Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajné sídlo Mizukage

+6
Nukenin
Yona.
Saky Yakuga
Milli Yaguma
Mizuki Hoshigaki
Kiyoko Hokori
10 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 18:26

First topic message reminder :

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Dd-water-ruins

V podzemí Kirigakure po zničení vesnice vzniklo tajné sídlo Mizukage. Všude je vlhko a ze stropu kape voda, ale jako úkryt slouží skvěle. Shromažďuje se zde výhradně Mizukage a její věrní a jsou zde ukryty poslední svitky vesnice.


Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Tue 25 Jun - 10:46

Pozoroval jsem Mizukage, ten její laxní přístup k věcem, vlastně, ten styl mi vyhovoval, jenže já tu byl od toho, abych ho pozměnil a na to jsem byla sakra ten nesprávnej člověk!
Proč to musím být zrovna já?
Když domluvila a zeptala se na čelenku, krátce jsem pokrčil rameny.
"Získal jsem ji od jistého muže. A nepatřil ke Kirigakure. Vážně to chcete složitě vysvětlovat?" Krátce jsem se ušklíbl, moc se mi do toho nechtělo.
"Klidně můžu, ale zabere to čas. Už jen to, že tu sedím ve vaší kanceláři, sám a neozbrojený není důkaz, že vám fakt nechci ublížit? Jak jsem už říkal, jsem tu z jednoho prostého důvodu. Kvůli pomoci vašim Shinobi proti skupince nukeninů jejíž vůdce je, jistý kartář" Mohla mi uvěřit a nemusela, ale pochyboval jsem, že o pohádce o nejsilnějším Shinobi světa uvěří. Nebyla to pohádka, ale to vysvětlím jak, že? Sám jsem tomu dřív nevěřil.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Tue 25 Jun - 11:20

Nahodila som taký ten smutný výraz a otočila som sa. Potom som sa ešte obzrela a šla som von z kancelárie, celkom smutne. Zas tá moja náladovosť. Bola som dosť zvedavá čo tam budú robiť.
Za sebou som dvere zatvorila a pokojne som sa tam oprela o stenu a čakala.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Madoka Wed 26 Jun - 15:17

Přišla jsem pomalu do sidle Mizukage-sama.Všimla jsem si že někdo stojí u dveří a nejspíš čeká,na povolení kdy může jít dál. Pak se ozvalo na druhé straně že může vztoupit.Nevěděla jsem jestli mám čekat nebo jít taky dál.Rozhodla jsem se vztoupit dál. Přede mnou stála Mizukage. ,,Dobrý den, Mizukage-sama"
Madoka
Madoka

Počet príspevkov : 19
Join date : 03. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 26 Jun - 15:57

"Neřekla jsem, že tě podezřívám ani, že ti nevěřím."
Poznamenala jsem a zase se napila spokojeně kafe.
"Jak nám můžeš pomoci?"
Nadzvedla jsem obočí a pak se koukla ke dveřím když někdo vešel.
"Tak to zase otoč a počkej venku."
Zamrmlala jsem a pak pohledem zabloudila zpět k Daikimu.
Blond..
Přivřela jsem lehce oči a znova se napila.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Fri 28 Jun - 16:24

Celou dobu jsem jen postával opodál a poslouchal. Občas jsem se usmál, občas se zamračil a povzdechl si. Pak jsem si založil ruce do sebe. Uvažoval jsem nad tím jestli jeho lova vzít vážně nebo ne. Pak jsem si ale jen přivřel oči, znovu se opřel o zeď a přemýšlel dál...(troll face, kecám) O zeď jsem se neopřel, popošel jsem blíž k pavučině nad židlí, ze které se spouštěl dolů pavouk až na Mizukage. Možná že se nebojí....Pavouci nosí štěstí že? V duchu jsem se pousmál, ale i tak jsem pavouka vzal do ruky, položil na zem a zadupl jsem ho.

//Ne, nemusíte na to reagovat :DD...Já jen aby se vědělo že je Saky v kanclu ^^'

Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Madoka Mon 1 Jul - 11:56

Otočila jsem se a vyšla zase ven. Rozhodla jsem se jít hledat někoho kdo by mě trénoval, někam jinam.
Přesun
Madoka
Madoka

Počet príspevkov : 19
Join date : 03. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Tue 16 Jul - 8:00

Podíval jsem se po kanceláři i Mizukage. Nevadilo mi, že tu nejsme sami, prostě to jen uslyší víc lidí.
"Můžu vám pomoct spoustu způsoby. Pokud sestavíte dobrý tým, vypátráme útočníky snadno. Ale všechno je lepší než sedět se založenými rukami a čekat, jak to dopadne. Časy jsou zlé, Mizukage. Hodí se kžadá pomocná ruka, ale tímhle tempem vedete vesnici akorát k záhubě.." Dost troufalé, ale mě bylo jedno, jestli to vyznělo urážlivě. Sennin mi sám řekl, že Mizukage musí změnit svůj přístup.
"Jestli mou pomoc nechcete, můžu se otočit a zase jít. Ale to, že ten nukenin může prozradit vaši pozici Kagetsu a ta bez mrknutí oka zabije každého, kdo se jí postaví.."
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 16 Jul - 11:32

"Jistě, jistě."
Usrkla jsem z hrníčku a ledabyle mávla rukou.
"Kdo říká, že tu jen sedíme a čekáme jak to dopadne.."
Poznamenala jsem a koukla se na Sakyho.
Chudák pavouk..
Chvíli jsem mlčela a přemýšlela kde vlastně Kataro teď může být.
"Takže pokud to chápu dobře, mám ti sestavit nějaký tým aby jste je našli?"
Položila jsem hrníček na stůl a znova se koukla na Sakyho.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 17 Jul - 11:39

Pozorně jsem poslouchal vše co tu kolem říkali a zamyslel jsem se.
"Omlouvám se že do toho zasahuji ale jakou můžeme mít jistotu že to není nějaká past? Poslat naše lidi za nukeninem o kterém víme tak málo je hodně riskantní. Může už být taky pozdě a poslat teď někoho ven by byla akorát další ztráta pomocné ruky, kdyby přeci jen vesnice měla být napadena." Zamračil jsem se a založil si ruce do sebe při čemž jsem se podíval na Mizukage. V jejích očích jsem viděl hodně sebejistoty, nějak mi to dodávalo na odvaze.
Když jsem si všiml že se na mě znovu podívala, pousmál jsem se na ní a mrknul.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Wed 17 Jul - 13:07

Už jsem mlčel a poslouchal jen Mizukage, když do toho skočil ten mladík.
"Ano, chci sestavit tým. Pokud mi nevěříš, pojď se mnou sám.." Podotkl jsem směrem k němu a ušklíbnul se.
"Vyjde to nastejno, buď se mnou pošlete tým a zneškodníme nebezpečí dřív.. nebo si ono najde nás s armádou čekající u brány.." Buď a nebo, bylo to na nich.
"Pro vaši jistotu se vám můžu zaručit za bezpečí vašich Shinobi.." Pokrčil jsem rameny.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 17 Jul - 17:23

Po několika minutách procházení tamnějšími uličkami toho místa jsem se dostal až ke kanceláři, avšak jsem slyšel uvnitř hlasy. Proto jsem jen zaklepal na dveře a čekal jsem zda mně pustí dál. Tentokrát jsem se ale neozval, ať si naše mizukage hádá kdo přišel. Stejně něco uvnitř mně říkalo, že ona bude vědět že jsem to já kdo klepe na dveře.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 17 Jul - 20:30

Hmm..
Koukla jsem se na dveře a trochu se pousmála, jako na zavolanou.
"Saky, pokud mu nevěříš běž s ním jinak bych ale ráda aby šla Mizuki a Yoshiro. "
Šťouchla jsem malíčkem do hrnečku aby se trochu posunul a mlčky se koukla na Daikiho.
"Jsou dost schopní na to aby v případě zrady přežili. I když blond lidem se dá věřit ne?"
Zakřenila jsem se a znova se koukla na dveře.
"Pojď dál."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 17 Jul - 21:23

Jen jsem sikl skrz zuby a přivřel jsem oči. Já vesnici opustit nemohl, chtěl jsem sám osobně dohlížet na vesnici a především Mizukage, toto bylo hlavní.
"Fajn...Mizuki a Yoshiro by to zvládnout mohli, ale chci mít jistotu, proto bych si je s dovolením ještě před odchodem na chvilku půjčil." Nechtěl jsem dát nic nadarmo, tyto časy byly dost zlý a jistota je jistota.
Když se ozval klepot, jen jsem to letmo zaznamenal a znovu se opřel o zeď.
S trošku agresivnějším pohledem jsem probodával toho blońdáka, musel jsem se pochechotnuot když zmínila Milli o tom že je asi fakt blond.
Jo...Přísahám že jestli se ti dva nevrátí a bude to past, tebe si najdu jako prvního.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Wed 17 Jul - 22:01

Po vyzvání ke vstupu jsem uchopil kliku a mírně pootočil abych odemkl zámek na dveřích což způsobilo otevření těch dveří. Udiveně jsem po vstoupení a zavírání dveří hleděl kolik osob se tu sešlo a tak jsem prozatím přistoupil blíže ke stolu. Jako první jsem musel pozdravit. " Vrátil jsem se z mise Mizukage-sama. Vidím že máte společnost, mám přijít později? " Zeptal jsem se slušně, možná až příliš formálně, ale přeci jen mluvím s naší kage ke kterém jsem vzhlížel a měl respekt. Mise plnila vždy výborně až z toho někdy děsilo, jen jsem jí nikdy nepoznal v osobním životě.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Sun 21 Jul - 13:49

Přišel další člověk, bylo tu už tak dost lidí, navíc já se začínal nudit. Pomalu jsem došel ke stolu za kterým seděla a položil jsem jí na stůl menší obálku. Vypadalo to že o je nějaký důležitý dokument, ale udělal jsem to jen pro to aby ostatní nebyli nijak podezřívaví. Ve skutečnosti to bylo pouze z mého osobního zájmu.
Nasadil jsem si na konec masku, poklonil se a zmizel v obláčku dýmu. Oininum jsem nařídil aby po celou dobu přítomnosti toho blonďáka střežili Mizukage, nemohl jsme jen tak najendou někomu věřit.
Dopis:


Přesun
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 21 Jul - 18:10

"Ale ne, jen pojď. Našel jsi? Stačí jen ano nebo ne." Usmála jsem se na něj, chtěla jsem to vědět ale vzhledem k opatrnosti jsem to nechtěla moc rozebírat před naší návštěvou. 
Hodlala jsem si pak s Katarem promluvit víc až bude po všem, když Saky zmizel skoro jsem otevřela pusu. 
Nemůže mě tu necháááát!
Potichu jsem si povzdechla a podrbala se ve vlasech. 
Aby se neřeklo koukla jsem se do obálky a pak jí zase odložila. 
Eh...
Předpokládala jsem, že se to bude týkat Daikiho.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun 21 Jul - 19:30

Stál jsem před Mizukage když zrovna ten muž, zřejmě Oinin pokládal jakousi obálku na stůl a pak odešel. Mizukage při tom odchodu vypadala jako by chtěla říct, ale moc jsem to neřešil, chtěla slyšet jen ano nebo ne. " Ano " Jakmile jsem to dořekl, čekal jsem na další rozkazy co bych měl v tuto chvíli udělat. Domů se mi moc nechtělo a nic nedělání mi jen uškodí. Zbytečně mi ztuhnou záda. Mít tak dcerku o kterou bych se moch starat by byla jiná. Hned starost, ale naopak příjemná. Mít někdy dítě tak zaručeně dceru.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 21 Jul - 19:37

"Skvěle!"
Usmála jsem se a najednou šla ke dveřím. 
Otevřela jsem je a mávla na Mizuki.
"Mizukiii~ ty jsi tu jako na zavolanou."
Ještě že tam fakt stála..vypadala bych jak magor.
Počkala jsem až vejde a sedla si na stůl.
"Mizuki půjdeš tady s Daikim a Yoshirem na misi. Nevíš kde Yoshiro teď je? Vlastně ho rovnou můžeš jít najít."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 21 Jul - 19:49

*Toto nie je vôbec dobré, ale vôbec nie !
Pomyslela som si, keď ma Mizukage-sama volala naspäť do kancelárie, ja som teda aj šla.
"Ale véééď Mizukage-sama vy ma stále len týrate ! Stále len niečo hľadať alebo strážiť a žiadna akcia. Naozaj ste len obyčajná tyranka a sadistka! Yoshiro to niekam nasmeroval a ja nemám potuchy kde. Skúste nejakého Senzibila ANBU, tí ho určite vystopujú a nech sa tu dostaví. Aspoň mi ušetrite hľadanie. Ďakujem dopredu Mizukage-sama."
Uškrnula som sa a potom som sa usmievala ako nevyniatko, vlastne som len tak hovorila niečo takéto. Nechcelo sa mi povedať len "Ano, mizukage-sama". Veď ono to bolo naprosto otrepané! Musela som to predsa trošku oživiť.

Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 21 Jul - 20:50

"Seskočila" jsem se stolku a přišla k Mizuki. Dala jsem jí ruku kolem ramenou a trochu víc jí sevřela. 
"Mizuki, Mizuki, Mizuki..." Zašveholila jsem.
"Akci právě budeš mít tak neremcej a běž ho najít, nebo poznáš jaká jsem tyranka a sadistka doopravdy." Zakřenila jsem se a takhle jí vyšoupla ze dveří.
Yosh..
Koukla jsem se na Daikiho a pak na Katara s kterým jsem potřebovala mluvit. 
// Gomen Daiki ale rádi bychom hráli dál~
"Takže, co jsem to...jo jasně. Věřím ti, tým jsem sestavila a to je asi vše. Pokud dovolíš potřebuju tohle vyřídit osamotě."
Zase jsem otevřela dveře a slušně pokynula rukou doprovázejíc ji úsměvem. 
"Ještě se uvidíme ale tohle je důležité, teda neříkám že tvá mise není důležitá ba naopak ale.." nakonec jsem jen už mlčela a počkala až vyjde, zavřela jsem za ním dveře a zase si sedla na stůl. 
"Tááák konečně osamotě."
Zakřenila jsem se na Katara. 
"Takže povídej."
Pobídla jsem ho a čekala. 
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kataro Terumi Sun 21 Jul - 21:00

Počkal jsem tedy než se to tu všechno zas vyprázdní o což se samozřejmě velkou rychlostí postarala samotná Mizukage. Když jsme tu byli sami tak jsem už konečně mohl mluvit. " Poblíž hranic jsem našel starobylé zříceniny, které pokrývaly značnou plochu, která by se dala značně upravit a vybudovat tak základnu. Našel jsem v ruinách prastaré texty o pádu země z oblohy. Nejspíše se jedná o starou vesnici oblohy. Pokud něco zbylo z jejich umění tak to musí být zřejmě hluboko pohřbené v zemi, protože kusy budov jsou ponořeny hluboko v zemi. Je to opuštěné místo, takže nás tam pravděpodobně nepřítel nebude hledat. Perfektně se hodí jako stanoviště Alpha. " Jakmile jsem domluvil čekal jsem na konečný verdikt Mizukage.
Kataro Terumi
Kataro Terumi

Počet príspevkov : 38
Join date : 11. 06. 13

https://www.facebook.com/pages/Anime-CzSk/181307078704123

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 21 Jul - 21:04

/ Pardón, je dobře, že jste přeskočili, nějak se zapomnělo -.-"

Jen jsem na slova Mizukage přikyvoval. Bylo mi jedno, jaký tým sestaví, já jsem hlavně potřeboval najít ty nukeniny. Byl to senninův úkol a já ho hodlal splnit, i když jako typicky po svém. Na Mizukage jsem se ještě podíval, nevěřili mi, nevyčítal jsem jim to, zachoval bych se stejně, ale ta její lhostejnost mě stejně udivovala. Nakonec jsem jen přikývl, vstal a vydal se za Mizuki. Je pravda, že mě sice taky chtěla zabít, ale aspoň se jako jediná tvářila trochu přívětivě. Půjdeme potom rovnou k bráně.
"Prozatím.. nashledanou Mizukage.."
Opustil jsem kanceláři, jestli v tomhle selžu, je ze mě mrtvej muž. Zarazil jsem ruce do kapes a podíval se na Mizuki, já to tady neznal, musela vést ona.
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sun 21 Jul - 21:06

Ako zvyčajne každý môj rozhovor s Mizukage-sama skončil so slovami.
"Áno Mizukage-sama"
Odišla som von, za mnou smeroval aj Daiki, na ktorého som sa zlomyseľne usmiala.
"Tááák, ty mi budeš robiť spoločnosť pri hľadaní Yoshira!"
Na chvíľku som sa dala do pózy, že idem rozmýšľať a dokonca som aj začala rozmýšľať, kde Yoshiro asi bude. Napadlo ma, že pôjde trénovať alebo do knihovny. Možno aj doma. Keď že som v knihovni moc nebývala a nevedela som kde býva, tak som sa rozhodla, že pôjdeme na cvičisko, také čo tu bolo.
"Ták pekne poď za mnou."
Uškrnula som sa a viedla som ho smerom na povrch von z podzemia.
Presun


Naposledy upravil Mizuki Hoshigaki dne Sun 21 Jul - 21:08, celkově upraveno 1 krát
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Sun 21 Jul - 21:08

"Skvěle..aspoň nějaká dobrá zpráva po dlouhé době. Potěšil jsi mě." Spokojeně jsem se usmívala a protáhla se. 
"Dám ti pár lidí kterým řekneš přesnou polohu a připravíme se na případný přesun."Úsměv mi trochu zmizel, možná jsem se chovala lhostejně ale já jen nechtěla přidělávat starosti ostatním svou depkou a šílením z toho, že nás možná najdou. 
Přešla jsem za stůl a trochu ho mlčky uklidila abych se pak zase mohla usmát na Katara. 
"Jestli chceš tak pak máš volno, v podstatě to pak už zařídím vše já."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Daiki Yatoshi Sun 21 Jul - 21:10

"To jsem to teda vyhrál!" Prohlásil jsem na její podotknutí a usmál se. Vypadala v pohodě a já měl takový lidi rád. Toho Yoshira jsem neznal, tak jsem jen nakonec pokrčil rameny a vydal se za ní. Neodpustil jsem si ovšem poznámku.
"Snad mě nezavedeš někam jinam, kde mě potom shinobi z Kirigakure vykuchají.."
(Přesun)
Daiki Yatoshi
Daiki Yatoshi

Počet príspevkov : 239
Join date : 20. 05. 11

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Yatoshi

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage - Stránka 4 Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru