Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spodní patro

+2
Kensei
Tatsuo Reigi
6 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Spodní patro

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:24

First topic message reminder :

Spodní patro - Stránka 3 781px_Lightning_Daimy_residence
Nejnižší patro ve kterém jsou převážně posilovací stroje a figuríny na trénování úderů a vrhání zbraní.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down


Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 13 Jan - 9:19

Zase tady, je to jako prokletí. Povzdechla jsem si, zatím co jsem hledala vhodné místo pro trénink a ohlížela se, jestli zamnou můj student jde, nebo se někde fláká. Nakonec jsem se zastavila a počkala až se sem doplouží.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 13 Jan - 11:40

Konečne sa doterigám až na cvičisko postavím sa pred senseia a pozerám sa jej rovno do očí. "Čo keby sme sa zoznámili? Volám sa Kaminari no Shazai, moja podstata je Raiton. Medzi moje záľuby patrí spanie, oddychovanie a relaxovanie. Som náladový." Vytrepem zo seba všetko ohromnou rýchlosťou a teraz príde to, čo ma skutočne zaujíma. Prižmúrim oči a pýtam sa: "A teraz mi o sebe povedzte niečo vy."
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 13 Jan - 13:28

Zarazil mě jeho náhlý příval slov, ale nechala jsem ho mluvit, až když domluvil, přišla řada na mě. "Já jsem Yoruichi,nemám ráda neposlušnost a vzpurnost. Víc vědět nemusíš, pokud tu ovšem není něco, co by tě třeba mohlo zajímat." Nadzvedla jsem obočí a tázavě na něj pohlédla.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 13 Jan - 13:51

" Hm, celé meno? Pochádzate z nejakého klanu? Akú máte podstatu? A ste silná??" Zavalím Yoruichi ďalším prívalom otázok.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 13 Jan - 17:17

Musela jsem se zasmát jeho zvídavé povaze. "Jsem Shihouin Yoruichi, klan Shihouin a pokud chceš vidět, co umím, tak se dívej." Opět jsem se usmála a poskládala několik pečetí. "Raiton- Kuro Pansa!"
Spodní patro - Stránka 3 KuroPansa02
Místnot ozářilo světlo černého blesku a bleskový panter proletěl místností, až se těsně u stěny rozplynul. "Spokojený?" Usmála jsem se.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Sun 13 Jan - 19:09

Usúdim, že informácií bolo dosť a prejdem k hlavnému dôvodu, prečo sme tu. "Hm, interesantné. A čo sme tu vlastne prišli robiť?"
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 13 Jan - 20:25

"Co myslíš?" Založila jsem si ruce na prsou a hodila po něm tázavým pohledem. "Samozřejmě , že jsem sem z tebe přišla při tréninku sedřít kůži, jak se říká!" Tcářila jsem se naprosto vážně a taky že jsem to nejspíš vážně myslela.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Mon 14 Jan - 12:24

"Hm."Zložím si z chrbta katanu, zapichnem ju o zem, vystriem pred seba ruky, zo zloženými prstami a poriadne ich natiahnem. Moja nálada sa rýchlo zmení a začínam pociťovať vzrušenie."Ja som pripravený kedykoľvek. Môžeme začať!
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 14 Jan - 14:49

"Fajn, takže pro začátek by to chtělo menší rozcvičku." Ušklíbla jsem se. "Můžeš začít běhat, minimum je dvěstě koleček kolem celého prostoru a nezapomeň se u toho hezky usmívat." Uvidíme, jestli má potřebnou výdrž, nebo ne.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Mon 14 Jan - 15:03

"Hm dvesto kolečiek..." Chvíľu premýšľam, opriem sa o katanu a nakoniec k tomu poviem svoj názor."A nemôžeme začať niečim iným?"
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Mon 14 Jan - 17:43

Přijdu na toto obvyklé místo a jak sám vidím tak už ho někdo zabral, ale mě to nevadilo. Stále mě někdo vyrušoval při tréninku a já už byl zvyklý. Vzal jsem zase dlouhou tyč, dal na ní extrémně velké a těžké závaží, které obyčejný člověk nezvedne takových 50 kilo určitě a začal jsem máchat tyčí jako by to nic nebylo. Musel jsem zvýšit sílu a rychlost švihu aby mi nědalali problém nepřátelé.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 14 Jan - 20:02

"Pokud chceš, můžeš začít stovkou kliků, stejným počtem dřepů a sklapovaček. Pokud se chceš líbit holkám, musíš trochu pracovat." S úsměvem jsem ho zatahala za škraň jako malé dítě. "Vím, že je to nuda, ale pokud chceš dělat něco záživnějšího, budeš se muset dostat přes tohle."
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Tue 15 Jan - 14:40

" Tak dobre no, ak je to nutné. Ale aby sme si to vyjasnili, dúfam, že čoskoro začneme s niečim viac zaujímavým. Počul som, že čoskoro sa budú konať chuuninské skúšky." Neotáľam a rýchlo sa pustím na tých 100 klikov, zatiaľ čo čakám na odpoveď.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 15 Jan - 15:24

"Pokud tě na ty zkoušky vůbec pustím maličký." V duchu jsem mu počítala kliky, aby nepodváděl. "K chuuninským zkouškám potřebuješ nějaké schopnosti a ty jsem ještě neviděla."
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Tue 15 Jan - 15:36

Já jsem mezi tím dále pokračoval k tréninku a zvuk švihu se už začínal i zhmotňovat. Bylo na čase přidat dalších pár kilo abych byl schopen využít plnou sílu meče ať už je jakkoliv těžký a s lehčím mečem být ještě rychlejší. Otřu si pot z čela a dále pokračuju ve svém tréninku zatímco opodál dělá jen kliky.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Tue 15 Jan - 17:59

"Takže hovoríte, že by som mal poriadne zabrať, ak sa chcem na tie skúšky vôbec dostať."Dokončím 100 klikov a začnem so sklapovačkami, ktoré robím neuveriteľne rýchlo, inšpirovaný novým cieľom. Za 2 minúty ich mám hotové a okamžite začínam robiť aj drepy.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 15 Jan - 20:43

"Takhle se mi to líbí, žádné odmlouvání." Počkala jsem, až dodělá dřepy a potom jsem se postavila několik metrů od něj. "Za to, že jsi tu rozcvičku zvládl bez zbytečného remcání, můžeš vynechat ten běh a místo toho mi ukázat své schopnosti. Stačí, když mě jakkoliv zraníš, zaútoč na mě plnou silou a já se ti už nějak přizpůsobím...možná." Ušklíbla jsem se a čekala na jeho první krok.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Tue 15 Jan - 21:42

"Hm, zaujímavá ponuka, ale radšej idem behať. Ja sa vás ani nedotknem a nechcem utrpieť zbytočné zranenia. Tak sa do toho už radšej pustím." Niekto by si pomyslel, že to bola od neho hlúposť, ale keď sa už raz rozhodol trénovať, nemienil tráviť drahocenný čas nezmyslami. Za necelých 10 minút dokázal so svojou rýchlosťou prebehnúť celých 200 kolečiek, no na konci sa totálne zrútil na zem a neobťažoval sa pred tým ani spomaliť, taký bol doriadený.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 16 Jan - 14:58

"Nechceš? Tak fajn, ale dokud neuvidím, co umíš, nemůu tě nic učit." Pokrčila jsem rameny a nechala ho běhat, mezi tím jsem mu počítala kolečka a natáčela si vlasy na prst. "Takže už jsi spokojený?" Jakmile upadnul na zem, hodila jsem po něm tázavý pohled a opřela se zády o stěnu.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Wed 16 Jan - 16:10

Otočím sa tvárou hore a spustím."Už áno. Môžeme začať s tréningom, ale najprv ma prosím nechajte chytiť dych."Po každom slove sa hlboko nadýchnem. Po minútke som sa konečne pozbieral a postavil sa."Prosím, nepýtajte sa ma, prečo som to urobil. Niekedy sám neviem, prečo robím isté veci alebo skôr na nich nemôžem nájsť vysvetlenie." Pomalým krokom prejdem ku svojej katane zapichnutej v podlahe, vytiahnem ju, postavím sa do bojového postoja s katanou pred sebou."Môžeme začať."
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 16 Jan - 16:55

"Teď aspoň vím, že máš nějakou výdrž, tu budeš potřebovat!" Zasmála jsem se a odlepila se zády od stěny. "Tak prosím, zaútoč na mě a neber si servítky." Postavila jsem se kousek od něj a čekala na jeho první krok.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Wed 16 Jan - 17:13

Takže mám možnosť urobiť prvý krok, ktorú sa pokúsim využiť. Pomyslím si a jednám takmer okamžite. Katanu si na chvíľu dám do úst, aby som mohol robiť pečate. Rýchlo spravím 10 obyčajných klonov, zatiaľ moju najlepšiu taktiku, chytím spolu s klonmi katanu do ruky a rozbehnem sa najväčšou rýchlosťou akú zvládnem proti nej spolu s klonmi.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Wed 16 Jan - 17:54

Ty pečetě ... chytré. Ušklíbla jsem se a hodila proti němu 11 shurikenů, každý pro jednen klon a jeden pro originál. Mířila jsem na jejich ruce, přecejen jsem ho nechtěla nějak vážně zranit a když na mě útočil takhle přímo, musela jsem se hodně držet zpátky.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kaminari no Shazai Wed 16 Jan - 18:15

V prvom momente, ako som si uvedomil, že hodila shurikeny som chcel ten letiaci na mňa vykryť katanou, ale hneď potom som si uvedomil, že by som odhalil svoju polohu, preto nás všetkých jedenásť naraz vyskočilo. Našťastie sme tesne minuli strop, ale aj shurikeny a po doskoku sme boli 3 metre od Yoruichi.
Kaminari no Shazai
Kaminari no Shazai

Počet príspevkov : 68
Join date : 10. 11. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Thu 17 Jan - 15:28

Takže shurikeny nezabraly, tak co třeba tohle? Hodila jsem po nich asi dvacet jehlic, jakmile vyskočili do vzduchu a nemohli se vyhnout. Jakmile jsem z prstů vypustila poslední desítku, odskočila jsem asi o pět metrů dozadu, abych měla stále odstup on Kaminariho.
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro - Stránka 3 Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru