceš dát nebo nedej bože zavřu oči a ty mě něčím pokreslíš." ušklíbla jsem se
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 19:39

"No .... tvoja chyba." Zaškeril som sa natiahol sa a položil mysku na najbližší stôl mimo jej dosah, samozrejme som ju zase zakryl. Potom som si dal ďalšie dango a upil si z čokolády. Stále som ju sledoval takým pohľadom, čo v nej musel fakt vytvárať pocit, že o niečo príde.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 19:41

"To je vydírání." ukázala jsem na něj a dělala uraženou. Pak jsem ale neodolala a kapitulovala jsem.
"Tak fajn vyhrál si." založila jsem si ruce na prsou, zavřela oči a otevřela pusu
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 19:44

Vzal som znovu lyžičku a z tej malej mysky vybral polovicu jahody a dve maliny. Oboje som namočil do čokoládovej polevy a na to všetko ešte pridal trošku šlahačky. Celú dobu som sa uisťoval, že sa nepozerá a potom jej lyžičku opatrne vsunul do úst. "Môžeš otvoriť oči." Povedal som popri tom a čakal.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 19:56

otevřela jsem oči a začala žvýkat co mi dal. Jakoby se mi rozzářili oči. 
"Ovoce s čokoládou." usmála jsme se a chtěla jsem ještě tak jsem se začala zase pro všechno natahovat. "Uvědomuješ si že budu tlustá?" varovala jsem ho
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 19:59

"Neboj sa, budem ťa takto rozmaznávať, len kým sa do mňa totálne nezamiluješ." Povedal som trošku ironicky a pousmial sa. Muselo jej byť jasné, že to nemyslím vážne. Celé som to potvrdil ďalšou lyžičkou toho všetkého, pričom som sa napil z vlastnej čokolády a sám si do úst hodil jednu jahodu. "Zajtra ťa to prinútim vybehať." Zasmial som sa a zadíval sa jej do očí.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 20:02

"Zejtra? JEště dneska chlapče." prohodila jsem a snědla další lžíci a chtěla jsem mu to oplatit tak jsem mu misku vzala z ruky a také ji nabrala malinami a namočila je do čokolády a vložila mu je do úst. Pak jsem se k němu otočila zády i s miskou a jako hamoun jsem jedla sama. Samozřejmě schválně provokativně.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 20:30

"Hééééj! Nechaj mi trochu!" Priskočil som k nej a vzal jej mysku z ruky. Dal si jednu lyžičku a odložil ju bokom. Odsunul som jej vlasy z tváre a len sa na ňu zapozeral. "Si skvelá." Povedal som a dal jej dlhú pusu. Potom som sa vrátil na svoje miesto a dal si dango. "Nezjedz to všetko, lebo naozaj stĺstneš." Zasmial som sa.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 20:32

"Ovocem nestloustneš." šťouchla jsem ho ale pak jsem se pustila do těch nudlí. Měla jsem už hlad, snědla jsem je během chviličky.
"Já bych si dala teď dvacet minut možná hodinku spánku na strávení." okomentovala jsem pobaveně a sledovala tu servírku jak se závistivě kouká.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 21:26

Tiež som zjedol svoju porciu a na stole nechal niake peniaze, bolo to zhruba toľko čo by o malo stáť, zrejme pár rio navyše. Tie nech si nechá ako sprepitné. Gentlemansky som podal Noriko ruku a ukázal jej do protiľahlého rohu miestnosti, kde bola taká lavicovitá vec na sedenie. Bolo tam ticho a hrala príjemná hudba. "Budem ti robiť vankúš ak chceš." Pousmial som sa na ňu.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 21:32

"to je od tebe velice milé." chytla jsem se jeho nabízené ruky a šli jsme směrem k těm vyvýšeným podlahám s kobercem a polštáři sedla jsem si a čekala až mi Saikoro dovolí si položit hlavu do klína
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Saikoro Sun 4 Aug - 21:36

Sadol som si a tak trošku to tam vystlal, "tak poď," povedal som a nechal Noriko nech si robí čo chce. Keď si ľahla hladil som ju po vlasoch a len sa na ňu tak pozeral a užíval si túto chvíľu.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 4 Aug - 21:39

POložila jsem si halvu do klína a chvíli se na něj taky dívala. Hlazení ve vlasech bylo velice příjemné. Tohle mi naposledy dělávala babička a mamka. zavřela jsem oči a jen si to užívala. "My jsme fakt dvojka místo toho aby jsme hledali naše senseie a ostatní si tady poleháváme s plným břichem." pronesla jsem do té tiché hudby
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Náměstí a ulice - Stránka 3 Empty Re: Náměstí a ulice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru