Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takumi no Sato

3 posters

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Thu 24 Jan - 18:49

First topic message reminder :

Takumi no Sato - Stránka 7 180px-Takumi_Village_Symbol.svg
Takumi no Sato
Malá vesnice specializující se na výrobu zbraní pro shinobi z celého Světa. Téměř na každém kroku zde najdete malé kovárny, obchůdky, ve kterých neprodávají nic jiného, než zbraně. Dále je tu malá ubytovna a restaurace, ve které si můžete odpočinout po dlouhé cestě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Feb - 14:52

Relativní ticho protnul až lidský výkřik a bolestné sténání. "Pusť mě, nebo za to draze zaplatíš! Živý se odsud nedostaneš ani ty, ani ten tvůj kamarádíček!" Znovu se ti pokusil vytrhnout, i když jediný výsledek, který jeho snažení mělo, byl další bolestný sten, protože ho zlomená ruka, za kterou jso ho stále držel opravdu hodně bolela. V tu chvíli si všiml svého nože, který stále byl zabodnutý v těle Aranel, natáhl po něm druhou ruku a sevřel ji kolem rukojeti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Fri 8 Feb - 14:56

Kashike

Jediný bleskový pohyb volné ruky stačil k tomu, abych vytasil dýku a uťal mu druhou ruku (tu kterou chtěl vzít nůž) v zápěstí. Pokusím se tak učinit dřív než se nože dotkne, a i kdyby se tak stalo, nůž je dostatečně fixovaný aby dívka neutrpěla další ujmu. Tobě to pořád nestačí? Holt si tě budu brát kousek po kousku...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Feb - 15:04

Už už se jeho prsty sevíraly kolem nože, ale nikdy se už nedovřely. Zakřičel snad ještě víc, než když jsi mu zlomil ruku. "Takže, ona je tvá slabina?" Uchechtl se, i když tvář měl stále zkřivenou bolestí. "Jestli tu mám umřít, tak ona půjde semnou!" Zahulákal ti přímo do tváře a bez ohledu na svou zlomenou ruku se ti vytrhl a začal se k ní plazit, nebyla daleko, jen na délku jedné paže, ale on ty svoje používat nemohl, takže by mu bývalo stačilo, jen se otočit a do nože kopnout, nebo jakkoliv jinak narušit jeho stabilní polohu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Fri 8 Feb - 15:13

Kashike

Další můj pohyb, tentokrát směrem dolu, vrhl dýku přímo do jeho kyčle. Tentokrát už musí být bolest přímo paralyzující. Když připočteme fakt že čepel v kyčli prakticky brání v jakémkoliv dalším pohybu, muž už nepředstavuje hrozbu. Abych však měl jistotu, vezmu ho za límec a odtáhnu ho pryč od dívky. Teď je jen na tobě jak moc budeš trpět. Hraješ o rychlou smrt. Chci vědět jak se otevírá ta mříž, kam jsi prodával zbraně atd. Čím víc mi toho řekneš, tím líp pro tebe...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Feb - 18:32

Tvému protivníkovi se z té bolesti až zatmělo před očima a to ani nemluvím o tom křiku. "Chceš vědět až příliš." Syknul. "Ta mříž se otevře až ve chvíli, kdy tu jeden z nás čtyř zemře a měla by to být ona, stejně už dlouho nevydrží." Pohodil hlavou směrem k Aranel a pak se podíval Kashikemu do očí bez jakékoliv známky strachu, nebo lítosti, byl v nich jen výsměch. "Nic víc ti neřeknu, nemám důvod."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Fri 8 Feb - 18:46

Kashike


Jo tak nepovíš... velice pomalu mu vytáhnu dýku z kyčle a vrazím mu jí pod koleno... a co teď?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Feb - 20:14

"Nepovím!" Zopakoval důrazněji v další agónii bolesti. Už pomalu začínal ztrácet vědomí, bylo toho moc.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Sat 9 Feb - 11:20

Kashike

Ach jo, ty hlupáku... vyjmu dýku z kolene a bodnu jí do ledviny. Ještě před tím než zemře, mu způsobím neskutečnou bolest, která mu ani nedovolí upadnout do bezvědomí. Čekají ho 3 minuty neskutečného utrpení a nakonec smrt.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Sat 9 Feb - 14:33

Jeho nenávistný pohled tě pronásledoval až do chvíle, kdy jeho oči vyhasly a život ho opustil. "Jéj, a teď utíkejte." Ozval se hlasitý smích, když se vám začal na hlavu řítit strop, celá hora se chvěla a jako by vás tu chtěla pohřbít, kusy skály padaly ze země. Podobně to bylo i v místnosti, kde zůstali kováři, brána do chodby, kterou jste sem přišli se začala pomalu zavírat a poslední mříš bránící vstupu do chodby, kde se ještě otřesy tolik neprojevily, se právě otevírala. Chodba nebyla krátká, ale měla spoustu zákrut a byla celkem úzká, avšak na jejím konci byla široká louka. Odsud šla krásně vidět vesnice.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Sat 9 Feb - 14:40

Kashike

Hups... řeknu si v duchu, jediným rychlým skokem jsem u té zraněné dívky, vemu jí do náruče a druhým skokem jsem u dveří. Ohlédnu se na Faita. Makej, padáme odtud.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Faito Dansaku Mon 11 Feb - 18:38

Faito

Do Kashikeho soubojů se nepletu. Jeho jinton se těžko sleduje a mohl bych mu tím způsobit nepříjemnosti. Proto zatímco mluví s tím mužem, najdu šipku, kterou jsem vystřelil, otřu ji a zandám do toulce. Pak vyjdu za Kashikem a nezapomenu při tom okovanou botou nakopnout ksicht mrtvému "náčelníkovi".
Faito Dansaku
Faito Dansaku

Počet príspevkov : 264
Join date : 18. 09. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Mon 11 Feb - 19:00

Kashike

Proběhnu chodbou ven a pokud to půjde, tak s kováři opustíme pevnost. Překontroluji stav dívky v mé náruči a lehce si oddechnu. Konečně je to za námi... Pak vyrazíme směrem k vesnici.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Feb - 19:20

"Nezapomněli jste na něco?" Ozvalo se, když jste opustili horu a ocitli se na louce. Před kashikem se najednou objevil oblak bílého dýmu a jakmile dým zmizel, stála tam malá holčička.
Takumi no Sato - Stránka 7 5437710489_05944850fd_z
Dívenka si stoupla na špičky a zadívala se na Aranel v tvém náručí. "Víš, že to nemůže přežít? Tady nejsou doktoři." Oznámila mu s trochu zamyšleným výrazem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Mon 11 Feb - 19:31

Kashike

Trochu se leknu a pak si dívku prohlédnu. Musím jí zachránit. Ať je to jak chce, dlužím jí za život. Pomůžeš mi?
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Feb - 19:41

"Ty jí dlužíš za život, ne já!" Odsekla ti a zatvářila se dotčeně. " Co z toho budu mít, když ti pomůžu?" Už jsem vás vyvedla z hory, to vám ještě nestačilo?" Nadzvedla jedno obočí a začala si prohlížet nůž a ránu, kterou způsobil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Mon 11 Feb - 19:43

Kashike

Otázkou je, co budeš mít z toho že nám nepomůžeš. Jsem prostý muž, nemám moc věcí které bych ti mohl nabídnout. Leda peníze, střechu nad hlavou... nevím co by sis přála.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Feb - 19:51

Dívenka si dala prstík na spodní ret a na chvíli se zamyslela. "Dobrá, pomůžu vám, polož ji sem a sleduj, ale svou odměnu dostanu, jinak dokončím, co můj otec začal." Oznámila ti naprosto klidným hlasem a pak se zazubila, jako by se nic nedělo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Mon 11 Feb - 19:54

Kashike

Na chvilku se zarazím ale pak dívku položím a ustoupím stranou. Dobrá...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Mon 11 Feb - 20:52

"Ona je tvoje žena?" Nakrčila obočí a vypadala te´d trochu zmateně. Tu otázku si nemohla odpustit, proto ti ji také položila. "Tak se na to podívám, ale když to nepřežije, moje chyba to nebude." Pokrčila rameny a v tu chvíli vytrhla nůž Aranel z rány, zahodila ho někam za sebe a tam se zabodl do trávy. Z rány okamžitě začala vytékat spousta krve, dívenka přiložila své malé ruce na rozšklebenou ránu a začala do ní vpouštět zelenou chakru. Kováři se zatím seskupili v kruhu kolem a sledovali to představení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Mon 11 Feb - 21:22

Kashike

Neni... řeknu smutně... moje žena je dávno mrtvá. Ale je to první dívka, kterou jsem si od té doby oblíbil...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Tue 12 Feb - 18:29

"Tak to bych ji asi měla zachránit, že?" Znovu nasadila ten zamyšlený výraz a zelená chakra kolem jejích rukou trochu zesílila. Trvalo ještě nějakou dobu, než růžovovlasá dívenka vzhlédla, vypadala dost vyčerpaně, na pokraji svých sil. "Měla by být v pořádku." Usmála se na tebe a pomalu vstala, trochu při tom zavrvorala, ale na nohou se udržela a mohla tak pokračovat v chůzi, kdo ví proč mířila znovu k hoře. Nebyl tam nikdo, kdo by se o ni mohl postarat a vchod byl zasypaný, zatvářila se trochu smutně a po skále se sesunula k zemi, kde vyčerpáním usnula.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Tue 12 Feb - 18:36

Kashike

Děkuju... řeknu jen a vezmu vyléčenou dívku znovu do náruče. Faito, myslíš že bys tu maličkou mohl vzít? Vypadá úplně grogy...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Tue 12 Feb - 18:41

Aranel zůstávala dál v bezvědomí, ale její zranění už nevypadalo tak vážně jako před tím. Kováři už pomalu zamířili k vesnici, kde na ně už čekaly jejich ženy a děti. Vesnice okamžitě ožila a z komínů se začalo pořádně kouřit, protože ženy si stouply k plotnám a začaly připravovat jídlo na oslavu, jeho vůně se linula snad celým údolím. Jeden z kovářů na vás čekal před svým domem s malou cerkou v náručí, která se velmi hlasitě dožadovala "bubáka".

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Kashike Thu 14 Feb - 21:06

Kashike


Zamířím k domu kde jsem si nechal věci. Na prahu mě přivítá rodina. Jsem rád že už je vše v pořádku. Myslíte že bych u vás mohl na chvíli uložit tuhle dívku? Je raněná a potřebuje si odpočinout...
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Anonymní Thu 14 Feb - 21:26

"Kde máš bubáka?" To byla první otázka, kterou jsi slyšel, ještěs ani nestačil promluvit. Malá dívenka seskočila tatínkovi z klína a docupitala až k tobě, chytla do svých malých prstíků látku tvých kalhot a zatahala za ni. "Jistě, že můžete, pro vás cokoliv. Moc Vám jménem celé vesnice děkujeme za záchranu." Usmál se na tebe kovář a dívku si od tebe vzal. "Postaráme se o ni, nemusíte se bát." Mezi tím, co ji šel uložit na postel, přišla jeho žena a v ruce držela tvé věci, které sis tu nechal. "Tohle jste si tu nechal." Počkala až sis od ní věci vzal a pak tě se slzami v očích pevně objala. "Děkuju moc, ani nevíte, co to pro mě znamená." Odtáhla se a otřela si slzy. "Nekdy brzy zase nashledanou, budete tu vždy vítáni."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato - Stránka 7 Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru