Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Tsuchikage

+5
Aitenn Megami
Faito Dansaku
Noriko Kana
Kashike
Kiyoko Hokori
9 posters

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:13

First topic message reminder :

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Lavadome

Pod sutinami budovy Tsuchikage je spleť tajných chodeb, většina vás zavede k jisté smrti v mnoha starých pastech, pokud neznáte cestu a rozmístění pastí. Cesta vás dovede k malému podzemnímu jezírku, kolem kterého se táhne kamenná cestička, za kterou najdete jedno kamenné křeslo, na kterém většinou sedí Tsuchikage a před ní na malé travnaté ploše její shinobi. Nezbylo jich mnoho, ale i přes to se musí skrývat a v případě projednávání důležitých věcí se schází právě zde. Jsou zde schovány všechny svitky, které se podařilo zachránit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Mon 3 Jun - 12:54

"Takže konečne padá podozrenie na mňa." Skonštatoval som možný cieľ jej vety keď prišla. "Chvíľu sa mi páčilo, že len Kiyoko a Faito vedeli kto vlastne som, mohlo by to tak ostať keďže práve tam vnútri vyslovili moju filozofiu o tom, že by sme nemali nikoho podozrievať, ale predsa," nedokončil som vetu a zložil si kapucňu, "všetci zabudli na niekoho s tak nezradičnými zbraňami ako je toto?" Spýtal som sa a vytiahol zo zeme karty ukazujúc jej ich. "Ale dosť kecania o sebe, ty si sa k tomu tiež najviac nevyjadrovala." Odbil som jej vetu, ktorou začala rozhovor, alebo skôr môj monológ, aspoň to tak mohlo vyzerať, keď som sa rozrozprával.
"Mám na teba niekoľko otázok. Prvá," začal som znova.
"Čo sa tu dopekla stalo kým som tu nebol?" Hovoril som takým kľudným tónom, že slovo "dopekla" mohlo vo vete úplne zaniknúť. Teraz som samozrejme nemal na mysli zničenie dediny a to ostatné, to sa stalo pri mojom návrate a mal som celkom prehľad. Svet sa zmenil. Mal som na mysli ľudí. Faito a Kiyoko, Aitenn a Miko, mal som pocit, že len Noriko a Kashike ostali viac menej rovnaký ako boli.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 3 Jun - 13:02

Dívala jsem se na jeho karty a zároveň mluvila.
"Proč si myslíš, že ti zrovna já na to dokážu odpovědět? Byla jsem pryč po celou dobu války a vrátila se sem potom co mi přišla zpráva o zničení Iwy." otočila jsem se na něj.
"Každý se podezřívá je to nejistota, sama se bojím, že mi i vlastní učitel přestane věřit. Ale ty karty pokud by byly schopné výbuchu, jakože asi sou jinak by jsi mi je neukazoval, tak by nezanechali nějaké stopy, že?" pohrávala jsem si jen tak s pramínky vlasů vyčuhujíc z pod kapuci a upírala na něj zrak.
"Kdo vlastně jsi ani tě neznám!"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Mon 3 Jun - 13:40

"Na tom kto som nezáleží. Volám sa Saikoro a žil som v Iwe dosť dlhú dobu. To je jediné čo potrebuje ktokoľvek vedieť." Odpovedal som a pokračoval. "Bol som preč dlhšiu dobu ako ty Noriko a to, že si tu nebola počas vojny som nevedel. Preto myslím, že by si mi vedela povedať aspoň niečo." Vysvetlil som.
"Moje karty odpáliť bohužiaľ ešte nedokážem, je to celkom škoda, ale pre trochu dôvery, naši učitelia sú najlepší priatelia a poznám ich dosť dobre na to, aby som si bol istý, že či už dedinu ani nás nezradia."
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 3 Jun - 15:28

Uchechtla som sa na Mikovými slovami. Že vraj strčí hlavu Noriko do záchodu...No to chcem ozaj vidieť! Nesmiem si niečo také nechať ujsť!
Nadvihla som jedno obočie, keď vyslovil to svoje heslo. Anti-čo? Nechápavo som sa naňho zahľadela, si myslel, že mám nejakú fotografickú pamäť? Navyše som mala pocit, že to heslo bolo tvorené z prvých hlások, ktoré mu napadli. Typický Miko...Čo iné od neho čakať. Pousmiala som sa, síce sa zmenil, ale nie veľmi.
Nahodila som taký prekvapený výraz, keď sa dotkol mojej ruky a vyvalila oči, keď ma pobozkal na líce. Očervenela som ako feferónka, ledva sa držiac na nohách. V bruchu som cítila motýliky...Prestaň! Tvár sa, že sa nič nestalo...OKAMŽITE! Zvriekla som na seba vzduchu, ale hovno makové mi to pomohlo. Červeň z tváre mi neopadla a neopustil ma ani ten zvláštny pocit v bruchu.
Keď som však počula Faitove slová, zmocnil sa ma hnev. Ako sa opovažuje...?! Veruže som o ňom mala lepšiu mienku. Ale takto obviniť Kiyoko? To sa nehanbí? Zdvihla som ruku a papier, ktorý okolo mňa celý čas poletoval, sa premiestnil k nemu. Potom som sa však uvedomila a prinútila som papier, aby sa vrátil späť ku mne. Kiyoko to určite nebola, Faito. Tým som si stopercentne istá. To sa absolútne nehanbíš...? Takto ju obviňovať... Zamračila som sa na neho a postavila sa vedľa Kiyoko. To ťa akože baví, takto ju raniť?! Zdvihla som trochu hlas. Nie len že jej v minulosti ublížil, musel jej ublížiť i teraz...A to tým krivým obvinením! Znova som ho prebodla vražedným pohľadom. Musíme teraz držať spolu a tým obvinením Kiyoko nič nedosiahneš. To, že sa Kiyoko zmenila, nie je dôkazom, že si odpálila vlastnú budovu...Hoc nie z vlastnej vôle, ako vravíš. Povzdychla som si a zavrtela hlavou.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Mon 3 Jun - 16:05

Všechno ve mě vřelo. To jak se mezi nás postavil Kashike, trošku mě zklidnil, ale ne na dlouho. Ten Faitův xicht si prostě vybízel ránu, úplně jsem viděl jak by mu sedla.
Chvilku jsem jen zuřil. Teď jsme před Kiyoko stály oba dva, jak Aitenn, tak i já a rozhodně jsem neměl v plánu odstoupit. Trošku...Mi to připomíná minulost, ty milostné vztahy víš. Skousl jsem zuby a podíval jsem se na Aitenn a vše se mi vybavovalo. Jo...chápu, byl jsi dítě. Trošku jsem zabodl pohled dolů. Když však zase začal mluvit, totálně to ve mě vřelo a neudržel jsem to. Kashikeho před náma jsem odstrčil stranou a dal Faitovi pěstí přes držku.
"Ne...Ty se nikdy nezměníš, ty to ani neumíš. Ubližuješ jí jak pracovně, tak i milostně, copak tě to pořád baví hm?! Takto se chovat k ženám?! Jsi jen odpad co moc přemýšlí a zraňuje tak lidi. Nemá cenu už ti nic říkat, protože když jsi to nepochopil kdysi, nepochopíš ani teď." Pomalu jsem zvyšoval hlas ale pak jsem se uklidnil. Ano, výbušnost ve mě stále byla, ale už jsem i tak dospěl a věděl že by rvačka nic nevyřešila. Chvilku jsem se na něj jen tak znechuceně díval a pak pokročil zpátky dozadu a podíval jsem se na Kiyoko.
"To už nikdy neříkej prosím...Nevzdávat se jen tak víš. Protože když to uděláš, padnem všichni. Kdysi jsi mi dala naději žít, tak mi teď neukazuj že to co jsi mě učila byl jen přelud." Pousmál jsem se a stále se periferním viděním koukal na Faita, jestli si něco nezkusí, protože jestli jo, může na tom skončit dost špatně.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Mon 3 Jun - 16:31

Kashike

Po Mikově monologu se začnu smát. Nepokrytě se směju. Odpad co moc přemýšlí a zraňuje lidi? Bože můj, to je povedený... tys... tys to vážně řekl? To je mazec. Odpotácím se k jednomu kameni, kde sednu a popadám dech. Uffff... na tohle už jsem starej. Teda řeknu vám, kdybych si měl vybrat tak budu radši odpad co moc přemýšlí a zraňuje lidi, než neodpad co přemejšlí málo, je blbej jak cesta do práce a lidi nezraňuje. Když se uklidním, párkrát se zhluboka nadechnu a prohlédnu si všechny přítomné. Myslím že by bylo moudré tuhle sešlost rozpustit, než si protrhnu plíce. Zrádce stejně neodhalíme, nemáme podle čeho, tak budeme holt čekat na náhodu.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 3 Jun - 16:56

Faito

Ráně jsem neuhnul. Pořád se bije jak ženská... pousmál jsem se a podíval se Aitenn do očí: Když jseš si tak jistá, kdo to není, řekni mi, kdo to je. Všichni máme stejnou šanci na to být zrádci. Až na to, že Noriko, Saikoro a Miko o nás nic neví, protože byli po dobu války pryč. Ty pracuješ v nemocnici a když o tobě Kiyoko prohlásí že nejsi zrádce, věřím ti. Kashike...i kdyby Kashike byl zrádce, neuděláme nic. Zbývám já a Kiyoko. A já nejsem ten, kdo chodí v henge do vesnice na výzvědy a přesto nepřinesl skoro žádné informace. Prober se, Miko! Zkus hodit minulost za hlavu a přemýšlej trochu objektivně...Stejně vím, k jakému závěru dojdete a jestli mě chcete zabít, radši půjdu sám a vezmu s sebou tolik nukeninů, kolik budu moct...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 3 Jun - 17:11

Začala som sa sama pre seba smiať, keď Miko Faitovi jednu strelil. Tak mu treba, zaslúžil si to...Ale prečo mi to prišlo smiešne, netuším. Zamračila som sa na Faita, zase tie jeho mpdre rečičky...Prevrátila som očami. Už ma to tu prestalo baviť, hádať som sa nechcela, a už vôbec nie s týmto bezcitným človekom.
Ktorý ničomu nikdy nechápal a na všetko si robil vlastné názory. Vieš čo, Faito? Je mi z teba zle...S takým cynickým človekom, ako si ty, som sa ešte v živote nestretla a som rada, že takých tu v Iwe nie je viac, inak by som sa tu asi scvokla. Zatvárila som sa, ako keby som mu chcela každú chvíľu jednu streliť. Len tak tak som sa ovládala, aby som to neurobila. Heh, má šťastie, že sa viem ovládať, inak by skončil s polámanými kosťami a vybytými zubami niekde v kanály... Pomyslela som si s úškrnom na perách.
Nechápem prečo si myslíš, že sa zrady dopustil niekto z nás! Myslím, že silnejšiemu nukeninovi by nerobilo problém sa sem nepozorovane dostať...Páne bože... Tresla som sa s rukou do čela. To ich akože nenapadlo či čo?! Celý čas sa tu obviňujeme navzájom, pritom možno nie je vinný ani jeden z nás...
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Nukenin Mon 3 Jun - 17:16

Keď sa zdalo že všetko už bude len v poriadku, zrazu sa ozvala rana a pri nich sa zjavil naozaj zadýchaný strážca z Iwy. Vyzeral znepokojene ba až zdesene, kedy s triaškou pokľakol pred Tsuchikáge a rozklepaným hlasom na ňu vyvalil. „Máme problém.. Niekto.. Niečo.. sklad.. Všetky zásoby zmizli.. aj tie.. v úkryte.. všetky..“ Zadýchane a úplne prerývane keďže sem utekal, mladý Tokubetsu Jounin padol vyčerpane k zemi a začal oddychovať. Čo sa to sakra stalo? Niekto vykradol všetky zásoby ako jedla tak aj zbraní a všetkého čo ešte Iwe ostalo? Ale kto to bol, poslednú stráž mal predsa Miko, ktorý nebol príliš priateľsky zameraný ku Kashikemu a Faitovi, keďže kľúče od skladu zo zbraňami mal Kashike. Čo ak sa to Miko snažil hodiť na Kashikeho a Faita? Alebo to urobili Kashike a Faito. A čo ten divný prýchod kartového majstra? Alebo to že v nemocnici všetci vypovedali, že Aiten tam v čas kedy bol sklad približne vykradnutý nevideli.. Toto nemohli urobiť nukenini. Bol to jeden z vás! Nukenini o skladoch totiž nevedeli, dvere boli príliš zabezpečené nato aby sa tam dostali bez násilia.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 3 Jun - 17:20

Už jsem mu chtěla odpovědět, říkala jsem si, že jsem ho jednou letmo zahlédla. Takže je to student Faita. Pan kolega. Ale prudce jsem se otočila na jounina. Nechtěla jsem uvěřit tomu co řekl.
"I ty co jsem přinesla do nemocnice dnes ráno?" překvapeně jsem zamrkala. Podívala jsem se na Saikora a pak na ostatní.
"Nějaký nápad teď pane kolego?" pořád jsme byli u vchodu nejblíže my dva.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Mon 3 Jun - 17:32

Když se začal Kashike pohehňávat, tiklo mi jedno oko. Bylo mi taky až do smíchu že on to nechápal.
"Oh Kashike, kéž by i ty jsi měl rozum, že jsme to myslel s tou vaší chytrostí spíš na tupost." Prokoulil jsem nad ním očima. Faita jsem neposlouchal, nemělo cenu poslouchat ty jeho moudra a fakt jsem neměl náladu. Už jsem se samozřejmě uklidnil. Pomalu jsem se chytl za hlavu a chodil tam a sem. Nemělo opravdu cenu se tak nějak podezřívat, aspoň jsem si to myslel.
Když se tu však zjevil nějaký muž a řekl tak nějak letmo co se stalo, trošku mi začalo bít srdce. Do háje, to není možné vždyť jsem to... Skousl jsem zuby a prudce se otočil na ty dva. To co jsem si do teď myslel byla asi jen taková uklidňovací verze. Věděl jsem že o skladu neví každý a klíč měli hlavně Faito a Kashike.
"Tak fajn! U toho mám fakt dost!" Obrátil jsem se na Aitenn a chytl jí ruce.
Sone teď něbo nikdy, takto nepoznáme kdo je pravý a kdo ne. Nemusí být mezi náma zrádce jako takový, ale spíš někdo, kdo se za nás vydává, jen to chci zkusit. Přivřel jsem oči a snažil se aby Son navázal kontakt s Kokuem.
Mám pocit že by jsi to zjistil i sám, ale fajn, jak chceš...Kokuo? Řekl tím svým hlubokým hlasem jako vždy. Já osobně neměl moc nervy na to obávat se a strachovat že se zase něco stane, chtěl jsem jednat raději hned a pak z toho nemít těžkou hlavu. Ten zrádce se musel najít, rozhodně.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Mon 3 Jun - 17:35

Kashike

Mikovo vyskakování jsem se pro tentokrát rozhodl ignorovat. Je to jen odrostlé děcko co dostalo zbytečně moc síly, nemůže za to...běží mi hlavou. Otočím se na toho strážného. No to je teda radost... zase. Tak se tam jdeme podívat, třeba najdeme nějáké stopy. Kdo jde se mnou?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 3 Jun - 17:39

"Já jdu." přihlásila jsem se hned a počkala až ke mě Kashike přijde.
"Jdeš taky nebo tu budeš se svým učitelem?" houknu na Saikoka
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 3 Jun - 17:40

Faito

Jestli myslíš, že teď padnu na kolena a začnu se omlouvat, jsi na omylu. Víš proč? Protože to tu stejně nikoho nezajímá. Tuchikage je zdrcená a nějaká omluva od někoho, koho opustila, ji teď opravdu nenadchne. Urovnej si důležitosti jednotlivých věcí, Aitenn. A ty, Kiyoko, nám řekni, co přesně řekl ten muž, který se zjevil nahoře a tys mu vysekla uctivou poklonu. Musel to být někdo mocný...nebo někdo, komu jsi dlužníkem. Co přesně ti řekl?
Pak začal jednat Miko. Skvěle...konečně se někam posunem... Aitenn jsem si tedy přestal všímat a doufaje, že si nás nikdo moc nevšímá, Také jsem ji chytil za ruce. Díval jsem se jí do očí unaveným pohledem. Potřeboval jsem, aby něco řekla, aby alespoň naznačila, že je ještě pořád s námi. Že ví, co musí udělat.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Mon 3 Jun - 17:59

Noriko som ani nestihol odpovedať a prišla ďalšia otázka. Postavil som sa a prišiel za Kiyoko a Faitom, pričom som im obom položil jednu ruku na rameno.
"Nech sa stane čokoľvek, musíme držať spolu. Faito nieje bezcitný, ale príliž uvažuje, to však nieje chyba. Keby sme boli všetci ako Miko nedostali by sme sa nikam, ale tým zložený z niekoľkých Faitov by tiež nebol úplne ideálny. Jeden potrebuje podržať, lebo mám dojem, že jeho psychický stav sa za posledné roky trošku zhoršil a tomu jednému treba poriadnu vraziť." Keď som hovoril posledné slová hodil som nenápadne hlavou smerom k Mikovi. Usmial som sa na nich a potom pozrel na Kiyoko a objal ju. "Nevzdávaj to a Faitovi všetko povedz, nech už sa medzi vami stalo čokoľvek musíme vyriešiť našu situáciu a na to musíme na chvíľu hodiť za hlavu minulosť."
Keď som skončil svoj motivačný preslov obrátil som sa späť k Noriko a vyšiel za ňou von. "Idem s vami." Oznámil som a nasadil si kapucňu späť na hlavu.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Mon 3 Jun - 18:06

Faita som už začala ignorovať, nemienila som sa s ním už viac hádať. Nemalo to zmysel. Sadla som si na kameň a zamyslene sa dívala pred seba.
Vnímať okolie som začala až vtedy, keď sa tu objavil nejaký Shinobi, ktorý oznámil, že naše zásoby boli vykradnuté. Zbledla som ako stena, to snáď nemysleli vážne! To snáď ani nie je možné... Zabrblala som si nespokojne popod nos. Bola som zmätená, nevedela som, komu môžem veriť.
Tentoraz to už určite bol niekto z nás...Či? Svoj pohľad som zabodla Mikovi do očí, keď mi chytil ruky a Son sa tak pokúšal nadviazať kontakt s Kokuom, ktorý vo svojej klietke prudko otvoril oči. Son? Pohodil hlavou a vyceril zuby do úsmevu. Zjavne ani nevedel, čo tu práve riešime, pravdepodobne to celé prespal.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 3 Jun - 18:19

"To byl velice promakaný proslov ten si vymýšlel sám?" ušklíbla jsem se poprvé za tu dobu co jsme tam byli a napodobila jsem a vic si kapuci přirazila do hlavy a otočila se za Kashikem.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Mon 3 Jun - 18:49

"Nie, zašiel som si za právnikom až do Kagetsu no Sato a ten mi ho napísal, čo myslíš?" Vtip bol možno trošku nevhodný vzhľadom na to, že už len názov tej dediny mohol vzbudiť ďalšie podozrenie smerom k mojej osobe, no nezáležalo mi na tom a keď som to hovoril tiež som sa pousmial. Už som len čakal, na to, že vyrazíme.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 3 Jun - 18:53

"Kagetsu no sato? Co je to za vesnici?" zbystřila jsem. Zas tak informovaná jsem nebyla.
"Nepůjdem napřed?" navrhla jsem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 3 Jun - 19:04

"Děkuji za to, že jste se mne zastali, ale nepouštějte se s nimi do křížku k ničemu by to nevedlo." Položila jsem Aitenn ruku na rameno. "V henge po vesnici nechodím kvůli výzvědám, ale kvůli ochraně vás všech, to už jsem ostatně říkala. Ten muž, kterého jsme potkali v horách je ve světě shinobi velmi vážený pro své schopnosti a vědomosti, je mou poviností prokazovat mu náležitou úctu a vaší ostatně taky." Trošku jsem se zamračila a postavila se před Aitenn, aby to nevypadalo, že se za ni schovávám. "Proč bych měla opakovat, co mi řekl, když to říkal nám všem, takže jste ho museli všichni slyšet, pokud jste poslouchali." Hodila jsem trochu káravý pohled po Kashikem, jeho přehnaná reakce na Mika se mi moc nelíbila. Nepřišlo mi tu vůbec nic k smíchu a už vůbec ne, když se donesly další špatné zprávy. "Klid, nadechni se a pověz mi, kdy se to přesně stalo, viděl jsi tam někoho?" Klekla jsem si před něj a snažila se ho uklidnit a dostat z něj alespoň nějakou informaci.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Nukenin Mon 3 Jun - 19:09

Mladý a rozklepaný Shinobi vôbec nereagoval na nikoho v okolí, teda kým ho neprebudila Tsuchikáge. Bál sa a prečo? Iwa stratila všetko jedlo a všetky nástroje, tým pádom bola podpísaná na rozsudok smrti. Rozklepane zdvihol palec a ukázal na Saikora. „Jeho..“ Odvetil celokom při zmysloch, keby mu prehľadali pamäť, zistili by že neklame a nijako mu nebola narušená nikým, tým pádom ho vážne videl. Ale prečo? Nemal predsa ako. Saikoro tam predsa nemal čo robiť a sám povedal že tam nebol.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Mon 3 Jun - 19:12

Kashike

Vstanu a dojdu trošku blíž. Pak oslovím toho muže klidným hlasem: Zaveď nás tam, rád bych se na to místo podíval.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Mon 3 Jun - 19:15

"Môžeme." Povedal som a vykročil pomaly vpred, toho shinobiho už som nezačul, v podstate to povedal aj veľmi potichu keďže bol vyčerpaný a to, že by na mňa ukázal som nezaregistoval pretože nemám oči na chrbte.
Keď už sme boli ďalej začal som hovoriť. "Cestou sem som si odchytil jedného, vlastne neviem či to bol nukenin, alebo niaky pešiak, ale celkom sa rozrozprával."
Vydýchol som. "Nanešťastie to neprežil. Bolo to smutné, ale keby som ho nezabil a nezbavil sa bez stôp jeho tela, nielen, že by ho zabili keby sa vrátil, ale by aj našli mňa a keďže som s vami tak aj vás a to som nemohol dovoliť."
Rozhliadol som sa či nikto nepočúva a potom pokračoval.
"Povedal mi zopár faktov, napríklad, že tam vraj násilne odvádzali obyvateľov dedín a je to v zhnutí sídlo mnohých zlodejov a nukeninov. Vraj sa tam všetci ľudia boja o svoj život a to aj loajálny shinobi, ak ich tak môžem nazvať, keďže predpokladám, že zriadenie dediny bude rovnaké ako veľká časť jej obyvateľstva. Smola je však v tom, že viac nepovedal neviem ani polohu, vlastne nič len pár holých faktov."
Na chvíľu som sa smutne odmlčal a len sa díval pred seba počúvajúc ticho.


Naposledy upravil Saikoro dne Mon 3 Jun - 19:25, celkově upraveno 1 krát
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Mon 3 Jun - 19:19

Už jsme odcházeli to co se dělo za námi jsme neslyšeli.
"To je zajímavý. Mohl si ho dotáhnout sem aby řekl co ví." zauvažovala jsem.
"Kde ty si byl v době války?"
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Mon 3 Jun - 19:30

"Počas vojny som sa zašíval mimo diania." Povedal som potichu a vzdychol si. "Bol som príliš slabý a psychicky na dne." Tá predstava z minulosti, posledných pár rokov nebola moc príjemná a čím som sa vracal viac k odchodu z Iwy tým to bolo horšie, lebo tá doba bola ako epicentrum výbuchu. "Presnejšie som sa potuloval po území Kumo a Iwy, potom čo som si užil posledné chvíle s rodinou..." posledné tri slová som povedal s čistým smútkom v hlase a takým tlmeným tónom, že by to mohlo človeka s príliš citlivou povahou dohnať k slzám.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 4 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru