Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tajné sídlo Mizukage

+6
Nukenin
Yona.
Saky Yakuga
Milli Yaguma
Mizuki Hoshigaki
Kiyoko Hokori
10 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 18:26

Tajné sídlo Mizukage Dd-water-ruins

V podzemí Kirigakure po zničení vesnice vzniklo tajné sídlo Mizukage. Všude je vlhko a ze stropu kape voda, ale jako úkryt slouží skvěle. Shromažďuje se zde výhradně Mizukage a její věrní a jsou zde ukryty poslední svitky vesnice.


Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Tue 28 May - 13:12

Pomalým krokom som došla až k tajnému sídlu Mizukage-sama. Na tvári som mala ten môj milý úsmev. Každý sa čudoval, ako len dokážem sa po tom všetkom usmievať. No ja som proste chcela týmto úsmevom vyčarovať snáď aspoň jednému človeku úsmev na perách. Preto som bola tak usmievavá. Túto situáciu, v ktorej sme boli som si nebrala moc k srdcu a verila som, že to zvládneme. Chcela som obnoviť starú Kirigakure no Sato. Možno by mohla byť aj väčšia. Chcela som túto dedinu presláviť a postaviť spoločne s poslednými ľuďmi nové základy Kirigakure no Sato.
Zaklopala som na dvere predtým, než som vstúpila do miestnosti, kde bola Mizukage-sama. Nechcela som zbytočne ísť dnu, bez toho aby ma zavolala. Bola by som tým aj neslušná a ja som bola predsa správne vychovaná. Síce som sa z časti vychovávala aj ja sama.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 28 May - 14:30

Nikdo Mizuki neodpověděl, protože jsem tu nebyla. Ale měla štěstí, protože jsem se akorát vynořila ze tmy a v objímala nějaký tlustý spis. "Mizuki.." Promluvila jsem k ní potichu a kývla na dveře ať otevře. Opatrně jsem přešla po provizorním mostíku a vešla za ní. Nohou jsem zabouchla dveře a spis položila na stůl. Mlčky jsem přešla ke křeslu a začala ve stoje spis třídit na malé hromádky. Už dávno jsem se smířila s tím jak Kiri dopadla, ale vždy když jsem šla sem do téhle "kanceláře" jsem měla blbou náladu a štvalo mě to. "Co potřebuješ?" Zvedla jsem k ní na chvíli oči a pak se vrátila k třídění.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Tue 28 May - 14:41

Všetko som urobila ako so mala a nikto sa neozýval nakoniec došla mizukage-sama. Šla som teda za ňou a potom ako sa ma opýtala, že čo potrebujem. Chvíľku som rozmýšľala.
"Mizukage-sama, mohla by som vám nejako pomôcť ? Najlepšie by bolo, ak by ste mali nejakú misiu. Lebo tu v podzemí je strašne vlhký vzduch a nedá sa tu dokopy nič robiť. Potrebujem proste ísť na nejakú misiu. Alebo vám nejako pomôcť, lebo fakt neviem čo so sebou."
Povedala som a spomenula som si na to ako som tieto situácie riešila dávnejšie. Proste som si zašla na nákupy a do baru. Niekedy som sa snažila uvariť si niečo a podobne, ale teraz. Proste som nemala toľko prostriedkov ako kedysi.
Stále som dúfala, že Kirigakure no Sato bude ako predtým. Všetci sa tu budú mať radi a bude zas nedobytná ako predtým. Nebola som moc nadšená z tejto situácie.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 28 May - 17:33

Přestala jsem třídit a sevřela v ruce pár papírů. Mise.. Chvíli jsem se skloněnou hlavou přemýšlela a pak se na ní koukla. "Můžu ti dát jako vždy průzkum okolí, jestli se tu nepotuluje nikdo nezvaný ale víc toho zatím nemám." Omluvně jsem pokrčila rameny a pousmála se. Připadala jsem si divně, pořád jsme museli dávat pozor a venku se moc neukazovali...bylo to jako by jsme byli zločinci. Nad tou myšlenkou jsem se trochu zamračila a položila poslední papír na hromádku. Ach jo.. Deprimovaně jsem si povzdechla.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Tue 28 May - 17:58

"No tak ja zoberiem aj toto. Každého kto by na mňa zaútočil mam zneškodniť a mám si dávať pozor, aby nikto nevidel, kde máme vchod do podzemia. Už to viem naspamäť."
Uškrnula som sa víťazoslávne a otočila som sa .
"Tak zatiaľ Mizukage-sama a konečne nebudte tak deprimovane depresívna, lebo mám z vás pocit, že ste chodiaci zombík. "
Povedala som s veľkým úškrnom a už som sa hnala preč. Robila som si samozrejme srandu. Ja som sa musela stále zabávať a nesmela som byť nejaká smutná. To by potom v tom podzemí bola tak nudná nálada, že to ani pekné nie je .
Presun
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Tue 28 May - 18:59

Došel jsem pomalejším krokem až do místa, kde by se měla nacházet Mizukage. Chtěl jsem s něčím pomoc, protože jsem se docela dost nudil a netušil co mám dělat. Ve vesnici byl zatím dostatečný klid, žádný poplach a papíry byly vyřízené.
Zaklepal jsem na dveře a pak jsem vstoupil, protože jsem neslyšel žádné zvuky zevnitř místnosti.
"Zdravím...Chtěl jsem se zeptat jestli by byla kmání nějaká ta práce, pomoc, nebo tak..." Porozhlédnul jsem se kolem docela výrazně a pak jsem se zase obrátil s milým úsměvem na ní. Masku jsem měl připnutou na riflích, páč jsem ani ve službě nebyl, chtěl jsem pomáhat jako člen vesnice, jako sám za sebe.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 28 May - 19:06

Když odešla a zmínila se o tom, že má pocit, že jsem chodící zombík znova jsem si deprimovaně povzdechla a rukama se opřela o desku stolu. Mlčky jsem sledovala ty hromádky a po zaklepání jsem se koukla ke dveřím. Pohledem jsme se zase rychle vrátila k papírům. Sedni si proboha..! Okřikla jsem se a taky jsem to udělala. Sedla jsem si do křesla a začala si hrát s propiskou. Delší dobu jsem mlčela a nakonec se na něj letmo koukla. "Nic tu zatím nemám." Zamumlala jsem potichu a nejistě. "Mizuki si vzala obhlídku okolí a nic jiného potřeba není." Párkrát jsem cvakla propiskou a sledovala ty papíry. "Ale můžeš se jít zeptat do nemocnice na zásoby léků jestli chceš." Zamyšleně jsem to zašeptala, že to bylo sotva slyšet.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Tue 28 May - 19:10

Jen jsem se poškrabal na zátylku, když zmínila Mizuki. To jméno mi fakt něco říkalo a pak jsem si vzpomněl a jen kývl hlavou. Pousmál jsem se na ní, trošku se portáhl a na patě se otočil.
"Yosh! Tak zatím." Když už jsem byl zády, jen jsem na ní mávnul a pak zase zmizel...do nemocnice, kterou jsem z celého srdce nesnášel, ale tak mise je mise! Teda...spíš rozkaz!

Přesun
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 28 May - 19:14

"Hmmm..." Zamručela jsem když odešel a přisunula k sobě tu největší hromádku, kterou jsem objala rukama a položila si na ní hlavu. Zavřela jsem oči a přemýšlela nad tím co mám dělat. Jen na chvíli..
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Tue 28 May - 19:37

Znovu a opět jsem došel do kanceláře, tentokrát ale s papírem v ruce. Ani jsem už neklepal, byl jsem tu před chvilkou a tak jsem doufal že bude vědět že to jsem já. Když jsem ale otevřel, viděl jsem jen ležící Mizukage, asi spala.
Potichu jsem došel až ke stolu a prohlídl si jí. Jen jsem se mírně pousmál a papír jí dal hned vedle ní.
"Um...Mizukage-sama?" Řekl jsem to tak nějak nejistě, nechtěl jsem nikoho budit, pro mě by to bylo asi dost nepříjemné, ale tak nějak vědět jsem jí dát musel že jo!
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 28 May - 19:45

Cukla jsem sebou a zmateně otevřela oči. Saky.. Přestala jsem se povalovat na papírech a s lehce červenými tvářemi si sedla normálně. "Promiň.." Zamumlala jsem a koukla se na papír, který přinesl. Přelítla jsem ho pohledem a pak ho strčila do šuplíku. To jde. Prohrábla jsem si vlasy a zase se na něj letmo koukla, nevydržela jsem se na něj koukat déle jak pár sekund a zase jsem se koukla na propisku. "No, tím je zásoba úkolů vyčerpaná."

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Tue 28 May - 20:16

Když se mi omluvila, jen jsem se trošku divil.
"Promiň? Ne, to já se omlouvám, nechtěl jsem vás nějak budit, nebo nějak vyrušovat." Pousmál jsem se na ní a pak se znovu koukl kolem. Chtěl jsem si říct o další úkol, ale ona byla rychlejší s tím, jak řekla že je to vyčerpané.
Jen jsem se trošku nahrbil a vzdychl, ale pak jsem se znovu narovnal a koukal se pár vteřin na ní a nehybně.
Podle toho že spala jsem si typoval že se asi taky musí dost nudit. Založil jsem si ruce do kapes a přivřel oči.
"To je ale blbé..." Povzdechl jsem si a podíval jsem se na ní a jen se pousmál.
"Nudíte se moc?" Zazubil jsem se a poškrabal se pravou rukou na zátylku a tu druhou měl stále v kapse.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 29 May - 14:17

"Víc než bych chtěla." Odpověděla jsem mu a přestala cvakat propiskou, hodila jsem jí na stůl a opřela se. "Řekla bych, že se tady budu nudit ještě dlouho." Hořce jsem se ušklíbla a protáhla se. Neměla jsem co dělat a vlastně jsem byla celkově taková otrávená a nic mě nebavilo. Tohle období ale přejde jako vždy.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 29 May - 14:43

Mírně jsem se na ní pousmál a koukl se na propisku, kterou odhodila. Znovu jsem si založil ruce do kapes od mikiny a podíval se na ní. Chvilku jsem se jen tak koukal a pak přistoupil blíž a natáhl k ní ruku.
"Dobrá tedy. Nezajdeme na něco?" Mrkl jsem na ní s úškrnem.
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Wed 29 May - 14:58

Když přišel blíž zvedla jsem k němu tázavě oči a pak se koukla na nataženou ruku. Najednou mi vyschlo v puse a trochu jsem zrudla. BAKA! Na co myslíš?! Postavila jsme se a do té ruky ho plácla. "Myslím že Bijinesu Kibō by šlo." Zamumlala jsem a spolu s ním se vydala na jediné místo, kam každý kdo tu zůstal chodil rád.
-přesun-

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Saky Yakuga Wed 29 May - 15:05

Když se začervenala, musel jsem se trošku zasmát, ale jen tak nenápadně, aby jí to nějak neurazilo, ale byla taková kawaii když se červenala, no raději jsem na to nereagoval.
"Ok." Zazubil jsem se na ní a spolu s ní jsem se vydal do restaurace.

Přesun
Saky Yakuga
Saky Yakuga

Počet príspevkov : 222
Join date : 27. 12. 12
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Yakuga/Yaguma

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Mon 3 Jun - 9:27

Došla jsem opět do své kanceláře a hlasitě si povzdechla.
Žuchla jsem do křesla a protáhla se.
Zaklonila jsem hlavu a chvíli sledovala strop.
Co teď...
Přivřela jsem na chvíli oči a přemýšlela.
Nakonec jsem se přišoupla ke stolu a natáhla se pro papíry které jsem začala pročítat.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yona. Mon 3 Jun - 20:33

Vlhkost a nepříznivost tmavých chodeb přerušil klapot kroků. Byl to Yona, který se, jako téměř každý den, rozhodl vydat do kanceláře Mizukage, aby zjistil, jestli není nějaká práce, kterou by bylo potřeba udělat.
Téměř mu přišlo - a ta myšlenka mu připadala tak trochu hloupá - že první dny po povstání byli daleko lepší, než tohle dlouhé čekání plné opatrnosti. Bylo to tak nudné a ani nebylo co dělat. Vzbuzovalo to v něm pocit, že skončí jako jeden z těch kamenů tady pod zemí. Rozpadlý a porostlý mechem. Ikdyž to by samozřejmě nikdy nepřiznal.
Ode dveří provizorní kanceláře se ozvalo zaklepání.
Yona.
Yona.

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 4 Jun - 14:59

Zvedla jsem oči od papírů ke dveřím a povzdechla si.
Ať nikdo nechce práci..
Naklonila jsem hlavu mírně na stranu a vzala si do ruky propisku.
"Dále."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yona. Tue 4 Jun - 15:35

Zevnitř se ozvala výzva ke vstupu, se kterým Yona rozhodně nehodlal otálet. Když se ocitl vevnitř, pečlivě za sebou zavřel dveře a pak věnoval Mizukage, která nevypadala zrovna dvakrát nejlépe, vlažný úsměv.
V místním prostředí vypdal v oblečení, které měl na sobě téměř nepatřičně.
"Zdravím Mizukage-sama," vzhledem k tomu, že tuhle rutinu praktikoval víceméně denně, nemusel být člověk jasnovidec, aby věděl, co bude následovat.
"Jen jsem se chtěl zeptat, jestli není potřeba něco udělat," osvětlil Yona důvod své přítomnosti a snažil se ignorovat jednu z kapek padajících ze stropu, která mu právě přistála na rameni.
Yona.
Yona.

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Milli Yaguma Tue 4 Jun - 17:39

Když vešel hlasitě jsem si povzdechla a cvakla propiskou.
"No jo...práce, práce, práce."
Zamumlala jsem a opřela se v křesle.
"Nic extra nemám, zatím.." odmlčela jsem se a pousmála se.
"Ale brzo chci sestavit tým který se půjde kouknout k vesnici do které odvedli ostatní, takže si tě dávám na seznam. Zatím nic nepotřebuju, snad jen jestli bys nedonesl peníze do Bijinesu Kibō." Otevřela jsem šuplík a vyndala nacpanou obálku kterou jsem mu hodila.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Yona. Tue 4 Jun - 18:20

Odpověď byla bohužel přesně taková, jakou čekal. Malému překvapení ve změně zaběhnuté rutiny by se nebránil, ale co s tím. Po odmlce ale přišli přece jen nějaké dobré zprávy.
"Díky!" když uslyšel o vyhlídce na nějakou pořádnou misi, rozsvítil se jako vánoční stromeček.
Obálku s penězi bez problémů chytil a mírně s ní zatřásl.
"S radostí je doručím," kývl vesele směrem k Mizukage a v další chvíli neuvěřitelnou rychlostí opustil kancelář. Člověk by téměř řekl, že si na cestě ke dveřím i poskočil. Zvláštní, kolik s člověkem dokáže udělat vyhlídka na konec zdlouhavého nicnedělání.
"Brzy naviděnou, Mizukage-sama," ozvalo se ještě, než se za ním zabouchly dveře.
Yona.
Yona.

Počet príspevkov : 10
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 19:06

Po okamžitom odchode Yoni zavládlo v kancelárii ticho, to sa ale okamžite zmenilo, keď uprostred miestnosti sa objavil kartový portál, cez ktorý vstúpila dovnútra postava vysokého a mladého muža v dlhom čiernom plášti, lemovaným kartami na chrbte. Klobúk ktorý sa mu roztrhol pri súboji odhodil už dávno, tentoraz mu mohla vidieť priamo do očí prvý krát samotná Mizukáge. „Zdravím, že ste sa nevzdali ešte ma udivuje. Dlho to tu neudrží sa je vám to jasné že?“ Arogantne predniesol, keď na stôl dopadla modrá karta. Ozvalo sa malé puf, ale viac nič, nič sa nestalo, technika sa nespustila? Nejako tak, kartár pohľadom zaprel začudovane na kartu, a potom znova na Mizukáge, už trochu menej istejšie ale stále rovnako arogantne.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Sat 8 Jun - 12:47

Prišla som pred dvere našej Mizukage. Celý čas som mala na perách veľký úsmev a chcela som jej oznámiť o tom konflikte a o tej misie.
Dvakrát som kostičkami na ruke zaklopala na dvere. Nie moc hlasno.
Mizkage-sama? Tu Mizuki. Môžem vstúpiť?
Opýtala som sa a čakala na jej reakciu.
Samehada mi oznámila prítomnosť nejakého ďalšieho človeka v miestnosti. Vlastne mal celkom dosť chakry.
Čakala som na odpoveď Mizukage-sama.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Tajné sídlo Mizukage Empty Re: Tajné sídlo Mizukage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru