Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Tsuchikage

+5
Aitenn Megami
Faito Dansaku
Noriko Kana
Kashike
Kiyoko Hokori
9 posters

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:13

First topic message reminder :

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Lavadome

Pod sutinami budovy Tsuchikage je spleť tajných chodeb, většina vás zavede k jisté smrti v mnoha starých pastech, pokud neznáte cestu a rozmístění pastí. Cesta vás dovede k malému podzemnímu jezírku, kolem kterého se táhne kamenná cestička, za kterou najdete jedno kamenné křeslo, na kterém většinou sedí Tsuchikage a před ní na malé travnaté ploše její shinobi. Nezbylo jich mnoho, ale i přes to se musí skrývat a v případě projednávání důležitých věcí se schází právě zde. Jsou zde schovány všechny svitky, které se podařilo zachránit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down


Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 2 Jun - 16:22

Ožila jsem když na mě promluvil a postavila jsem se.
"Jo jdu jdu." řekla jsem trochu mimo zase jsem přemýšlela někde mimo tuto dimenzi, hodila jsem si svůj batoh přes rameno a šla za ním. Podívala jsem se na toho Saikora a pak došla Kashikeho
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 2 Jun - 16:37

"Chybí pár záznamů, ale co mne znepokojuje ještě víc je jejich obsah. Byly to záznamy o klanech a kekkei genkai vesnice." Zamračila jsem se, jako bych nad něčím usilovně přemýšlela, ale když jsem zvhlédla, zjistila jsem, že mne nejspíš stejně nikdo neposlouchá.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 2 Jun - 16:40

//Hele lidi zachovejme prosím postupy -_-....Kdo to má vše číst! :DD

Stál jsem opodál a onou dvojici jsem poslouchal tak, že to šlo jedním uchem dovnitř a druhým ven. Na Noriko když přišla jsem samozřejmě mávnul a čekal až mi Kiyoko poví co chybí. Když jsem to zjistil, byl jsem docela znepokojený.
"No...To asi není dobré." Zavrzal jsem zuby a koukal se na ní co teď. Docela jsem se obával toho co by se mohlo stát, až to někdo zjistí a vše si přečte. Taky mi vrtalou hlavou to, kdo by to mohl zapříčinit.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 16:55

Kashike


No mohli chybět i horší věci. Třeba svitky s technikami. Seznam KG má jen informační hodnotu, nemůže být použit proti nám. Nejde mi do hlavy k čemu by to někdo chtěl. Na chvilku se ještě zastavím a jsem zvědav na názory ostatních.

// promiň Miko, je blbý když všichni čekají na jednoho člověka jen aby mohli dál mluvit mezi sebou
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 2 Jun - 17:00

"Třeba potřebují vědět jaké klany tu sou, aby se mohli vrátit a zjistit jestli jsou ještě na živu. Přece jenom ninjové s kg jsou něčím odlišní od obyčejných ninjů." trochu jsem si oddychla, doufala jsem že můj klan na seznamu není.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 2 Jun - 18:21

/Omlouvám se, ale musím i schvalovat ^^

"Nejsou to zas tak neužitečné informace v nesprávných rukou. Klany se většinou vyznačují tím, že jeho příslušníci jsou i vzhledově odlišní od ostatních, jako je tomu například u klanu Uzumaki a jejich rudých vlasů. Není pak těžké rozpoznat jehlu v kupce sena, když víš, kde a jak hledat." Upozornila jsem je vážným hlasem.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 2 Jun - 18:31

//Kdo si počká, ten se dočká Kashike! xDD

Poslouchal jsem i ostatní a pak jsem si jen sedl nechápavě na jeden kámen a začalo mi trošku červenat bělmo jak jsem se koukal do blba a ani jsem nemrkl.
"Ježiš marja, takový povyk kvůli takové chujovině." Pokroutil jsem nad tím hlavou a pak jsem si opřel lokty o kolena a podíval jsem se tu bandu tady. Chvilku jsem je jen tak podivně pozoroval, až trošku nebezpečně. Nemohl jsem teď nikomu věřit že jo! Co když to jsou zrádci že jo!
"Hele...Dám vám kontrolní otázku jo?" Vážně jsem se postavil a koukal na ně jak na nějaké stvoření.
"Takže Kiyko...Co se kdysi stalo na bojišti semnou a Faitem hm?!" Hodil jsem na ní takový vážný a podezřívavý pohled. Mohla být kdokoliv, třeba i ten co toto udělal! Vyl jsem v loji -_-, naproto yřízenej, mé nerv to nebraly -_-.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 18:36

Kashike

Jestli jsou tyhle odlišnosti popsané, pak je to potíž... uznám. Musíme toho zrádce najít a dostat ho dřív než ty svitky skončí někde kde nemají. Jen mě nenapadá jak, chybí nám vodítka... Když začal Miko zkoušet Kage, usednu na kámen a usměju se pod maskou. Jde na to chytře.

// to nebylo nic proti tobě, neboj... ani proti Mikovi...bylo to jen konstatování
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 2 Jun - 18:57

Chvíli jsem na Mika celkem překvapeně mrkala a pak se na chvíli zamyslela. "S Faitem na cvičišti říkáš?" Pod maskou jsem se pousmála. "Myslíš tu chvíli, kdy tě Faito málem zabil, protože jste se spolu nepohodli a já tě pak léčila? Nutno podotknout, že utíkání z nemocnice máš nejspíš v popisu práce." Dodala jsem ještě, tou dobou se toho stalo tolik, už mi to splývalo, ale nikdy mi nemohla splynout jeho nechuť k tomu, ležet v nemocnici.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Sun 2 Jun - 19:08

Sedela som si na tom kameni a dívala sa na ružu vo svojich rukách. Nakoniec som si len povzdychla a položila ju vedľa seba. Rozhovory ostatných som nevnímala, nachádzala som sa práve vo svojom vlastnom svete.
Spomínala som na staré dobré časy...Schmatla som do ruky papier, ktorý okolo mňa poletoval a poskladala z neho ružu, ktorú som si strčila do vlasov. Robievala som to často. Postavila som sa a zavrtela hlavou, pretože som si práve spomenula na vlastnú matku. Ktorá bola pravdepodobne mŕtva. Uniesli ju tí hnusní parchanti...
Chcela som sa vrátiť späť do nemocnice, ale sľúbila som Mikovi, že si urobím jeden voľný deň. Celá nervózna som si teda sadla späť na kameň.
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 2 Jun - 19:10

Ehe...No asi jsem se měl zeptat na něco jiného. Fakt jsem netušil že by to věděla a byl jsem připravený bojovat, ale když mi to řekla, zůstal jsem nehybně stát a koukal jsem se do blba. Pak jsem se jen tak podivně do široka usmál a byl chvilku v klidu.
"Fájn, fájn...Tak tedaaa..." Prudce jsem se otočil čelem ke Kashikemu na kterého jsem ukázal a hodil jestřábí očka na něj.
"Tak byls to ty?!" Tiklo mi trošku oko. Jediný u koho jsem si byl na 100% jistý byla Aitenn. Kiyko taky tak nějak.
"Počkej počkej počkej! Chytl jsem se za hlavu a začal jsem si chodit a něco brblat pro sebe a na všechny jsem při tom tak podivně civěl...Hold já se někdy nezměním ani za apokalypsy.
"Aiteeeenn."
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 19:16

Kashike

Zaměřím svůj pohled na Mika. Neví jak se tvářím, protože mám masku ale opravdu dobře se bavím. Můžu tě ujistit, že já to nebyl. Zaprvé nepoužívám výbušné lístky právě z toho důvodu, který tu všichni vidíme... jsou slabé. Zadruhé jsem tu nebyl ani chvilku sám, někdo by si všiml kdybych tu položil nálož. Co tam máš dál Houmlesi?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Sun 2 Jun - 19:38

Nechápavo som sa zahľadela na Mika, keď spomenul moje meno. Nevedela som, čo si mám o tom myslieť, že by ma začal upodozrievať? Prisahám na svoj život, že ja som to nebola! Zdvihla som ruky, akože sa vzdávam. Po prvé, nemala som na to dôvod, keďže sa tým parchantom chcem pomstiť za to, že mi pravdepodobne zabili mamu. A po druhé, mám dostatočné aliby! Zvolala som, pričom som sa uškrnula. Znova som vyskočila nohy a oprášila sa. Miko, myslím, že tým upodozrievaním každého nič nedosiahneš. Nadvihla som jedno obočie a zavrtela hlavou. Kto vie, či to nie si ty, keď už sme pritom? Uchechtla som sa, samozrejme, že som to nemyslela vážne!
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 2 Jun - 19:46

"No souhlasím s Aitenn, jsem unavená po cestě a po celém dni, ráda bych si šla odpočinout." narovnala jsem se a nadzdvihla si batoh.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 2 Jun - 20:10

Když promluvil Kashike, znovu jsem se obrátil na něj a chvilku si ho tak prohlížel jako nějakej detektiv.
"Hmm...To není dostatečná výmluva Kashikeee!" Tiklo mi oko a pak když přišla Aitenn a najednou říkala že to nebyla ona, trošku jsem u ní zpozornil a došel k ní.
"Aitenn...Chtěl jsem tě tu jako podporu a ne jako další podezřelí!" Začal jsem krapátko zmatkovat. Teď když najednou tak zazmatkovala jsem si myslel že to mohla být ona, ale věděl jsem že byla semnou a pak tu byla i Noriko a tu jsem chtěl taky nějak vyzkoušet...Jednoduše jsem byl v loji, absolutně vyčerpanej, vyřízenej...prostě kaput! Sedl jsem si znovu na kámen a na všechny se tak divně koukal. Začínalo se stmívat a to znamenalo že ani tady nebude pořádné světlo.
"Hele nevím jestli to byl někdo z vás, ale jestli jo...jste mrtví, vyřízení, omráčení, kaput, prostě výmaz a kill." Máchal jsem kolem sebe rukama aby pochopili co jsem tím fakt myslel a pak jsem se jen otočil na Aitenn a pousmál jsem se. Věděl jsem že to nebyla ona a tak jsem na ní jen mrkl a podíval jsem se na Kiyoko a pak na ostatní, tak až nějak vražedně....muhahahaha.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 20:19

Kashike

Já se taky nevymlouvám. V odborném slangu se tomu totiž říká "alibi". Alibi, to je Miko... Miko, Alibi... jsem rád že jste se seznámili... uchechtnu se.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 2 Jun - 20:21

Už jsem to nevydržela a vyšla k Mikovi a nekompromisně mu dala malý pohlavek.
"Jsi jounin seber se, měl bys mi být oporou a ne tu rozšiřovat paniku!" odvětila jsem chladně a otočila se na ostatní.
"Zbytečně se tu všichni stresujeme. Akorát se zabýváme prkotinama zatímco pravá podstata věci bude někde úplně jinde. Vážně jsem unavená. Nesla jsem se sem se zásobami pro vás pro všechny až ze země Železa."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Sun 2 Jun - 20:38

Uchechtla som sa. No tak prepáč, že som to zle pochopila! Znova som zdvihla ruky, akože sa vzdávam a zavrtela hlavou. Myslím, že už vôbec nemá zmysel hľadať páchateľa vzhľadom k tomu, že nemáme žiadne stopy. A pochybujem, že by to bol niekto z nás. Povzdychla som si a postavila sa vedľa Mika. Keď na mňa mrkol, začervenala som sa...Ale len trošičku!
Začala som premýšľať, čo budem dnes robiť. Ale keď okrem pomáhania v nemocnici ma nič iné nenapadlo! Miko...Mám chuť ti vykrútiť krk... Prižmúrila som oči, že ja hlúpa som mu sľúbila, že si urobím voľno. Za jeden tréning, ktorý sa tak rýchlo skončil, ako i začal. No mňa raz porazí!
Ružu, ktorú som mala vo vlasoch, som strčila jemu do vlasov. Musela som sa zasmiať, vyzeral fakt komicky!
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 2 Jun - 20:46

Faito

Vím, jak zjistit nevinu těch dvou. Ozval jsem se po chvíli, když jsem vyšel s tím váčkem ryo, který jsem přinesl několik chvil před výbuchem. Bijuu mají schopnost komunikace mezi sebou. Nejsem si jistý, zda v tom nejsou zapojeni i oni, ale je tu větší šance, že na sebe něco prásknou...Popovídejte si, vy dva... ukázal jsem na Mika a Aitenn. Pak jsem se podíval na Tsuchikage. Pomalu jsem došel až k ní, sundal jsem masku a zahleděl se jí do očí. Tak silná žena s tak dobrým srdcem se nezhroutí kvůli vesnici. Vždycky bys žila pro přeživší a i kdybych měl za svoje slova teď zaplatit, myslím, že ty jsi zrádce...a myslím, že ne z vlastní vůle....Protože ty nejsi ta Kiyoko, kterou jsem miloval.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Miko Amatasu Sun 2 Jun - 20:51

//Až je mi ze sebe blbě -_-''

Najednou ke mě přišla Noriko a já si říkal co chce dělat. Když mi však dala pohlavek, tiklo mi jedno oko. Ignoroval jsem to co říkala a myslel jsem si že vybouchnu, ale měla štěstí že jsem byl docela klidnej.
"Tak za toto..." Zazubil jsem se tak trošku ďábelsky a podíval jsem se na ní a pak na její vlasy.
"Ti strčím hlavu do hajzlíku...Až to nebudeš čekat...Jen počkej Noriko." Trošku mi vystoupla žilka u čela. Myslel jsem to fakt vážně a jednou to i splním, fakt že jo! Nebo se o to aspoň pokusím -_-''.
Potom jsem se otočil na Aitenn. Byl jsem docela už uklidněnej a asi měly obě pravdu. Kdyby jsme se tu podezřívali, nemělo by to ani cenu. Jen jsem si založil ruce do kapes a podíval jsem se znovu na ně.
"Ok, ale chci mít jistotu. Takže naše heslo budeee..." Trošku jsem si odkašlal a pak jsem se na ně pousmál.
"Antikotočerepapinovikovičova." Mrkl jsem na ně a pak jsem se trošku zasmál. Aaano, taky jsem byl docela unavený. Trošku jsem si poodstoupil dozadu k Aitenn. Když měla tu kytku ve vlasech, byla moc hezká...jakože ona...jakože Aitenn xD. Trošku jsem k ní šel blíž tak, že jsem dal pravou ruku za ní, která k ní byla vlastně i blíž a dotknul jsem se trošku nervózně její ruky.
Když ale začal mluvit Faito, podíval jsem na Aitenn a když se nikdo nedíval, dal jsem jí pusu na tvář. Věděl jsem že jsem to kdysi pokazil já a styděl jsem se za sebe. Když pak Faito mluvil dál, dokonale mě jako vždy vytočil. Stoupl jsem si před Kiyoko a odžduchnul jsem ho.
"Řekni ještě jednou něco podobného a tentokrát přísahám Faito že tě zabiju!" Dost mi začalo tlouct srdce a fakt jsem začínal být naštvaný. Kiyoko pro mě byla jako sestra a takto o ní nikdo mluvit nebude, rozhodně ne když vím že ona to nebyla, nemohla být.
Miko Amatasu
Miko Amatasu
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)
Jounin (Yonbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 117
Join date : 02. 01. 13

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Jigoku

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Sun 2 Jun - 21:05

Kashike

V okamžiku stojím mezi těmi dvěma, každou ruku na hrudi jednoho z nich. Tak dost! To ještě nikomu z vás nedošlo že tohle je možná přesně to co chtějí?! Rozeštvat nás proti sobě? Musí vědět kdo přežil, když nenašli naše těla tenkrát po bitvě. Musí vědět že by nás dostali jen za cenu ohromných ztrát, tak to dělají takhle. Vemte rozum do hrsti, oba!
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 2 Jun - 21:16

Jako vždy se to zvrtlo v hašteření a pošťuchování, už jsem to ani moc nevnímala, byla jsem zabraná do svých vlastních myšlenek, najednou se však ozval jeho hlas a moje pozornost se rázem přesunula na něj. Moje oči sledovaly každý jeho pohyb a když mi sundával masku, chtěla jsem ho zastavit, neměla jsem ráda, když se mi někdo díval na tu zohavenou tvář, ale nestihla jsem to v čas. Víc než to co udělal pro mne bylo horší to, co řekl. Neodpověděla jsem, ani mi nedali prostor, když se začali hádat, pomalu jsem vstala. "Já jsem zrádce?" Hlas se mi třásl a bylo vidět, že mám co dělat, abych se udržela. "Ano, jsem žena a mám srdce, to je ten problém." Zvedla jsem zrak ze země a zabodla svůj pohled do jeho očí. "Pokud si myslíš, že jsem zrádce, měl bys zakročit a zrádce zlikvidovat, pro dobro vesnice." Zatvářila jsem se odhodlaně, nehodlala jsem mu dát najevo svůj strach z toho, co by mohlo přijít.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sun 2 Jun - 21:26

Faito

Povzdechl jsem si. Nepomáháš mi. Netvrdím, že jsi zrádce dobrovolně. Sakra myslete, lidi. Mezi námi se z čista jasna objevil cizí muž a nikdo nestihl zareagovat. Za svůj život jsem se setkal jen se zlomkem toho, co umí ninjové. Silně pochybuji o tom, že nemají nějaké ovlivňující jutsu, kterým z nás můžou dostávat informace! Nevěřím, že by kdokoli z téhle skupiny lidí zaprodal vesnici, byť by to bylo za jakoukoli cenu. Žil jsem tu s vámi několik let a vím, co to pro vás znamená. Jestli tu zrádce je, tak je to proti jeho vůli nebo o tom ani neví. Vím, válka je krutá, ale zkusme taky jednou zapomenout na věci, které se staly, a přemýšlejme nad tím, co bude. Už nechci slyšet, co dělat nesmíme, Kiyoko. Teď chci slyšet možnosti toho, co udělat můžeme...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Saikoro Sun 2 Jun - 21:33

Kashike znova vystihol moje myšlienky, mal som pocit, že mi číta myšlienky. Keď ma niečo napadlo pár sekúnd na to to vždy povedal. Buďto rovnaké uvažovanie, alebo mal naozaj niake zvláštne schopnosti. Ja som sa samozrejme prikláňal k tej prvej možnosti.
Začínal som mať pocit, že som asi jediný koho tu nikto, ani trochu nepodozrieva. Keď sa medzi sebou obviňovali, moje meno nepadlo ani raz. Problém bol však v tom, že ho zrejme ani nepoznali.
Dal som si na hlavu kapucňu a tesne popri Noriko som vyšiel von, pričom som na ňu asi na pol sekundy preskočil očami akoby som jej chcel povedať nech ide za mnou. Keď som vyšiel von sadol som si na kameň a nadýchol sa teraz už čistého vzduchu. Všetok prach už opadol a z dymu už tiež nič nostalo.
Hádzal som si karty len tak pod seba do zeme, bez použitia techniky samozrejme, načo by som plýtval chakrou. Rozmýšľal som nad situáciou, ako inak.
Noriko sa mi na tom všetkom zdala príliš nestranná, podobne ako som sa mohol javiť aj ja. Nechcel som nikoho podozrievať, ale išlo práve o to aby niekto nezačal neprávom podozrievať ju.
Faita, Kiyoko a Kashikeho som len jedným uchom počúval, aby som vedel čo plánujú urobiť.
Saikoro
Saikoro
Velitel Jouninů
Velitel Jouninů

Počet príspevkov : 230
Join date : 10. 03. 13
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Cross

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Sun 2 Jun - 22:10

Zachytila jsem Saikorův pohled. Už podruhé. Nelíbilo se mi když Kashikemu něco říkal tam nahoře. Viděla jsem ho prvně vlastně ani nevím jestli si ho pamatuji, když jsem v Iwě žila. Chvíli jsem ještě byla uvnitř, a když Faito začal mluvit sebrala jsem se a vyšla ven za Saikorem a opřela se o kámen ze sutin vedle vchodu a dívala se směrem do vesnice.
"Nelíbí se mi že jsi tak potichu, moc se k tomu nevyjadřuješ." promluvila jsem do ticha.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage - Stránka 3 Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru