Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Tsuchikage

+5
Aitenn Megami
Faito Dansaku
Noriko Kana
Kashike
Kiyoko Hokori
9 posters

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:13

First topic message reminder :

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Lavadome

Pod sutinami budovy Tsuchikage je spleť tajných chodeb, většina vás zavede k jisté smrti v mnoha starých pastech, pokud neznáte cestu a rozmístění pastí. Cesta vás dovede k malému podzemnímu jezírku, kolem kterého se táhne kamenná cestička, za kterou najdete jedno kamenné křeslo, na kterém většinou sedí Tsuchikage a před ní na malé travnaté ploše její shinobi. Nezbylo jich mnoho, ale i přes to se musí skrývat a v případě projednávání důležitých věcí se schází právě zde. Jsou zde schovány všechny svitky, které se podařilo zachránit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 19:02

Doběhl jsem až k místu výbuchu. Byl tu trošku kouř a já jen doufal že nikdo nebyl zraněný.
"Hej! Jste v pořádku?!" Křičel jsem okolo, protože jsem věděl že se Kiyoko zdržuje tady a tím pádem i ostatní a tak jsem doufal že se jim nic nestalo. Když jsem obcházel areál, zahlédl jsem někoho, kdo se snažil někam dostat a přiběhl k němu. Hned jsem poznal podle těla Faita.
"Faito! Co se tu stalo? Kde je Kiyoko?!" Chtěl jsem aby se už konečně vyžvejknul, ale on tam dělal jen nějakou díru a já skoro až poskakoval na místě, aby mi konečně odpověděl!
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 1 Jun - 19:20

Faito

Z hrabání mě vytrhl Miko. Neřvi, nebo zjistí, že někdo přežil... zavrčel jsem. Tsuchikage byla naposledy v horách. V jeskyních asi nikdo nebyl. Viděl jsi někoho, když jsi sem přicházel?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 19:22

Když mě okřikl, jen jsem zavřel pusu a byl uklidněný, že tu nebyla.
"Ne neviděl..." Koukal jsem se okolo a dával pozor. Pak jsem si však všimnul nějakých origami na zemi. Co to... Zamračil jsem se, ale nedávalo to smysl. Aitenn byla celou dobu semnou a ona by rozhodně něo takového neudělala.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 1 Jun - 19:28

"Já jsem tady." Zastavila jsem se kousek za Mikem. "Snad nemáš starost zrovna o mne." Pousmála jsem se a rozcuchala mu vlasy.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 19:30

Dobehol som na miesto, teda skôr doskočil, po ceste ma dohromady nemohol asi nikto cez ten dym vidieť. Dopadol som tesne vedľa Faita. "Nemal by tu byť zranený nikto, teda pokiaľ sa môže hýbať." Povedal som po asi piatich sekundách sústredenia dotýkajúc sa v drepe pravou rukou zeme. Nedokázal som totiž určiť hocijakú prítomnosť, človek musel vyvynúť aspoň aký taký tlak na zem, iný než jeho samozná telesná váha. Začal som pomáhať Faitovy, pričom som si všimol to origami a keď som sa dostal k skuline chytil som sa jej rukami a na moment sa sústredil. Potom som do nej len udrel mečom a časť steny sa rozpadla na prach natoľko, že by tade prešiel bez problémov aj väčší muž. "Nech sa páči." Zamumlal som a vošiel opatrne dnu rozmýšľajúc nad tým čo som videl. Túto myšlienku som však zavrhol s podobným dôvodom ako to, že by zradkyňou mohla byť Kiyoko.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 19:34

Dorazila som hneď za Mikom. Papierové krídla som nechala rozpadnúť, nepotrebovala som ich už a zbytočne ma oberali o chakru. Papieriky okolo mňa poletovali a chránili ma, keby náhodou, že sa tu objaví ten, kto ten výbuch spôsobil.
Postavila som sa hneď vedľa Mika a nervózne sa rozhliadala. Necítila som sa tu už bezpečne. Vlastne, v poslednej dobe sa tak necítim nikde. Tí nepriatelia mohli byť kdekoľvek, možno na nás chystali nejakú pasť. Každopádne, nevyhodili túto budovu len tak, že? Určite niečo ukradli...Ale čo?
Pohľad som uprela na Faita. Chcela som sa ho opýtať, na čo vlastne tú dieru robí, ale keď som si všimla, ako sa tvári, radšej som mlčala. Stal sa z neho mrzutý dedo, práve preto som sa s ním rozprávala len málokedy. No vlastne, po tom, čo urobil Kiyoko, som sa s ním nerozprávala vôbec.
Všimla som si moju papierovú ružičku, ktorá ten výbuch vydržala a vzala som si ju do ruky. Zdvihla som pohľad a dívala sa z Mika, na Faita. A naopak. Ehm, viem, že to vyzerá podozrivo, ale...Ja som to nebola, jasné? Určite ma podozrievali. Vedela som to na sto percent!
Keď tu dorazila Kiyoko, pousmiala som sa. Aj napriek tomu, že som vedela, že tu počas výbuchu nebola, bola som rada, že ju vidím živú a zdravú. Zadívala som sa na tú ružu, takže som si toho chlapa, čo práve prišiel, nevšimla.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 19:41

Když se někdo ozval za mnou, prudce jsem se otočil, ale už při otočce se mi hlas vybavil v hlavě a tak jsem netasil ani katanu, jen jsem si zhluboka oddechnul.
"Uuuch...Sakryš ty dokážeš člověka vyděsit...Samozřejmě že mám, jsi pro mě jak rodina, takžeeee...Mám velkej strach!" Protočil jsem nad tím očima, jakoby to nebylo jasné. Ty roky co jsem jí znal, až k zbláznění. Když tu už byla Aitenn, podíval jsem se na ní. Já věděl že to nebyla ona a mohl jsem to všem i dokázat, protože jsem byl s ní. Když však vzala růži, něco mi to připomnělo.
"Sakra kde já jsem to už někdy..." Než jsem to však stačil dopovědět, udělali díru do zdi, že jsme mohli projít a tak jsem jen stál a dával pozor, jestli tu někdo není. Toto se mi nelíbí Sone, vůbec ne. Zamračil jsem se, on ale neodpovídal.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sat 1 Jun - 19:49

"To je od tebe milé." Pousmála jsem se a vešla nově utvořeným vchodem do místnosti, která jaksi přišla o strop a pomalu kráčela ke zbytkům kamenného křesla, prošla jsem kolem něj a dál k malé truhle u které byl vypáčený zámek. Chvíli jsem se v ní přehrabovala a pak zaklapla víko. Otočila jsem se na ostatní. "Chybí tu pár věcí, pár důležitých věcí."
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 19:52

Kashike

Klidným krokem vejdu dovnitř. Byl jsem jen na obhlídce všech východů, co kdybych na někoho narazil. Trůní sál v troskách, všude nepořádek a Kage s Mikem se usmívají. Všechno je zase při starém. Konečně... Faito? Závěry?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 1 Jun - 20:02

Faito

Teď už se snad dostaneme dovnitř... řekl jsem po chvíli a s díky kývl na Saikora. Udělal to, co by mi trvalo tak půlden. Pak jsem si všiml, jak všichni hledí na origami a Aitenn je sakra vyplašená. Myslím, že teď opravdu není čas na to zabývat se, kdo za tím stojí. Pojďme dovnitř a zjistěme, co zbylo...Nebo spíš, co chybělo.
Pak přišel Kashike. Nebylo by od věci zjistit, jaký měl ten útok podnět. Má to být výhružka, sabotáž, krytá loupež nebo nás to mělo všechny zasypat?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 20:09

Keď som vošiel dnu som sa začal zamyslene obzerať. Na Faitové slová som odpovedal jednoducho. "Ak majú prehľad v tom kto prežil, myslím, že všetko naráz. Len záležalo ako sa to pre nich vyvinie. Či tu budeme, či tu nebudeme a tak ďalej. Nech by sa to vyvinulo akokoľvek, predpokladám, že pre nás by to vždy bolo o niečo horšie ako pre nich." Skonštatoval som trošku skleslo, ztiahol si z hlavy kapucňu aby som lepšie videl a pred ústa a nos si dal ruku aby som nedýchal toľko prachu. Stál som všetkým okrem Kiyoko chrbtom takže mohli vidieť vlastne len moje hnedé vlasy, ktoré sa z bielych zmenily vplyvom červenej karty čo som použil v aréne.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sat 1 Jun - 20:12

Jen jsem se na Kiyoko mírně pousmál a pak stejně jako ona i já prošel dírou ve zdi. Když přišla k nějaké truhle, jen jsem stál a koukal se okolo, jestli tu ještě nikdo není. Pak přišel i Kashike, prostě tu byli lidi který jsem znal a to nebylo ani špatné.
"Co nemáme?" Koukl jsem se váhavě na Kiyoko a pak na lidi okolo. Trošku jsem byl na pochybách, protože jak já moc chtěl zjistit kdo to byl! Věděl jsem že origami používá Aitenn, ale ona to být nemohla a pak ten tvar růže, připomnělo mi to jednoho muže tady od nás, ale toho jsem sakra dlouho neviděl, kdo ví jestli se ve vesnici ještě zdržoval.
Měl bych to jít okouknout. Zamračil jsem se a přemýšlel.

Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Sat 1 Jun - 20:17

Ja som sa narozdiel od druhých dnu nepchala, zostala som radšej stáť vonku, aj tak ich tam bolo dosť. Navyše som tu bola asi taká potrebná ako piate koleso na voze. Nemala som žiadne také schopnosti, ktoré by nám nejako pomohli vypátrať páchateľa alebo zistiť, čo bolo príčinou útoku.
S povzdychom som znova uprela pohľad na ružu. Ktorá zrejme zo mňa práve urobila hlavného podozrivého. Ďakujem ti veľmi pekne! Šepla som smerom k ruži, dúfala som, že ma nikto nevidel. Nechcem, aby si o mne ostatní ešte aj pomysleli, že som psychicky narušená.
Sadla som si na veľký kameň a dívala sa cez dieru na to, čo tam robia. Keď Kiyoko vyhlásila, že zmizli dôležité údaje, neprekvapilo ma to. Vedela som, že ten páchateľ, alebo páchatelia, by odtiaľ neodišli len tak s prázdnymi rukami. Ich následný rozhovor som počúvala tak, že jedným uchom dnu a druhým von.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 20:19

Kashike

Je to zvláštní... rozhlédnu se kolem. Nemyslím že nás tu chtěli zabít, přeci jen, zničený je akorát sál. Ten kdo sem přišel našel sál prázdný. Myslím si že nás chtěl zastrašit a zakrýt krádež, ať už sebral cokoliv.... nicméně.... samozřejmě se mohu i mýlit.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Sat 1 Jun - 20:30

"Dovolím si nesúhlasiť, myslím si, že vedia o tom, že skôr či neskôr by sme si všimli, že nám niečo chýba. Odpáliť to tu by nás len prinútilo všetko skontrolovať, takže by sme na to prišli skôr. Takže sa to zužuje na možnosť zastrašenia." Doplnil som Kashikeho úvahu. Takto to v konečnom dôsledku dávalo najviac zmysel. Dokázali nám, že v dedine ani pod ňou nič nezmôžeme a tak nás vytláčali preč. Čo znamenalo, že veľa vecí bude možno ťažších ako sme si mysleli.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 1 Jun - 20:44

Faito

Zastrašení? Když vlezeme do vesnice, pošlou za námi armádu. Tohle ˇbyl buď nevydařený pokus o zabití nebo si tu s námi jen tak pro zábavu někdo hraje... odvětil jsem. Je nás, že bys nás na prstech spočítal, oni nepotřebujou zastrašovat.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 20:46

Kashike

Souhlasím. I když... co když předpokládali že výbuch zničí všechno ostatní a jen neodhadli nálož? V takovém případě bysme nevěděli co chybí. Vím, je to náhoda ale taky je to varianta. Vyslechnu si Faita a započítám to do své teorie. Kiyako, už víš co chybí?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 1 Jun - 20:55

Doběhla jsem na místo, hledala jsem pohledem Kashikeho. Oddychla jsem si když jsem viděla Aitem a Mika živé. Došla jsem ke KAshikemu a stála jsem u něj raději kdyby mě potřeboval, abych pomohla.
"Mám něco udělat? S něčím pomoct?" zeptala jsem se Kashikeho
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 21:16

Kashike

Zatím ne Noriko, ale jsem rád že tě mám k ruce... odpovím jí a sundám si masku. Dám jí na opasek a projdu se trochu po sále. Hledám nějáké stopy, něco co jsme možná přehlédli, ale všechno je ve strašném nepořádku. Jak se zdá, použili opravdu lístky, protože vzduch byl sice spálený, ale bez pachových příměsí.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 1 Jun - 21:19

Faito

Co vám řekl ten nahoře? zeptal jsem se Kashikeho.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 21:28

Kashike


To co každej tajemnej, jako bys to neznal. Mezi námi je "zrádce" a máme si dávat pozor. Takže víme totéž co před jeho návštěvou.... úplný kulový. Svoje pátrání zaměřím na hledání epicentra výbuchu.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 1 Jun - 21:40

Když jsme byli trochu z dosahu ostantích zeptala jsem se ho šeptem.
"Máš tušení kdo by mohl být ten zrádce? Jsem podezřelá i já, že jo?" nedalo mi to prostě jsem se musela zeptat
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sat 1 Jun - 21:52

Kashike

Nemůžem se podzírat navzájem. To by byl průšvih. Chce to prostě čekat na náhodu, teď s tím nic nenaděláme. Svoje pátrání vzdám, nic tu není. Lístky jsou jako výbušnina strašně zvláštní a špatně se s takovým místem pracuje.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sat 1 Jun - 21:56

"Dobře." šeptla jsem a rozhlédla jsem se po okolí a pak jsem se podívala na všechny zde přítomné. Opřela jsem se o jeden z kamenů a vyčkávala na pokyny.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 14:39

Kashike

Myslím že tady jsme už zbyteční. Kdyby mě někdo hledal, jsem u sebe, cestu znáte. Asi začnu zvažovat prokopání tunelu... seberu se a vyrazím k východu. Jdeš taky Noriko?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 2 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru