Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spodní patro

+2
Kensei
Tatsuo Reigi
6 posters

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Spodní patro Empty Spodní patro

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Mon 15 Oct - 3:24

Spodní patro 781px_Lightning_Daimy_residence
Nejnižší patro ve kterém jsou převážně posilovací stroje a figuríny na trénování úderů a vrhání zbraní.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 11 Nov - 0:24

Pomalu přijdu do svého nejoblíbenějšího patra. Konečně klid, sem totiž mnoho shinobi nechodí, aniž bych věděl proč. Naopak pro mě je zde hotový ráj. Spousty strojů na posilování kterých jsem ještě nezničil a hlavně těch figurín a terčů. Nejdřív se půjdu trochu protáhnout na stroje a pak si to rozdám s figurýnama, dneska bude nejdřív zábava, však povinnosti s rádoby novým týmem mohou ještě chvíli počkat. Spokojeně se pustím do zuřivého tréninku, tedy tak by to někomu mohlo připadat. Moje tělo je jako silný stroj a já se zatím ani pořádně nezapotím, pouze rozcvička.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Tue 13 Nov - 14:32

Nějakou dobu ztratím zde dole, ale pak mě to přestane bavit. Mám chuť zkusit něco jiného a tak přemýšlím kam se dál vydat. Proto se vydám zamyšleně o patro výš. Sem opravdu nikdo nechodí.

přesun
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 18:08

Už nějakou tu dobu jsem se válela na zemi a nudila se. Četla jsem si nějakou knížku a u toho tak průběžně usínala, takže jsem z toho příběhu neměla vážně nic. Podepřela jsem si znuděně oběma rukama hlavu a sledovala meče které jsem měla opřené o zeď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 18:19

Pomalu se vydám dolů po schodech. Nebyl jsem si tak docela jistý, jestli ten genin mířil nahoru, nebo dolů. Protože je dole snazší hledat, vyrazil jsem nejprve tam. při pohledu na nezničené trénovací figuríny mě rychle došlo, že jsem tu už dlouho nebyl. Spokojeně se rozpřáhnu a první panák dostane pořádnou pecku, během chvíle do toho dám vše. Dokonalé pohyby těla, slušná rychlost při vedení úderů, pak nečekaný švih doprovázený zapraskáním a první panák už není na svém místě. Spokojeně si promnu ruce a hodlám jít dál, jenže v tom se zarazím. Nejsem zvyklý že by zde někdo byl, když tu trénuju. Vlastně jsem tu nikdy nikoho nepotkal, ale teď tu někdo je. Trochu překvapeně pohlédnu na ležící osobu a nahodím nenapodobitelný výraz v obličeji.
"Ehm... ty sem nechodíš často že? A doufám že si nic neviděl..."
Poslední dobou zde mají totiž doplňující ninjové problémy, protože nestačí doplňovat vybavení. Nejspíš si budu muset najít nové místečko - napadne mě.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 18:28

Když někdo přišel koukla jsem se tím směrem a sledovala jak trénuje. Naklonila jsem hlavu na stranu a zkoumala jeho pohyby. Skoro jako bych viděla trénovat Sannyho. Ani jsem si neuvědomila, že přestal a promluvil na mě. Rychle jsem od něj odvrátila hlavu a přetočila stránku v knížce. "Nic jsem neviděl.." Zamrmlala jsem a dělala že čtu. Vždy když jsem potkala někoho nového jsem měla strach, že něco pozná. Zatím ale nikdo nic nepoznal...až na Shi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 18:36

"Hmm..." Podívám se zamyšleně na tu osobu a za chvíli už stojím nad ní.
"Vstaň, rád bych zjistil kdo má odvahu sejít do nejnižšího patra..." Se zájmem jí pozoruju, netuše že je holka.
"Vlastně na tom nezáleží, jen bys mohl pomlčet o tom že víš kdo tu likviduje vybavení, nemají to moc rádi... ne v takovém měřítku..." Dodám zadumaně, před očima mám tuto místnost jak vypadala po mém posledním opuštění a proto zatřesu rychle hlavou.
"Jsem kensei a ty...?" Moje silná ruka se ti objeví před obličejem, pokud mi jí podá vytáhnu jí jako nic na nohy a pořádně, bez zmrzačení, jí stisknu. xD
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 18:40

Zaklapla jsem knížku, a znova se na něj koukla. S neutrálním výrazem ve tváři jsem mu podala ruku a najednou jsem stála na nohou. Nedávala jsem nic najevo ale překvapilo mě to. "Jsem Sanny," odpověděla jsem mu a stisk mu oplatila. Když mi jí pustil dala jsem ruce za záda a ruku dlaň si nenápadně promnula. Pak jsem se koukla na zničené vybavení. "Nic jsem neviděl, takže problém vyřešen." Odpověděla jsem mu a sledovala ho.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 18:47

Mávnu ledabyle rukou, jako bych tím gestem potvrzoval její domněnku, kterou vyslovila nahlas.
"Samozřejmě že si neviděl, až odsud odejdu a přijde sem ten udržující ninja, vyrve si zbytek svých vlasů..." Dodám s laskavým úsměvem a trochu do ní dloubnu loktem.
"Hmm nevypadáš jako někdo kdo má zrovna rád posilovací stroje, možná jsi tu kvůli figurínám a strojům posilující tvé reflexy? nebo možná... jsi knihomol co hledá tichý koutek?" mrknu nápadně pohledem po její knížce, ale neříkám to s odporem, spíš se zvědavostí v hlase. Nakonec mě upoutá pohled na její katany, opřené o zeď.
"Umíš s nima zacházet?"
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 18:51

Po jeho dloubnutí jsem hlavu natočila tak aby mi neviděl do obličeje a nepopsatelně se zatvářila přičemž jsem si rukou přejela po tom místě. Protáhla jsem obličej a pak se na něj se zářivým úsměvem koukla. "Zdání možná klame.." Pokrčila jsem rameny a po jeho poznámce jsem se koukla na svoje katany. "Děláš si srandu?" Tentokrát jsem se ušklíbla, však každý z našeho klanu byl už od genina na úrovni jako kdysi Bee. "Kdybych to s nimi neuměl tak je nikam nenosím."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 19:03

Prostě jsem dobrák, nemůžu se na někoho zlobit. poplácám jí přátelsky po rameni a klidně jí začnu vysvětlovat.
"Věřím ti, možná v tobě bude dost síly. Ale na papričku mít nebudeš... to víš, zbyl jsem z našeho týmu sám... ale ta měla úder křídel..." Zvláštní jak se mi rozzáří oči při vzpomínce, kdy mě očividně někdo dokázal pořádně praštit. Rozhodně už od pohledu vypadám jako někdo, kdo má pořádnou sílu.
"Rozhodně musíme zkusit jak moc jí umíš ovládat, jestli se nebojíš ovšem."
přijdu k jednomu stroji a zapnu ho. Bleskově až po zapnutí, kdy proti mě vyrazí sprška kunaiů bleskově tasím svou katanu ze zad a všechny je úspěšně odrážím na stranu. Střídavě vpravo a vlevo. Mám dobré reflexy, jsem zvědavý jestli to dokáže taky. Proto pak ustoupím, abych jí udělal místo.
"Troufneš si Sanny?" Trochu se u toho jména zamyslím, nemám rád jména co mi připadají zženštilé. Ale to ona nemůže vědět.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 19:13

Pohodila jsem hlavou, tohle byla mrhání času. "Víš vůbec z jakého klanu jsem?" Ušklíbla jsem se a došla si pro jeden ze svých mečů. Spokojeně jsem si stoupla před stroj a zapnula ho. Druhou ruku jsem si strčila do kapsy a začala s odrážením kunaiů. Tohle byla věc kterou jsem se učila už jako malá, pak jsem se na něj koukla s nadzvednutým obočím. Jestli bylo něco v čem jsem si věřila a v čem mě nemohl nikdo kromě otce porazit byl to boj s meči. "Ještě něco..?"


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 19:24

Zavrtím s úsměvem hlavou, že ne.
"Nejsem tak úplně zdejší. Vyrůstal jsem v horách, rozumím přírodě a zvířatům víc, než klanům a lidem. Jsem horal, co se nestydí ti říct vždycky co si myslí."
Nejspíš jí tím tak trochu překvapím. Pak jediným pohybem zasunu katanu do pouzdra na zádech.
"Vypadáš jako slibný soupeř, odhaduji tě buď na genina dobrého v taijutsu, nebo na chunina."
jsem zvědavý jak jsem ho odhadl.
"Schopnosti... každý je máme jiné, moje schopnost je po mém otci. Tvoje schopnosti jsou schopnosti tvého klanu. Ale to co rozhoduje je odhodlání, každý shinobi, který ho nezná je pouze z poloviny tak silný, jak by mohl být."
Můj důvod je tak trochu temný, proto se při těch slovech lehce zachmuřím.
"Jestli budeš chtít někdy s něčím pomoct, stačí mi říct. Pokud se mě ovšem nebojíš..." Dodám už opět přátelsky a s úsměvem.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 19:29

Poslouchala jsem ho a všimla si i krátkého zachmuření. Na chvíli jsem se koukla do země a zamyslela se. Kdybych neměla odhodlání dneska bych tu nestála jako kluk a neuměla bych tohle všechno. Při vzpomínce na Sannyho jsem se pousmála, byl to dívčí úsměv ale netrval dlouho. Znova jsem se na něj koukla a uklidila meč.
"Kdo by se tě bál." Pronesla jsem a mávla rukou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 19:34

"každý, kdo by šáhl na mé přátelé, mou vesnici a nebo mé sny, by měl dost velký důvod..."
Rozhodně v sobě nosím silné odhodlání.
"Navíc né každýmu vyhovují mé způsoby..." Vytáhnu z kapsy nové lízátko, tyčku vyplivnu a hned je mi zase líp.
"Tak mi povíš, jak moc tě mám šetřit Sanny?" Zvláštní, ten úsměv byl zvláštní. Jen nevím co se mi na něm nezdálo. Jako zkušený shinobi spoléhající na taijutsu, mám velký smysl pro drobnosti. Proto mi neunikl.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 19:39

Zazubila jsem se při jeho odpovědi a protáhla se. "Nemusíš mě šetřit vůbec, nestojím o to." Odpověděla jsem mu a podrbala se ve vlasech. Zamyšleně jsem ho chvíli sledovala a pak si pro sebe povzdechla. "Nemáš ještě jedno?" Koukla jsem se na to lízátko a pak zase na něj.



Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 16 Dec - 19:41


Přijdu sem a i když tu někdo už je tak si jich prozatím nevšímám a hledím si svého. Původně jsem měl namířeno někam jinam, ale když už jsem byl tady musel jsem něco udělat. Našel jsem si nějaké místečko a vytáhl ze svitku svoje obří číňky a nástroje a začal posilovat. Měl jsem tyč a na ní ohromné množství váhy, které jen tak nikdo neunese. Byla to moje metoda tréninku a zlepšování. Když jsem máchal tou tyčí tak jsem tím dokonce dělal průvan jelikož jsem odrážel samotný vzduch " Stále to nestačí musím zabrat víc " Začínám se dokonce i po čase potit, ale nepřestávám trénovat. Tohle byla teprve rozcvička.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 19:55

Jeho odvaha se mě líbila. proto jsem souhlasně zamručel. Ale přece jenom jsem se rozhodl odpovědět.
"Tvoje odvaha není špatná, ale musíš se naučit především nepodceňovat svého soupeře. Jinak tě složí na lopatky i mnohem slabší soupeř, než jsi ty sám. Pamatuj si to!" Načež jsem udělal pohyb ruky v gestu palec nahoru a pak jsem udělal další nečekaný a proti ní vyrazila vzdušnou čárou požadované lízátko. Chtěl jsem si vyzkoušet, jaké má reflexy.
Pak mě vyruší příchod někoho dalšího. Se zájmem se otočím na něho, to je poprvé kdy jsem zde potkal někoho a dokonce hned dvě osoby najednou.
Proto pokynu Sanymu, aby šel se mnou k němu.
"Zajímavé, tohle jen tak někdo nezvládne. Ale my se ještě neznáme že?"
Schválně k němu dojdu, když má činky nahoře a levou rukou ho uprostřed pohybu zastavím. Aby si mě musel všimnout.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 20:01

"To samé platí pro tebe." Poznamenala jsem když mluvil o podceňování soupeře a v pohodě jsem chytla lízátko. Rozbalila jsme si ho a vložila do úst. Když přišel další člověk rozhozeně jsem zavrtěla hlavou a sedla si k mečům. Necítila jsme se dobře když okolo mě bylo víc lidí, i když moje maskování bylo dokonalé a už nějakých pár let vyzkoušené. Otevřela jsme si opět knížku a dělala že čtu. Zajímalo by mě kde je takovou dobu senseika..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 16 Dec - 20:20

Cvičím si tu svoje pohyby a najednou zastaví moje máchnutí tyčí někdo cizí. Zarazí mě to že někdo zastavil moje máchnutí a podívám se na toho který mě zastavil a dám si tu tyč přes rameno " Kdo seš? Nepřerušuj mě v tréninku, nejsem zrovna v dobré náladě " Tss, jaktože tak snadno zastavil můj švih? To jsem tak slabej? Sakra, sakra, sakra. Postěžuji si v koutku své mysli, protože mě to už vážně štvalo, že pokaždé je někdo silnější než já. Dvakrát za jednu hodinu toho už bylo celkem moc a měl jsem sto chutí někoho přeseknout.
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 20:44

"Mě zase zaráží, že je tu někdo jako ty. Někdo lákavě silný, pokud vím tak jsem se ptal jako první. Ale protože vidím, že nejsi dobře naladěn, začnu..."
Pozoruji ho docela radostně, mám rád silné soupeře a teď už nemá šanci mi uniknout.
"Jsem Kensei a ty siláku?" neříkám to pohrdavě, jeho sílu jsem znatelně před malou chvílí cítil. Bylo pro mě vzrušující ho zastavit. Nakonec se napůl otočím na Sannyho a zatáhnu ho do rozhovoru.
"A támhle to je Sanny, chodím sem docela často a většinou to zde pěkně zdemoluju, ale poprvé jsem tu narazil hned na dvě zajímavé osoby."
Vůbec se nesnažím skrývat, že mě zajímají. je vidět, že jsem přímý člověk.
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Anonymní Sun 16 Dec - 20:55

Dál jsem dělala že si čtu a dumala, pak jsem ale postřehla že někdo vyslovil moje jméno a koukla jsem se na ně. "Čau" Zvedla jsem ruku na pozdrav a zamrmlala směrem k Zorovi. Pak jsem se koukla na Kenseie a nadzvedla obočí. Očividně byl šťastný, zakroutila jsem nad tím hlavou a zahleděla se do knížky. Pak jsem jí zaklapla, měla jsem být přece Sanny! A Sanny byl hyperaktivní člověk! Vyskočila jsem na nohy, taková náhlá změna nálady. Doskákala jsem k nim a zářivě se usmála. "Dneska je ale krásný den. Je toooolik věcí co by se dneska dali dělat!" Zasněně jsem se koukla do stropu a pak se ušklíbla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Roronoa Zoro Sun 16 Dec - 21:04

Stále mám závaží na rameni, čímž si testuji i kolik váhy snesu na ramenou, takže se jen tak nepoflakuji jako ostatní při rozhovoru. Překvapí mě to jak mě nazval a neznělo to moc příjemně. " Jmenuju se Roronoa Zoro. Toho siláka bych si vyprosil, zní to úchylně. " Podívám se na toho, který stál za ním a prohlídnu si ho vteřinově a pak se zas obrátím očima k němu. " No dobrý, co mi chceš? Jak vidíš mám v plánu se stát silnějším než mí nepřátelé. Pokud se mi někdo bude stavit do cesty tak ho přeseknu "
Roronoa Zoro
Roronoa Zoro

Počet príspevkov : 215
Join date : 15. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Kensei Sun 16 Dec - 21:14

Když se objeví tak hezky u sebe, dostanu dost dobrý nápad. Zvláště proto, že stojím uprostřed. ještě jednou ohodnotím kolik toho unese a spokojeně se rychle pohnu. Ob a dva obejmu kolem ramen a bratrsky přimáčknu k sobě. U toho se přátelsky zasměju.
"Ale velký brácho, právě jsem tě našel a musíš být tak protivný?! Konečně jsem našel zajímavé přátelé a proto se vás nevzdám."
načež je po chvíli oba pustím a pokračuju.
"Jestli chceš zesílit, tak můžeme trénovat společně. myslím, že pak zesílíme rychleji a kdyby náhodou přišel někdo, kdo bude silnější než ty, nemusíš se bát..." Zvednu svou silnou ruku a sevřu jí v pěst.
"...,protože tyhle pěsti si vás ochrání." nejhorší je že to myslím smrtelně vážně. Beru jako samozřejmost, že dva takoví sympaťáci mě neodmítnout. Je až děsivé, jak sem někdy primitivně upřímný, možná jen primitivní. xD
Kensei
Kensei

Počet príspevkov : 281
Join date : 11. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Miki Meiro Sun 16 Dec - 21:18

Vzhledem k tomu, že Miki - jako vždycky - narozdíl od Zora nikam nespěchala a šla za ním vlastním tempem, dostala se do cvičebních prostor až o hodně později, než on. Kdyby nebyla senzibil, nejspíš by se jí už dávno ztratil. A kdyby on neměl zelené vlasy a každý si jeho zbrklé chování nepamatoval půl hodiny po průběhu kolem.
Okolo Zora se už jak se zdálo začal shromažďovat nějaký lid. Ne, že by to Miki dělalo hlavu. Jestli byla v něčem dobrá, tak to bylo buzení v ostatních správný dojem. Když si dala zrovna tu práci. A teď si jí dala. Nacházela se sice zatím na druhé straně místnosti, ale slyšet jí bylo i tak.
"Ronoa Zoro!" z hlasu byla slyšet autorita. I její postoj dával tušit postoj člověka vyšší šarže. Takového, který je zvyklý rozdávat rozkazy a jakýkoliv odpor předem vylučuje. Ne, že by Miki něco z toho byla, ale dojem budila dokonalý. V lidech, kteří ji neznali mohla budit dojem Jounina, ve svých 19-ti na to měla i věk.
Počkala, až na ni Zoro obrátí hlavu, nebo až bude dostatečně blízkou a pak prostě jednoduše zavrčela;
"Sednout!"
Vzhledem k tomu, že byla z ostrova slušně otrhaná a na zádech jí ještě stále visely za liánu upevněné pochodně, to musel být dost zvláštní pohled.
Miki Meiro
Miki Meiro

Počet príspevkov : 73
Join date : 27. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Spodní patro Empty Re: Spodní patro

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 4 1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru