Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Mizukage

+10
Akihiro Kazuki
Yoko Ayme
Ryuuji Akatsuchi
Kiwi Namikaze
Tenshi Ochita
Nukenin
ANBU
Nawaki
Noriko Kana
Neuro Uchiha
14 posters

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Goto down

Kancelář Mizukage Empty Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Wed 29 Sep - 17:45

Shichidaime Mizukage - Hitomi Yamada
NEPOVOLANÝM VSTUP ZAKÁZÁN!

  • Při mém odchodu z kanceláře je místnost pohlcená mlhou, prosycenou z chladným vzduchem, ve kterém je má čakra, která mě upozorní, že do kanceláře někdo vstoupil.

  • V každém rohu a po místnosti jsou rozmístěny otrávené ty nejslabší, tudíž špatně viditelné jehlice, které jsou propojené slabounkým drátem, který není skoro vidět. Když nepovolaný vstoupí, drát se napne a jehlice se na nepovolaného vymrští, přičemž ho zraní nejen jehlice, ale i drát.

  • Okno je zajištěné stejným způsobem.

  • Zásuvky a poličky též, navíc jsou zapečetěné mou čakrou, kterou dokáži odblokovat pouze já, tudíž se dovnitř nikdo nedostane.

Pasti jsou deaktivovány pouze mým příchodem, který zaregistruje mlha a po mém příchodu se rozplyne!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Thu 30 Sep - 9:08

Porad jsem stal pred kancelari Mizukageho... TO neni mozny on Mizukage snad neni ve vesnici ale jeste to zkusim....

*Buch buch buch*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Neuro Uchiha Thu 30 Sep - 16:21

Na stole Mizukage ležela vodní květina.
Neuro Uchiha
Neuro Uchiha

Počet príspevkov : 1390
Join date : 11. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Itami wo sekai
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Fri 1 Oct - 12:08

No tak to nema cenu... :-/ odchazim zpet do Kumy...

(odchod 14:08)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Nov - 13:42

prisiel som pred dvere mizukageho a zaklopal som
klop klop

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Fri 19 Nov - 18:21

(presun konoha 19:20)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 17:08

"Tak, v mém levém oku mám Sharingan, před třemi dny jsem si ho implantoval. Na plánu už jsem přemýšlel."
Z kapsy jsem vytáhl mapu.
Kancelář Mizukage Ca01f82321_65060978_o2
Na hadovi, přesněji řečeno, V hadovi se doplavíme ke břehům ohnivé země. Budeme se plavit přes řeku Mirai, která protéká Amegakure. Nepozorovaně se doplavíme do Ame, nejdřív vyleze Nagato. Přivolá zvířata, a způsobí rozruch na odlákání pozornosti. Hlídky se po něm vrhnou. Nemají proti němu šanci. My se zatím nepozorovaně dostavíme k nejvyšší budově v Ame. Tam je ukrytý Satake. Až dám Nagatovi příkaz, tak vyhodí do vzduchu celou vesnici. A já pískem a stromy ochráním nevinné. Ty a Nagato, se pak pustíte do jeho posluhovačů. Já s Itachim napadnu Satakeho. Nemá cenu proti němu posílat Nagata. Mají stejné schopnosti. Kdežto Itachi, respektive Genjutsu, je obrovskou slabinou Rinneganu. Ale zjistili jsme, že musí být použito, když je uživatel rinneganu nepřipravený nebo něčím zaměstnaný. Satake vlastní schopnosti 6 sfér. Přivolává zvířata, může se během vteřiny vyléčit, má schopnosti čtení myšlenek, ale musí se dostat k tobě dostatečně blízko. Pohlcuje ninjutsu a může je i odrazit. Interval použití těchto schopností je 5 sekund. Během nich musíme zaútočit." Představil jsem Náš plán.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 17:30

Zamyslela jsem se. ,,Během 5 sekund?...Celkem málo času." opadl mi úsměv z tváře. Trochu mě zahalily obavy, na které jsem teď nesměla myslet. ,,Dobře..Takže...Nejdřív je Nagato odláká a potom s ním vyřídím jeho poskoky, zatímco ty a Itachi se pustíte do Satakeho.." zopakovala jsem si právě zdělené informace. Zhluboka jsem se nadechla a opět vydechla. Nasadila úsměv. ,,Dobře! Takže už se jen připravit a vyrazit." zvedla jsem se ze židle.
,,Jinak...Jsi blázen...Dobrovolně si vypíchnout oko.." oznámila jsem mu a mráz mi přejel po zádech, ale zasmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 17:34

Hitomi Yamada napsal:Zamyslela jsem se. ,,Během 5 sekund?...Celkem málo času." opadl mi úsměv z tváře. Trochu mě zahalily obavy, na které jsem teď nesměla myslet. ,,Dobře..Takže...Nejdřív je Nagato odláká a potom s ním vyřídím jeho poskoky, zatímco ty a Itachi se pustíte do Satakeho.." zopakovala jsem si právě zdělené informace. Zhluboka jsem se nadechla a opět vydechla. Nasadila úsměv. ,,Dobře! Takže už se jen připravit a vyrazit." zvedla jsem se ze židle.
,,Jinak...Jsi blázen...Dobrovolně si vypíchnout oko.." oznámila jsem mu a mráz mi přejel po zádech, ale zasmála jsem se.
"Hm, ne tak docela. Asi jsem zapomněl zmínit, že až vyřídíte poskoky, tak se k nám připojíte a Nagato nám bude krýt záda. Jo, je to strašně málo, proto ho nezvládne jen jeden člověk.
Ano, svět Shinobi si žádá jisté, ehm, oběti." zasmál jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 18:07

,,Hai..Tak..." protáhla jsem se. ,,Dejte mi chvíli a budeme moci vyrazit...Omluvte mě." usmála jsem se a odešla z kanceláře...Budova Kage má i malý byteček. Odemkla jsem si a s prozpěvováním Ninjí hymny jsem se přehrabovala ve skříni. Převlékla jsem se, přiravila si zbraně, psychiku. Kancelář Mizukage 2833c8b4f9_67459689_o2 Rozhlédla jsem se po místnosti, jestli jsem na něco nezapomněla. Usoudila jsem, že nejspíš ne, a tak jsem se vrátila zpět do Kanceláře.
,,Tak..Pokud to je vše..ůMůžeme vyrazit." uculila jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Dec - 18:34

I:"Sluší ti to." Poklonil se Itachi. Nagato se na ni jen usmál.
"Ano, můžeme jít." nechal jsem otevřené dveře a přidržel je Hitomi.
( Ulice Kiri )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty R-P-G

Příspěvek pro Anonymní Sun 12 Dec - 17:52

"Klop" "Klop"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty R-P-G

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Dec - 18:15

Nikto sa neozíval tak som chcel ísť preč ked tu zrazu som uvidel člena anbu ktorý pracoval pre Mizukage...
Mounth:Zdravím doniesol som dokumenty pre Mizukage...prosím mohol by si ich dat niekde na bezpečné miesto?
Anbu:Pravdaže áno...
Mounth:Ok takže ti dakujem...
(Odchod-konohagakure no sato...19-14)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Thu 17 Feb - 15:49

Oknem přiletěl do kanceláře jestřáb a hodil mizukage na stůl dopis.
Spoiler:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 10:27

Zaklepal jsem na dveře a vstoupil do kanceláře a za stolem jsem viděl krásnou brunetu "Dobrý den Mizukage-sama nějaká mise?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 10:52

Kin Uchiha napsal:Zaklepal jsem na dveře a vstoupil do kanceláře a za stolem jsem viděl krásnou brunetu "Dobrý den Mizukage-sama nějaká mise?"

Vykoukla jsem zpoza papírů. Unaveně jsem se protáhla.
,,Ahoj Kine..No, vlastně by tu jedna měla být." usmála jsem se. Začala jsem se prohrabávat všemi papíry, až konečně.. ,,Bingo." zazubila jsem se a vytáhla malý papírek. Očima jsem ho znovu přelétla. Poté jsem vytáhla menší svitek a napsala na něj:
Spoiler:

,,Kine, potřebovala bych, abys tento svitek s odpovědí donesl do Konohy do Senju čtvrti nebo kanceláře Hokage. Osobní donáška je lepší než přes létající zvířátka, mám v to větší jistotu." usmála jsem se na něj a podala mu svitek.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 11:00

Rozkaz Mizukage-sama.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 11:08

Usmála jsem se a pohlédla z okna. Čeká nás opravdu hodně práce a bude to nebezpečné. Nechala jsem vítr, aby mi rozevlál vlasy a opět jsem se pustila do papírování.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 23:01

Vešel jsem do budovy kage a zaklepal"Mizukage-sama dopis byl předán"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 23:07

Kin Uchiha napsal:Vešel jsem do budovy kage a zaklepal"Mizukage-sama dopis byl předán"

,,Výborně." usmála jsem se na něj. ,,Skvělá práce, Kine." pochválila jsem ho, postavila se a protáhla se.
,,Neptala se Tsunade-sama na nic, neříkala něco?" zeptala jsem se ho spíš, aby řeč nestála.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 23:12

Mmm né jen jsem rychle odešel.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 23:16

Kin Uchiha napsal:Mmm né jen jsem rychle odešel.

,,Dobře." usmála jsem se znovu a pořádně si zívla.
,,Umm..Tak, můžeš odejít, Kine. Dobrá práce a děkuji."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Feb - 11:53

"Hm?Kdo seš?A ne nebojuju.Jsi na půdě aliance a to znamená že jestli by si na mě zaútočil a po případě mě zabil byl by z toho konflikt.Navíc je tu půvabná dívka před kterou ti nechci nakopat zadek a utři si sliny."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Feb - 12:13

,,Kluci, dost!" zasáhla jsem prudce. ,,Nechci tu žádný boj a rozhodně ne v kanceláři!! Rozumněli jste?!" rozkřikla jsem se na ně a zamračila se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Feb - 12:19

"Hm ne dík mám lepší věci na práci než bojovat se slintalama"PS:Kde si vzal tolik ninjutsu?Vždyť ti u shippu přibylo aspon 5 dalších jutsu místo 3...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Mizukage Empty Re: Kancelář Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#1 :: Koš

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru