Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Okolí vesnice

Goto down

Okolí vesnice Empty Okolí vesnice

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 10 May - 15:52

Okolí vesnice 348436Iwa_no_Sato

Okolí vesnice se dá shrnout několika slovy.
Skály, kameny, horské říčky.
To vše je provázeno tichem.
Jen málo lidí tudy bloudí a možná díky tomu tu naleznete nádherný klid a ticho.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Anonymní Tue 14 Aug - 19:57

,, Tak tohle přesně jsem potřeboavala. " zhluboka jsem se nadechla. Spokojeně jsem obcházela okolím. Sem moc lidí nechodí, takže mě tu nikdo neuvidí. I když se mi to příčí, budu si tu muset trochu potrénovat, abych nevypadala jako blb, že za sebou táhnu ruce a nohy a plazim se po zemi jako hlemýžď. Do téhle chvíle jsem ruce měla svěšené nehybně k zemi a nohy jsem zvedala jen několik milimetrů nad zem. Nadechla jsem se a rozeběhla se. Ruce i nohy jsem se snažila do pohybu nejvíc zapojit. Svaly se mi napínaly o sto šest a už brzy jsem začala pociťovat únavu. Doběhla jsem k jedné skále, která vypadala dost robustně. ,, Perfektní. " otřela jsem si nos a začala s tréninkem. Nejdřív 200 úderů rukama a poté 500 kopů tak do výšky žaludku. uspořádala jsem si systém cviků a začala sázet do skály jednu ránu za druhou. O hrubý povrch jsem si brzo rozedřela hřbety rukou do krve, ale na to jsem byla zvyklá, takže jsem nepřestávala a stále držela tempo. Do rána to snad stihnu ještě s 500 sklapovačkami.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Anonymní Tue 14 Aug - 22:20

Udýchaně jsem seděla pod skálou, ve které byly vymlácené krvavé díry. Hmm, šlo to rychleji, než jsem myslela. oddychla jsem si a otřela si čelo. Na chvíli jsem sekla ,, Vždyť já mám přece ruce rozdrásaný do krve! " I když jsem se otřela, bylo mi to nic platný, když jsem se zamazala krví. Tse, nevadí, budu to potom muset nějak umejt, až příjdu domů. vzdychla jsem si. Ještě jsem v rychlosti provedla 500 sklapovaček. Podívala jsem se na ruce a nohy. Už mi nepřipadají tak těžká, ta závaží. zajásala jsem a vstala. Trochu jsem se zapotácela, ale udržela jsem se na nohou. ,, Tak poklusem domů a do vyhřáté postýlky. " zajásala jsem a poklusem mířila domů. (Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Okolí vesnice Empty Re: Okolí vesnice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru