Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sídlo Tsuchikage

+5
Aitenn Megami
Faito Dansaku
Noriko Kana
Kashike
Kiyoko Hokori
9 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 26 May - 12:13

Sídlo Tsuchikage Lavadome

Pod sutinami budovy Tsuchikage je spleť tajných chodeb, většina vás zavede k jisté smrti v mnoha starých pastech, pokud neznáte cestu a rozmístění pastí. Cesta vás dovede k malému podzemnímu jezírku, kolem kterého se táhne kamenná cestička, za kterou najdete jedno kamenné křeslo, na kterém většinou sedí Tsuchikage a před ní na malé travnaté ploše její shinobi. Nezbylo jich mnoho, ale i přes to se musí skrývat a v případě projednávání důležitých věcí se schází právě zde. Jsou zde schovány všechny svitky, které se podařilo zachránit.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 27 May - 21:44

Chlad, tak by se dalo jedním slovem popsat všechno, co Kiyoko cítila jak duševně, tak fyzicky. Už tu nebyl nikdo, kdo by ji zahřál, když jí byla zima nikdo, kdo by ji povzbudil, zůstala sama v temnotě podzemí, pohřbená pod vesnicí, kterou nedokázala ochránit. I to kamenné křeslo, kolem kterého se svíraly její prsty vyzařovalo chlad, který jí pronikal pod kůží a pomalu, ale jistě znehybňoval její prsty. Vypadala zlomeně a v jejích očích chyběla jiskra, která tam vždycky byla. Ani se nehnula a leckdo by si mohl myslet, že už není mezi živými, přes ústa nosívala posledních pár let masku, teď ležela pohozená pár metrů od křesla a ve světle, které se odráželo od vodní hladiny byla jasně vidět rozšklebená jizva táhnoucí se od levé spodní čelisti pod uchem, až ke koutku jejích rtů. Prázdné oči se zabodly nepřítomným pohledem někam do tmy a v její mysli se neustále opakovalo posledních pár let. Bolest ze ztráty a její neschopnosti ochránit svůj lid ji naprosto zničila, stala se z ní troska a všechno co měla, leželo několik metrů nad ní v sutinách vesnice, kterou tak milovala. Pochodně zaplápolaly, když se sem chodbou prohnal ledově chladný vítr a rozházel Kiyoko rozpuštěné vlasy.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Tue 28 May - 10:02

Kashike

Dovedu Noriko až sem. Můj pohled zabloudí ke křeslu, kde nehybně sedí postava. Zdravím tě Kiyoko... někoho nám vedu. Dlouho ztracenou duši.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 28 May - 10:08

"To nezní moc dobře." poznamenala jsem, ale podívala jsem se na postavu na křesle. Vypadala umučeně. Hodně zničeně. Pamatovala jsem si, že vesnice byla její život a přesto se snažila být svěží pro ostatní. Udělala jsem pár kroků k ní dopředu a dřepla si na jedno koleno a svěsila hlavu na znamení úcty.
"Lady Tsuchikage?" oslovila jsem jí jako bych se bála, že jí tím ublížím.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 28 May - 11:16

Faito

Prošel jsem tiše místností až k trůnu, při tom jsem lehce zavadil o Noriko, jako bych ji ani neviděl.
"Neutekl daleko..." řekl jsem tiše a hodil vak s ryo před Tsuchikage. Ani do očí jsem se jí nemohl podívat. Ještě pořád mě mrzelo to, co se stalo. Kdyby mě viděl Miko, asi by mě zabil. Lehce jsem se uklonil, prošel kolem Kashikeho a řekl tlumeně: "Nahodil bys mi rameno? Jednou rukou si nesundám zbroj..." Pak jsem, nečekajíc na odpověď šel do vedlejší místnosti.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Tue 28 May - 11:18

Kashike

Když kolem prošel Faito a optal se mě na rameno, pokrčím rameny. Klidně, tyhle si budou mít o čem povídat. Otočím se a dojdu za Faitem. Tak který?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 28 May - 11:21

Faito

Můžeš hádát. řekl jsem a pravačkou jsem zahýbal jak hadrovou. Levačkou jsem začal rozepínat řemínek na pravém rameni. Je na tom čím dál hůř... řekl jsem s náznakem starosti v hlase. A kdes našel tuhle? Kývl jsem hlavou směrem k trůnnímu sálu.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Tue 28 May - 11:31

Kashike

Povytáhnu obočí a pak mu začnu pomáhat s nárameníkem. Je mi to jasný... Neboj, Kage bude v pořádku jen co začnem s opravama a začne se sem vracet život. Jinak tu dívku znáš, i když já jí taky napoprvé nepoznal. Seděl jsem nad bránou, víš tam co vždycky, a ona mě napadla. Trošku jsme se servali ale pak jsem jí díky bohu poznal. Už jsem měl tasenou Rose...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 28 May - 12:01

Chodbou se začaly ozývat tlumené kroky, které se pomalu přibližovaly, až předemnou stály tři postavy. Pomalu jsem k nim zvedla svůj zrak a mlčky si je prohlížela. "Vás bych tu nečekala." Hlesla jsem místo pozdravu a pomalu se zvedla z křesla. Nebylo dvakrát pohodlné a já po pohodlí ani netoužila, prošla jsem kolem Noriko ignorujíc váček s penězi a zvedla ze země svoji masku, kterou jsem si nasadila na obličej, abych zakryla jizvu. "Vstaň, není tu nikdo, komu by jsi měla dávat najevo úctu. A Tsuchikage-sama? Ten titul mi nepatří, nezasloužím si ho." Stála jsem za ní a jakmile jsem domluvila, obešla jsem ji přiblížila se ke vchodu do druhé místnosti. Nevkročila jsem, zastavila jsem se na místě, jako by tam byla nějaká neviditelná bariéra, otočila se pomalu zpět k Noriko a posadila se na křeslo.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 28 May - 12:08

Faito

Kana...Má štěstí, žes měl zrovna náladu na hraní. Znám tu tvou smrt ve dvou krocích... zavrčel jsem a zakousl se do kusu hadru. Tak pojď...
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 28 May - 12:45

Postavila jsem se a mlčky na ní zírala. Faita jsem též ignorovala, spíš mě zajímalo, chování té ženy o které jsem si myslela, že jí znám. Nevěřícně jsem jí sledovala jak chodila jako tělo bez duše. Měla jsem sto chutí jí připomenout kdo je, ale neudělala jsem to. Věděla jsem čí si prošla a možná kdybych tu bývala byla tak.... zhluboka jsem se nadechla a z ramen shodila těžký batoh.
"Přinesla jsem nějaké zásoby od naší rodiny. Byla to chyba odejít, ale vrátila jsem se, abych vám znovu pomohla vše obnovit." pronesla jsem vážným hlasem. Neskrývala jsem menší zlost, která mě na chvíli ovládla. Vlastně jsem čekala nějaké přivítání Kashike mě měl varovat, co mě tu čeká. Letmo jsem se ohlédla kam ti dva odešli a pak jsem k ní přistoupila blíž a vzala jí za ruku.
"Je mi líto co se stalo." hlesla jsem k ní a dívala jsem se jí do očí
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Tue 28 May - 13:27

Kashike

Jestli myslíš odjistit a hodit, tak to nešlo. Chtěl jsem zjistit co je zač. Sundám si rukavice a prohmatám Faitovo rameno. Pak nasadím tón zdravotní sestřičky. Neboj se, bude to strašně bolet jenom pár minut... a dlaní uhodím do hlavice kloubu, aby zapadla zpět.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Tue 28 May - 14:43

Faito

Zakousl jsem se do hadru a i přes něj zaskřípala sklovina. Komplexem prošlo zaúpění.
"Dop*dele...připomeň mi, že slepák si mam nechat vyndat od někoho jinýho." vzdechl jsem, když jsem se trochu uklidnil. Pak jsem vstal, a s letmým "Díky" jsem odešel.
//přesun
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Tue 28 May - 19:37

Kashike

A až tě bude bolet zub, stačí říct, dělám je zdarma... prohodím když odchází a pak se vrátím k holkám vedle. Tak co dámy? Jak jste si popovídaly?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Tue 28 May - 20:10

S trochu zamysleným výrazom som sa tu objavila...Cestu k miestnosti, kde Kiyoko trávila viac času než dosť, som poznala naspamäť, nehrozilo, že zablúdim. Často som za ňou chodievala, bola pre mňa veľmi dôležitým človekom...Považovala som ju za svoju staršiu sestru.
Cestou ku Kiyoko som stretla Faita, na ktorého som vrhala vražedné pohľady. Vedela som, čo jej urobil. Ublížil jej. Veľmi.
Kiyoko v tej svojej "miestnosti" nebola sama. Bol tam Kashike i...Isté dievča, ktoré som odniekiaľ poznala. Pátrala som v mysli, až nakoniec mi doplo, že to je Noriko. Ona ma však pravdepodobne nespoznala...Vyzerala som totiž úplne inak. S miernym úsmevom som sa teda oprela o stenu neďaleko a čakala, kým si to Kiyoko s tými dvoma vyrieši.

Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 28 May - 20:44

Jakmile se dotkla mé ruky, cukla jsem sebou a ruka se mi v její dlani zatřásla. "Za zásoby ti děkuji, můžeš je rozdat lidem ve vesnici, potřebují je víc než já." Vysoukala jsem svou ruku z jejího sevření. "Lítost není třeba, ty za nic nemůžeš." Odpověděla jsem jí tiše. "Víš moc dobře, že nepopovídali." Pohlédla jsem na Kashikeho a poté přesunula svou pozornost k nově příchozí. "Aitenn..." Zašeptala jsem, poznala jsem ji už z dálky, byla mým osobním světlem v téhle tmě.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 28 May - 20:49

Mírně jsem se otočila na dívku, kterou oslovila. Usmála jsem se na ní a pak se přesunula zpět ke Kiyoko.
"Neměla byste zavírat oči pro ty kteří Vás potřebují, přísahala jsem Vám věrnost, a hodlám to dodržet. Kdyby jste si chtěla popovídat stačí říct. Půjdu rozdat ty zásoby a pomůžu s výstavbou." usmála jsem se na ní
"Už Vás neopustím." vstala jsem a šla ke Kashikemu sebrala jsem batoh, mávla jsem na Aiten a pak vyšla ven abych se nadechla.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Tue 28 May - 20:56

Kashike

Chjo.. vypustím ze sebe a vykročím ke Kiyoko. Takhle by to nešlo, trčíš tady v té díře už věky a pomalu se nám rozpadáš před očima. A já nejsem ten kdo se na to hodlá jen tak dívat... jednání pokračuje venku. Sehnu se a vezmu Kage do náruče, přičemž cítím jak je pohublá, neváží o moc víc než dítě.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 28 May - 21:30

"Co to děláš?!" Vyjekla jsem, když jsem se ocitla v jeho náručí. "Já nemůžu jít ven, zbláznil ses?! Jestli mě tam někdo uvidí, jsme mrtví všichni!" V očích se mi zračila neskutečná hrůza z toho, že bych ztratila i zbytek svých lidí.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kashike Tue 28 May - 22:21

Kashike

Tvoji lidé tě potřebují.. a tam nahoře jsme pány my dva s Faitem. Každý ví že kdo se nám připlete pod nohy, ten skončil. Nemáš se čeho bát. Vyrazím s ní ven a chodbou zamířím do skal. (přesun)
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 29 May - 11:30

"Ale já tam nechci!" Bránila jsem se dál, ale nebylo mi to nic platné, protože jsem byla hodně zesláblá, nemohla jsem se mu vytrhnout, takže jsem nakonec musela své úsilí vzdát a smířit se s tím.
//přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Noriko Kana Wed 29 May - 14:09

Otočila jsem se na Kashikeho a musela jsem se pousmát. Vzpomněla jsem si na jeho slova. Pro něj jsou důležité činy a ne slova. Odolala jsem nutkání jít za nimi a místo to jsem se podívala na Aiten, hodně se změnila, ale ten její bojovný výraz ne. Usmála jsem se na ní a vyndala jsem z batohy jeden z menších balíčků a šla jsem k ní.
"Vem si to, je to základní balíček první pomoci, kdyby náhodou." mrknu na ní, podám jí to a vrátím se ke svému batohu a vezmu si ho na záda míříc do nemocnice. (přesun)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Aitenn Megami Fri 31 May - 17:08

Vyjavene som sa dívala najprv na Kashiheho, potom na Noriko a nakoniec i na Kiyoko. Ktorú si Kashike len tak vzal do náručia s tým, že ju ide niekam odniesť. Sa zbláznili či čo?! Keby ich tí dementi hore zbadali, tak sme kaput.
Prižmúrila som oči, ale nechala som to radšej tak. Veď Kashike je rozumný, vie, čo má robiť. Dívala som sa, ako odchádzajú a sadla si do kresla vedľa stola. Tam som prakticky sedela stále. Trávila som s Kiyoko veľa času, snažila som sa ju udržať nad vodou, v poslednom čase si toho prežila dosť. Keďže som sa nudila, vzala som si zo stola čisté papiere a začala ich skladať do rôznych obrázkov. Origami. V tom som bola expert...
Nakoniec to dopadlo tak, že som vytvorila asi desať ruží a dvoch vtákov. Iné veci sa mi už skladať nechcelo. Odrazu som si spomenula, že v nemocnici mám smenu. Vyletela som z toho kresla a rozbehla sa von, kde som sa nenápadne pohybovala medzi troskami až k nemocnici. Dúfala som, že ma nikto nevidel. (presun)
Aitenn Megami
Aitenn Megami
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)
Tokubetsu Jounin (Gobi no Jinchuriki)

Počet príspevkov : 408
Join date : 14. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Itako

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Nukenin Sat 1 Jun - 17:58

Přímo uprostřed sídla Tsuchikage se ozval tento výbuch, který tím tady otřásl od základů. Otázkou zůstávalo, jak by někdo nepovolaný, sem znal cestu a dokázal se dostat přes všechny pasti?
Po výbuchu zde zůstala jen jedna ohořelá růže origami, spoustu výbušných lístků a tajné svitky to přežili naštěstí bez úhony. Ale vážně byli všechny nebo některé zmizeli? Jaké vůbec údaje zmizeli? Chyběli informace o klanech a KG vesnice.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Faito Dansaku Sat 1 Jun - 18:39

Faito

Když jsem doběhl ke zborceným tunelům kanceláře, potvrdily se mé domněnky. Doháje...To je pořád: Buďme tu, jsme tu v bezpečí... problesklo mi hlavou, ale na to nebyl čas. Ze zápachu jsem poznal, že šlo o výbušné lístky - každá jiná věc by alespoň trochu smrděla střelným prachem nebo popelem. U jednoho ze vchodů jsem nalezl skulinu a po prohledání okolí jsem začal s odklízením. Šlo to těžko, ale zkoušel jsem skulinu zvětšit alespoň natolik, aby se tam mohl protáhnout menší člověk.
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Sídlo Tsuchikage Empty Re: Sídlo Tsuchikage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru