Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spodní patro

+2
Kensei
Tatsuo Reigi
6 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Spodní patro

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:24

First topic message reminder :

Spodní patro - Stránka 4 781px_Lightning_Daimy_residence
Nejnižší patro ve kterém jsou převážně posilovací stroje a figuríny na trénování úderů a vrhání zbraní.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down


Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Thu 17 Jan - 16:29

Pche, len ihly.Ignorujem ihly, ktoré sa mi zabodnú do tela a nemárnim čas tým, aby som sa ich snažil vykryť, keď by som to možno ani nezvládol. Doskočím a bežím ďalej sámMal som si uvedomiť, že obyčajné bunshiny nebudú mať žiadny efekt.


Naposledy upravil Kaminari no Shazai dne Fri 18 Jan - 14:26, celkově upraveno 1 krát
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Fri 18 Jan - 7:34

Cvičím s tímhle závažím celkem už dlouhou dobu a už je na čase, abych si to vyzkoušel i bez něj. Odložím tyč se závažím a vezmu si svoji bílou katanu. Je poněkud lehčí než obvykle. Nejspíš je to tím, že jsem si už zvykl na těžší, ale to nevadí. S touhle katanou nemohu prohrát. Je v ní uchovaná její duše. Po krátkém pozorování mé katany jsem švihl do strany že se dokonce vytvořil tlak, který narušil vzdušné proudy ve vzduchu a trochu se to zvukově ozvalo. Nastavil jsem si terče od sebe vzdálené asi pět až deset metrů od sebe- Zavřel jsem oči vzal jsem katanu, protočil ji nad hlavou na druhou stranu a připravil se. " Shishi " Vyrazil jsem prudce vpřed a vysekl nepředstavitelnou rychlostí vpřed skrz všechny své cíle a přistál za nima. " Sonson " Už jsem byl méně zadýchaný, chtělo to ale trochu ještě potrénovat, abych nebyl vždy tak udýchanej. Do finále jsem zasunul katanu do pochvy a na všech terčích se objevilo proseknutí a odpadly na zem. Postavil jsem se a dal si trochu pauzu od tréninku, chtěl jsem se totiž podívat na ty dva co zde dělají trochu rámus. Když jsem byl už téměř u nich tak jsem se pozastavil a pozoroval je.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 21 Jan - 13:20

Jen jsem si tiše povzdechla a zakroutila hlavou. Tohle není dobré, úplně mu chybí pud sebezáchovy. No, počkám si, co vymyslí dál. "Uvědomuješ si doufám, že takový přímý útok je úplně k ničemu." Chtěla jsem se jen ujistit, než jsem si za zády tajně vytáhla kunai, který jsem sevřela v dlani stále za zády a vyčkávala, až konečně zaútočí.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Tue 22 Jan - 19:16

"A kto povedal, že je to priamy útok?" Ďalšie rýchle pečate, okolo mňa sa vytvoria štyri klony, zrazu sa zastavíme na mieste, každý klon aj so mnou si z tela jedným rýchlym pohybom vytrhne dve ihly okamžite ich napustí bleskovou čakrou a hodíme ich na Yoruichi. Dve ihly vďaka svojmu tvaru a bleskovej čakre naberú obrovskú rýchlosť a ostatné imitácie sú oproti ním výrazne pomalšie, no úplne rovnaké.Stihne si včas uvedomiť, ktoré sú tie pravé?
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 23 Jan - 16:26

"Hezké, ale už trochu nudné víc too neumíš?" Nahodila jsem tázavý pohled a vyskočila do vzduchu, abych se vyhnula všem jehlám. Při saltu několik metrů nad zemí jsem si vytáhla vlastní jehly a hodila je po něm i jeho klonech. Nakonec jsem hladce přistála na zemi.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Wed 23 Jan - 19:45

Vzhľadom k polohe ihiel a uhlu s ktorým zvierajú zem rýchlo usúdim, že najlepšie bude uhnúť dozadu a nemám žiadny problém sa stratiť z dosahu ihiel. Klony zostanu na mieste a ihly ich zničia.Klony nebudú mať skutočne žiadny význam, akurát obrovské množstvo by mohlo pomôcť, ale na to budem musieť chvíľu zbierať čakru. Spravím ďalších desať klonov, ktoré sa rozbehnú oproti Yoruichi a ja sa sústreďujem s rukami v pečati tigra a snažím sa čo najrýchlejšie a najefektívnejšie sústrediť čakru, zatiaľ čo klony na mňa z časti blokujú výhľad.Po tomto jutsu už nebudem mať veľa čakry ani energie na ďalší útok, budem musieť prejsť do defenzívnej taktiky.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 24 Jan - 13:25

"To tě to stále baví? Pořád jen klony?" Nadhodila jsem trochu znuděným hlasem a tentokrát jsem se však ani nepohla z místa, stála jsem tam a čekala. Samozřejmě jsem byla stále ve střehu, připravena vyhnout se jeho útoku, jen mě už nebavilo stále uhýbat.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Thu 24 Jan - 14:05

Vyskočím do vzduchu s pohľadom upreným na Yoruichi. Na okamih moje oči vyzerajú, akoby som ju skúmal. Okolo mňa začne víriť modrá čakra a zrazu sa objaví najmenej stovka klonov, dokopy zaberajú skoro celý priestor medzi zemou a stropom. Každý jeden si vytiahne 2 shurikeny a hodí ich pred seba. Na Yoruichi tak letí obrovský štvorec shurikenov siahajúci od podlahy po strop a asi 10 metrov do každej strany, no v skutočnosti letia vpred len jediné dve shurikeny mieriace asi 2 metre nad Yoruichi.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 25 Jan - 14:32

]i]Budu ho muset naučit pořádnou klonovací techniku.[/i] Pomyslela jsem si, když se na mě řítily stovky shurikenů. Pravé jsou jen dva a pochybuji, že by byl tak hloupý a útočil na mě přímo. Zůstala jsem tedy stát na místě, ale ne proto, že bych si byla tak jistá, že mě shurikeny nezasáhnou, ale proto, že celá ta iluze sebe sama, kterou vytvořil nemohla protnout vzduch tak jako opravdové zbraně, proto to bylo snadné, slyšela jsem je.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sat 26 Jan - 21:59

Od prekvapenia mi až zostaly otvorené ústa. Útok, ktorým som si bol taký istý, nezabral. Bol som si stopercentne istý, že vyskočí dohora, tak prečo to nezabralo? Doskočím na zem totálne zúfalý, ako človek, ktorý vôbec nevie čo robiť. Klony zmizli a už sa ani netrápim robením hociakých pečatí. Vytiahnem katanu vložím do nej skoro posledné kúsky čakry, jej čepeľ sa dvojnásobne zaostrý a o polovicu predĺži. "Posledné štyri roky som genin. Trénoval som každý deň 365 krát v roku. A celý čas som sa učil jediné. Ovládať svoju čakru." Po týchto slovách začne čakra okolo katany vybrovať veľkou rýchlosťou a katana tak naberie skoro štvornásobnú ostrosť. "Predvediem vám, čo som sa naučil a dúfam, že vás nesklamem ako žiak učiteľa." Po týchto slovách sa rozbehnem priamo na Yoruichi. Bez všelijakých taktík, prostý a priamy útok. Zovriem katanu silnejšie zbystrím svoje zmysly a som pripravený na priamy boj.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 28 Jan - 14:32

"No konečně něco originálního." Zatleskám mu a přitom si prohlížím to ostří. "Mám pocit, že na tohle mi obyčejný kov stačit nebude, takže mi nezbývá, než tě unavit, neboli vyhýbat se." Mrkla jsem na něj a zasmála se. Tím ostřím jsem opravdu zásah dostat, nechtěla, takže jsem se stáhla do obrany a soustředila se na ni. "Pokud se ti podaří, zasáhnout mě, pak tě uznám jako svého studenta."
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Thu 31 Jan - 12:40

V behu si prechytím katanu do pravej ruky a ľavú mám za chrbtom. Spičku katany nechávam na zemi a bez problémov vytváram dlhú čiaru ako na masle. Neobťažujem sa katanu zdvyhať a rútim sa priamo na Yoruichi. Tesne pred ňou rýchlo seknem zdola nahor, pravú ruku si strčím do kapsy na páse a čakám na uhnutie.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sat 2 Feb - 15:03

Už jsem se i tím pozorováním začal dost nudit, boj trval až moc dlouho. Proto jsem si sebral svoje věci a odešel jsem na jiné místo kde se mohlo dít něco zajímavějšího. Chtěl jsem si s nima sice zabojovat, ale takhle dlouhý boj jsem nečekal. (přesun)
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 4 Feb - 15:35

Z boje mě vyrušil podivný zvuk, sice jsem měla trénovat toho kluka, ale stále jsem byla velitelkou ANBU. "Trénuj sám, musím něco zařídit." Promluvila jsem, když jsem se za ním oběvila a nasadila si na obličej masku, téměř ihned mě pohltil obláček bílého kouře, bylo to taky to jediné, co tu po mě zbylo.
//přesun
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sat 9 Feb - 12:12

"Čo to...?" Najskôr nechápem, čo sa deje. Otočím sa a uvedomím si, že musím trénovať sám.Hm krásny príklad senseia. Ako z učebnice. Vyparí sa niekde do tramtárie a žiaka nechá trénovať samého.Tak čo už. Vzhľadom k blížiacim sa chuuninským skúškam nesmiem otáľať a budem pokračovať s brutálne ťažkým tréningom. Chytím si do ruky shuriken, priložím naňho prst a pomaly ho odťahujem. Snažím sa čakrou prepojiť shuriken s prstom ale nedarí sa mi to. Po piatich pokusoch hodím shurikenom o zem a prejdem na ďalší krok. Vystriem dlaň a snažím sa nad ňou vytvoriť malú guľku čakry. Po piatich pokusoch to znova vzdám a prejdem znova ďalej. Sústredím sa zo zatvorenými očami a snažím sa vypustiť z tela čakru. Vzhľadom k tréningu, ktorý som absolvoval asi pred týždňom mi to ide vcelku jednoducho a na piaty pokus sa mi podarí vypustiť trochu čakry do okolia vo viditeľnej podobe. Sadnem si na zem a chvíľočku oddychujem a potom zase začnem zo shurikenom.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 10 Feb - 19:01

Keď som začínal s ťažkým tréningom, neplánoval som ho až taký ťažký. Síce je pravda, že to prináša isté ovocie.Pozriem sa na tenký pásik čakry prechádzajúci rovnomerne od môjho ukazováka k shurikenu hodenému na zemi. Sadnem si na zem a chvíľu oddychujem. Pásik čakry zatiaľ zmizne a ja si zastrčím shuriken späť do kapsy. Nato sa postavím a vykročím niekde, kde by som si mohol oddýchnuť.Čo tak prístav, slaný čerstvý vzduch by sa mohol hodiť.
//presun//
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 4 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru