Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí Listové

+7
Kiwi Namikaze
Katashi Aokawa
Shinjiro
Kaori Senju
Faito Dansaku
Neuro Uchiha
Shijin Hyuuga
11 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Okolí Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:38

First topic message reminder :

Okolí Listové - Stránka 5 2010-06-03-RainyDay_rect540

V okolí Listové se nachází rozlehlý les, ale i několik luk.
Jen málo se mimo hlavní cesty objeví lidé.
Směrem za monumenty je pak na druhé straně skal nádherné, čiré jezero.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Shizuka Kimyou Thu 4 Apr - 19:21

Zasmála jsem se. Nebo spíše to tak vypadalo.Smích který se mi linul přes rty byl už od posledchu chladný a studený jak zimní výtr. Stejně jako on se i můj smích dovedl zahryznout do každé pěkné myšlenky,
,,Souhlasím.Boužel myslím že nám bude nechutně špatně.Podle toho co jsem slyšela je to zrovna tady nejhorší.Jako kdyby si neuvědomili že jejich přetvařování nemá smysl.Moc dobře vím jací lidé jsou a to na co si hrajou oni je k smíchu" dodala jsem uštěpačně a odlepila se zády od stromu.,,Jeidné čím se mohla chlubit tahle vesnice byl ON.Ale oni se ho místo toho neustále snažili zabít.Tse" dodala jsem naštvaně.Téma Lord Orochimaru pro mě byla doslova srdcová záležitost. Byl to můj velký vzor a kdyby to bylo nějak možné dala bych kdo ví co abych se s ním mohla setkat ve skutečném světě.
,,Jediné štěstí je to,že dneska bude klid." usmála jsem se a koukla se na svojí pobledlou ruku. Ano čím více jsem pracovala na jedech a výzkumech které jsem nalezla ven jsem příliš nechodila což mělo za následek málo pigmentu.
Shizuka Kimyou
Shizuka Kimyou

Počet príspevkov : 23
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Gilien Kedoui Thu 4 Apr - 19:25

"To doufám, nikam se mi nechce jsem správně líná." protáhla jsem se a lehla si na trávu a dívala se do korun stromu kde prosvítal kousek světla. "hmmm jak dlouho myslíš že tu budeme ještě trčet?" povzdychla jsem si i když to spíš znělo hodně naštvaně
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Shizuka Kimyou Thu 4 Apr - 19:37

,,Dívím tomu ještě tak hodinu,dvě a půjdeme" oznámila jsem já a znovu se přela o strom.Po chvíli jsem si to ale rozmyslela a vyskočila si na větem stromu na kteoru jsem se usadila a zavřela oči. ,,Omrkneme bránu a kdyžtak započne náš plán.Já se s nima hádat nebudu" oznámila jsem trpce a pak už neříkala absolutně nic.
Shizuka Kimyou
Shizuka Kimyou

Počet príspevkov : 23
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Gilien Kedoui Thu 4 Apr - 19:39

"To já bych klidně mohla, ale riskujem průšvih." usmála jsem se, "i když ráda bych je viděla jak jdou za mnou jako krysy. DLouho jsem si na krysaře nezahrála." poznamenala jsem a také jsem zavřela oči a užívala si přírodu
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Shizuka Kimyou Fri 5 Apr - 8:40

Seděla jsem na té větvi nějakou dobu.Zavřené oči stále zůstávali ale neustále jsem byla ve střehu.Snad nebyl den kdy bych takto připravená na vše nebyla.A při tom v jaké organizaci jsem nyní byla bylo samozřejmé že něco takového u mě propukne.Po dost dlouhé době, což mohli být ony dvě hodiny, jsem seskočila na zem a protáhla si ruce protože byly za tu dobu bez pohybu ztuhnuté stejně tak jako moje záda a celkově celé moje tělo. Koukla jsem se na svojí kolegyni. Stále jsem nevěděla co si mám o ní myslet ale prozatím mi nijak nevadila což bylo dosti zvláštní.na dlouhou dobu jsem ve své přítomnosti jen tak někoho nesnesla. ,,Půjdeme" oznámila jsem jí to tímhle jedním slovem a poamlu se rozešla. Žádné zybtečné řeči nenásledovaly. Nebylo to potřeba. Bylo jasné kam se jde a hlavně proč. Zajímalo by mě jak toho jejich cvoka najdeme. Napadlo mě. Neměla jsem ani tušení jak ten člověk o kterém jsme měly cosi zjistit vypadá. Takže to byl náš problém číslo dva.
Shizuka Kimyou
Shizuka Kimyou

Počet príspevkov : 23
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Gilien Kedoui Sat 6 Apr - 19:41

"Jasně." odpověděla jsem jí a vstala, upravila jsem si vlasy a vydala se za ní. Už z dálky jsem si všimla jedné věci a to té, že brána se začala otevírat.
"Vidíš to taky? Otevřeli bránu."
Gilien Kedoui
Gilien Kedoui

Počet príspevkov : 67
Join date : 06. 01. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 13 May - 19:39

Od smrti Naa jsem byla jako vyměněná. Naprosto jsem se stranila okolí. Přátelé? Nic mi neříkali, jako bych je ani neznala. Rodina? Měla o mě starost, ale mě to bylo jedno. Ztratila jsem to nedůležitjší, co jsem v životě měla.. Kami byl bůh ví, kde a já jsem stejně teď potřebovala být hlavně sama, se svými myšlenkami. Častokrát jsem jako tělo bez ducha bloumala po vesnici, utápěná ve vlastních vzpomínkách. Nejedla jsem, nepila, nespala, cítila jsem se tak prázdně. Jako lidská schránka, přeživší. Nebyl tu nikdo, kdo by mi do života vnesl smích a radost. Dnes mě kroky zavedly až sem, až za monumenty k obrovskému jezeru. Posadila jsem se na břeh, sundala si boty a vnořila nohy do příjemně studené vody. Hleděla jsem na svůj odraz na hladině a nepoznávala se. Kde byla ta hrdost a ten úsměv?
Suki, ty jsi ale ubožák.
Krátce jsem se ušklíbla, než jsem se znovu ponořila do vzpomínek..

"Suki-chaaan, Suki-chaaan.." Ten povědomý hlas mě volal. Prudce jsem se na něj obořila.
"Nao! Sakra, já tě slyším!" Jako obvykle si z toho nic nedělal a mlel dál.
"Pojď trénovat, chci zesílit, no tak, dělej!"
"No ne, nejdu!"
"Ále, nebuď taková, jdem! Hned, musím tě chránit.."
"Ochráním se sama"
"Ne, JÁ tě ochráním"
"Ne, to já sama!"
"Já!"
"Ne já!"


Rozesmála jsem se, hádali jsme se takhle stále a nakonec, to byl on, kdo mě ochránil..
Chybíš mi, Nao.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Hideo Hatake Mon 13 May - 19:45

Krok za krokom sa ozývali skoky po korunách stromov, mieril som len na jediné miesto. Moji psy ma zaviedli až sem, kde zacítili jej stopu. Bola ponorená v myšlienkach, to mi bolo hneď jasné keď si ani neuvedomila že stojím priamo na strome za ňou a sledujem ju. Bolo by lepšie keby ma našla ona sama, preto som si sadol na najspodnejší konár, otvoril si knižku jednou rukou, do druhej chytil nádobu s mojím špeciálnym nápojom z čokolády, a začítal sa, pričom som na ňu dával pozor. Bol som jej nový sensei, a hlavne.. Počul som o jej strate, možno sa jeho duch vlial práve do mňa, že sa ju snažím chrániť. Už týždne ju pozorujem a dávam na ňu pozor, dlh Naovi? Áno, veľa som mu dlhoval, preto po smrti splním aspoň toto.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 15 May - 14:54

Poslední dobou, jsem moc dobře věděla, že mě někdo sleduje. Ale nějak mi to bylo jedno, jako všechno ostatní, jen jsem chtěla mít chvíli klidu. Povzdechla jsem si a pohledem střelila doprava.
"Poslala Vás snad Hokage, abyste mě hlídal?" Zeptala jsem se, nezněla jsem podrážděně, nebo ošklivě, ale spíš jen tak, jako kdybych s tím byla smířená.
"Jestli ano, tak nemusíte, nic si neudělám.." Podotkla jsem a znovu si ráchala nohy ve vodě, sledujíc, jak se vodní hladina čeří.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed 15 May - 15:06

Pohľad od knižky som ale nemienil odtrhnúť ani po jej konečnom zistení že som nablízku. Mohlo jej dôjsť že sa jej chcem konečne ukázať. „Nie, neposlala..“ Zaznela spod masky moja jediná odpoveď, bez nejakého citového zafarbenia, nevedno ako som sa tváril som sa zakryl knižkou, odpil si z nápoja a znova sa ponoril do úžasných stránok slávnej Jiraiyovej knihy. Nezačínal som tému, proste som na ňu dával pozor a čakal kedy sa rozhovorí ona. „Nao, tvoja smrť ju zmenila, keby si len vedel, ako ťa práve potrebuje..“ Povzdychol som si v mysli, pohľad upätý na nebo som stiahol znova na zem, presnejšie do knihy a pretočil na novú stránku.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Wed 15 May - 18:41

"Vždycky, když je tma, mám strach, ale zároveň vím, že vždycky přijde ráno a s tím i úsvit, který přinese lepší zítřky.." Pronesla jsem, aniž bych zvedla od hladiny pohled. Bylo to zvláštní, možná, že jsem byla jiná, než od Naovi smrti, neuvědomovala jsem si to. Přetočila jsem pohled na tu krásnou, modrou oblohu. Vždycky měl oči jako nebe. Stejně čisté. Nedokázala jsme se přes to přenést, ačkoliv jsem chtěla. A začlenit se znova do společnosti bude trvat ještě déle.
"Tohle vždycky říkával, víte? Ačkoliv on se tmy nebál, nebál se ničeho, jen toho, že nás neochrání.. A teď, když tu není, musím ochránit sama sebe já, už nechci být na nikom závislá.." Vstala jsem, rty semkla do úzké linky a prudce se na něj otočila.
"Jste Hatake-san, že? Patříval jste k ANBU, že? Chci, chci se stát jedním z nich.. Aby.. aby.." Sevřela jsem ruce v pěst.
Aby mě už nikdy tolik nebolelo, že někoho ztratím.
Právě jsem se rozhodla a vymluvit mi něco bude sakra těžké.

Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Hideo Hatake Wed 15 May - 20:58

Až na malý okamih som odtrhol oči od stránok v knihe a zahľadel sa dolu pod strom kde stála už vysušená Satsuki. Pod maskou som sa iba jemne usmieval, Nao mi o nej pred odchodom niečo povedal, a ja som o nej vedel aj tak viac ako sa zdalo. S úsmevom som sklopil knižku ale bez výrazu som sa na ňu zahľadel. „Aj Anbu sú ľudia, vieš čo je to Konožská ohnivá vôľa? Myslím že si ju videla na vlastné oči v hmatateľnej forme. Áno, to čo mal Nao, nech už zabiješ všetko v sebe ako to robia pri výcviku Anbu, stále ostaneš človekom s ohnovou vôľou a citmi v srdci. Nezabudneš na srdce. A budeš sa ním riadiť. Prečo? Mala si pri sebe Naa, je mi jasné že to od neho pochytíš..“ Odpovedal som bez zafarbenia, zaklapol knižku, tú som si založil do vrecka a hodil jej nápoj s .. niečím na G čo som pil len ja a obvykle som bol po tom naspéédovaný. Zoskočiac zo stromu som si po pár krokoch namieril k jazeru, kde som čakal kým ku mne podíde Satsuki. Prečo som jej podal nápoj? Vedela dobre, ako ho bral Nao. Ukázal som jej, že Naa som poznal dosť dobre.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Fri 17 May - 16:56

Oprášila jsem se, ve tváři jsem měla výraz, ničeho. Odevzdanosti, nějak mě přešla ta jiskra a bude trvat, než se vrátí. Jednou se vrátí, ale ne teď. Je na to moc brzo a rány mi pořád bolí, protože tu není. Povzdechla jsem si, zatímco se sehnula pro výbavu.
"Vím nejlíp, jaký Nao byl. Nechci zahodit city, nechci už nikoho ztratit. Naovo největším snem, snem větším než být Hokagem, bylo to, aby ochránil ostatní. Tím, že navždy zůstanu chunninem nikoho neochráním. Proto chci do ANBU, nemáte právo mi v tom bránit.." Podotkla jsem, na mě neobvykle chladně. Potom po mě něco hodil, natáhla jsem ruku, zachytila nápoj a podívala se na něj. Krátce jsem se pousmála a stiskla ho v ruce, než se napila, odhodila ho stranou a vydala se za ním k jezeru.

Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 17:44

"Len si myslíš že vieš aký bol.." Pousmial som sa, keď moje kroky dorazili k jazeru, následne čoho som sa zahľadel na kryštálovo čisté jazero. Sledujúc posledné paprsky svetla zachádzajúce za obzor, som sa naklonil k Satsuki a pousmial sa. "Nemyslím že by chcel, aby si sa tak ľahko vzdala. Potom, nemáš právo nazývať sa jeho priateľom. Alebo prehlasovať, že ho poznáš.." Znelo to škaredo, ale vedel som čo hovorím a snáď pochopila. Vzdal by sa Nao? Vzdal by sa a vyzeral by ako troska? Nikdy! Nedovolil by aby niekto trpel v jeho okolí, keby ho takto videli. Ja som taký nebol, predsa len, podám pomocnú ruku. "Nie si sama, pamätaj že tu stále máš ľudí, o ktorých sa môžeš oprieť.." Dohovoril som, sadnúc si k jazeru.
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Fri 24 May - 19:32

Jeho slova ve mě konečně vyvolala jinou reakci než lhostejnost. Prudce jsem sevřela prsty okolo hrdla láhve, otočila jsem se na něj a propálila ho pohledem, jestli se chtěl spřátelit, tak tímhle ne.
"Nevím, jaký byl? Byl to můj jediný, nejbližší a nejlepší přítel. A vy se odvážíte tvrdit, že nevím, kdo byl?! Byl to ten nejlepší člověk na světě. A máte pravdu, nikdy by to nevzdal. Já to nevzdávám, je čas posunout se dál. Jen to chci dělat po svém, jít svou vlastní cestou, tak, jak mě to učili, tak jak mě to učil. To možná právě vy jste ten, kdo ho neznal.." Podotkla jsem, nadechla se a zase vydechla.
"Vím, že nejsem sama. Ale nechci je teď vidět. Nechci slyšet, jak jim je to líto. Nechci slyšet věci, že se to zlepší. Vím, že přijdou lepší dny. Ale já.. už prostě nechci, aby to bolelo.. Potřebuju se smířit s tím, že takovýhle je život Shinobi, potřebuju se smířit s tím faktem, že smrt je součástí totohle světa.. A to odkážu jen jediným způsobem" Tentokrát se mi v očích zračila zoufalost a potlačovaná bolest. Už mi nebavilo hrát si na lhostejnou, prootže to stejně nebylo o nic lepší než si pravdu přiznat! A to tu, ž eten, kdo mi do života vnáášel světlo se už.. nevrátí.
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Hideo Hatake Fri 24 May - 19:40

V tú chvíľu pocítila niečo nové, v chlade v ktorom bola pocítila teplo, keď som priložil ruku na jej rameno. Pousmial som sa pod maskou, bolo to vidno aj cez ňu. "Poznal som ho odmalička, bol som ten kto ho učil a bol s ním na hore, jediný človek v Konohe ktorý vedel že žije keď každý predpokladal že je mŕtvy. Poznal som ho veľmi dobre, v tom mi ver.." Pod maskou som sa usmieval, a srdce mi hrialo, keď začala zúfať, neváhal som a objal ju. Nie onjatie ako sa lúčia milenci, ale priateľské, ktoré aj keď trvalo chvíľu, odtiahol som sa. Mal som nato roky? Áno, nebolo mi o nič viac rokov ako jej. Ani hodnosti neboli tak priepastné. "Myslíš že veril v súčasť sveta? Smrť? Vieš za čo ju považoval? Nemyslím si.. Že by chcel aby si skončila takto, pamätaj, že je tu stále, v našich srdciach. To mi hovorí, som tvoj nový sensei, takže by som ti rád povedal, nech je to akokoľvek zlé, nedovolím aby sa niečo také zopakovalo. Ver mi.." Pozrel som sa jej do očí, a tam to mohla zahliadnuť. Slabý odlesk bledomodrých očí, očí ktoré patrili Naovi. To čo vždy horelo v Naovom pohľade teraz horelo v mojom. Ver mi..
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Okolí Listové - Stránka 5 Empty Re: Okolí Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru