Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajné sídlo Mizukage

+6
Nukenin
Yona.
Saky Yakuga
Milli Yaguma
Mizuki Hoshigaki
Kiyoko Hokori
10 posters

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 18:26

First topic message reminder :

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Dd-water-ruins

V podzemí Kirigakure po zničení vesnice vzniklo tajné sídlo Mizukage. Všude je vlhko a ze stropu kape voda, ale jako úkryt slouží skvěle. Shromažďuje se zde výhradně Mizukage a její věrní a jsou zde ukryty poslední svitky vesnice.


Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Tue 18 Jun - 18:43

Nakonec Mizuki a vzápětí i Kataro vešli. Nedalo mi to a vešel jsem též. Ale koho to nevidím. Kartář. Zasyčím tiše. Byl jsem v pokušení vytasit Kiby a jít na něj, ale byla tu Mizukage. 
Tak jsem jenom ztichl a postavil se do dveří, abych mu popřípadě zabránil v útěku. Pohledem spočinu na Mizukage a počkám na rozkazy. 
Upřímně, co jsem viděl Kartáře bojovat, nebyl to nejslabší bojovník. Ale byli jsme na něj 2 jouninové, já a Mizukage. I tak to vypadalo na zajímavý souboj.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Nukenin Wed 19 Jun - 9:57

Kartár sa len pousmial, keď zahliadol ako do vnútra naklusala najväčšia sila zbytkov všemocnej Kiragakure no sato. Plány mu vychádzali presne ako chcel, presne vedel čítať v Milli, a tým pádom ju dokázal o tomto presvedčiť. "Kirigakure.. bude zničená.." Prehovoril odvážne pred oboma Jouninmi, Ooninom a samotnou Mizukáge, následne čoho prešiel rukou ku karte na stole. Ozval sa výboj, okamžite celú miestnosť zahalila modrastá bariéra, a kartár jediné čo urobil, bolo že sa potmehúdsky usmieval. "Mnou.." Dokončil svoj slovný zvrat a pohľad uprel na ostatok kancelárie, odvážne, chrabro ale možno aj hlúpo!
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 19 Jun - 10:06

"Jistě." Odpověděla jsem mu s nezájmem a  založila si ruce na prsou. 
Věděla jsem, že bych ho měla začít brát vážně ale po těch dnech co jsem se nevyspala jsem si připadala spíš jako zombík a bylo mi všechno šumák. 
Když něco udělal díky té kartě jen jsem sklonila hlavu a začala si prohlížet špičky svých bot. 
Možná jsem si měla vzít ty druhé tenisky. A až teď mi vlastně došlo, že už jsou tu ostatní. Překvapeně jsem se na ně koukla a přemýšlela jak se sem dostali...nebo kdo to sakra je. 
"Ty že nejsou s tebou?" Koukla jsem se zas na toho chlápka a zakroutila hlavou. 
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Wed 19 Jun - 14:24

Všetci ma ignorovali. Mizukage si najskôr niečo pichala, lebo mala dosť pomalé reflexy a nevedela kto sme. Bolo to tu naozaj čudné. Ten chlapík bol zrejme nejaký pošahaný na hlavu, chcel zničiť celú Kiri. Najskôr tu bol s Mizukage, keď si niečo pichali.  Malá myšlienka mi prebehla hlavou.
*Drogy by mali zakázať aj pre Mizukage a všetkých!
Radšej som však nič nehovorila a sledovala čo sa tu deje. Kartár urobil niečo s kartou, ale ja som len sledovala čo sa bude diať. 
Niekedy som si pripadala, že toto už nie je Kiri, ale je to blázinec. No vlastne takéto prípady ma v tom presvedčovali. 
*Kirigakure no Sato vlastne ani nie je to čo bývala. Mohli by to premenovať na blázinec. 
Pomyslela som sa a mierne som sa usmiala. 
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 19 Jun - 15:01

Byl jsem z Mizukage tak trochu zklamaný. Dělala dokonce, že si nás nepamatuje a to ještě před nějakou cizí osobou. Všichni vypadali tak nezaujatě a spíš jako by byli na dovolené. Byla to sice otrava, ale musel jsem dávat pozor na toho cizáka, který se choval podivně. Dokonce prohlašoval, že zničí vesnici, když v tom vytvořil pomocí nějaké karty nějaký druh bariéry, která obklopila místnost. Mizukage má halušky, ta ženská vedle mně se směje a snad jediný normální, který dělá se mnou svou práci je ten chlápek u dveří. Měl jsem se z toho snu probudit ne v něm pokračovat sakra. " Hej ty, nevyskakuj si na nás. Taková směšná bariéra nás neudrží. Jestli si myslíš, že po tomhle zdrhneš tak to se pleteš. " V mém těle začala chakra proudit o něco rychleji a aktivovala se. Na venek to nešlo vidět. Mohli jen vidět jak se dívám na toho chlápka s naštvaným pohledem. Sice jsem si rád někdy oddychnul, ale ne zrovna před kage nebo před nepřítelem a on jasně ukázal nepřátelský akt.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Wed 19 Jun - 17:13

Kartář se zachoval poměrně předvídavě. Spustil bariéru a vyhrožoval zničením Kiri. 
Kdybys jen věděl, kolikrát jsem to slyšel... Pomyslím si.
Na Mizukage začala doléhat únava a nebrala ho vážně. Jen jsem čekal kdy zívne. A nepoznala mě. A to mám masku. 
Ta musí být hodně pod parou, když nepozná oinina. Povzdechnu si.
Mizuki, ta z toho měla vůbec srandu.
Snad jediný Kataro to bral vážně. Já sice byl v pokušení šáhnout po Kibech, ale čekal jsem na rozkazy Mizukage.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Nukenin Thu 20 Jun - 8:13

"Vieš chlapče, vyskakovať si môžem dovoliť.." Pousmial sa mladý Kartár, na Katara, následne čoho sa mu v ruke objavili 3 karty, obyčajné tri karty, dve žlté po bokoch a jedná červená v strede, kto vie čo znamenali. Viac ale neurobil, všetkých si v kancelárii premeral pohľadom, a čakal, čakal kým zaútočia prvý oni, vedeli že je Nukenin, ak nechcú aby sa odtiaľ dostal, museli zakročiť.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 20 Jun - 11:52

Koukla jsem se na Mizuki.
"Áha.." Mizuki jsem si pamatovala, pořád sem chodila prosit o misi...no kdo sem jen kvůli tomu nechodil že?
"Předpokládám, že pořád chceš misi Mizuki...a vy asi taky. Nedostane se odsud jasný?"

Promnula jsem si spánky, nejraději bych si šla lehnout ale místo toho se mi nad hlavou začala objevovat pírka.
"Kdybys tolik nekecal možná by jsi už byl pryč."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 20 Jun - 12:16

Mizukage-sama niečo povedala. Dokonca si pamätala moje meno. Takže sa najskôr nenadrogovala, ale len bola ospalá a zničená, ako to tak býva. 
Zo sekundy na sekundu môj úsmev z tváre zmizol. Uvedomila som si, že ten kartár sa vyhrážal Kirigakure no Sato, síce to mohol v kľude nazvať blázinec. Proste tento blázinec boli posledné zostatky z môjho domova a nemienila som sa už maznať s nejakým sprostým nukeninom. No a ten úsmev, to bola asi moja náladovosť trošku sa prejavila. Už som sa práve z tej pokojnej povahy dostala na dosť vážnu, možno až príliš. 
"Mizukage-sama ja som vám len chcela oznámiť, že cez vodopády nešiel nikto. A ešte vlastne som s nejakým Sakym bojovala proti piatim nukeninom. Dvaja ušli a traja sú mŕtvy. "
Povedala som, keď že som mala ruku stále za krkom ako by som sa škrabala, bolo to len zdanie. Chcela som vytiahnúť Samehadu, ale nevytiahla som ju.  Mohla vy som zaútočiť, len že bolo tu dosť malo priestoru. V tejto miestnosti sme boli piati a ak by som zautočila a on by sa vyhol, tak by som možno zasiahla niekoho od nás. Jedinou možnosťou by bolo Kirigakure no Jutsu, len že som nevedela. Či aj ostatní vedia používať Sairento Kiringu.  Preto som proste vytiahla kunai a čakala, čo sa bude diať. Nemala som nič iné na výber. Môj štýl boja bol skôr len na sólo boje a žiadné skupiny. Možno sa tak dalo ešte bojovať vo dvoch, ale v takomto počte sa bol problém zohrať. Aspoň pre mňa.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Thu 20 Jun - 14:02

Já jsem tam stále stál s vážným výrazem a docházela mi trpělivost, ale kdybych v tomto prostoru použil svoji schopnost, mohl bych tím zabít i ostatní. Bylo by tu totiž potom ještě méně bezpečného prostoru k pohybu. Takže jsem prozatím nic nepodnikal, jen jsem se postavil do bojového postoje a vyčkával jsem.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Thu 20 Jun - 15:33

Začaly mě svrbět ruce. Měl jsem chuť na toho Kartáře zaútočit. Věděl jsem, že to že stojím ve dveřích mu v útěku nezabrání.
A přesto jsem čekal. V tak malém prostoru by meče Kiba nadělaly víc neštěstí než užitku.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Thu 20 Jun - 18:59

//Nevím kde ten debil Shaky skončil, takže když tak gomen, když by byla jeho postava jakože někde jinde ;D tak je tady!


Po velké nudě a nic nedělání mě napadla jedna jediná věc. Jí si pro misi (xD). Došel jsem tedy před dveře, kde jsem ale slyšel hlasy a proto jsem jen stál a nechtěl jsem obtěžovat. Neměl jsem na sobě nic Oininského, pro neznámé jsem mohl působit jako obyčejný občan, ti co mě znaly, ti mě asi poznaly (xD logic).
Stál jsem tedy před dveřmi a jen čekal až se to tu nějak uklidní. Po davu lidí jsem nikdy netoužil.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Nukenin Sat 22 Jun - 7:37

"Ešte sa uvidíme.." Pousmial sa kartár, následne čoho sa pod ním utvoril znova ten kartový priechod, nechal ho ním prepadnúť a aj posledné zbytky čakry po ňom zmizli. Načo slúžila bariéra? Len čo sa pokúsili ho napadnúť, pocítili ťažkosti a svet videli oveľa pomalšie. Nemohli sa rýchlo hýbať. Nakoniec, predsa len utiekol..
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 22 Jun - 18:13

Snažila som sa ho zastaviť, akurát som bola nejaká pomalá, to ta bariéra. Zastaviť sa ho proste nedalo. Mizukage-sama som dala oznámenie a vlastne som sa už mohla ísť preč.
"Ak ma budete potrebovať Mizukage-sama som na povrchu"
Povedala som na Mizukage-sama a potom som sa zdvorilo uklonila.
Otočila som sa a vyšla von z miestnosti nie moc pokojne. Skôr som bola trošku namosúrená.
Presun
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Sat 22 Jun - 19:28

Když zmizne ten chlápek tak se podrbu na hlavě a dodám " Sakra, utekl. Příště ho dostanu. " Otočím se na Mizukage a omluvím se. " Omlouvám se Mizukage-sama, že jsem ho nebyl schopen zastavit. Máte pro mně nějaký úkol? " Zeptám se trochu slušně a čekám na další rozkazy.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 23 Jun - 10:27

Tak došla som s Daikim až sem, pred kanceláriu Mizukage-sama. Čakal tu aj Saky. Pozrela som sa na na Daikiho a povedala mu.
"Ešte si chvíľku počkáme. Skúsim tam zaklopať a povedať niečo zaujímavé. A keďže som ťa tu pustila ja, tak som zodpovedná za tvoje správanie .... a toho sa bojím"
Usmiala som sa. Pristúpila som k dverám par krát som po nich silnejšie buchla aby to bolo počuť. Bolo mi zrovna jedno či tam niekto bol alebo či nie. Daiki nám poskytol pomoc, no vlastne takýchto ľudí nám treba.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 23 Jun - 14:58

Když zmizel promnula jsem si opět spánky.
"To jako fakt? Bože jak mě tohle už unavuje."
Zamrmlala jsem a sedla si na stůl.
"Úkol? Jo...vyrazíš mimo území Kiri a najdeš nějaké místo kam by jsme se mohli dočasně přemístit. Když už zmizel nebudu tu čekat až se vrátí s dalšími. Zkus to udělat co nejrychleji."
Chtělo by to kafe nebo tu už fakt usnu...
Začala jsem se rozhlížet po "kanceláři" a pak se s protočením očí koukla na dveře.
"Dále.."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Sun 23 Jun - 15:11

Nic jsem nevnímal, jen jsem v klidu seděl a pozoroval jak se tu lidi mění, procházejí a zase přicházejí. Zase přišla Mizuki a to jsem trošku nepochopil, ale nic mi do toho nebylo. Prostě mi jen bylo divné že před chvilkou odešla a pak se zase vrátila, ale tak co. Když se ozvalo dále, stoupnul jsem si...Vypadal jsem fakt dost unuděně a nebylo to jen přehrávání, fakt jsem si myslel že padnu. I přes lidi u dveří jsem vstoupil, mávnul nejdřív rukou a pak jsem si uvědomil že to je vlastně Mizukage, takže jsem se poklonil a opřel se o jednu zeď tady, věděl jsem že tamti chcou asi důležitější věci a tak jsem stál jen stranou, div jsem po stěně nesklouzl dolů a nespal. Bože co to semnou dneska je...
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 23 Jun - 17:48

Dorazili jsme ke kanceláři, to, že to bude v podzemí celý úkryt, jsem upřímně vůbec nečekal. Ale dokázali tady přežít, a to bylo hlavní. Pohledem jsem sjel k Mizuki.
"Nemusíš se bát, jsem tu jako pomoc, ne jako nepřítel.." Podotkl jsem, ale tentokrát bez úsměvu, protože se ozvalo dále a já věděl, že mě čeká složité vysvětlování, které jsem nikdy neměl rád. Navíc mi v hlavě stále kolovala senninova slova, prozradím o sobě jen to nejnutnější. Vešel jsem dovnitř až po Mizuki a porozhlédl se, strohá kancelář, pohled mi padl až na Mizukage.
Prehovor Mizukáge do duše, udržuje Kiri ako najlepšie vie, ale takýmto krokom vedie dedinu do istej záhuby..
Slova sennina se mi vybavila okamžitě při pohledu na Mizukage. Krátce jsem se uklonil, bylo jasné, že nejsem z Kiri, proto jsem promluvil.
"Zdravím Mizukage-sama. Posílá mě mistr sennin, nejspíš už jste o něm slyšela. Jsem tu, abych vám pomohl.." Čelenku Kirigakure, tu současnou, jsem položil na stůl.
"Vím, že vás nedávno napadl nukenin, muž s kartami a mým úkolem je pomoc vám ho polapit. Podle ých informací by to měl být důce jedné větší skupiny nukeninů, ale víc o něm nevím" Porozhlédl jsem se kolem a pohled mi utkvěl na Sakymu. Mohla mi věřit a nemusela, ale jak bych jinak věděl o nukeninovi?
"Rád bych si ovšem, pokud to je možné, promluvil o samotě. V těhle časech se nedá nikomu věřit" Podotkl jsem potom, zatímco zůstával stál. Co jsem se tak rozhlížel, krátce jsem se ušklíbnul. Moc dobře jsem věděl, co by mi v tuhle chvíli řekl Kami, můj nejlepší kámoš.
Jackpot, kámo!
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Sun 23 Jun - 18:07

Zajímavé. Kartář podle mých očekávaní zmizel. Pokrčil jsem rameny. Co mě nicméně překvapilo, byl náhlý příval lidu. Mizuki odešla jen proto, aby se zase vrátila v závěsu s jiným člověkem, zjevně ze Suny.
Lehce jsem si povzdechl, ale zůstal jsem při stěně a byl zticha. Začínalo to být zajímavé.
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 23 Jun - 18:45

Ja som šla za ním ako doprovod, predsa by som ho nenechala s Mizukage-sama samého. To by mi musela samotná Mizukage-sama povedať. Keď dohovoril ešte som poznamenala. 
"Etoo... To ja som ho tu doviedla, ak by ste to potrebovali vedieť."
Mierne som sa usmiala. Pozrela som sa naokolo. Bolo tu plno ľudí a mohli by naozaj odísť. 
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 23 Jun - 18:59

Nejdřív jsem se koukla na Sakyho který se nahrnul jako první a až pak na Daikiho a Mizuki.
Prosím, aspoň CHVÍLI klidu...
Jakmile začal Daiki mluvit zvedla jsem se a začala něco hledat po šuplíkách. Vypadalo to, že ho nevnímám ale ve skutečnosti jsem slyšela každé jeho slovo.
Chtěla jsem poznamenat, že jsem teda vážně o žádném mistru senninovi neslyšela ale nakonec jsem se dál věnovala prohrabáváním šuplíků. 
Nakonec jsem vítězoslavně vytáhla menší hrabičku a položila ji na stůj ve chvíli kdy domluvil.
"Aha.." poznamenala jsem a přešla jsem ke konvici kterou jsem zapnula.  
"Takže vážení odeberte se z kanceláře, jestli potřebujete misi tak rovnou odejděte úplně, protože sakra žádnou nemám...a vlastně jo, prostě hlídejte. Jen..hlídejte." Zamumlala jsem a položila na stůl vedle krabičky hrníček. 
Letmo jsem se koukla na čelenku, kterou tam položil a nasypala si trochu kafe z krabičky do hrníčku.
"Odkud jí máš?"
Zamumlala jsem směrem k Daikimu a nalila si horkou vodu do hrníčku, pak jsem ho objala dlaněmi a spokojeně si přičichla. 
KAFE! 
Otočila jsem se zase čelem k němu a opřela se o stůl.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Sun 23 Jun - 19:10

Koukal jsem se jak němý po těch co přicházeli až na toho cizince, který se na mě podíval. Měl tu smůlu že dneska jsem neměl náladu a tak jsem ho probodl pohledem. Když se zmínil nebo naznačil to abych odešel, v duchu jsem se začal hlasitě smát. "Máte pravdu...V těhle časech se nedá nikomu věřit." Nadzvedl jsem na něj tak nějak pobaveně obočí. On tu byl cizí a mě se nedá věřit? Docela mě to pobavilo. Stále jsem zůstal opřený o stěnu, tak nějak fakt krutě znuděně. Mizukage řekla ať hlídáme, no tak jsem hlídal...ji.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Mon 24 Jun - 7:09

Jakmile jsem si vyslechnul rozkazy tak jsem se uklonil. " Hned vyrazím " Odešel jsem z kanceláře a zamířil jsem ven z podzemního komplexu. Jenže tu byl malej problém, kde najít místo pro nový úkryt. Je plno míst, ale které by bylo dostatečné aby ho schválila kage. Bude tohle totiž na dlouho. (přesun)
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yoshiro Tomoki Mon 24 Jun - 10:47

Konečně Kage vydala alespoň nějaký rozkaz. Lehce jsem kývl hlavou a krokem jsem vyrazil směrem ven a posléze k jezeru. Pokud se někde Kartář nebo jeho parta objeví, bude to nejspíše tam.

//Přesun
Yoshiro Tomoki
Yoshiro Tomoki

Počet príspevkov : 48
Join date : 01. 06. 13
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Tomoki

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 3 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru