Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senju čtvrť

+4
Nawaki
Akasuna no PiliKKa
Neuro Uchiha
Kushina Uzumaki
8 posters

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Goto down

Senju čtvrť Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:09

Senju čtvrť 2095441426_6eeea06c65
Takhle vypadá můj dům a vše co je před ním. Celý areál je obehnán pevnou a vysokou zdí.


Naposledy upravil Assasin Senju dne Tue 11 Jan - 17:04, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:10

Vstoupil jsem do Senju čtvrtě a vešel do své nové kanceláře.
Na okně stála v kleci jedna obrovská sova. Přešel jsem k ní a vypustil ven. "Přivolej Kakashiho a Yamaguchi Kaita."
Posadil jsem se do křesla a čekal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:22

Přišel jsem do assasinovi kancelářa a pozdravil ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:30

Zafúkal vietor a z čista jasna som sa zjavil na vrchole stĺpu s cigaretou v ústach.
"Dobrý deň, som tu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:42

Yamaguchi Kaito napsal:Zafúkal vietor a z čista jasna som sa zjavil na vrchole stĺpu s cigaretou v ústach.
"Dobrý deň, som tu."
"Zdravím Vás. Mám pro vás tajnou S misi. Je strašně nebezpečná. Myslíte, že to zvládnete?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:47

Assasin Senju napsal:
"Zdravím Vás. Mám pro vás tajnou S misi. Je strašně nebezpečná. Myslíte, že to zvládnete?"

"Podľa toho, o čo presne pôjde."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:51

Yamaguchi Kaito napsal:
Assasin Senju napsal:
"Zdravím Vás. Mám pro vás tajnou S misi. Je strašně nebezpečná. Myslíte, že to zvládnete?"

"Podľa toho, o čo presne pôjde."
"Před nedávnem, jsem zabil Satake Shiranuie. Další zrození Rikudou senina, měl rinnegan a založil organizaci, která jde po Bijuu. Byl vůdcem Amegakure. Amegakure jsem zničil.
A podle mého názoru, se Neuro Uchiha stal novým vůdcem Ame a Itami wo sekai. Potřebuji, abyste ho nejdříve sledovali a získávali informace. Pak ho zajměte a přiveďte do Konohy."


Naposledy upravil Assasin Senju dne Thu 23 Dec - 14:58, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:55

Assasin Senju napsal:
"Před nedávnem, jsem zabil Satake Shiranuie. Další zrození Rikudou senina, měl rinnegan a založil organizaci, která jde po Bijuu a ninjích s kekei genkai. Byl vůdcem Amegakure. Amegakure jsem zničil.
A podle mého názoru, se Neuro Uchiha stal novým vůdcem Ame a Itami wo sekai. Potřebuji, abyste ho nejdříve sledovali a získávali informace. Pak ho zajměte a přiveďte do Konohy."

"V poriadku, to by šlo. Vy predsa veľmi dobre viete, že čím silnejší protivník proti mne stojí, tým jednoduchšie je ho pre mňa mojou technikou poraziť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:56

Yamaguchi Kaito napsal:
Assasin Senju napsal:
"Před nedávnem, jsem zabil Satake Shiranuie. Další zrození Rikudou senina, měl rinnegan a založil organizaci, která jde po Bijuu a ninjích s kekei genkai. Byl vůdcem Amegakure. Amegakure jsem zničil.
A podle mého názoru, se Neuro Uchiha stal novým vůdcem Ame a Itami wo sekai. Potřebuji, abyste ho nejdříve sledovali a získávali informace. Pak ho zajměte a přiveďte do Konohy."

"V poriadku, to by šlo. Vy predsa veľmi dobre viete, že čím silnejší protivník proti mne stojí, tým jednoduchšie je ho pre mňa mojou technikou poraziť."
"Nebude to tak jednoduché. Madarův sharingan je v jeho hlavě. Víš jaké měl Madara schopnosti."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 14:59

Assasin Senju napsal:
"Nebude to tak jednoduché. Madarův sharingan je v jeho hlavě. Víš jaké měl Madara schopnosti."

"Čím lepšie bude vnímať moje pohyby, tým jednoduchšie sa nachytá. A pomocou genjutsu ma nedostane, kvôli mojej očnej vade. Myslím si, že to viete a že práve preto ste na túto misiu vybrali aj mňa, alebo sa snáď mýlim?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 15:01

Yamaguchi Kaito napsal:
Assasin Senju napsal:
"Nebude to tak jednoduché. Madarův sharingan je v jeho hlavě. Víš jaké měl Madara schopnosti."

"Čím lepšie bude vnímať moje pohyby, tým jednoduchšie sa nachytá. A pomocou genjutsu ma nedostane, kvôli mojej očnej vade. Myslím si, že to viete a že práve preto ste na túto misiu vybrali aj mňa, alebo sa snáď mýlim?"
"Nemýlíš. Ale může snadno uniknout. Může se doslova odhmotnit a teleportovat. Proto jsem vybral Kakashiho. Dávejte si pozor, oba dva! Začněte v Amegakure."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 15:07

"V poriadku. Cestou vysvetlím Kakashimu svoje schopnosti, aby sme sa mohli zosúladiť. Myslím, že na to bude čas."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 15:21

Yamaguchi Kaito napsal:"V poriadku. Cestou vysvetlím Kakashimu svoje schopnosti, aby sme sa mohli zosúladiť. Myslím, že na to bude čas."
"Dobře. Zítra za úsvitu vyrazíte."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 15:30

Assasin Senju napsal:
"Dobře. Zítra za úsvitu vyrazíte."

"Hai."
Zmizol som.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 16:43

Zakleplal jsem na dveře a vstoupil do kanceláře.Viděl jsem Kakashiho a podíval se na něj.
Vyrušuju?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 16:48

Kin Uchiha napsal:Zakleplal jsem na dveře a vstoupil do kanceláře.Viděl jsem Kakashiho a podíval se na něj.
Vyrušuju?
"Ne, jen pojď. Kakashi je stejně na odchodu."Když jsem to řekl, tak se rozloučil a odešel.
"Co tě za mnou přivádí?" Zkoumavě jsem se na mladého Uchihu podíval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 16:48

Slyšel jsem že jste nejlepší lékařský ninja v Konoze je to pravda?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 16:50

Kin Uchiha napsal:Slyšel jsem že jste nejlepší lékařský ninja v Konoze je to pravda?
"Ano...Nejen díky lékařským jutsu. Proč se ptáš?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 16:51

Už od malička studuji medicínu a mím snem je stát se lékařským ninjou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 16:58

Kin Uchiha napsal:Už od malička studuji medicínu a mím snem je stát se lékařským ninjou.
Postavil jsem se a přešel k oknu. Kinovi jsem byl otočený zády.
"Lékařský ninja musí mít něco speciálního."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 16:59

Ano já vím.Už od malička mi to říkají.Proto mám aji to tetévání na zádech prý jsem se s tím narodil,ale to je jedno.Vím že jsme se minule nepohodli,ale chtěl jsem se zeptat nenaučil by jste mě lékařské techniky?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 17:11

Kin Uchiha napsal:Ano já vím.Už od malička mi to říkají.Proto mám aji to tetévání na zádech prý jsem se s tím narodil,ale to je jedno.Vím že jsme se minule nepohodli,ale chtěl jsem se zeptat nenaučil by jste mě lékařské techniky?
"Nemyslím to tetování. Lékařský ninja musí umět dokonale ovládat svou čakru. Nestačí jen umět teorii. Krom léčení se musíš taky umět ubránit. Je to složité. Ne každý to dokáže. Je zapotřebí cvičit dlouho, Sakuře to trvalo dva roky."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 17:13

Ano já vím znám její životopis stejně tak i Tsunade.Ovládání chakry je složité a není jisté že vždy zaberou aji techniky.O obran.u se enbojím to myslím že jsem dobře vytrénovaný.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 17:18

Kin Uchiha napsal:Ano já vím znám její životopis stejně tak i Tsunade.Ovládání chakry je složité a není jisté že vždy zaberou aji techniky.O obran.u se enbojím to myslím že jsem dobře vytrénovaný.
"Nemyslím si. Lékařský ninja je trnem v oku každého nepřítele. Na něj se útočí nejvíc. Jak sem říkal, nejde jen o ovládání čakry...Musíš zvládat operace, umění jedů, protijedů, anatomie člověka, pak jsou tu jednotlivé lékařské techniky, ať už jde o čakra skalpel nebo něco jiného. Jsou to vysoce hodnocené techniky, většinou typu A. Jako Genin na ně nemáš nárok. Není to tak, že bych tě nechtěl učit. Jenže..."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Anonymní Thu 23 Dec - 17:19

Jenže co?J-Já jsem mu to slíbil!Znám perfektně anatomii dokonce jsem se několikrát vloupal do nemocnice skoumal přístroje a...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Senju čtvrť Empty Re: Senju čtvrť

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru