Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrchni patro

+3
Kaminari no Shazai
Kiyoko Hokori
Tatsuo Reigi
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Vrchni patro Empty Vrchni patro

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:21

Vrchni patro 781px_Lightning_Daimy_residence
Vrchní patro je celé pokryto hustým lesem ve kterém žije různá zvěř.Je to výborné místo pro trénování boje a pro trénink přežití.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 19 Nov - 19:15

Vybrala jsem si vrchní patro cvičiště, protože se mi ze všech zdálo nejpřívětivější a mohla jsem se zde nejlépe soustředit. Vyskočila jsem na jeden ze stromů a skryta v stínu jeho koruny jsem čekala.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Nov - 19:38

Konečne som dorazil na miesto, myslel som že to je bližšie heh.
Tak už som tu... začneme! Zvolal som a utekal som čo najdalej od miesta kde som stál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 19 Nov - 20:33

Když konečně Shiori dorazil, vyskočila jsem z koruny stromu, hodila před něj několik kunaiů, aby se zastavil a ladně jako kočka jsem přistála přímo před ním. Zase pozdě. Utrousila jsem jen tak mimochodem s potměšilým úsměvem na rtech, který nemohl vidět a sebrala ze země svoje kunaie. Takže, jdeme na to?
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Nov - 14:52

Pozde? Tentokrát som sa snažil povedal som s náznakom humoru.
Nenápadne som ustúpil o krok dozadu čo si Neko určite všimla.Začnime teda, v momente som vytiahol kunai a snažil som sa ju priamo zasiahnuť!

Vrchni patro Whoc5s
Bojovať bez jutsu bude obtiažne mal by som niečo vymyslieť...!
Kvapky potu z nervozity mi pri útoky pomaly stekali po tvári.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 20 Nov - 15:56

Dřív, než jsem mu stačilaodpovědět, na mě zaútočil. Jen jsem se pod maskou ušklíbla a vytáhla si vlastní kunai, který se mi zatočil na prstě před tím, než jsem ho pevně uchopila do dlaně a zablokovala jeho útok. Za zády jsem si mezi tím připravila dna shurikeny, které jsem přesně v okamžiku, kdy se jeho kunai dotknul mého, hodila přímo proti němu.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Nov - 16:21

Do čerta! Povedal som a v okamihu som použil úhybný manéver.
Vrchni patro Tumblr_maekcmudrX1roj1ix
Takmer som sa jej shurikenom nedokázal vyhnúť... Je fakt dobrá!
Po svojej krátkej úvahe som rýchlo vytiahol z batohu svoju obľúbenú zbran a pomocou nej som sa dostal na konár stromu. (Zbran na obrázku)
Vrchni patro Tumblr_maenmmeI9o1roj1ix

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 20 Nov - 19:17

To nebylo vůbec špatné. Pochválila jsem jeho úhybný manévr a následné vyhoupnutí se do korun stromů. Jen jsem zvedla zrak a najednou jsem tam nestála. Vedle Shioriho hlavy se do kmenu stromu zabodnul kunai s výbušným lístkem, který asi po desíti vteřinách vybouchl. Já už čekala o pár stromů dál, skryta ve stínu.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Tue 20 Nov - 19:46

V momente ked som sa jej snažil odpovedať som si všimol kunai vedla mňa. Rýchlo som odskočil no bol som ešte dosť blízko takže ma tlaková vlna zrazila k zemi.

Vrchni patro Tumblr_maenn4NmpT1roj1ix
Toto bolo dosť nečakané povedal som a zhlboka som sa nadýchol.
Vrchni patro Tumblr_maeke3fBxv1roj1ix
Vedla mna spadol strom ktorý to po explozií nevydržal. Celú oblasť zahalil prach v ktorom som zmizol... Ukryl som sa do koruny stromu ktorý bol nablízku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 20 Nov - 19:54

Kdybys můj tah očekával, nebylo by to vůbec zábavné. Ztratit se v prachu... Chceš si hrát na kočku a myš? Dobrá... Zasmála jsem se a opět mu zmizela z očí. Hodnou chvíli jsem pročesávala okolí, než jsem ho zahlédla. Tiše jako kočka jsem se mu proplýžila za záda. Baf! Byla jsem asi 5 metrů od něj, když jsem na sebe upozornila. Vyskočila jsem do vzduchu a pokusila se ho zasáhnout svým kunaiem, než stačí uhnout.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Nov - 14:11

Potichu som čakal v korune stromu ked som v tom začul akýsi zvuk, na ktorý som sa v okamihu otočil. Priamo na mňa letel kunai, za týchto okolností som nemal šancu uhnúť ale... Mačku a myš? Po týchto slovách som nahodil úsmev, omyl Neko-san toto je hra na psa a mačku... !

Možno by som uhnúť mohol ale toto zaberie... Rukou som si kryl tvár, takže ma kunai zasiahol do ruky čo nebolo až tak bolestivé. Kunai som z ruky vytiahol a odhodil som ho rýchlo preč, pretože ako ju poznám určite to bola výbušnina...

Neko urobila jednu chybu s ktorou nepočítala... Nachádza sa vo vzduchu čo mi dáva šancu na útok... Všetko čo som robil som sa snažil robiť čo najrýchlejšie, z batohu som vybral 5 kunaiov na ktorých bol tenký silon a hodil som ich po Neko... To nie! Zakričal som ked som si všimol že sa kunaie spolu zrazili a zmenili svoju dráhu letu... všetky preleteli za ňu. Pochopitelne som ju netrafil a stál som priamo oproti nej čo jej dávalo šancu na útok...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 21 Nov - 16:24

Jeho útok se očividně nepovedl. Ani jsem se za kunai neohlížela, chytla jsem Shioriho za ramena a strhla ho s sebou k zemi. Když se trochu usadil prach, klečela jsem vedle něj s jednou rukou stále položenou na jeho hrudníku, abych mu zabránila se zvednout. Od kdy má kočka navrch, štěně? Zasmála jsem se a uvolnila ruku, kterou jsem ho držela.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Nov - 16:46

Ako som predpokladal mačička sa nechala oklamať zasmial som sa a pustil som silony ktoré boli priviazané ku kunaiom.

V momente sa všetky laná aktivovali a strhli sa k sebe čím Neko dokonale spútali.
Vrchni patro Tumblr_ma1fr0NcWj1rqr3wpo1_500
Ked bola spútaná prišiel som k nej bližšie... Tušil som že mačací zrak neoklamem v tom máš istotne navrch takže som použil niečo čo ta dostalo. Trik bol v hlase, nechala si sa oklamať slovami zareagovala si príliš rýchlo... Nevšimla si si silony ktoré boli priviazané ku kunaiom, v momente ako boli za tebou sa každý trafil na svoje miesto kde sa pevne zabodli.

Prekonať tvoje inštinkty bolo ťažké ale chytila si sa do pasce...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 21 Nov - 19:01

Cože?! Lanka?! To snad ne! Sevřela jsem dlaně v pěsti, ale stála jsem naprosto klidně. K panice jsem nebyla vycvičená. Dokonči svou práci. Vybídla jsem ho naprosto klidným a vyrovnaným hlasem. Čekala jsem, jestli má na to, aby to dotáhl do konce.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Nov - 19:18

V ruke som držal kunai ktorý som ešte obtočil okolo prstu a pomocou neho som pretrhol lanká, Neko bola volná. Moja práca bola dokončená zrejme si mala namysli niečo iné ale nie som ten typ ninju...

Po mojich slovách som si kľakol na zem. Sakra tá rana nevyzerá dobre povedal som neistým hlasom. Bola to krvavá rana na ruke ktorou som odblokoval kunai.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 21 Nov - 19:28

Tohle jsem jistě namysli neměla. Odpověděla jsem mu stále tím vyrovnaným hlasem a klekla si k němu na zem. Ukaž mi tu ránu, podívám se na to. Vzala jsem jeho ruku do svých dlaní a chíli si ránu prohlížela. Nic to není, jen teče hodně krve, proto to to vypadá vážně. Vytáhla jsem svoji lékárničku, a jednou rukou se v ní chvíli přehrabovala, než jsem našla desinfekci a obvazy. Teď to trochu štípne. Upozornila jsem Shioriho, těsně před tím, než jsem mu ránu tekutinou polila. Lahvičku jsem opět zavřela a vrátila do lékárničky. Vzala jsem si jeden z obvazů, kterým jsem mu ránu pečlivě obvázala. Mělo by to být v pořádku. Schovala jsem si lékárničku a ještě jednou si prohlédla svoji práci.


Naposledy upravil Shihouin Yoruichi dne Wed 21 Nov - 19:56, celkově upraveno 1 krát
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Wed 21 Nov - 19:42

Pozorne som ju počúval, po jej ošetrení bola ruka takmer v poriadku... Vdaka za všetko povedal som a milo som sa na nu usmial.

Vrchni patro Images?q=tbn:ANd9GcQEAT3omN4MnENlFCxc4PoBd-mM0u0yRzqm_pFJL8HhkL67i2A5jw

V nečakanom okamihu som ju chytil jemne za ruku a prehovoril:

Snád som ti už dokázal že ta v boji dokážem ochrániť po mojich slovách som mal v tvári odhodlaný a zároven milý výraz.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 21 Nov - 19:55

Nemáš vůbec zač. Odpověděla jsem téměř okamžitě a v okažiku, kdy mě chytil za ruku jsem se pod maskou začervenala. Naštěstí to nemohl vidět. Ano, větší důkaz už nepotřebuji. Usmála jsem se a stiskla ruku, kterou mě držel.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Nov - 14:05

Nad jej slovami som sa pousmial... Smiem sa ťa opýtať na jednu otázku?
Povedal som pokojným hlasom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 22 Nov - 14:42

Trochu mě jeho otázka zarazila, ale ihned jsem mu na ni opdpověděla. Jistě, že smíš.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Nov - 15:06

Tak teda, ako by konala ANBU keby sa do nej zamiloval obyčajný ninja?

Znamenalo by to jeho smrť? Opýtal som sa vážnym hlasom...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 22 Nov - 16:14

Chvíli jsem na něj v němém úžasu zírala, než jsem tichým, snad i trochu zastřeným hlasem odpověděla. ANBU nezabíjí lidi, kteří se do nich zamilují. Usmála jsem se. Dokonce znám i lidi, kteří takový vztah mají. Odmlčela jsem se a čekala na jeho reakci.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Nov - 16:50

Aha takže v tom prípade ber dnešok ako rande povedal som a usmial som sa. Po dlhšej dobe som sa postavil na nohy a chystal som sa na odchod keby niečo vieš kde ma nájdeš... Rád by som tu ostal dlhšie ale Mao (kocúr) zrejme prevrátil celý dom hore nohami.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 22 Nov - 16:57

Zůstala jsem neschopna slova klečet na zemi. Až po chvíli jsem ze sebe vysoukala alespoň: H-hai...měj se. Pomalu jsem vstala a odebrala se směrem ke kanceláři Raikageho. Ještě jsem Shiorimu mávla na roloučenou a zmizela za jedním ze stromů. (přesun)
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Nov - 17:02

Zakýval som a vydal som sa domov (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrchni patro Empty Re: Vrchni patro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru