Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Takumi no Sato

3 posters

Goto down

Takumi no Sato Empty Takumi no Sato

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 13:58

Takumi no Sato 180px-Takumi_Village_Symbol.svg
Takumi no Sato
Malá vesnice specializující se na výrobu zbraní pro shinobi z celého Světa. Téměř na každém kroku zde najdete malé kovárny, obchůdky, ve kterých neprodávají nic jiného, než zbraně. Dále je tu malá ubytovna a restaurace, ve které si můžete odpočinout po dlouhé cestě.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 4 Jun - 18:45

Původně jsem měl namířeno za tím ANBU, který šel trénovat do hor, ale nějakým způsobem jsem se objevil v nějaké vesniččce. Vesničané ji popsali jako Takumi no Sato. Nebylo na ulici ani moc lidí tak jsem procházel ulicemi a díval se na stánky. Avšak meče, které jsem potřeboval zde nebyly tak kvalitní. Nebylo tu nic co by mně zaujalo, ale jak se dostat zpátky když už ani nevím odkud jsem přišel.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Tue 4 Jun - 20:08

Zoro ani nevedel, v akej slávnej a takmer už zabudnutej dedine sa nachádza a práveže sa tu nachádzala aj istá osoba o ktorej sa šuškalo. Aj mladému Chunínovi z Kumo sa donieslo do uší, že sa v dedine nachádza aj slávny šermiar, ktorý si sem prišiel naostriť svoju legendárnu zbraň, zbraň ktorej majiteľ sa stával naozajstným mečovým majstrom. Ten teraz ale sedel v neďalekom bare, popíjal saké a meč opretý o stoličku zo záujmom hladkal..?
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 4 Jun - 20:42

Přes všechno to šuškání nešla přeslechnout jedna pozoruhodná informace, že se v tomto odlehlém městečku nachází někde jeden velmi zkušený šermíř. Po nějaké době jsem se dostal do jednoho baru kde vysedávala skupina neurvalců s děsnými výrazy, ale jeden muž byl úplně jiný. Seděl sám se svou katanou. Nevěděl jsem jak ten šermíř vypadá, proto jsem se hned nedoprošoval, čekal jsem zdali udělá první tah když v tom jsem zahlédl muže s velkým mečem jak se zvedá ze své židle.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Tue 4 Jun - 21:28

Muž sa naozaj zdvihol, na pult hodil zopár mincú, vyložil si svoju ohromnú katanu nežne na svoj chrbát, a svojským krokom sa pomaly vydal preč, postupujúc ulicami von z dediny. Ak ho nezastaví teraz, vonku jako Hachibiho Jinchuuriky nebude mať šancu. V tom ale namiesto pri odbočke von z dediny zmenil svoj smer a pomaly si to zamieril do postranej uličky. Snáď posledná šanca ako ho zastihnúť?
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 4 Jun - 21:35

Ten chlápek co na mně zaútočil dopadnul celkem špatně, jelikož jsem jeho meč zastavil rozmáchnutím jedné katany. Praštil jsem ho tupou stranou do pasu čímž jsem ho znehybnil, nehodlal jsem ho zabít, jelikož na to nebyl čas. Ten chlápek odešel a já se za ním vydal. Naštěstí jsem došel do uličky kde zrovna byl a skřížil mu cestu. " Tak ty seš ten známej šermíř z okolí? " Zeptám se ho se zájmem o boj a trochu i s úsměvem, protože se brzy začnu bavit.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 14:03

Pohľad šermiara, ktorému sa cez pravé oko ťahala vojnová jazva sa upriamil na mladučkého Katara. Sledujúc ho od hlavy k päte sa len pousmial, trochu arogantne, ale nakoniec svoj úsmev premenil na naozaj milý. „A ty si ten, ktorý ma už dlhšiu dobu sleduje. Viem o čo ti ide, chceš môj meč. Je mi jasné, nie si prvý ani posledný, tento meč si musíš zaslúžiť!“ Povedal celkom pokojne, meč z chrbta hodil k zemi a premeral si Katara pohľadom, čím ho vyzval na prvý krok.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 15:35

Pohlédnul jsem na uznávaného šermíře a usmál jsem se a zatím jsem položil ruce na jílce svých dvou katan. " Jsem tu proto, abych s tebou změřil síly. Pokud jsi opravdu silný jak se povídá tak souboj s tebou si náramně užiju. Pozvedni meč nechť může náš souboj začít s neozbrojenými nebojuji ať je to kdokoliv. " Vytáhnu obě katany ze svých pochev a postavím se do bojového postoje. Bylo to zvláštní nemít tři katany jako obvykle, ale musel jsem to nějak zvládnout i bez té třetí. Svou bílou katanu jsem si dal do pravé ruky a tu normální do levé. Stále jsem však čekal než zaútočí.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 16:34

Avšak šermiar neútočil, meč nechal hladko položený na zemi v žiadnej póze akoby sa vzdával alebo skôr sa nechcel brániť jeho prípadnému útoku, ku ktorému ho chcel donútiť. „Tak rob chlapče..“ Odvetil potichu, zazrel na nebo a pousmial sa. Už dlho nemusel používať svoje majstrovské využívanie mečového spôsobu. Snáď sa niekto konečne našiel?
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 17:20

Že by snad chtěl použít Mutoryu? (Bez mečový styl) Je strašně málo lidí, kteří dokážou tenhle styl použít. Je to víc náročné než s mečem, jestli tohle umí tak je vskutku silnej. Ale možná má v plánu při útoku sebrat meč ze země a zasadit mi nečekaný úder. Kdybych byl jím co bych udělal? Samozřejmě se snažil vyprovokovat soupeře k prvnímu úderu čímž se otevře jeho obrana a vítězství je na dosah ruky. Budu to muset použít v Nitoryu i když jsem to nikdy nezkoušel. Bude to riskantní, ale když nemám třetí meč tak to musím zkusit. Dám své ruce s katanama křížem na jejich opačné strany k bokům. Měl jsem meče dané na ostré strany, myslel jsem tenhle souboj vážně. " Nitoryu Ogi: Oni Giri " Při vyřknutí útoku jsem byl už dávno na cestě za běhu ke svému cíly, který se stále nehýbal. Musel jsem být obzvlášť opatrný, protože třetí úder není možný. U něho jsem seknul křížem a objevil se za ním, ale nepolevil jsem na ostražitosti. Šel akorát slyšet vánek, ale nevěděl jsem jaký to mělo efekt na jeho osobu.


Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 18:05

Na osobu pred ním to nemalo žiaden efekt z jediného dôvodu, a to že len čo sa k nemu priblížil a pred ním sa mu dostal k chrbtu, postava zmyzla v kúdoli havranov. Tie havrany, z ktorého kŕdľa zabil možno dve sa rozleteli do všetkých strám a sformovali jeho postavu na streche neďalekého domu. „Je mi jasné že chceš môj meč.. Chyť si ma..“ Odvetil, načo sa rýchlo rozbehol po stenách budov niekam do preč. Skáčuc zo strechy na strechu veľkou rýchlosťou po očku pozoroval, kde sa Zoro nachádza.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 18:10

Přenesl jsem svou chakru do noh a ihned jsem se za ním vydal když použil ten trik s havrany. Byl celkem rycchlý a tak i pro mně bylo obtížné ho zastihnout. Proto jsem se v jedné odbočce oddělil od něj a šel jinudy. Naštěstí jsem se dostal nějakým způsobem zkratkou před něj a švihl jsem po něm znovu mečem. Potom jsem přistál na zemi a ohlédnul se jestli se zas přeměnil nebo ho to tentokrát zasáhl. Jediné co jsem však cítil bylo chvění v kataně. Jako kdybych udeřil do něčeho velmi tvrdého.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 18:21

Samozrejme šermiar nečakal že sa mu podarí dostať sa k nemu inou cestou, preto pocítil náraz do jeho meča. Dosť tvrdý náraz ktorý ho odhodil do neďalekého obchodu nie cez dvere ale pri rýchlosti akú vynaložil na útek táto zmena trajektórie ho prebúrala cez stenu. „Tak to by sme mali..“ Povedal. Pocítil závan krvi v ústach, keď na zem dopadol jeden z jeho zubov, okamžite sa postavil a cez dieru v ktorej doteraz neusadol prach vyletelo hejno vrán, ktoré zaútočilo na Zora. Nemalo v pláne ho zraniť, ale privodiť efekt oslepnutia, kedy sa za jeho chrbtom objavil šermiar a obrovským mečom o dĺžke ako samotný Zoro mu sekol na chrbát, nie v uhle aby ho zabil, skôr aby mu dovolil nejako reagovať. Zdalo sa že šermiar ho nechce zabiť, predsa len trénujú!
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 18:35

Konečně se mi ho podařilo zasáhnout, podíval jsem se dolů k němu a řekl jsem hlasitě " Ale ještě nekončíme, určitě toho umíš víc než měnit se na havrany. " V tom jsem dostal takový zvláštní pocit když na mně útočili havrani. Nebyl to vražedný úmysl, něco podobného. Jako bych byl v nebezpečí. Moje tělo se pohnulo automaticky v zájmu sebeobrany. Otočil jsem se dost prudce abych zastavil jeho meč, který jsem tak tak stihl zachytit, ale měl jsem namále. Dost na mně tlačil, ale vypadal tak sebejistě, jako by to ani nebral vážně. Těchto věcí si v bitvách velmi všímám abych porozuměl svému soupeři. Snažil jsem se ho proto zatlačit zpět, ale měl celkem tuhý kořínek. " Kdo jsi? "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 18:42

Obaja sa zastavili na streche, v uhle kedy každý držal svoju zbraň proti druhému v krížy a merali si svoju silu a umenie bojovať. Vtedy presne cez ich skrížené zbrane, cez ktoré bol malý otvor zapozeral sa šermiar na tvár mladého Zora, počúvajúc jeho otázku. „Kedysi môj meč patril Kumogakure.. Dnes som.. nikto..“ Odpovedal, trochu strnulo ako keď človek nerád hovorí o svojej minulosti, preto o sebe viac nepovedal, zatlačil na Zora ešte viac a vtedy to pocítil. Taký nával sily, ak Zoro nejako nezareauje, meč ním prebije strechu ktorá sa pod jeho nohami začala otvárať od neustáleho praskania, kedy extrémne na silu založený meč prebíjal zem pod Zorom.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 18:50

Když na mně promluvil tak jsem trochu polevil na ostražitosti což se mi skoro stalo osudným, protože najednou začal ještě mnohem víc tlačit na moje meče, čímž začala praskat zem. " Pokud...věříš v sám sebe.... eh....tak vždycky někdo jsi ať už si o tobě myslí kdo chce co chce. " S hlasitým zakončením věty jsem sebral všechnu sílu a pomalu začal zvedat jeho meč. Byl to vyrovnaný boj v síle a taky přetlačování. Já jsem však nezlomně na něj narážel meči. " Vyslechnu si tvůj příběh. "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Nukenin Wed 5 Jun - 18:59

Šermiar vážne nechápal odkiaľ dokázal tak silno odporovať jeho meču, tak veľkej drastickej sile, tú zažil len raz. Keď v dedine ničil všetko Hachibi, avšak nevedel že práve v tomto chlapcovi drieme taká sila, ktorá mu dovoľuje odporovať meču, ktorý ešte nikto neporazil. „Lenže ja si už neverím..“ Odvetil strnulo muž, v momente uvolnil rukojeť meča a odskočil dozadu, pričom meč zaryl hlboko do zeme, presnejšie do strechy. „Môj príbeh už skončil, nie je nič čo by som o ňom hovoril..“ V momente ako to dopovedal, vyložil si meč na rameno a znova preskočil na vedľajšiu strechu, odkiaľ sa pustil preč, ale tentoraz nie do centra dediny ale presnejšie von z dediny, smerom k lesíku neďaleko.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Roronoa Zoro Wed 5 Jun - 19:07

" Jestli tvůj příběh skončil tak mi ho můžeš říct od začátku do konce. " Vydal jsem se ihned za ním jakmile jsem domluvil. Mířil ne do centra, ale ven z vesnice. Mezi budovami se nebojovalo dobře, ale mezi stromy se bude bojovat ještě hůř, protože jich je nespočet což mohlo přivodit problémy. Jestli míří do lesa tak bude obtížnější ho chytit. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Takumi no Sato Empty Re: Takumi no Sato

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru