Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Tsuchikage

+5
Aitenn Megami
Faito Dansaku
Noriko Kana
Kashike
Kiyoko Hokori
9 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:13

First topic message reminder :

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Lavadome

Pod sutinami budovy Tsuchikage je spleť tajných chodeb, většina vás zavede k jisté smrti v mnoha starých pastech, pokud neznáte cestu a rozmístění pastí. Cesta vás dovede k malému podzemnímu jezírku, kolem kterého se táhne kamenná cestička, za kterou najdete jedno kamenné křeslo, na kterém většinou sedí Tsuchikage a před ní na malé travnaté ploše její shinobi. Nezbylo jich mnoho, ale i přes to se musí skrývat a v případě projednávání důležitých věcí se schází právě zde. Jsou zde schovány všechny svitky, které se podařilo zachránit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 4 Jun - 16:37

Faito

Zůstaň tu... řekl jsem unaveně Mikovi. Alespoň si můžeme pořádně promluvit. Teda, jestli chceš...mám pocit, že poslední dobou jsme prostě moc napjatí a nemáme čas si popovídat. A pak to dopadá takhle- jen zbytečné hádky a obviňování z něčeho, za co ani nemůžem...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Tue 4 Jun - 20:18

Když se ozval Faito, jen jsem se na něj tak nějak nezaujatě podíval.
"Ano? Promluvit? S tebou už není o čem Faito. Mluvili jsme už kdysi a nemá to cenu." Hodil jsem na něj takový vražedný pohled. Pak jsem zvedl kuši a nastavil jí směrem k němu. Chvilku jsem jí tak držel, ale na konec jsem jí naklonil na strop a zmáčkl spoušť.
"Heleme se...Aj, já to zmáčkl asi moc pozdě viď?" Usmál jsem se do široka ale pak nakonec úplně ztuhnul pohled na takový spíš znuděný. Z nudy jsem se i otočil na jedné noze přes patu k Aitenn a pak zase zpátky na Faita. Prostě znuděně!
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Tue 4 Jun - 20:25

//Nevzal som ti tú kušu náhodou a nešiel s ňou do lesa? Čítaš posty ostatných? Mal by si reagovať.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 4 Jun - 20:30

Faito

Ach jistě, od rozhovoru před šesti lety se nic nezměnilo, že... pronesl jsem sarkasticky a podíval se na něj. Jestli se nechceš ptát ty, budu se ptát já. Kdes byl v době války?
Snažil jsem se, aby to nevypadalo jako výslech. Přeci jen jsem se dřív podílel na jeho tréninku a chtěl jsem vědět, jak se zlepšil, a jednak jsem chtěl zabít čas.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Tue 4 Jun - 20:37

//Aj sorec! Very Happy Občas nějaký nepřečtu no ^^....nevadííí, stává se :DD

Jen jsem nad ním prokoulil očima a pak se posadil znuděně na kámen a házel si v ruce s kamínkem.
"Víš Faito něco se za těch šest let opravdu nezměnilo a to ty." Podíval jsem se na něj a pak jsem se zamračil když se mě ptal kde jsem byl. Bylo to pro mě docela osobní a nechtěl jsem to moc vytahovat.
"To jsou osobní důvody, ne pracovní. Doufám že ti postačí když ti řekl že jsem potřeboval pauzu." Hodil jsem kamínek před sebe do zdi a jen jsem se koukal jak se odrazil do prostředka místnosti.
Hned po tom jsem se podíval na Aitenn a sám pro sebe jsem se mírně pousmál.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Tue 4 Jun - 20:39

//Pohodička, len na budúce dávaj pozor. Wink
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 4 Jun - 20:42

Faito

Zajímavé. Všichni mluví o tom, jak hrozně jsem se změnil. A když na to narazím, tak otočí... řekl jsem trochu zklamaně. Já se nezměnil, změnil se jenom poměr boje a osobního volna. Ano, stačí mi tvoje odpověď. Nehodlám z tebe nic tahat. Snad jen- jestli se týkala tvoje pauza jiných vesnic, nevíš, jak na tom jsou?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Wed 5 Jun - 12:47

Seděl jsem na kameni a zahleděl se někam do blba, při čemž jsem Faita moc neposlouchal. Když se však ptal na poslední otázku, trošku mě to zaskočilo a otočil jsem se směrem k němu.
"Nevím, ale věřím že o nic moc lépe než my. Slýchával jsem cestou nějaké bludy o nukeninech, různých odměn a tak. Během války by se ale dalo říct že jsem byl i mimo zemi, proto semnou nebyl žádný kontakt." Pokrčil jsem nezajímavě rameny a pak jsem si jen s povzdechem stoupnul. Ano, byl jsem tu docela chvilku od doby co se to stalo a stále moc nechápal proč jsou všichni tak jiní, změnili se.
"Teď pro tebe mám ale něco já Faito...Jestli Kiyoko ještě jednou nějak ublížíš, přísahám na smrt své rodiny že tě zabiju. Už to ale nebude boj takový jako před šesti lety, nemíním se chovat jako dítě a nemíním být tím hodným co ušetří životy." Kamínek se kterým jsem si hrál jsem pak odpinknul do jedné skály o kterou se roztříštil. Pak jsem pomalu odcházel, prostě někam, chtěl jsem nějak pomoc a vykecáváním asi moc nezískám.

Přesun
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed 5 Jun - 13:39

Faito

Vyhrožuješ mi? zvedl jsem velmi vážně obočí. Zkus si nejdřív zjistit, co se stalo a kdo komu vlastně ublížil...
Miko pak vstal a odešel. Bezva, nechají jediného neshinobiho, kterému dřív šéfoval ten, kdo víc zaplatil, aby hlídal svitky před nepřítelem. pomyslel jsem si a pousmál se.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Wed 5 Jun - 18:54

Takže zbierať plody...Aj bylinky...Ok, aspoň nemusím vraždiť tie nevinné zvieratká! Pomyslela som si, zvieratká som mala veľmi rada a bola som toho názoru, že každé z nich si zaslúži poriadny život.
Teraz však bola taká doba, kedy sme museli chodievať loviť často...Zavrtela som hlavou, pousmiala sa na Mika, skôr než odišiel a hneď na to som zmizla i ja. S tým rozdielom, že som si pomocou chakry vytvorila na chrbte krídla a zamierila k horám. (presun)
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Wed 5 Jun - 21:31

Faito

Ještě notnou chvíli jsem seděl bez hnutí a přemýšlel nad předchozími roky. Nad tím vším, co jsme si řekli s Kiyoko potom, co mě zavrhla...vlastně toho moc nebylo. Vzpomínám si, jak rezignovala, když se nám sypaly kousky betonu v Kashikeho domě za krk, a my přesto plánovali protiofenzívu, vzpomínám si, jak za mnou jednou přišla a koukali jsme mlčky na hvězdy, což se nikdo nikdy nedozví. Vzpomínám si, jak jsem se vrátil s rukama od krve, protože jsem v boji přišel o katanu a toho drzýho floutka jsem prostě roztrhal plátovými rukavicemi...to byl asi vrchol mé temné stránky. Když tak o tom přemýšlím, musel jsem na venek vypadat hrozně. Pro mě to byla rutinní práce jako každá jiná, ale pro ostatní jsem byl ten, co ráno odcházel a večer se vracel se zakrvavenou zbrojí i katanou a slovy, že je další úsek vyčištěn...

Z přemýšlení mě vytrhly tlumené výbuchy. Když jsem vyběhl na okraj hor a podíval se do vesnice, zjistil jsem, že se něco děje v nemocnici. Že by další sabotáž? pomyslel jsem si a rozmístil pár pastí. Past na medvědy přímo do vchodu, aby ji každý viděl, ale hned za ní byla past druhá. Jestli někdo past na medvědy přeskočí, šlápne na lanko a vytrhne pojistku z oslepujícího granátu. Na stěnu jsem nakreslil křížek a oko, dva znaky pro dvě pasti. Doufal jsem, že si část vesnice ještě značky pamatuje. Schoval jsem se do stínů a čekal na potencionálního útočníka.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Andi Dors Sat 8 Jun - 6:55

Andi

Vracel sem se z né moc zábavného průzkumu. Byla to moje svobodná volba v době volna. Neměl jsem co dělat, a tak sem se procházel po lese. Vlastně sem tam několik dní zůstal. Byl tam klid a já nemusel poslouchat některé nejmenované diktátorské kolegy z vesnice. No, teď už stojím před kanceláří naší kage a asi deset minut klepu na dveře jak de*il...
Stále bez odpovědil. Vdychnu si a zaměřím růži kterou jsem jí kdysi dával. Trvalo to dlouho než jsem našel alespoň přibližnou polohu (předpokládám že si jí nechala u sebe) a ještě delší dobu než sem jí našel úplně. No, tadle poloha byla i tak nepřesná, ale měl jsem přibližný okruh. Ach.... Vzdychl jsem si nad neschopností mích kolegů a dostával se z šoku kde asi Kage je. Nebo případně míří.
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 9 Jun - 14:27

Kashike

Dorazím před vchod a mojí pozornost upoutají Faitovy značky pro pasti. Při bližším pohledu si všimnu pasti na medvědy a za ní je nástražný drát. Dobré... pomyslím si a projdu dovnitř. V tunelu si sednu, vezmu dva kamínky a začnu vyťukávat morseovku: Vylez, chci s tebou mluvit. Ozvěna ťukání se rozléhá tunelem a je krásně slyšet úplně všude.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 9 Jun - 18:11

Faito

Na vchod jsem viděl. Nejprve tam strašil nějaký shinobi, kterého jsem znal spíš od vidění, a pak tam přišel Kashike. Prozradila ho modrá maska i to, že se obratně vyhnul pastem. Vyšel jsem ven. Co bys rád? zeptal jsem se a začal vyměňovat oslepující granát za tříštivý.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 9 Jun - 18:13

Kashike

Když se Faito ukázal, pohlédnu na něj. Máme problémy. Zase... a je jich čím dál tím víc. Táta vždycky říkal že čert kálí na jednu hromadu, teď už vím jak to myslel.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 9 Jun - 18:26

Faito

Asi to má něco společného s tím rudým mrakem nad nemocnicí a duněním výbuchů... ptám se, ale odpověď už asi znám. Takže, co hodláme dělat?
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 9 Jun - 18:30

Kashike

Znáš to, zbydou na nás vždycky jen samé lehké úkoly. Tentokrát zachraňujeme unesenou kage... prohodím jako by to bylo něco, co děláme každý den.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 9 Jun - 18:35

Faito

Bézva... zavrčím. Jestli jí vytáhnu zpod rukou nějakýho řezníka a ona mi řekne "Aspoň vidíš, že chodit do vesnice je nebezpečné", nechám ji tám, je ti to jasný... zkusil jsem trochu odlehčit situaci.
Nějaký konkrétní plán? zeptám se a podívám se na toho cápka, co tu stojí s námi. Uvnitř jsou zasypaný svitky. Až budeš chtít jídlo, dostaneš ho v domě, co vypadá jak pevnost vytesaná z jednoho kusu kamene. U něj...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 9 Jun - 18:38

Kashike

Něco jsem narychlo spíchnul, ale stojí to na štěstí a důvěřivosti jedné konkrétní skupiny lidí. Můj osobní názor je ten, že tam zařvem...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 9 Jun - 18:43

Faito

Hm...lepší tam, než tady... řekl jsem na souhlas a kývl jsem, abychom šli k němu a plán řekl až tam.

//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 9 Jun - 18:45

Kashike

Taky fakt... prohodím a vyrazím za ním. (přesun)
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Andi Dors Mon 10 Jun - 11:51

Andi

Slyšel jsem co se stalo. A díky růži jsem znam její polohu. Je na čase začít jednat. Věděl sem dobře že v Iwě nemůžu hledat podporu. Udělali by poprask. A pak sem si vzpoměl na tu holku se kterou sem si povídal na cvičišti v Konoze. Používala časoprostorovou techniku. (přesun)
Andi Dors
Andi Dors

Počet príspevkov : 83
Join date : 29. 12. 12

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 6 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru